Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Chudy Wawrzyniec 20+

Wyniki - 11 sierpnia 2018, Rajcza

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1584Kubica Marcin1-Inov-8 TeamBielsko-Biała01:06:40101:37:59
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21092Janusz Tomasz2-Sklep Biegacza Bielsko-BiałaKaniów01:09:47201:42:1600:04:16
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3590Wejchenig Konrad3-TSG MłóckarniaUjsoły01:11:50301:45:1900:07:19
#4 41032Gryckiewicz Szymon4-Fizjo-SportToruń01:18:09501:53:4600:15:46
#5 5583Studencki Dawid5-Kościelisko01:18:25601:55:0500:17:05
#6 61071Krosny Sebastian6-Biegamy z Sercem.pl / STS BIEGATONMikołów01:18:09401:55:1600:17:16
#7 71063Lisak Wojciech7-Katowice01:21:53702:00:5600:22:56
#8 8598Krasoń Marcin8-Smashing pĄpkins / NBR Team / TrinergyWarszawa01:22:18802:02:2100:24:21
#9 9587Gardener Jacek9-JacekBiega Running TeamWarszawa01:22:40902:02:3800:24:38
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10592Kantor Martyna-1Buff Team PolskaKraków01:25:091102:03:2700:25:27
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !111077Marchuk Viola-2Inov-8 TeamWarszawa01:25:261202:03:5400:25:54
#12 12586Baranowski Maciej10-JacekBiega Running TeamWarszawa01:24:301002:04:4500:26:45
#13 131054Snochowski Rafał11-Retro RunnersKatowice01:25:351302:06:4000:28:40
#14 141085Krygier Mikołaj12-CityTrail TeamCzerniejewo01:25:441402:08:3500:30:35
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 151078Grzywaczewska Justyna-3CITY TRAIL TeamLublin01:28:241502:11:1800:33:18
#16 161062Dominiak Michał13-KB Ożarów Mazowiecki BiegaOżarów Mazowiecki01:32:421702:17:0100:39:01
#17 171035Kowalik Ewelina-4Fizjobiegacze SzczecinŚwiebodzin01:35:052002:17:5400:39:54
#18 181039Hanzlik Mariusz14-Zürich01:32:391602:18:4100:40:41
#19 191067Stasica Dominik15-Wieprz01:36:102202:20:1300:42:13
#20 20593Biniecki Michał16-Embordju TeamChorzów01:34:231802:20:5900:42:59
#21 211048Janik Marcin17-Worst Epidemics Trail Running Team/policjasanitarna.plPrzybedza01:34:501902:24:0600:46:06
#22 221009Załuska-Lipa Agnieszka-5AF MOSINA TEAMMosina01:40:052302:26:4000:48:40
#23 231016Iwan Małgorzata-6Maja Team / Drużyna SzpikuGdańsk01:36:052102:27:0800:49:08
#24 241046Szupina Paweł18-1986Strumień01:40:172402:29:4100:51:41
#25 251065Sikora Łukasz19-Grupa NomaxDzięgielów01:40:232502:29:4700:51:47
#26 26599Król Krzysztof20-Hit The TrailBielsko-Biała01:43:023002:30:0800:52:08
#27 271097Pacia Sebastian21-Łańcut01:43:293402:30:5400:52:55
#28 281043Braun Michael22-TSV katzwang 05Schwabach01:42:542902:32:5100:54:51
#29 291064Galuskin Alexey23-Grupa NomaxTarnowskie Góry01:43:233302:33:0800:55:08
#30 301047Brueckner Michael24-Team4friendsRednitzhembach01:40:452602:33:3900:55:39
#31 311096Muzyk-Świętek Paulina-740 latek TychyTychy01:43:073102:34:2800:56:28
#32 32597Buk Sławomir25-4 O&A PrawieUltra Solo RunnerŚrem01:44:193702:34:3200:56:32
#33 331030Gątkiewicz Paweł26-Eskadra KrakówKraków01:48:414802:34:3700:56:37
#34 341095Gajewski Maciej27-Hit The TrailCzaniec01:43:143202:35:0300:57:03
#35 351025Wybranowski Sylwester28-Dom Development Adenture TeamWarszawa01:45:584402:35:2200:57:22
#36 361099Bartkowski Rafał29-Zryty beret runDOBIESZOWICE01:44:343902:35:3400:57:35
#37 371057Ferenc Ela-8Częstochowa01:47:184502:36:1000:58:10
#38 381066Woźnica Adrian30-GRUPA NOMAXWoźniki01:42:112802:36:1400:58:14
#39 391094Kropka Marcin31-Katowice01:44:183602:36:4400:58:44
#40 40585Pękala Michał32-Warszawa01:44:093502:36:5900:58:59
#41 411081Romej Aleksandra-9CITY TRAIL TeamŁobez01:45:034002:38:1601:00:16
#42 421083Bajerlein Joanna-10CITY TRAIL TeamPoznań01:45:044102:38:1601:00:16
#43 431076Książkiewicz Jacek33-CITY TRAIL TeamWągrowiec01:45:044202:38:1701:00:17
#44 441051Piątek Beata-11Łańcut01:49:074902:38:5901:00:59
#45 451073Widłak Krzysztof34-Warszawa01:48:134702:39:4001:01:40
#46 46600Tomczyk Piotr35-Będzin01:44:323802:42:2101:04:21
#47 471093Zaporowski Marcin36-Drużyna Szpiku www.biegamblog.plWarszawa01:47:514602:46:2401:08:24
#48 481050Broka Lelde-12VSK Noskrien VaveresRiga01:55:085702:46:3201:08:32
#49 491056Grzegorz Bartosz37-Dąbrowa Górnicza01:45:294302:47:1501:09:15
#50 501088Stankowiak Maciej38-STS Biegaton MikołówMikolow01:51:345202:47:3201:09:32
#51 511027Faliszewski Sebastian39-Łódź01:50:035002:49:0601:11:06
#52 521082Drozd Ewa-13Warszawa01:50:485102:49:2001:11:20
#53 531034Szymalak Michał40-Łódź01:56:086102:50:1701:12:18
#54 541074Marcin41-BĘDZIN01:41:182702:51:0001:13:00
#55 551084Dziki Marek42-farmabrain runRogoźnik01:52:455402:52:3001:14:30
#56 561045Paciorek Ewa-14Kobieta RetroMarki01:53:125502:53:0201:15:02
#57 571028Kaźmierczak Michał43-Łódź01:56:066002:54:1301:16:13
#58 581089Kaleta Agnieszka-151974Tychy01:56:045902:56:4201:18:42
#59 591069Maziakowski Adam44-MAZIAKOWSKI Running TeamOpole01:58:536402:58:0901:20:09
#60 601040Wiśniewska Zofia-16Poznań01:54:225602:58:2001:20:20
#61 611087Haida Marcin45-ŚWIĘTOCHŁOWICE01:52:435303:00:5801:22:58
#62 621026Rawicz-Grotowski Rafał46-Ruda Śląska01:55:445803:01:0501:23:05
#63 631098Dziki Maciej47-FarmaBrain RunRogoźnik02:01:436703:02:5901:24:59
#64 641059Kaszubowska Karolina-17Biegaj z WojtasemGdynia02:03:446903:03:1901:25:19
#65 651060Tatoń Iwona-18Bielsko-Biała01:56:216203:03:4501:25:45
#66 661044Brueckner Heidrun-19TSV katzwang 05Rednitzhembach02:01:446803:03:4801:25:48
#67 67582Turek Piotr48-Bielsko-Biała01:58:226303:05:3301:27:33
#68 681007Walewska Joanna-20Warszawa02:00:176503:05:5301:27:53
#69 691006Gecow Marcin49-Warszawa02:00:376603:06:0701:28:07
#70 701042Pustowka Anette-21TSV katzwang 05Schwabach02:06:397303:07:4701:29:47
#71 711058Laskowska Maja-22ObozyBiegowe.plŻyrardów02:03:527003:08:5701:30:58
#72 72588Wilk Andrzej50-Nowa Iwiczna02:07:377503:13:3201:35:32
#73 731100Majsterek Paweł51-Warszawa02:03:597103:15:1701:37:17
#74 741033Zieliński Tomasz52-Tetrycy SchrodingeraKarlin02:05:237203:15:4601:37:46
#75 75596Bogotko Marta-23Sulejówek02:06:487403:16:5901:38:59
#76 761031Porada Magdalena-24Krzeptow02:16:557703:20:5801:42:58
#77 771022Mazur Michał53-KB SobótkaSobótka02:19:428503:21:0901:43:09
#78 781037Czepiec Agata-25Muay Running TeamKraków02:19:418403:21:1901:43:19
#79 791019Nowicka Beata-26BluMarianTeamNowa Wieś Malborska02:13:477603:23:0201:45:02
#80 801005Gołofit Aneta-27Lublin02:18:117803:26:4601:48:47
#81 811012Mierzwa Adam54-Zabrze02:18:117903:26:4701:48:47
#82 821003Kotowska Sylwia-281984Olsztyn02:19:338103:27:2801:49:28
#83 831072Gadomska Małgorzata-29Warszawa02:19:568703:32:0101:54:01
#84 841023Miętka Krzysztof55-Kraków02:19:558603:32:0101:54:02
#85 851061Krótki Magdalena-30Kraków02:21:089003:34:2401:56:24
#86 861079Gogolin Piotr56-Góra Jerzego Miasteczko ŚląskieMiasteczko Śląskie02:19:368303:35:1201:57:12
#87 871080Gogolin Henia-31Góra Jerzego Miasteczko ŚląskieMiasteczko Śląskie02:19:358203:35:1901:57:19
#88 881014Elżbieciak Klaudyna-32Katowice02:21:349203:39:2302:01:23
#89 891021Matuć Aleksandra-33Miechowicka Grupa BiegowaBytom02:20:298903:39:2902:01:29
#90 901070Lepich Jacek57-Miechowicka Grupa BiegowaBytom02:19:288003:42:0402:04:04
#91 911015Tarczyński Kazimierz58-Katowice02:20:078803:43:2302:05:23
#92 92595Trajnerowicz Kamila-341982Warszawa02:37:1610003:48:5402:10:54
#93 931011Frankowska Dorota-35Świdnik02:21:159103:49:1702:11:17
#94 941018Pietrzak Agnieszka-36Warszawa02:36:419703:50:0402:12:04
#95 951010Grzywacz Aurelia-37SRTG WarszawaWarszawa02:36:219603:54:5802:16:58
#96 961068Maziakowski Krzysztof59-MAZIAKOWSKI Running TeamOpole02:28:419303:54:5802:16:58
#97 97589Pawłowska Malwina-38Super Kobiety AniołowoWarszawa02:36:159503:55:4702:17:47
#98 981029Lepich Katarzyna-39Miechowicka Grupa BiegowaBytom02:37:019904:00:3902:22:39
#99 99591Rakus Justyna-40Częstochowa02:34:279404:01:3202:23:32
#100 100594Sadłowska Agnieszka-41Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoLegionowo02:36:509804:08:0902:30:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności