Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Ultra Kamieńsk - Półmaraton z Górką

Wyniki - 5 sierpnia 2018, Kamieńsk

Cityzen_ General

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1370Marcin StańczakM1979GRABINA 64POLSKATKKF PŁOCK00:50:4901:32:0201:55:5201:55:5000:04:38-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2272Mariusz CiesielskiM1988GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKADREAM RUN00:51:3501:32:3101:56:4301:56:4200:04:40-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3105Michał WelberM1989NOWE MIASTO NAD PILICĄPOLSKALACHO TEAM AKTYWNI KAMIEŃSK PASSION00:51:5001:36:3802:03:1002:03:0800:04:56-3
#4 4218Piotr KułakM1989KAMIEŃSKPOLSKALIFE JOY00:55:1601:40:0802:05:3302:05:3100:05:01-4
#5 5379Michał TrzcinkaM1983ŁÓDŹPOLSKAPLAY DORADCA BIZNESOWY00:53:1101:38:2502:06:5802:06:5600:05:05-5
#6 6295Przemysław StolińskiM1982OZORKÓWPOLSKA00:57:2201:41:5902:07:4102:07:3600:05:06-6
#7 7352Witold ChomiczewskiM1982ŁÓDŹPOLSKAOIRP ŁÓDŹ00:59:0701:47:0802:12:1602:12:1200:05:17-7
#8 8210Artur ZarzyńskiM1976WARSZAWAPOLSKAFUNFLY.PL VEGAN RUNNERS / VEGE00:59:1801:44:5002:12:3202:12:2000:05:18-8
#9 9312Roman SworskiM1983ŁÓDŹPOLSKARUNNERS / VEGEVEGE.PL00:59:2101:46:2102:13:5402:13:4600:05:21-9
#10 10261Piotr RomańskiM1977PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA01:00:0301:47:1802:14:5002:14:4400:05:23-10
#11 11410Jarosław MatejczukM1980PARZĘCZEWPOLSKAKS ALASKA/PRORUNNING.PL00:57:3301:45:5002:15:4702:15:3900:05:26-11
#12 12300Krzysiek BrząkalskiM1991PŁOCKPOLSKA00:52:0901:36:3702:18:0002:17:5800:05:31-12
#13 13344Kamil BąkowiczM1986BARCZKOWICEPOLSKAAKTYWNI KAMIEŃSK00:56:4701:42:2502:19:5402:19:5300:05:36-13
#14 14349Andrzej WojtasikM1971ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:56:5401:42:4502:19:5502:19:5300:05:36-14
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15254Sylwia Ewa RetmaniakK1987WARSZAWAPOLSKADRUŻYNA TVN01:00:4801:51:1402:20:0602:20:0300:05:361-
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16380Agata TamborskaK1988ŁÓDŹPOLSKADZIK KOMANDO01:02:3301:53:1702:20:5002:20:4300:05:382-
#17 17341Piotr NadolskiM1973WARSZAWAPOLSKA01:01:4101:53:0502:21:0802:20:5700:05:38-15
#18 18314Zbigniew OjrzyńskiM1973GÓRKIPOLSKARUNDOMSKO00:58:2401:49:5602:21:1002:21:0700:05:39-16
#19 19402Mariusz WojtczakM1975GAŁKÓWEK KOLONIAPOLSKA00:56:4701:43:1602:21:3402:21:3200:05:40-17
#20 20208Marek CzajkowskiM1976WARSZAWAPOLSKAWARSZAWA-ŻOLIBORZ01:04:2301:54:4102:22:0002:21:5700:05:41-18
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 21276Ewa HajzerK1986ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN01:02:5301:52:4402:22:0902:22:0700:05:413-
#22 22327Marcin RichterM1988ŁÓDŹPOLSKA00:58:3501:51:1302:22:2202:22:1200:05:41-19
#23 23346Kamil OgłozaM1984SULEJÓWPOLSKA00:56:1601:42:4602:23:0102:22:3000:05:42-20
#24 24287Mariusz KępińskiM1987PIOTRKÓW TRYB.POLSKA01:01:2701:51:3202:23:0502:23:0000:05:43-21
#25 25224Marcin JaniakM1986ŁÓDŹPOLSKA01:02:5801:54:2302:24:3202:24:2400:05:47-22
#26 26406Konrad GrzybM1990ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:57:4001:44:1402:25:2802:25:2300:05:49-23
#27 27399Mariusz MałachowskiM1977RADOMSKOPOLSKARUNDOMSKO AKTYWNI KAMIEŃSK /01:00:4701:53:4202:26:1202:26:1000:05:51-24
#28 28345Damian WawrzyniakM1984RADOMSKOPOLSKAROZBIEGAJMY RADOMSKO01:04:0201:56:0802:26:1302:26:0500:05:51-25
#29 29309Kasia WolskaK1983LODZPOLSKALODZ RUNNING TEAM POZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA01:05:4501:59:4602:28:5502:28:5200:05:574-
#30 30375Piotr JabłońskiM1975KLESZCZÓWPOLSKAKLESZCZÓW01:04:5901:58:1802:30:2002:30:0300:06:00-26
#31 31350Michał AndrzejczakM1983PODDĘBICEPOLSKAEVERRUN01:04:3701:58:3902:30:2702:30:2500:06:01-27
#32 32231Ryszard KarolakM1980OZORKÓWPOLSKA01:06:0401:58:2802:30:5302:30:4100:06:02-28
#33 33216Krzysztof GłowackiM1989ŁÓDŹPOLSKARAZEM TRENUJEMY SPORT01:05:2101:59:4102:31:1702:31:0800:06:03-29
#34 34417Arkadiusz KujawskiM1971ŁÓDŻPOLSKARYSIOTEAM00:58:5201:56:0602:32:2502:32:2000:06:06-30
#35 35383Paweł SkorupaM1978ROZPRZAPOLSKAKM PSP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI01:04:5801:59:2002:32:4102:32:3400:06:06-31
#36 36411Katarzyna CzerwińskaK1990WARSZAWAPOLSKA00:59:5101:45:3002:32:4702:32:4400:06:075-
#37 37381Robert MilerM1978RADOMSKOPOLSKABIEGACZE W RADOMSKU01:04:5701:58:4202:32:5302:32:5000:06:07-32
#38 38396Edward JurachnoM1960BEŁCHATÓWPOLSKA01:08:2302:03:3202:33:1202:33:0600:06:07-33
#39 39414Magdalena BasztaK1984WARSZAWAPOLSKA01:07:5902:01:2402:33:5202:33:4100:06:096-
#40 40418Tomasz SudakowskiM1971RAWA MAZOWIECKAPOLSKARAWA TIM ZAWSZE SLIM01:10:5702:03:3302:34:0602:33:4800:06:09-34
#41 41273Paulina ZduńczykK1986ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN01:06:4702:03:2602:34:0702:33:5900:06:107-
#42 42271Dominik Stańczyk MaciejM1982ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN01:06:4702:03:2802:34:2102:34:1300:06:10-35
#43 43292Pączkowski PączkowskiM1993GOSZCZANÓWPOLSKA01:03:1901:58:3002:34:4002:34:3000:06:11-36
#44 44250Arkadiusz UrbanowiczM1979ŁÓDŹPOLSKA01:05:0001:59:3902:34:5302:34:3500:06:11-37
#45 45403Dawid SurmaM1991SOSNOWIECPOLSKA01:08:1302:01:2402:35:0102:34:4100:06:11-38
#46 46255Łukasz FirazaM1982ŁÓDŹPOLSKANAPIERACZE01:05:0702:01:0602:35:1902:35:1500:06:13-39
#47 47313Paulina KołatekK1991BEŁCHATÓWPOLSKA01:06:1802:01:1002:36:2702:36:0800:06:158-
#48 48308Marcin KempkaM1981GLIWICEPOLSKAHUSARIA RACE TEAM01:05:4502:02:5402:36:4402:36:3900:06:16-40
#49 49386Filip KmitaM1993WŁOCŁAWEKPOLSKA01:05:1702:01:1502:37:0102:36:5200:06:16-41
#50 50315Seweryn BronowskiM1978GORZKOWICEPOLSKA01:07:2602:05:0002:37:1602:37:0900:06:17-42
#51 51246Krzysztof KrztońM1990WARSZAWAPOLSKA01:10:2602:06:0802:37:1802:36:5300:06:17-43
#52 52222Konrad WysockiM1982SULEJOWEKPOLSKAKLUB SPORTOWY ALASKA01:09:2002:04:4302:37:1802:36:5200:06:16-44
#53 53285Leszek WoźniakM1974STARA GADKAPOLSKAKM PSP ŁÓDŹ JRG-301:06:4902:03:5802:37:2902:37:2400:06:18-45
#54 54358Sebastian NowakowskiM1979ŁÓDŹPOLSKAVERA RUNNING TEAM PRESS GLAS BIEGAMY I01:04:2202:02:4902:37:3602:37:2900:06:18-46
#55 55393Grzegorz KrukM1969CZESTOCHOWAPOLSKAWSPIERAMY01:06:2602:03:2902:37:4902:37:3900:06:18-47
#56 56267Ewa PietruszewskaK1988ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM01:07:2602:03:0202:37:5202:37:4800:06:199-
#57 57239Robert StępieńM1985BEŁCHATÓWPOLSKA01:09:5702:05:3702:37:5902:37:3200:06:18-48
#58 58353Łukasz DolataM1987BEŁCHATÓWPOLSKA00:58:2201:57:0302:38:5002:38:4200:06:21-49
#59 59409Piotr WalukM1975ŁÓDŹPOLSKAPPG RUN01:09:5102:07:3502:38:5302:38:3000:06:20-50
#60 60113Jolanta Wasiewicz AdamK1984WARSZAWAPOLSKAMEE01:11:5002:08:2002:39:2602:39:1100:06:2210-
#61 61374Wasiewicz WasiewiczM1983WARSZAWAPOLSKATRENERBIEGANIA.PL01:11:4502:08:1102:39:4702:39:3200:06:23-51
#62 62332Paulina BieniasK1992OZORKÓWPOLSKA01:13:4402:09:5002:39:5502:39:4900:06:2411-
#63 63248Monika WoszczykK1981PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKAPASSION LIFE JOY01:04:5601:56:1302:40:1202:40:0600:06:2412-
#64 64228Grzegorz TrajdosM1965ŁUSZCZANOWICEPOLSKA01:05:5802:02:2602:41:3502:41:1900:06:27-52
#65 65362Marta TołkaczK1989ŁÓDŹPOLSKARAZEM TRENUJEMY SPORT01:12:0102:09:2702:41:4302:41:3300:06:2813-
#66 66415Bartosz DrobnyM1986ŁÓDŹPOLSKARAZEM TRENUJEMY SPORT01:11:5902:09:2602:41:4302:41:3900:06:28-53
#67 67214Bogdan SzymczykM1956KAMIEŃSKPOLSKAPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA01:14:4202:09:3102:42:2402:41:5900:06:29-54
#68 68405Grzegorz WojnickiM1973ROZPRZAPOLSKAENDORFINA01:07:2102:06:4502:43:0402:42:5700:06:31-55
#69 69369Justyna BalczewskaK1985ŁÓDZPOLSKADZIK KOMANDO01:07:1302:06:4102:43:4002:43:3300:06:3314-
#70 70249Łukasz DopierałaM1982ŁÓDŹPOLSKAB/S/H LODZ RUNNING TEAM01:07:0102:09:1502:46:0302:45:5000:06:38-56
#71 71384Robert KomorzyckiM1989MINSK MAZOWIECKIPOLANDHUSARIA RACE TEAM01:07:5702:09:3702:46:1402:45:5000:06:38-57
#72 72245Bartosz KrzemionkaM1988PABIANICEPOLSKA01:07:3102:09:5702:46:3502:46:2600:06:39-58
#73 73244Kamil GurazdaM1983PABIANICEPOLSKA01:12:5302:11:4102:46:4102:46:3800:06:40-59
#74 74331Dominik JeskeM1981RADOMSKOPOLSKABIEGACZE W RADOMSKU01:08:3702:09:2302:46:4502:46:4100:06:40-60
#75 75215Tomasz ParyskiM1976ŁÓDŹPOLSKAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM /01:11:3402:11:4602:47:1402:47:0100:06:41-61
#76 76366Dominik HaładusM1983CZĘSTOCHOWAPOLSKAZARAZIEŁEM SIĘ BIEGANIEM01:10:5502:09:2402:47:2802:47:0800:06:41-62
#77 77236Arkadiusz LisieckiM1986ŁÓDŹPOLSKASTG ŁÓDŹ01:09:1702:11:3802:47:3102:47:2100:06:42-63
#78 78233Mariusz ZwolińskiM1979WARSZAWAPOLSKA01:10:0402:09:3502:48:4202:48:2800:06:44-64
#79 79316Tomek KołatekM1964MAZURYPOLSKA01:11:4902:10:2202:49:0802:48:4900:06:45-65
#80 80328Maciek MelsonM1988ŁÓDŹPOLSKA01:13:5802:13:5802:50:0902:49:4800:06:48-66
#81 81363Joanna WojtakowskaK1976TOMASZÓW MAZ.POLSKAWANDA PANFIL TEAM01:15:1902:17:3102:50:4502:50:3900:06:5015-
#82 82251Kaspian KonieczkaM1999ŁÓDŹPOLSKA01:14:3802:16:3202:51:3402:51:1500:06:51-67
#83 83269Marcin WołoszM1978CZĘSTOCHOWAPOLSKAQUERCUS ON TOUR01:13:1802:16:1102:51:3902:51:2300:06:51-68
#84 84297Robert LachowskiM1985ŁÓDŹPOLSKAROSSBIEGANI01:10:1002:14:2902:53:2202:53:1800:06:56-69
#85 85306Łukasz MajchrzakM1991SWĘDÓWPOLSKAPIETRZYK RUNNING TEAM AKADEMIABIEGACZA.PL S.L.01:10:0202:19:4902:53:2802:53:1600:06:56-70
#86 86382Tomasz LeszkoM1979ŁÓDŹPOLSKASALOS-WODNA ŁÓDŹ01:13:3802:19:5302:53:4002:53:3000:06:56-71
#87 87385Michał NowickiM1978OSTRÓW WLKPPOLSKA01:09:5902:15:3702:54:2402:54:1400:06:58-72
#88 88371Michał Marcel SękM1988TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKAWANDA PANFIL TEAM01:15:1602:17:3002:54:2902:54:2200:06:58-73
#89 89390Garbarczyk GarbarczykM1986OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA01:16:3302:19:4702:56:0002:55:5000:07:02-74
#90 90389Paulina SkałeckaK1986OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKAPUMPERSY01:16:3202:19:4702:56:0102:55:5000:07:0216-
#91 91238Przemysław GaborM1970RADOMSKOPOLSKABIEGAM BO LUBIE TOMASZÓW01:10:2902:15:1102:56:3602:56:3200:07:04-75
#92 92201Artur JeskeM1977TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKAMAZOWIECKI01:09:0002:15:5902:57:3902:57:2400:07:06-76
#93 93115Radosław ŚwierczyńskiM1992ŁÓDŹPOLSKA01:12:3802:10:5202:57:4702:57:3200:07:06-77
#94 94253Marcin PrzybyszM1982PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKATRI AKTYWNY PIOTRKOW01:09:2902:09:4102:58:0602:57:3900:07:06-78
#95 95221Mariusz SewerynekM1979KAMIEŃSKPOLSKAAKTYWNI KAMIEŃSK01:18:0902:22:3902:58:3902:58:1200:07:08-79
#96 96247Jakub AdamczykM1989KRYNICA-ZDRÓJPOLSKAMTB KRYNICA-ZDRÓJ01:08:4702:20:1102:59:3102:59:1800:07:10-80
#97 97342Agnieszka MikołajczykK1985ŁÓDŹPOLAND01:17:4802:22:1003:00:0702:59:4800:07:1217-
#98 98356Zbigniew NowickiM1974GALKOW MALYPOLSKA01:20:3902:24:5803:00:1602:59:5900:07:12-81
#99 99357Wojciech SkóraM1975GAŁKÓW MAŁYPOLSKA01:20:5102:25:2803:00:1602:59:5900:07:12-82
#100 100290Norbert FraszczyńskiM1980ŁÓDŹPOLSKA01:09:5202:10:5103:00:2203:00:1500:07:13-83

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności