Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Ustecka Dziesiątka z Hakiem

Wyniki - 18 sierpnia 2018, Ustka

Msc
Nr
K
M
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1164Zblewski TadeuszM-1M1POLLKB im. Braci Petk Lębork00:36:03
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2125Verkhavodkin HenadzM-2M2BLRGrodnooblsport00:36:21
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 318Drwal PiotrM-3M3POLusb ustka00:36:40
#4 4127Rudnik KrzysztofM-4M4POLKrępa Sł.00:39:36
#5 5166Wirkus ŁukaszM-5M5POLLKB im. Braci Petk Lębork00:39:40
#6 6134Smalec PiotrM-6M6POLGdańsk Południe Na Start00:40:45
#7 755Masłowski MateuszM-7M7POL6.WOG Ustka00:41:29
#8 9160Kamieniecki RafałM-8M8POLTupot Ustka00:42:36
#9 11119Wilmont KrzysztofM-9M9POLCentrum Szkolenia Marynarki Wojennej00:43:08
#10 12106Wegner StachuM-10M10POLPoznań00:43:19
#11 1348Laska GrzegorzM-11M11POLOZ Ustka00:44:17
#12 14177Wegner PrzemysławM-12M12POLMorpol00:44:49
#13 1517Drobnik BłażejM-13M13POLPromień Opalenica00:44:56
#14 17150Młynarczyk ZbigniewM-14M14POLSłupsk00:45:09
#15 1821Fielek PiotrM-15M15POLPro-Run Wroclaw00:45:12
#16 1943Koza KamilM-16M16POLCentralny Poligon Sił Powietrznych00:45:27
#17 2093Szczerbaty PawełM-17M17POLSlupsk00:46:34
#18 2162Nagórek KrzysztofM-18M18POLTupot Ustka00:46:43
#19 2281Serafin DariuszM-19M19POLKlub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój00:47:03
#20 23171Szrywer DanielM-20M20POLŚwiat Płytek U Kryspina00:47:06
#21 2427Heyka JarosławM-21M21POLMorska Jednostka Rakietowa00:47:14
#22 2564Oleszek JerzyM-22M22POLsp mw00:47:25
#23 26159Błaszak ŁukaszM-23M23POLSolec Kujawski00:48:05
#24 27157Okołotowicz SebastianM-24M24POLSłupsk00:48:15
#25 2816Dęga RyszardM-25M25POLTupot Ustka00:48:31
#26 29175Andryskowski ZdzisławM-26M26POLKolarz-pol00:48:42
#27 304Basiński PawełM-27M27POLUsb Ustka00:48:47
#28 3161Nadolny PiotrM-28M28POLUsb Baltic Seals00:48:51
#29 32123Sidor MariuszM-29M29POLŁosoś T.e.a.m./DECATHLON SŁUPSK00:48:53
#30 33146Kosowski JanuszM-30M30POLAKM Olsztyn00:48:57
#31 359Cender SzymonM-31M31POLW.P.K SŁON TEAM USTKA00:49:03
#32 3671Pawlak MarekM-32M32POLSzczecin00:49:11
#33 3720Fabich AdrianM-33M33POLUSB USTKA00:49:26
#34 38147Psujek SewerynM-34M34POLDiament Świeszyno00:50:02
#35 39133Śnioch JerzyM-35M35POLAmator00:50:04
#36 4030Jankowski GrzegorzM-36M36POLŚwiat Płytek U Kryspina00:50:13
#37 4151Majchrzak ŁukaszM-37M37POLCentralny Poligon Sił Powietrznych Ustka00:50:16
#38 42115Żylicz PawełM-38M38POLSTOPA Słupsk / USB Ustka00:50:20
#39 4376Protasewicz AndrzejM-39M39POLSPOKO Sławno00:50:29
#40 4472Pawlik KrystianM-40M40POLUstka00:50:44
#41 4511Czyżykowski KrzysztofM-41M41POLSłupsk00:50:48
#42 46102Tyczyński SławomirM-42M42POLFilgrosoil00:50:50
#43 4744Kujawa TomaszM-43M43POLOborniki00:50:53
#44 4997Tomczak DominikM-44M44POLNight Runners Słupsk00:51:20
#45 5012Czyżykowski MateuszM-45M45POLSłupsk00:51:36
#46 51176Bożek ŁukaszM-46M46POLZabiegany Morpol00:51:46
#47 527Bondarenko JanM-47M47POLBiegajło Słupsk00:51:48
#48 5322Gaweł ZbigniewM-48M48POLmiasto Słupsk00:51:49
#49 5413Dadacz RafałM-49M49POL-00:52:03
#50 5591Straszak KamilM-50M50POLŁosoś T.E.A.M00:52:20
#51 5637Kasperski DariuszM-51M51POLBydlino00:52:35
#52 576Bociąga MariuszM-52M52POLRAJSPORT ACTIVE00:52:41
#53 58118Konieczny PiotrM-53M53POLInowrocław00:52:44
#54 5919Dyśko WojciechM-54M54POLSłupsk00:52:49
#55 6145Kwaśniak ZdzisławM-55M55POLDecathlon Tri Team/STOPA00:53:15
#56 6452Majchrzak DariuszM-56M56POLCentralny Poligon Sił Powietrznych Ustka00:53:42
#57 65173Chalecki PawełM-57M57POLSłupsk00:53:44
#58 66107Wiatrzyk KrzysztofM-58M58POLDARŁOWO00:53:51
#59 6823Gierczak PiotrM-59M59POLUstka00:54:45
#60 69149Rudnik SławomirM-60M60POLNadaktywni00:54:52
#61 7033Jaros AdamM-61M61POLSlupsk00:55:17
#62 72143Kosucho KamilM-62M62POL00:55:24
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !73163Burzykowski StanisławM-63M01POL00:55:26
#64 7463Olechnowicz ZbigniewM-64M63POLTupot Ustka00:55:31
#65 75161Krotowski GrzegorzM-65M64POLTupot Ustka00:55:34
#66 77100Tórz MichałM-66M65POLUstka00:55:40
#67 7868Paszkiewicz LeszekM-67M66POLNGB Kłobuck00:55:43
#68 7958Milarski MarcinM-68M67POLWitkowo00:55:43
#69 80103Usowicz ŁukaszM-69M68POLSłupsk00:55:43
#70 81136Wyszomirski MarekM-70M69POLSłupsk00:55:50
#71 82168Vinterhryn AndreiM-71M70BLRVictoria00:55:53
#72 83162Kocimski KrystianM-72M71POLCzeladź00:55:56
#73 8428Iwanicki ŁukaszM-73M72POLLubelski Węgiel "Bogdanka"00:56:02
#74 85172Wołoch MateuszM-74M73POLUstka00:56:22
#75 86153Berent RobertM-75M74POLTupot Ustka00:56:33
#76 8726Haupa WojciechM-76M75POLUSB Ustka00:56:43
#77 9092Szałkowski WojtekM-77M76POLTUPOT USTKA00:56:55
#78 9270Patyna PawełM-78M77POLSłupsk00:57:03
#79 93179Niwiński GrzegorzM-79M78POLPolska Tupot00:57:08
#80 9415Deliga SzymonM-80M79POLSłupsk00:57:10
#81 95114Ziemiański JacekM-81M80POLPiła00:57:15
#82 96128Zarębski MaciejM-82M81POL00:57:33
#83 97104Waleszczyński WitoldM-83M82POLPawłowice00:57:45
#84 98148Tyliński PiotrM-84M83POLWielichowo00:58:20
#85 9957Mikolajski DawidM-85M84POLToruń00:58:25
#86 10186Skumiał OskarM-86M85POLUSB Ustka00:58:27
#87 10299Tórz AndrzejM-87M86POLUstka00:58:43
#88 10338Kobierowski EdwardM-88M87POLKlub Biegacza GOCH BYTÓW00:58:50
#89 10539Kociolek RobertM-89M88POLSłupsk00:59:11
#90 10690Staniaszek BogusławM-90M89POLTupot Ustka00:59:15
#91 10896Tkocz JerzyM-91M90POLPiekary Śląskie00:59:19
#92 10910Czech RomanM-92M91POLGOCH BYTÓW00:59:21
#93 11024Grabowicz JerzyM-93M92POLTUPOT USTKA00:59:25
#94 111167Bratos EmilM-94M93POLRadom00:59:51
#95 11294Szczęsny ArkadiuszM-95M94POLDynamo Skarpa01:00:00
#96 1152Bach PawełM-96M95POLLębork01:00:46
#97 117121Przymorski WaldemarM-97M96POLW.P.K. SŁOŃ Team Ustka01:00:57
#98 118169Nurkowski MarcinM-98M97POLPolska -Usb Lks Jantar Ustka01:01:14
#99 119101Turowski WojciechM-99M98POLAerosol Service01:01:14
#100 12032Jaranowski PrzemysławM-100M99POLSłupsk01:01:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności