Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

ParkTour 2018 Etap 1

Wyniki - 12 sierpnia 2018, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-M2057Kulczyk JanSłupsk00:17:0200:17:02
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-M4040Józefczyk GrzegorzWejherowo00:17:1700:17:18
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-M30145Dejer DominikCustomicWłodawa00:17:2600:17:27
#4 44-M30120Wicenbach ArkadiuszPruszcz BiegaPruszcz Gdański00:18:0000:18:01
#5 55-M307Bogusz TomaszBiegająca GdyniaGdynia00:18:0100:18:02
#6 66-M20110Szczykutowicz TomaszGdański Biegacz | Szalony Gdańsk BiegaGdańsk00:18:2700:18:28
#7 77-M202Badziong MateuszGdańsk00:18:3500:18:37
#8 88-M3047Kowalski WaldemarLeasing Polski TeamBorkowo00:18:3900:18:41
#9 99-M20132Jednachowski Krzysztof00:18:4000:18:41
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10-1K30116Tuwalska MałgorzataLKS ZANTYR SZTUMGdańsk00:18:4300:18:44
#11 1110-M3036Jakusz PrzemysławWejherowo00:18:5400:18:56
#12 1211-M309Buczkowski DamianBiegamy Razem WładysławowoWładysławowo00:18:5600:18:58
#13 1312-M4043Konieczki DariuszPomorski Team BiegowyWejherowo00:19:0800:19:10
#14 1413-M40115Torbicz Piotr666Gdańsk00:19:1600:19:21
#15 1514-M5045Kościelski MariuszCOM-DKMGdynia00:19:2300:19:23
#16 1615-M40109Szarko MaciejElbląg00:20:0700:20:08
#17 1716-M2055Krupa PawełGdańsk00:20:1800:20:21
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !18-2K2051Krawiec JoannaSklep BiegaczaGdańsk00:20:2000:20:21
#19 1917-M4021Dydymski KrzysztofRumia00:20:2500:20:28
#20 2018-M5079Ornal MirosławMotywatorniaWejherowo00:20:3300:20:35
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 21-3K3088Piórkowska NataliaBiegnę po medalGdańsk00:20:4700:20:49
#22 2219-M3073Mokłowicz PiotrWejherowo00:20:5200:20:57
#23 2320-M2031Hałas MarcinGdańsk00:20:5700:21:01
#24 2421-M20101Shevchyshyn AndriiDCT drużyna biegowaNahirianka00:21:1000:21:17
#25 2522-M30126Wojnowski WiesławDCT Drużyna BiegowaGdańsk00:21:1000:21:17
#26 2623-M3078Okrój ArkadiuszTeam KreftReda00:21:1400:21:20
#27 2724-M3026Gojke DawidBiegamy Razem Władysławowo - TimeGoWładysławowo00:21:1700:21:19
#28 2825-M3050Krajewski MateuszChwarzno Wiczlino BiegaGdynia00:21:1800:21:21
#29 2926-M4053Kreft KrzysztofTeam KreftReda00:21:1900:21:23
#30 3027-M305Bellwon PawełTeamBabloGdynia00:21:1900:21:25
#31 3128-M40139Pęśko MichałGdańsk00:21:2000:21:24
#32 3229-M60133Orlikowski EugeniuszBiegamyrazem.plKoleczkowo00:21:2100:21:22
#33 33-4K3056Kubiak JagodaWejherowo00:21:2300:21:26
#34 3430-M2033Holk-Łebiński MateuszSierakowice00:21:2300:21:30
#35 3531-M4054Kreft BogumiłTeam KreftRumia00:21:3000:21:34
#36 36-5K30112Szulc KamilaGdynia00:21:3700:21:40
#37 3732-M2018Dudzicz AdamGdynia00:21:4700:21:52
#38 3833-M2070Melzer SzymonRumia00:21:5000:21:57
#39 3934-M40135Bielecki TadeuszUKS Siódemka RumiaRumia00:21:5600:22:01
#40 4035-M3012Ciemny MarekGdynia00:21:5700:22:08
#41 41-6K4081Owczarek KatarzynaKosakowo00:22:0300:22:05
#42 42-7K30122Wieczorek AnnaGdynia00:22:0700:22:08
#43 4336-M3089Piórkowski MariuszBiegnę po medalGdańsk00:22:0700:22:11
#44 4437-M40121Wieczorek TomaszWATAHAGdańsk00:22:1200:22:18
#45 4538-M2037Jednachowski MarcinPuck00:22:1600:22:17
#46 4639-M206Bieliński DominikGrupa Biegow Motywatornia TeamGdynia00:22:4600:22:55
#47 4740-M20123Wieczorek MateuszBelua Multorum CapitumGdańsk00:22:4600:22:51
#48 4841-M3032Herzberg PrzemysławGdańsk00:22:5600:23:06
#49 49-8K3024Gadamska-Kabata PaulinagałganyGdańsk00:23:1200:23:16
#50 5042-M3074Moskot KrzysztofOKAS GdyniaGdynia00:23:1600:23:24
#51 5143-M40107Studnik JarosławRuda Śląska00:23:1900:23:26
#52 5244-M3011Cholewiński TomaszGPnSGdańsk00:23:2100:23:30
#53 53-9K2064Malinowska KatarzynaGdańsk00:23:5300:23:59
#54 5445-M40119Wasilewski MichałWATAHAGdańsk00:23:5600:24:02
#55 5546-M5080Osowski MaciejVege RunnersGdynia00:23:5900:24:11
#56 5647-M5072Miszewski RomualdAsconi Polska_wINORumia00:24:1300:24:19
#57 5748-M4082Owczarek JacekKosakowo00:24:1700:24:25
#58 5849-M4060Ladziński ZbigniewGdańsk00:25:0700:25:15
#59 5950-M5014Domnik MarekGrupa Biegowa Motywatornia TeamWejherowo00:25:1100:25:22
#60 6051-M4069Melzer ArkadiuszRumia00:25:1200:25:19
#61 61-10K20136Bielecka AleksandraUKS Siódemka Rumia Wyniki - TimeGoRumia00:25:2600:25:39
#62 62-11K3048Kozioł DorotaGdynia00:25:3100:25:42
#63 6352-M3084Pawlukowski ZbigniewBraniewo00:25:3100:25:47
#64 64-12K30131Pranga PatrycjaGrupa Biegowa Motylatornia TeamWejherowo00:25:3300:25:44
#65 65-13K4068Matyskiel AnitaGdańsk00:25:3700:25:53
#66 66-14K30108Syryca NataliaTeamBabloGdynia00:25:3800:25:45
#67 6753-M301Ambroziak AdamTaka RYBAKowale00:25:3800:25:43
#68 68-15K40118Walentynowicz AnetaPruszcz Biega | LOTOS Running TeamPruszcz Gdański00:25:4100:25:44
#69 69-16K3091Pochopień MiraWataha-Łączy nas bieganieGdańsk00:25:5000:25:56
#70 70-17K2083Paś Aleksandrawkurw_teamGłogów00:26:0200:26:14
#71 71-18K40102Sikorska AleksandraGrupa Biegowa Motywatornia TeamWejherowo00:26:0700:26:18
#72 7254-M3076Niekurzak KrzysztofOKAS GdyniaGdynia00:26:2000:26:29
#73 73-19K3094Rajska-Niekurzak JoannaOKAS GdyniaGdynia00:26:2000:26:29
#74 7455-M40100Schulz MaciejEmpoli FCPruszcz Gdański00:26:2600:26:29
#75 75-20K3077Nowak MonikaGdańsk00:26:2900:26:36
#76 76-21K4020Dydymska MonikaRumia00:26:3000:26:42
#77 7756-M5062Lulis ZbigniewATLAS RUNNING TEAMGdańsk00:26:4100:26:54
#78 7857-M5061Lenkiewicz AndrzejPięknyBądki00:27:0300:27:09
#79 79-22K2066Marczak ZuzannaGdańsk00:27:0700:27:13
#80 80-23K5096Romanowska BeataRun Vegan Team00:27:0900:27:13
#81 81-24K3098Rzezak AleksandraReda00:27:1100:27:20
#82 82-25K3049Kozłowska AlicjaSt RunnerGdańsk00:27:1200:27:21
#83 8358-M4025Gąska MaciejPędzące ŚlimakiGdynia00:27:1600:27:28
#84 8459-M2030Grzenkowicz MichałTeam KreftReda00:27:2700:27:40
#85 8560-M3039Jędrzejczak MaciejGdynia00:27:2800:27:38
#86 86-26K303Bartsch AleksandraGdynia00:27:3200:27:42
#87 8761-M60111Szpyra EdwardGdynia00:27:3300:27:49
#88 88-27K50138Maliszewska MariannaElbląg00:27:4400:27:46
#89 89-28K20143Rogowska AleksandraLecznica TeamZielona Góra00:27:4500:27:58
#90 9062-M20142Durajski ArielLecznica TeamZielona Góra00:27:4500:27:58
#91 91-29K20104Słówko AdriannaGdańsk00:27:5000:27:55
#92 92-30K40113Szumska LidiaSława00:27:5900:28:13
#93 9363-M60147Majna KazimierzParkrun GdyniaGdynia00:28:0500:28:08
#94 9464-M3092Podemski PawełWrocław00:28:0900:28:22
#95 95-31K3035Jakusz AnnaWyniki - TimeGoWejherowo00:28:1100:28:24
#96 96-32K3099Saleem MonikaWATAHAGdańsk00:28:1400:28:20
#97 97-33K4086Pietruszkiewicz KatarzynaCelbowo00:28:2100:28:35
#98 98-34K3046Kowalska AgnieszkaReda00:28:2100:28:36
#99 99-35K2052Krawiecka KlaudiaAkademia Biegowa KiełpinoSomonino00:28:2200:28:31
#100 10065-M30106Stramek LukaszCross t TrójmiastoSopot00:28:2400:28:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności