Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

ParkTour 2018 Etap 2

Wyniki - 1 września 2018, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-M30113Zajk RadosławMGdynia00:19:0900:19:10
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-M4036Józefczyk GrzegorzMWejherowo00:19:2100:19:22
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-M2051Kulczyk JanMSłupsk00:19:3700:19:38
#4 44-M3010Bogusz TomaszMBiegająca GdyniaGdynia00:19:4500:19:46
#5 55-M3043Kowalski WaldemarMLeasing Polski TeamBorkowo00:20:1800:20:20
#6 66-M20112Zajk MichałMReda00:20:3300:20:35
#7 77-M40121Orcholski WitoldMToruń00:20:4700:20:48
#8 88-M20129Jednachowski KrzysztofMPuck00:20:5000:20:51
#9 99-M4040Konieczki DariuszMPomorski Team BiegowyWejherowo00:20:5300:20:54
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10-1K3097Tuwalska MałgorzataKLKS Zantyr SztumGdańsk00:21:0200:21:03
#11 1110-M3033Jakusz PrzemysławMWejherowo00:21:0500:21:07
#12 1211-M5042Kościelski MariuszMCOM-DKMGdynia00:21:0900:21:10
#13 1312-M3012Buczkowski DamianMBiegamy Razem WładysławowoWładysławowo00:21:1300:21:14
#14 1413-M30101Wieczerzak DanielMReda00:21:1700:21:19
#15 1514-M4028Hatłas AdamMGdynia00:21:4800:21:50
#16 1615-M203Badziong MateuszMGdańsk00:22:0200:22:04
#17 1716-M4096Torbicz PiotrM666Gdańsk00:22:1100:22:14
#18 1817-M30126Strosin TomaszMRumia00:22:2800:22:30
#19 1918-M2030Holk-Łebiński MateuszMSierakowice00:22:3700:22:39
#20 2019-M50115Żebrowski PiotrMWejherowo00:22:5900:23:00
#21 2120-M3062Mokłowicz PiotrMWejherowo00:23:0000:23:04
#22 2221-M30116Gawrylczyk PawełMWejherowo00:23:0600:23:08
#23 2322-M3046Krajewski MateuszMChwarzno Wiczlino BiegaGdynia00:23:1900:23:23
#24 2423-M3023Gojke DawidMBiegamy Razem WładysławowoWładysławowo00:23:3200:23:35
#25 2524-M305Bellwon PawełMTeamBabloGdynia00:23:4100:23:51
#26 2625-M40798Kreft KrzysztofMTeam KreftReda00:23:4400:23:47
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !27-2K3050Kubiak JagodaKWyniki - TimeGoWejherowo00:23:4500:23:48
#28 2826-M60127Orlikowski EugeniuszMBiegamyrazem.plKoleczkowo00:23:5600:23:57
#29 2927-M40107Wiśniewski GerardMOKAS GdyniaGdynia00:23:5600:23:57
#30 3028-M4083Rogała AdamMdZH MWGdynia00:23:5800:24:03
#31 3129-M30108Wojnowski WiesawMDCT Druzyna BiegowaGdansk00:24:0000:24:05
#32 3230-M2020Dudzicz AdamMGdynia00:24:0600:24:10
#33 3331-M4022Garstkowiak TomaszMGdańsk00:24:1200:24:16
#34 3432-M2060Melzer SzymonMRumia00:24:1600:24:24
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 35-3K4072Owczarek KatarzynaKKosakowo00:24:1700:24:20
#36 3633-M3014Ciemny MarekMGdynia00:24:2000:24:25
#37 3734-M2034Jednachowski MarcinMPuck00:24:2100:24:22
#38 3835-M4038Kaczmarek KrzysztofMGdańsk00:24:2500:24:29
#39 3936-M3069Okrój ArkadiuszMTeam KreftReda00:24:2700:24:31
#40 4037-M4049Kreft BogumiłMTeam KreftRumia00:24:3600:24:40
#41 41-4K4077Pilachowska AnnaKGdynia00:24:4600:24:49
#42 42-5K30103Wieczorek AnnaKGdynia00:24:5000:24:54
#43 4338-M408Bielecki TadeuszMUKS Siódemka RumiaRumia00:24:5700:25:06
#44 4439-M40102Wieczorek TomaszMWATAHAGdańsk00:25:0200:25:09
#45 4540-M3063Moskot KrzysztofMOKAS GdyniaGdynia00:25:0400:25:08
#46 4641-M4067Nowak DariuszMBRWWładysławowo00:25:3900:25:45
#47 4742-M20104Wieczorek MateuszMBelua Multorum CapitumGdańsk00:25:4300:25:44
#48 4843-M40130Majsterek MarcinMGdynia00:25:4700:25:51
#49 4944-M209Bieliński DominikMGrupa Biegow Motywatornia TeamGdynia00:26:2400:26:37
#50 5045-M2084Rogała MarcinMLiceum Sportowe w GdyniGdynia00:26:3100:26:37
#51 5146-M4073Owczarek JacekMKosakowo00:27:0800:27:12
#52 5247-M30119Herzberg PrzemysławMToruń00:27:2000:27:33
#53 5348-M4053Ladziński ZbigniewMGdańsk00:27:2100:27:29
#54 54-6K30131Dranka EwelinaKGdynia00:27:2800:27:34
#55 5549-M4059Melzer ArkadiuszMRumia00:27:3100:27:39
#56 5650-M5071Osowski MaciejMVege RunnersGdynia00:27:3300:27:42
#57 5751-M3065Niekurzak KrzysztofMOKAS GdyniaGdynia00:28:0100:28:06
#58 5852-M3015Czecholiński MichałMGdynia00:28:0400:28:07
#59 5953-M40118Wasilewski MichałMGdańsk00:28:1000:28:16
#60 6054-M5016Domnik MarekMGrupa Biegowa Motywatornia TeamWejherowo00:28:1400:28:25
#61 6155-M402Armatyński JacekMWyniki - TimeGoGdynia00:28:1800:28:24
#62 6256-M3074Pawlukowski ZbigniewMBraniewo00:28:2000:28:28
#63 63-7K30795Syryca NataliaKTeamBabloGdynia00:28:2500:28:36
#64 64-8K3079Pochopień MiraKWataha-Łączy nas bieganieGdańsk00:28:3300:28:40
#65 6557-M2027Grzenkowicz MichałMTeam KreftReda00:28:4000:28:46
#66 66-9K3081Rajska-Niekurzak JoannaKOKAS GdyniaGdynia00:28:4100:28:50
#67 6758-M4078Pluciński SylwesterMGdynia00:28:4200:28:49
#68 6859-M50117Gawrylczyk MaciejMWejherowo00:28:4700:28:48
#69 69-10K4098Walentynowicz AnetaKPruszcz Biega | LOTOS Running TeamPruszcz00:29:0400:29:10
#70 7060-M40123Osiecki AdamMGdańsk00:29:0500:29:20
#71 7161-M306Bellwon RafałMRumia00:29:2500:29:36
#72 72-11K40800Armatynska MalgorzataK3miejskie kolorowe biegaczkiGdynia00:29:2800:29:36
#73 73-12K3086Rzezak AleksandraKReda00:29:3700:29:47
#74 74-13K3031Hryń-Morawska ElżbietaKFitless MummyGdynia00:29:4800:29:56
#75 75-14K3044Kozioł DorotaKGdynia00:29:5800:30:12
#76 7662-M60122Żukowski MarekMGdynia00:30:5800:31:04
#77 7763-M3037Kaczmarek ŁukaszMGdynia00:30:5800:31:04
#78 7864-M4076Pietruszkiewicz KatarzynaMCelbowo00:30:5900:31:15
#79 7965-M6093Szpyra EdwardMParkrun GdyniaGdynia00:31:1100:31:21
#80 80-15K20124Górska KlaudiaKGdynia00:31:2000:31:26
#81 8166-M5054Lulis ZbigniewMATLAS RUNNING TEAMGdańsk00:31:2200:31:30
#82 82-16K3011Brodecka MałgorzataK17 LO GdyniaGdynia00:31:2900:31:31
#83 8367-M60128Majna KazimierzMParkrun GdyniaGdynia00:31:3000:31:32
#84 84-17K304Bartsch AleksandraKGdynia00:31:4700:31:57
#85 8568-M3035Jędrzejczak MaciejMGdynia00:32:0000:32:10
#86 8669-M3055Łęcki JanMFACE NORDIC WALKING TEAMGdynia00:32:0800:32:13
#87 87-18K3032Jakusz AnnaKWejherowo00:32:1900:32:28
#88 8870-M4099Wasilewski MarcinMApteka Gemini TeamGdynia00:32:2000:32:34
#89 89-19K3091Szady ElżbietaKGdańsk00:32:2400:32:31
#90 9071-M40109Wolski MarekMRumia00:32:3300:32:50
#91 9172-M2095Ślufarski MarcinMGdynia00:32:4900:33:00
#92 92-20K2041Koschembahr Łyskowska DanutaK-Sopot00:32:4900:33:00
#93 93-21K2047Krawiecka KlaudiaKAkademia Biegowa KiełpinoSomonino00:33:0100:33:10
#94 94-22K30796Saleem MonikaKWATAHAGdańsk00:33:0300:33:10
#95 95-23K40105Wielgos JoannaKWyniki - TimeGoGdynia00:33:2300:33:30
#96 96-24K3066Nowak MonikaKGdańsk00:33:2500:33:33
#97 97-25K20111Zając IzabelaKTerramarGdynia00:33:2900:33:41
#98 98-26K3088Sikorska AgaKGdynia00:33:3900:33:45
#99 99-27K5017Domnik DanutaKGrupa Biegowa Motywatornia TeamWejherowo00:33:4100:33:56
#100 100-28K4082Reszczyńska MonikaKGdańsk00:33:5400:34:12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności