Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Ustecka Dziesiątka z Hakiem

Wyniki - 18 sierpnia 2018, Ustka

Msc
Nr
K
M
Kat
-
#1 124135Adaszak KatarzynaK22-K22POLRUN PASJA01:02:06
#2 29175Andryskowski ZdzisławM-26M26POLKolarz-pol00:48:42
#3 1152Bach PawełM-96M95POLLębork01:00:46
#4 304Basiński PawełM-27M27POLUsb Ustka00:48:47
#5 1383Bałut WojciechM-110M109POLFC Kuba01:07:35
#6 86153Berent RobertM-75M74POLTupot Ustka00:56:33
#7 1255Biegański PawełM-103M102POLZega gabinet01:02:28
#8 576Bociąga MariuszM-52M52POLRAJSPORT ACTIVE00:52:41
#9 527Bondarenko JanM-47M47POLBiegajło Słupsk00:51:48
#10 51176Bożek ŁukaszM-46M46POLZabiegany Morpol00:51:46
#11 111167Bratos EmilM-94M93POLRadom00:59:51
#12 127152Buga SławomirM-105M104POLSkarżysko-Kamienna01:02:32
#13 1288Burda SebastianM-106M105POLW.P.K. Słoń Team01:02:34
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !73163Burzykowski StanisławM-63M01POL00:55:26
#15 26159Błaszak ŁukaszM-23M23POLSolec Kujawski00:48:05
#16 359Cender SzymonM-31M31POLW.P.K SŁON TEAM USTKA00:49:03
#17 65173Chalecki PawełM-57M57POLSłupsk00:53:44
#18 104170Ćwigoń KingaK16-K16POLUstka00:59:04
#19 10910Czech RomanM-92M91POLGOCH BYTÓW00:59:21
#20 4511Czyżykowski KrzysztofM-41M41POLSłupsk00:50:48
#21 5012Czyżykowski MateuszM-45M45POLSłupsk00:51:36
#22 8914Dadacz MalwinaK13-K13POL-00:56:52
#23 5413Dadacz RafałM-49M49POL-00:52:03
#24 2816Dęga RyszardM-25M25POLTupot Ustka00:48:31
#25 9415Deliga SzymonM-80M79POLSłupsk00:57:10
#26 1517Drobnik BłażejM-13M13POLPromień Opalenica00:44:56
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 318Drwal PiotrM-3M3POLusb ustka00:36:40
#28 5919Dyśko WojciechM-54M54POLSłupsk00:52:49
#29 3720Fabich AdrianM-33M33POLUSB USTKA00:49:26
#30 1821Fielek PiotrM-15M15POLPro-Run Wroclaw00:45:12
#31 5322Gaweł ZbigniewM-48M48POLmiasto Słupsk00:51:49
#32 6823Gierczak PiotrM-59M59POLUstka00:54:45
#33 131141Gołgowska MałgorzataK24-K24POLUSB Ustka01:04:08
#34 11024Grabowicz JerzyM-93M92POLTUPOT USTKA00:59:25
#35 8726Haupa WojciechM-76M75POLUSB Ustka00:56:43
#36 2427Heyka JarosławM-21M21POLMorska Jednostka Rakietowa00:47:14
#37 8428Iwanicki ŁukaszM-73M72POLLubelski Węgiel "Bogdanka"00:56:02
#38 13929Jabłonowski MarianM-111M110POLTupot01:08:24
#39 4030Jankowski GrzegorzM-36M36POLŚwiat Płytek U Kryspina00:50:13
#40 14731Janus AnnaK33-K33POLSłupsk01:13:41
#41 12032Jaranowski PrzemysławM-100M99POLSłupsk01:01:15
#42 7033Jaros AdamM-61M61POLSlupsk00:55:17
#43 11634Jastrzębska AgnieszkaK20-K20POLWkb Piast Wrocław01:00:53
#44 15235Josse RafałM-117M116POLTychy01:19:47
#45 15136Kabaciński BronisławM-116M115POLTUPOT USTKA01:18:02
#46 9160Kamieniecki RafałM-8M8POLTupot Ustka00:42:36
#47 5637Kasperski DariuszM-51M51POLBydlino00:52:35
#48 144131Klińska PaulinaK32-K32POLNight Runners Słupsk01:12:52
#49 10338Kobierowski EdwardM-88M87POLKlub Biegacza GOCH BYTÓW00:58:50
#50 83162Kocimski KrystianM-72M71POLCzeladź00:55:56
#51 10539Kociolek RobertM-89M88POLSłupsk00:59:11
#52 58118Konieczny PiotrM-53M53POLInowrocław00:52:44
#53 13041Konkel JoannaK23-K23POLMKS "Święc" Sławno01:03:15
#54 145124Korpal KrzysztofM-113M112POLW.P.K Słoń Team01:12:55
#55 33146Kosowski JanuszM-30M30POLAKM Olsztyn00:48:57
#56 72143Kosucho KamilM-62M62POL00:55:24
#57 13242Koza JoannaK25-K25POLUstecka Szkoła Biegania01:04:48
#58 1943Koza KamilM-16M16POLCentralny Poligon Sił Powietrznych00:45:27
#59 75161Krotowski GrzegorzM-65M64POLTupot Ustka00:55:34
#60 4744Kujawa TomaszM-43M43POLOborniki00:50:53
#61 34144Kuklińska-Nurkowska LucynaK4-K4POLLKS Jantar Ustka00:49:02
#62 67156Kundys KarolinaK9-K9POLWarszawa00:54:39
#63 6145Kwaśniak ZdzisławM-55M55POLDecathlon Tri Team/STOPA00:53:15
#64 7146Langner-Kapczyńska EdytaK10-K10POLSłupsk00:55:21
#65 1348Laska GrzegorzM-11M11POLOZ Ustka00:44:17
#66 6452Majchrzak DariuszM-56M56POLCentralny Poligon Sił Powietrznych Ustka00:53:42
#67 4151Majchrzak ŁukaszM-37M37POLCentralny Poligon Sił Powietrznych Ustka00:50:16
#68 12353Marcinkowski AndrzejM-102M101POLZKS Dziki Dzik01:01:58
#69 14854Marczak MałgorzataK34-K34POLŻelkowo01:16:56
#70 755Masłowski MateuszM-7M7POL6.WOG Ustka00:41:29
#71 133158Mazur MonikaK26-K26POLKoszęcin01:05:07
#72 9957Mikolajski DawidM-85M84POLToruń00:58:25
#73 7958Milarski MarcinM-68M67POLWitkowo00:55:43
#74 8859Mizera AgnieszkaK12-K12POLByledobiec Anin00:56:51
#75 126154Modrzejewski WojciechM-104M103POLJW3775 chojnice01:02:29
#76 15060Mozga MagdalenaK35-K35USAHonesdale01:17:56
#77 17150Młynarczyk ZbigniewM-14M14POLSłupsk00:45:09
#78 3161Nadolny PiotrM-28M28POLUsb Baltic Seals00:48:51
#79 2162Nagórek KrzysztofM-18M18POLTupot Ustka00:46:43
#80 93179Niwiński GrzegorzM-79M78POLPolska Tupot00:57:08
#81 118169Nurkowski MarcinM-98M97POLPolska -Usb Lks Jantar Ustka01:01:14
#82 27157Okołotowicz SebastianM-24M24POLSłupsk00:48:15
#83 7463Olechnowicz ZbigniewM-64M63POLTupot Ustka00:55:31
#84 2564Oleszek JerzyM-22M22POLsp mw00:47:25
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !865Paprocka EwelinaK1-K1POLobliwice00:42:05
#86 4866Pardej LilianaK5-K5POLBatalion Ochrony Bazy w Redzikowie00:50:57
#87 14967Parwanicki WiktorM-115M114POLTupot Ustka01:17:55
#88 7669Paszkiewicz JustynaK11-K11POLNGB Kłobuck00:55:39
#89 7868Paszkiewicz LeszekM-67M66POLNGB Kłobuck00:55:43
#90 9270Patyna PawełM-78M77POLSłupsk00:57:03
#91 3671Pawlak MarekM-32M32POLSzczecin00:49:11
#92 4472Pawlik KrystianM-40M40POLUstka00:50:44
#93 12973Pazder PrzemysławM-107M106POLSłupsk01:03:11
#94 121142Pela HannaK21-K21POLPolska -Usb Ustka01:01:24
#95 14175Pokorny EdwardM-112M111POLTupot Ustka01:10:27
#96 4376Protasewicz AndrzejM-39M39POLSPOKO Sławno00:50:29
#97 113178Przybyłowicz LidiaK18-K18POLZabiegany Morpol01:00:04
#98 117121Przymorski WaldemarM-97M96POLW.P.K. SŁOŃ Team Ustka01:00:57
#99 38147Psujek SewerynM-34M34POLDiament Świeszyno00:50:02
#100 136151Pudlak PiotrM-109M108POLUstka01:05:45

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności