Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Środa Wielkopolska - Sztafeta

Wyniki - 19 sierpnia 2018, Środa Wielkopolska

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1185SMASHING PĄPKINS/DT4YOU/#NBRWieczorek Maria Śledzik Sebastian Wieczorek Łukasz00:18:2701:07:3300:38:0602:05:10
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2192WALECZNE PSYNowak Adam Wojtkowiak Michał Nowicki Mateusz00:18:3601:09:5300:40:0102:09:25
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 319364 STOSzarszewski Michał Biedny Szymon Nenkała Mateusz00:13:2101:14:0100:41:0902:09:47
#4 4174MANUFAKTURA MIESZKAŃKobylecki Łukasz Stefański Wojciech Sobczyk Patryk00:15:2601:17:2700:37:2702:11:07
#5 5168GIRA SIĘ KRĘCICieślak Janusz Kusik Zbigniew Niemir Maciej00:16:1901:14:0100:41:4102:12:51
#6 6180POLONIA ŚRODADzwoniarkiewicz Krzysztof Kaczor Błażej Wierzbicki Leszek00:20:4701:11:2600:40:1002:13:12
#7 7186SPORTOWY TEAM ŻABKAGajor Norbert Taterka Łukasz Purczyński Michał00:19:4301:11:4100:41:2402:13:47
#8 8189TEAM ŚRODA KPJerzyński Patryk Bogaczyk Damian Szarzyński Łukasz00:16:1701:17:1100:44:2602:18:48
#9 9178PIĘKNI I MŁODZIRauhut Marcin Jasiak Bartosz Cichowlas Marcin00:18:3001:19:3800:45:3602:24:51
#10 10163BOYZWawrzyniak Filip Hrab Wojtek Kanikowski Tomasz00:19:3001:22:0000:43:3202:25:52
#11 11182RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAGałęcki Krzysztof Wróblewski Michał Kozielewski Antoni00:21:1501:15:2300:48:5802:26:31
#12 12190TRI FUNTASTICMagaj Natalia Bączyk Sławomir Szynwelski Tomasz00:27:3901:18:2200:41:4802:28:46
#13 13176ONE I ON GOLDA-Wojtkowiak Katarzyna Maliszewska Anna Wojtkowiak Radosław00:21:3201:21:3000:45:3402:29:46
#14 14162BONKERS SQUADBrzeziński Jakub Zaworski Jakub Ratajski Jakub00:15:3601:21:0200:53:1502:30:54
#15 15165DRUŻYNA MOCARZLembicz Paweł Lembicz Maciej Szwed Michał00:22:1501:18:0400:50:5202:32:24
#16 16179POGROMCY MOCARZY - REAKTYWACKaniewski Michał Linkiewicz Sebastian Gajewski Krzysztof00:19:4301:22:2100:49:4802:32:54
#17 17191TRIATHLON TEAM WRZEŚNIAKoska Aleksandra Cebularz Marcin Kowalski Marcin00:22:4101:23:5000:45:5602:33:30
#18 18183SEMIJA TRITEAMTurza Sebastian Waszak Michał Matuszewski Jacek00:19:5701:28:2300:44:0002:33:32
#19 19161ALASKA TRIATHLON TEAMWęgłowski Karol Szurkowski Marek Węgłowski Maciej00:16:3501:27:5200:49:4602:35:21
#20 20187SPORTOWY TEAM ŻABKAUrbaniak Marta Urbaniak Błażej Jarzębowska Anna00:18:5501:18:3400:57:1102:35:44
#21 21170JESZCZE W ZIELONE GRAMYLeszczyński Marek Szczepański Grzegorz Szczepański Piotr00:21:3001:21:4100:51:5602:36:15
#22 22188SYSTEM-1 TEAMKamińska Marta Gosieniecki Łukasz Gilwatowski Bartosz00:33:2301:16:5600:46:2502:37:40
#23 23172JĘDREK I DZIEWCZYNYBekas Paulina Bekas Jędrzej Nowak Magdalena00:25:1301:20:3400:51:1102:38:00
#24 24167GALAKTYCZNIChwiałkowski Cyprian Chwiałkowski Romuald Kasielewski Rafał00:21:0501:29:4300:46:3502:38:29
#25 25177PERNWoźny Krzysztof Komolka Jędrzej Siłacz Paweł00:23:4401:25:5200:48:1102:38:49
#26 26169III GRUPA GPDziurzyński Jan Biniaś Paweł Kubiak Jakub00:22:3701:25:0100:49:4802:39:04
#27 27173LUPUS TEAMDudlej Jacek Głowacka Edyta Głowacki Maciej00:21:3201:30:5000:45:4002:39:13
#28 28184SIN CORTE DOGO CANARIOKonieczniak Joanna Gągola Henryk Konieczniak Marek00:22:0201:27:1100:50:0402:40:24
#29 29164DECORA RUNNING TEAMSławomir Rosiak Lepczak Robert Kosiński Mariusz00:20:0901:27:0100:58:2502:46:40
#30 30175OBCY TEAMNowicki Tomasz Lidwin Krzysztof Paczkowski Jacek00:22:3101:21:4101:03:2902:48:48
#31 31181RATOWNICY ZGKTobolski Tomasz Baraniak Marek Baraniak Bartosz00:16:5001:38:0800:57:1802:53:40
#32 32171JEZIORO ŁABĘDZIEBamber Weronika Szudera-Kończal Kamila Paszkiewicz Monika00:17:3001:34:5901:03:3202:57:07

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności