Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Ustecka Dziesiątka z Hakiem

Wyniki - 18 sierpnia 2018, Ustka

Msc
Nr
K
M
Kat
-
#1 6287Skwarczak EwelinaK7-K7POLW.p.k. Słoń Team Ustka00:53:23
#2 6384Skoczyńska RenataK8-K8POLUSB Ustka00:53:31
#3 67156Kundys KarolinaK9-K9POLWarszawa00:54:39
#4 7146Langner-Kapczyńska EdytaK10-K10POLSłupsk00:55:21
#5 7669Paszkiewicz JustynaK11-K11POLNGB Kłobuck00:55:39
#6 8859Mizera AgnieszkaK12-K12POLByledobiec Anin00:56:51
#7 8914Dadacz MalwinaK13-K13POL-00:56:52
#8 91108Wirkus MalgorzataK14-K14POLSłupsk00:57:00
#9 10095Szołtysik AgnieszkaK15-K15POLUstka00:58:26
#10 104170Ćwigoń KingaK16-K16POLUstka00:59:04
#11 107110Zakutyńska-Kowalczyk KarolinaK17-K17POLMatner Running Team00:59:17
#12 113178Przybyłowicz LidiaK18-K18POLZabiegany Morpol01:00:04
#13 114113Zielińska DanutaK19-K19POLUstka01:00:41
#14 11634Jastrzębska AgnieszkaK20-K20POLWkb Piast Wrocław01:00:53
#15 121142Pela HannaK21-K21POLPolska -Usb Ustka01:01:24
#16 124135Adaszak KatarzynaK22-K22POLRUN PASJA01:02:06
#17 13041Konkel JoannaK23-K23POLMKS "Święc" Sławno01:03:15
#18 131141Gołgowska MałgorzataK24-K24POLUSB Ustka01:04:08
#19 13242Koza JoannaK25-K25POLUstecka Szkoła Biegania01:04:48
#20 133158Mazur MonikaK26-K26POLKoszęcin01:05:07
#21 134111Zarzycka IzabelaK27-K27POLUstka01:05:20
#22 137174Stodoła MonikaK28-K28POLUBS Ustka01:06:42
#23 140129Rudnik JaninaK29-K29POLKrępa Sł.01:08:54
#24 142145Zwolińska AgnieszkaK30-K30POLUBS Ustka01:11:26
#25 143112Zega-Biegańska AnnaK31-K31POLZega gabinet01:12:33
#26 144131Klińska PaulinaK32-K32POLNight Runners Słupsk01:12:52
#27 14731Janus AnnaK33-K33POLSłupsk01:13:41
#28 14854Marczak MałgorzataK34-K34POLŻelkowo01:16:56
#29 15060Mozga MagdalenaK35-K35USAHonesdale01:17:56
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !865Paprocka EwelinaK1-K1POLobliwice00:42:05
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !10165Wirkus AntoninaK2-K2POLMKL Szczerk00:42:36
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16126Terefenko JoannaK3-K3POLLKS Jantar Ustka00:44:57
#33 34144Kuklińska-Nurkowska LucynaK4-K4POLLKS Jantar Ustka00:49:02
#34 4866Pardej LilianaK5-K5POLBatalion Ochrony Bazy w Redzikowie00:50:57
#35 60155Świercz IwonaK6-K6POLByledobiec Anin00:52:56
#36 6452Majchrzak DariuszM-56M56POLCentralny Poligon Sił Powietrznych Ustka00:53:42
#37 65173Chalecki PawełM-57M57POLSłupsk00:53:44
#38 66107Wiatrzyk KrzysztofM-58M58POLDARŁOWO00:53:51
#39 6823Gierczak PiotrM-59M59POLUstka00:54:45
#40 69149Rudnik SławomirM-60M60POLNadaktywni00:54:52
#41 7033Jaros AdamM-61M61POLSlupsk00:55:17
#42 72143Kosucho KamilM-62M62POL00:55:24
#43 7463Olechnowicz ZbigniewM-64M63POLTupot Ustka00:55:31
#44 75161Krotowski GrzegorzM-65M64POLTupot Ustka00:55:34
#45 77100Tórz MichałM-66M65POLUstka00:55:40
#46 7868Paszkiewicz LeszekM-67M66POLNGB Kłobuck00:55:43
#47 7958Milarski MarcinM-68M67POLWitkowo00:55:43
#48 80103Usowicz ŁukaszM-69M68POLSłupsk00:55:43
#49 81136Wyszomirski MarekM-70M69POLSłupsk00:55:50
#50 82168Vinterhryn AndreiM-71M70BLRVictoria00:55:53
#51 83162Kocimski KrystianM-72M71POLCzeladź00:55:56
#52 8428Iwanicki ŁukaszM-73M72POLLubelski Węgiel "Bogdanka"00:56:02
#53 85172Wołoch MateuszM-74M73POLUstka00:56:22
#54 86153Berent RobertM-75M74POLTupot Ustka00:56:33
#55 8726Haupa WojciechM-76M75POLUSB Ustka00:56:43
#56 9092Szałkowski WojtekM-77M76POLTUPOT USTKA00:56:55
#57 9270Patyna PawełM-78M77POLSłupsk00:57:03
#58 93179Niwiński GrzegorzM-79M78POLPolska Tupot00:57:08
#59 9415Deliga SzymonM-80M79POLSłupsk00:57:10
#60 95114Ziemiański JacekM-81M80POLPiła00:57:15
#61 96128Zarębski MaciejM-82M81POL00:57:33
#62 97104Waleszczyński WitoldM-83M82POLPawłowice00:57:45
#63 98148Tyliński PiotrM-84M83POLWielichowo00:58:20
#64 9957Mikolajski DawidM-85M84POLToruń00:58:25
#65 10186Skumiał OskarM-86M85POLUSB Ustka00:58:27
#66 10299Tórz AndrzejM-87M86POLUstka00:58:43
#67 10338Kobierowski EdwardM-88M87POLKlub Biegacza GOCH BYTÓW00:58:50
#68 10539Kociolek RobertM-89M88POLSłupsk00:59:11
#69 10690Staniaszek BogusławM-90M89POLTupot Ustka00:59:15
#70 10896Tkocz JerzyM-91M90POLPiekary Śląskie00:59:19
#71 10910Czech RomanM-92M91POLGOCH BYTÓW00:59:21
#72 11024Grabowicz JerzyM-93M92POLTUPOT USTKA00:59:25
#73 111167Bratos EmilM-94M93POLRadom00:59:51
#74 11294Szczęsny ArkadiuszM-95M94POLDynamo Skarpa01:00:00
#75 1152Bach PawełM-96M95POLLębork01:00:46
#76 117121Przymorski WaldemarM-97M96POLW.P.K. SŁOŃ Team Ustka01:00:57
#77 118169Nurkowski MarcinM-98M97POLPolska -Usb Lks Jantar Ustka01:01:14
#78 119101Turowski WojciechM-99M98POLAerosol Service01:01:14
#79 12032Jaranowski PrzemysławM-100M99POLSłupsk01:01:15
#80 122109Woźniak GrzegorzM-101M100POLGrzesław Ustka Igmar Team01:01:36
#81 12353Marcinkowski AndrzejM-102M101POLZKS Dziki Dzik01:01:58
#82 1255Biegański PawełM-103M102POLZega gabinet01:02:28
#83 126154Modrzejewski WojciechM-104M103POLJW3775 chojnice01:02:29
#84 127152Buga SławomirM-105M104POLSkarżysko-Kamienna01:02:32
#85 1288Burda SebastianM-106M105POLW.P.K. Słoń Team01:02:34
#86 12973Pazder PrzemysławM-107M106POLSłupsk01:03:11
#87 13580Sanecznik MichałM-108M107POLCzyżowice01:05:29
#88 136151Pudlak PiotrM-109M108POLUstka01:05:45
#89 1383Bałut WojciechM-110M109POLFC Kuba01:07:35
#90 13929Jabłonowski MarianM-111M110POLTupot01:08:24
#91 14175Pokorny EdwardM-112M111POLTupot Ustka01:10:27
#92 145124Korpal KrzysztofM-113M112POLW.P.K Słoń Team01:12:55
#93 146117Syski AleksanderM-114M113POLSłupsk01:13:18
#94 14967Parwanicki WiktorM-115M114POLTupot Ustka01:17:55
#95 15136Kabaciński BronisławM-116M115POLTUPOT USTKA01:18:02
#96 15235Josse RafałM-117M116POLTychy01:19:47
#97 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1164Zblewski TadeuszM-1M1POLLKB im. Braci Petk Lębork00:36:03
#98 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2125Verkhavodkin HenadzM-2M2BLRGrodnooblsport00:36:21
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 318Drwal PiotrM-3M3POLusb ustka00:36:40
#100 4127Rudnik KrzysztofM-4M4POLKrępa Sł.00:39:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności