Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Wolf Race

Wyniki - 25 sierpnia 2018, Trzcianka

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1170Piotrowicz PatrykMg Running Team Trzcianka00:45:291-Fala 07 - 12:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2327Pokrzywiński ZbigniewxRunners00:48:192-Fala 01 - 10:30
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3282Skórski ŁukaszTree Crew00:48:583-Fala 01 - 10:30
#4 430Idczak PiotrDirty Sparows00:51:114-Fala 05 - 11:30
#5 5117Dudek RafałReha-ort00:52:175-Fala 02 - 10:45
#6 6271Połubiński PawełCross Team Szczecinek00:52:346-Fala 02 - 10:45
#7 7185Sosnowski TomaszMeden-Inmed Sports Team00:52:397-Fala 05 - 11:30
#8 836Kamionka MateuszHusaria Race Team00:52:488-Fala 05 - 11:30
#9 9214Dalkiewicz DariuszCrossFit Susz00:52:499-Fala 03 - 11:00
#10 10335Waś BartekxRunners00:53:4410-Fala 01 - 10:30
#11 11266Orbik MariuszxRunners00:54:0311-Fala 01 - 10:30
#12 1217Dudziak DawidPaństwowa Straż Pożarna Piła00:54:3312-Fala 05 - 11:30
#13 13230Jakimiec TadeuszHusaria Race Team00:55:2313-Fala 06 - 11:45
#14 14290Świgoński PiotrHusaria Race Team00:55:3014-Fala 05 - 11:30
#15 15169Pilarczyk MarcinPolacy Biegają w UK00:56:2815-Fala 03 - 11:00
#16 1644Kowalski MaciejPaństwowa Straż Pożarna Piła00:57:0116-Fala 01 - 10:30
#17 17172Podłyska TadeuszZasapani00:57:0517-Fala 06 - 11:45
#18 18350Bielski Dawid00:57:2018-Fala 07 - 12:00
#19 19295Warykasz MichałPaństwowa Straż Pożarna Piła00:57:2719-Fala 01 - 10:30
#20 20276Rusinek DawidKarlino biegaj00:57:4320-Fala 06 - 11:45
#21 2168Pawłowicz RolandHusaria Race Team00:58:0121-Fala 07 - 12:00
#22 2216Duchnowski TomaszHusaria Race Team00:59:1122-Fala 06 - 11:45
#23 23270Pogrzebski HubertPetarda Golce00:59:1323-Fala 03 - 11:00
#24 24346Szypkowski Marek(Chwiram)00:59:2324-Fala 07 - 12:00
#25 25192Tejwan LeszekxRunners00:59:2325-Fala 01 - 10:30
#26 26138Kępa BartoszKonina00:59:3026-Fala 03 - 11:00
#27 272Anders RafałMeden-Inmed Sports Team00:59:3527-Fala 05 - 11:30
#28 28286Stypa WojciechCross Team Szczecinek00:59:4128-Fala 05 - 11:30
#29 29144Kostrzewa Mariusz(Wałcz)00:59:5529-Fala 07 - 12:00
#30 3050Kuźma MariuszCross Team Szczecinek01:00:0630-Fala 05 - 11:30
#31 31127Helak MateuszMECHCAD01:00:0831-Fala 04 - 11:15
#32 32333Sobociński KarolPiękni i Bestie01:00:5032-Fala 01 - 10:30
#33 33247Krysztofiński Dawid(Piła)01:01:0233-Fala 02 - 10:45
#34 3437Kasielski RafalPetarda Golce01:01:0434-Fala 03 - 11:00
#35 35228Idczak KrzysztofDirty Sparows01:01:3435-Fala 05 - 11:30
#36 36249Kujath Mateusz(Poznań)01:01:5036-Fala 03 - 11:00
#37 3753Łuczko WiesławHusaria Race Team01:02:0637-Fala 05 - 11:30
#38 3899Zieliński EmilPetarda Golce01:02:3638-Fala 03 - 11:00
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !39312Kamińska EwelinaMUD GOATS01:03:07-1Fala 02 - 10:45
#40 40189Rawluk Adrian(Stargard)01:03:2439-Fala 04 - 11:15
#41 41118Dyczkowski AndrzejHusaria Race Team01:03:5140-Fala 05 - 11:30
#42 4212Czaja PiotrCross Team Szczecinek01:03:5341-Fala 02 - 10:45
#43 43261Misiak PrzemysławCrossFit Susz01:03:5342-Fala 03 - 11:00
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !44119Frontczak IzabelaHusaria Race Team01:04:41-2Fala 01 - 10:30
#45 45135Kaczor EmilxRunners01:05:0343-Fala 01 - 10:30
#46 4660Mendyk MarekOSP WIELEŃ01:05:1144-Fala 02 - 10:45
#47 47183Skrzos TomaszSTG Warszawa01:05:1745-Fala 02 - 10:45
#48 4828Helak MarekMECHCAD01:05:2446-Fala 04 - 11:15
#49 49233Jonas StasiuOSP Wieleń01:05:3047-Fala 02 - 10:45
#50 50236Kamieniecki WojciechSTG Warszawa01:05:4148-Fala 03 - 11:00
#51 5193Tomi TomiCross Team Szczecinek01:05:4649-Fala 05 - 11:30
#52 52311Kalniuk Paweł(Trzcianka)01:05:4850-Fala 02 - 10:45
#53 53315Kowal KrzysztofOSP Wieleń01:05:5951-Fala 02 - 10:45
#54 54166Warykasz JakubPaństwowa Straż Pożarna Piła01:06:0452-Fala 01 - 10:30
#55 5571Plich Marcin(Wieleń)01:06:1653-Fala 06 - 11:45
#56 56239Kleps PatrykChallenge Accepted01:07:0954-Fala 01 - 10:30
#57 57241Kochner JarogniewNorthstar01:07:1455-Fala 05 - 11:30
#58 58182Skonieczny Michał(Czaplinek)01:07:1556-Fala 01 - 10:30
#59 5915Doliwka KamilKPP Wałcz01:07:2457-Fala 02 - 10:45
#60 60139Kęsik MichalChallenge Accepted01:07:2658-Fala 01 - 10:30
#61 6139Kęsik MateuszChallenge Accepted01:07:3559-Fala 01 - 10:30
#62 62251Kwaśniewski ŁukaszHusaria Race Team01:07:3660-Fala 06 - 11:45
#63 63156Machnik SławomirPetarda Golce01:07:3761-Fala 03 - 11:00
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6495Ala Brudzińska AgnieszkaSZWLA Stargard01:07:44-3Fala 04 - 11:15
#65 65255March DavidHusaria Race Team01:08:0262-Fala 02 - 10:45
#66 66123Gregorek AleksanderPetarda Golce01:08:1063-Fala 03 - 11:00
#67 67240Knioła ŁukaszBaziuk Team01:08:1064-Fala 01 - 10:30
#68 68188Szechowicz AdamOSP Wieleń01:09:0465-Fala 03 - 11:00
#69 69235Kaleta WaldemarHura01:09:2166-Fala 01 - 10:30
#70 7057Mastyła RadosławHusaria Race Team01:09:3767-Fala 06 - 11:45
#71 7141Kocik JanuszCross Team Szczecinek01:09:3768-Fala 02 - 10:45
#72 72109Chudy DariuszPaństwowa Straż Pożarna Piła01:09:3869-Fala 03 - 11:00
#73 73154Ludziak JakubNorthstar01:10:0070-Fala 05 - 11:30
#74 74325Pelechaty Mariusz(Ujscie)01:10:0571-Fala 03 - 11:00
#75 75146Krasoń PiotrNorthstar01:10:2072-Fala 05 - 11:30
#76 7624Gralicki Rafał(Szwecja)01:10:2973-Fala 05 - 11:30
#77 77257Martuszewski Ryszard(Wałcz)01:10:3674-Fala 01 - 10:30
#78 78305Dobrzański MichałSTG Warszawa01:10:4075-Fala 02 - 10:45
#79 79303Birula MichałxRunners01:10:4776-Fala 01 - 10:30
#80 80253Łubiński MaciejDirty Sparows01:10:5077-Fala 05 - 11:30
#81 81124Grzegoryczyk DorotaGym Factory Piła01:11:24-4Fala 04 - 11:15
#82 82211Cyran PatrycjaHusaria Race Team01:11:45-5Fala 06 - 11:45
#83 8321Gaworecki SławomirHusaria Race Team01:11:4978-Fala 06 - 11:45
#84 84130Jabłoński MarcinGym Factory Piła01:11:5079-Fala 05 - 11:30
#85 85101Andruchów SławomirKettlebells Gym Factory01:11:5080-Fala 05 - 11:30
#86 8658Matysek IreneuszSamotny Wilk01:11:5181-Fala 01 - 10:30
#87 8778Rzeszotarski JacekSAR-BSR Kołobrzeg Maraton Team01:12:1382-Fala 03 - 11:00
#88 88111Cicha NataliaxRunners01:12:34-6Fala 01 - 10:30
#89 89178Rybarkiewicz SebastianZASAPANI01:12:4183-Fala 06 - 11:45
#90 90322Materek Bogdan(strzeczona)01:12:5184-Fala 01 - 10:30
#91 91297Wejner-Polasik EwelinaCross Team Szczecinek01:13:09-7Fala 05 - 11:30
#92 92193Tośko TadeuszHusaria Race Team01:13:2085-Fala 06 - 11:45
#93 93310Hołowacz KamilHusaria Race Team01:13:2286-Fala 02 - 10:45
#94 94267Orwat Krzysztof(Trzcianka)01:13:3987-Fala 06 - 11:45
#95 95171Plata Tomasz4 Fit Cross Białogard01:13:5288-Fala 04 - 11:15
#96 96308Greg GregorBaziuk Team01:13:5589-Fala 01 - 10:30
#97 9783Sokołowski MichałMUD GOATS01:14:1990-Fala 01 - 10:30
#98 98132Jankowska MonikaCross Team Szczecinek01:14:25-8Fala 02 - 10:45
#99 9972Przydanek PawełKuźna Team01:14:4091-Fala 05 - 11:30
#100 10063Mrotek KatarzynaGym Factory Piła01:14:42-9Fala 04 - 11:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności