Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Ustecka Dziesiątka z Hakiem

Wyniki - 18 sierpnia 2018, Ustka

Msc
Nr
K
M
Kat
-
#1 1152Bach PawełM-96M95POLLębork01:00:46
#2 1383Bałut WojciechM-110M109POLFC Kuba01:07:35
#3 304Basiński PawełM-27M27POLUsb Ustka00:48:47
#4 1255Biegański PawełM-103M102POLZega gabinet01:02:28
#5 576Bociąga MariuszM-52M52POLRAJSPORT ACTIVE00:52:41
#6 527Bondarenko JanM-47M47POLBiegajło Słupsk00:51:48
#7 1288Burda SebastianM-106M105POLW.P.K. Słoń Team01:02:34
#8 359Cender SzymonM-31M31POLW.P.K SŁON TEAM USTKA00:49:03
#9 10910Czech RomanM-92M91POLGOCH BYTÓW00:59:21
#10 4511Czyżykowski KrzysztofM-41M41POLSłupsk00:50:48
#11 5012Czyżykowski MateuszM-45M45POLSłupsk00:51:36
#12 5413Dadacz RafałM-49M49POL-00:52:03
#13 8914Dadacz MalwinaK13-K13POL-00:56:52
#14 9415Deliga SzymonM-80M79POLSłupsk00:57:10
#15 2816Dęga RyszardM-25M25POLTupot Ustka00:48:31
#16 1517Drobnik BłażejM-13M13POLPromień Opalenica00:44:56
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 318Drwal PiotrM-3M3POLusb ustka00:36:40
#18 5919Dyśko WojciechM-54M54POLSłupsk00:52:49
#19 3720Fabich AdrianM-33M33POLUSB USTKA00:49:26
#20 1821Fielek PiotrM-15M15POLPro-Run Wroclaw00:45:12
#21 5322Gaweł ZbigniewM-48M48POLmiasto Słupsk00:51:49
#22 6823Gierczak PiotrM-59M59POLUstka00:54:45
#23 11024Grabowicz JerzyM-93M92POLTUPOT USTKA00:59:25
#24 8726Haupa WojciechM-76M75POLUSB Ustka00:56:43
#25 2427Heyka JarosławM-21M21POLMorska Jednostka Rakietowa00:47:14
#26 8428Iwanicki ŁukaszM-73M72POLLubelski Węgiel "Bogdanka"00:56:02
#27 13929Jabłonowski MarianM-111M110POLTupot01:08:24
#28 4030Jankowski GrzegorzM-36M36POLŚwiat Płytek U Kryspina00:50:13
#29 14731Janus AnnaK33-K33POLSłupsk01:13:41
#30 12032Jaranowski PrzemysławM-100M99POLSłupsk01:01:15
#31 7033Jaros AdamM-61M61POLSlupsk00:55:17
#32 11634Jastrzębska AgnieszkaK20-K20POLWkb Piast Wrocław01:00:53
#33 15235Josse RafałM-117M116POLTychy01:19:47
#34 15136Kabaciński BronisławM-116M115POLTUPOT USTKA01:18:02
#35 5637Kasperski DariuszM-51M51POLBydlino00:52:35
#36 10338Kobierowski EdwardM-88M87POLKlub Biegacza GOCH BYTÓW00:58:50
#37 10539Kociolek RobertM-89M88POLSłupsk00:59:11
#38 13041Konkel JoannaK23-K23POLMKS "Święc" Sławno01:03:15
#39 13242Koza JoannaK25-K25POLUstecka Szkoła Biegania01:04:48
#40 1943Koza KamilM-16M16POLCentralny Poligon Sił Powietrznych00:45:27
#41 4744Kujawa TomaszM-43M43POLOborniki00:50:53
#42 6145Kwaśniak ZdzisławM-55M55POLDecathlon Tri Team/STOPA00:53:15
#43 7146Langner-Kapczyńska EdytaK10-K10POLSłupsk00:55:21
#44 1348Laska GrzegorzM-11M11POLOZ Ustka00:44:17
#45 4151Majchrzak ŁukaszM-37M37POLCentralny Poligon Sił Powietrznych Ustka00:50:16
#46 6452Majchrzak DariuszM-56M56POLCentralny Poligon Sił Powietrznych Ustka00:53:42
#47 12353Marcinkowski AndrzejM-102M101POLZKS Dziki Dzik01:01:58
#48 14854Marczak MałgorzataK34-K34POLŻelkowo01:16:56
#49 755Masłowski MateuszM-7M7POL6.WOG Ustka00:41:29
#50 9957Mikolajski DawidM-85M84POLToruń00:58:25
#51 7958Milarski MarcinM-68M67POLWitkowo00:55:43
#52 8859Mizera AgnieszkaK12-K12POLByledobiec Anin00:56:51
#53 15060Mozga MagdalenaK35-K35USAHonesdale01:17:56
#54 3161Nadolny PiotrM-28M28POLUsb Baltic Seals00:48:51
#55 2162Nagórek KrzysztofM-18M18POLTupot Ustka00:46:43
#56 7463Olechnowicz ZbigniewM-64M63POLTupot Ustka00:55:31
#57 2564Oleszek JerzyM-22M22POLsp mw00:47:25
#58 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !865Paprocka EwelinaK1-K1POLobliwice00:42:05
#59 4866Pardej LilianaK5-K5POLBatalion Ochrony Bazy w Redzikowie00:50:57
#60 14967Parwanicki WiktorM-115M114POLTupot Ustka01:17:55
#61 7868Paszkiewicz LeszekM-67M66POLNGB Kłobuck00:55:43
#62 7669Paszkiewicz JustynaK11-K11POLNGB Kłobuck00:55:39
#63 9270Patyna PawełM-78M77POLSłupsk00:57:03
#64 3671Pawlak MarekM-32M32POLSzczecin00:49:11
#65 4472Pawlik KrystianM-40M40POLUstka00:50:44
#66 12973Pazder PrzemysławM-107M106POLSłupsk01:03:11
#67 14175Pokorny EdwardM-112M111POLTupot Ustka01:10:27
#68 4376Protasewicz AndrzejM-39M39POLSPOKO Sławno00:50:29
#69 13580Sanecznik MichałM-108M107POLCzyżowice01:05:29
#70 2281Serafin DariuszM-19M19POLKlub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój00:47:03
#71 6384Skoczyńska RenataK8-K8POLUSB Ustka00:53:31
#72 10186Skumiał OskarM-86M85POLUSB Ustka00:58:27
#73 6287Skwarczak EwelinaK7-K7POLW.p.k. Słoń Team Ustka00:53:23
#74 10690Staniaszek BogusławM-90M89POLTupot Ustka00:59:15
#75 5591Straszak KamilM-50M50POLŁosoś T.E.A.M00:52:20
#76 9092Szałkowski WojtekM-77M76POLTUPOT USTKA00:56:55
#77 2093Szczerbaty PawełM-17M17POLSlupsk00:46:34
#78 11294Szczęsny ArkadiuszM-95M94POLDynamo Skarpa01:00:00
#79 10095Szołtysik AgnieszkaK15-K15POLUstka00:58:26
#80 10896Tkocz JerzyM-91M90POLPiekary Śląskie00:59:19
#81 4997Tomczak DominikM-44M44POLNight Runners Słupsk00:51:20
#82 10299Tórz AndrzejM-87M86POLUstka00:58:43
#83 77100Tórz MichałM-66M65POLUstka00:55:40
#84 119101Turowski WojciechM-99M98POLAerosol Service01:01:14
#85 46102Tyczyński SławomirM-42M42POLFilgrosoil00:50:50
#86 80103Usowicz ŁukaszM-69M68POLSłupsk00:55:43
#87 97104Waleszczyński WitoldM-83M82POLPawłowice00:57:45
#88 12106Wegner StachuM-10M10POLPoznań00:43:19
#89 66107Wiatrzyk KrzysztofM-58M58POLDARŁOWO00:53:51
#90 91108Wirkus MalgorzataK14-K14POLSłupsk00:57:00
#91 122109Woźniak GrzegorzM-101M100POLGrzesław Ustka Igmar Team01:01:36
#92 107110Zakutyńska-Kowalczyk KarolinaK17-K17POLMatner Running Team00:59:17
#93 134111Zarzycka IzabelaK27-K27POLUstka01:05:20
#94 143112Zega-Biegańska AnnaK31-K31POLZega gabinet01:12:33
#95 114113Zielińska DanutaK19-K19POLUstka01:00:41
#96 95114Ziemiański JacekM-81M80POLPiła00:57:15
#97 42115Żylicz PawełM-38M38POLSTOPA Słupsk / USB Ustka00:50:20
#98 146117Syski AleksanderM-114M113POLSłupsk01:13:18
#99 58118Konieczny PiotrM-53M53POLInowrocław00:52:44
#100 11119Wilmont KrzysztofM-9M9POLCentrum Szkolenia Marynarki Wojennej00:43:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności