Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Ustecka Dziesiątka z Hakiem

Wyniki - 18 sierpnia 2018, Ustka

Msc
Nr
K
M
Kat
-
#1 72143Kosucho KamilM-62M62POL00:55:24
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !73163Burzykowski StanisławM-63M01POL00:55:26
#3 96128Zarębski MaciejM-82M81POL00:57:33
#4 8914Dadacz MalwinaK13-K13POL-00:56:52
#5 5413Dadacz RafałM-49M49POL-00:52:03
#6 755Masłowski MateuszM-7M7POL6.WOG Ustka00:41:29
#7 119101Turowski WojciechM-99M98POLAerosol Service01:01:14
#8 33146Kosowski JanuszM-30M30POLAKM Olsztyn00:48:57
#9 39133Śnioch JerzyM-35M35POLAmator00:50:04
#10 4866Pardej LilianaK5-K5POLBatalion Ochrony Bazy w Redzikowie00:50:57
#11 527Bondarenko JanM-47M47POLBiegajło Słupsk00:51:48
#12 5637Kasperski DariuszM-51M51POLBydlino00:52:35
#13 8859Mizera AgnieszkaK12-K12POLByledobiec Anin00:56:51
#14 60155Świercz IwonaK6-K6POLByledobiec Anin00:52:56
#15 1943Koza KamilM-16M16POLCentralny Poligon Sił Powietrznych00:45:27
#16 6452Majchrzak DariuszM-56M56POLCentralny Poligon Sił Powietrznych Ustka00:53:42
#17 4151Majchrzak ŁukaszM-37M37POLCentralny Poligon Sił Powietrznych Ustka00:50:16
#18 11119Wilmont KrzysztofM-9M9POLCentrum Szkolenia Marynarki Wojennej00:43:08
#19 83162Kocimski KrystianM-72M71POLCzeladź00:55:56
#20 13580Sanecznik MichałM-108M107POLCzyżowice01:05:29
#21 66107Wiatrzyk KrzysztofM-58M58POLDARŁOWO00:53:51
#22 6145Kwaśniak ZdzisławM-55M55POLDecathlon Tri Team/STOPA00:53:15
#23 38147Psujek SewerynM-34M34POLDiament Świeszyno00:50:02
#24 11294Szczęsny ArkadiuszM-95M94POLDynamo Skarpa01:00:00
#25 1383Bałut WojciechM-110M109POLFC Kuba01:07:35
#26 46102Tyczyński SławomirM-42M42POLFilgrosoil00:50:50
#27 6134Smalec PiotrM-6M6POLGdańsk Południe Na Start00:40:45
#28 10910Czech RomanM-92M91POLGOCH BYTÓW00:59:21
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2125Verkhavodkin HenadzM-2M2BLRGrodnooblsport00:36:21
#30 122109Woźniak GrzegorzM-101M100POLGrzesław Ustka Igmar Team01:01:36
#31 15060Mozga MagdalenaK35-K35USAHonesdale01:17:56
#32 58118Konieczny PiotrM-53M53POLInowrocław00:52:44
#33 126154Modrzejewski WojciechM-104M103POLJW3775 chojnice01:02:29
#34 2281Serafin DariuszM-19M19POLKlub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój00:47:03
#35 10338Kobierowski EdwardM-88M87POLKlub Biegacza GOCH BYTÓW00:58:50
#36 29175Andryskowski ZdzisławM-26M26POLKolarz-pol00:48:42
#37 133158Mazur MonikaK26-K26POLKoszęcin01:05:07
#38 140129Rudnik JaninaK29-K29POLKrępa Sł.01:08:54
#39 4127Rudnik KrzysztofM-4M4POLKrępa Sł.00:39:36
#40 1152Bach PawełM-96M95POLLębork01:00:46
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1164Zblewski TadeuszM-1M1POLLKB im. Braci Petk Lębork00:36:03
#42 5166Wirkus ŁukaszM-5M5POLLKB im. Braci Petk Lębork00:39:40
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16126Terefenko JoannaK3-K3POLLKS Jantar Ustka00:44:57
#44 34144Kuklińska-Nurkowska LucynaK4-K4POLLKS Jantar Ustka00:49:02
#45 8428Iwanicki ŁukaszM-73M72POLLubelski Węgiel "Bogdanka"00:56:02
#46 107110Zakutyńska-Kowalczyk KarolinaK17-K17POLMatner Running Team00:59:17
#47 5322Gaweł ZbigniewM-48M48POLmiasto Słupsk00:51:49
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !10165Wirkus AntoninaK2-K2POLMKL Szczerk00:42:36
#49 13041Konkel JoannaK23-K23POLMKS "Święc" Sławno01:03:15
#50 14177Wegner PrzemysławM-12M12POLMorpol00:44:49
#51 2427Heyka JarosławM-21M21POLMorska Jednostka Rakietowa00:47:14
#52 69149Rudnik SławomirM-60M60POLNadaktywni00:54:52
#53 7669Paszkiewicz JustynaK11-K11POLNGB Kłobuck00:55:39
#54 7868Paszkiewicz LeszekM-67M66POLNGB Kłobuck00:55:43
#55 144131Klińska PaulinaK32-K32POLNight Runners Słupsk01:12:52
#56 4997Tomczak DominikM-44M44POLNight Runners Słupsk00:51:20
#57 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !865Paprocka EwelinaK1-K1POLobliwice00:42:05
#58 4744Kujawa TomaszM-43M43POLOborniki00:50:53
#59 1348Laska GrzegorzM-11M11POLOZ Ustka00:44:17
#60 97104Waleszczyński WitoldM-83M82POLPawłowice00:57:45
#61 10896Tkocz JerzyM-91M90POLPiekary Śląskie00:59:19
#62 95114Ziemiański JacekM-81M80POLPiła00:57:15
#63 118169Nurkowski MarcinM-98M97POLPolska -Usb Lks Jantar Ustka01:01:14
#64 121142Pela HannaK21-K21POLPolska -Usb Ustka01:01:24
#65 93179Niwiński GrzegorzM-79M78POLPolska Tupot00:57:08
#66 12106Wegner StachuM-10M10POLPoznań00:43:19
#67 1821Fielek PiotrM-15M15POLPro-Run Wroclaw00:45:12
#68 1517Drobnik BłażejM-13M13POLPromień Opalenica00:44:56
#69 111167Bratos EmilM-94M93POLRadom00:59:51
#70 576Bociąga MariuszM-52M52POLRAJSPORT ACTIVE00:52:41
#71 124135Adaszak KatarzynaK22-K22POLRUN PASJA01:02:06
#72 127152Buga SławomirM-105M104POLSkarżysko-Kamienna01:02:32
#73 7033Jaros AdamM-61M61POLSlupsk00:55:17
#74 2093Szczerbaty PawełM-17M17POLSlupsk00:46:34
#75 26159Błaszak ŁukaszM-23M23POLSolec Kujawski00:48:05
#76 2564Oleszek JerzyM-22M22POLsp mw00:47:25
#77 4376Protasewicz AndrzejM-39M39POLSPOKO Sławno00:50:29
#78 42115Żylicz PawełM-38M38POLSTOPA Słupsk / USB Ustka00:50:20
#79 23171Szrywer DanielM-20M20POLŚwiat Płytek U Kryspina00:47:06
#80 4030Jankowski GrzegorzM-36M36POLŚwiat Płytek U Kryspina00:50:13
#81 3671Pawlak MarekM-32M32POLSzczecin00:49:11
#82 65173Chalecki PawełM-57M57POLSłupsk00:53:44
#83 7146Langner-Kapczyńska EdytaK10-K10POLSłupsk00:55:21
#84 80103Usowicz ŁukaszM-69M68POLSłupsk00:55:43
#85 81136Wyszomirski MarekM-70M69POLSłupsk00:55:50
#86 91108Wirkus MalgorzataK14-K14POLSłupsk00:57:00
#87 9270Patyna PawełM-78M77POLSłupsk00:57:03
#88 9415Deliga SzymonM-80M79POLSłupsk00:57:10
#89 10539Kociolek RobertM-89M88POLSłupsk00:59:11
#90 12032Jaranowski PrzemysławM-100M99POLSłupsk01:01:15
#91 12973Pazder PrzemysławM-107M106POLSłupsk01:03:11
#92 146117Syski AleksanderM-114M113POLSłupsk01:13:18
#93 14731Janus AnnaK33-K33POLSłupsk01:13:41
#94 17150Młynarczyk ZbigniewM-14M14POLSłupsk00:45:09
#95 27157Okołotowicz SebastianM-24M24POLSłupsk00:48:15
#96 4511Czyżykowski KrzysztofM-41M41POLSłupsk00:50:48
#97 5012Czyżykowski MateuszM-45M45POLSłupsk00:51:36
#98 5919Dyśko WojciechM-54M54POLSłupsk00:52:49
#99 9957Mikolajski DawidM-85M84POLToruń00:58:25
#100 13929Jabłonowski MarianM-111M110POLTupot01:08:24

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności