Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg w krawacie

Wyniki - 7 września 2018, Krynica-Zdrój

Msc
Nr
Rok
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15321Marmon PatrykAZS AWF KRAKÓW199700:01:341-NAWOJOWA
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24386Warzecha HenrykWOJ-TOM ŁĄCKO199600:01:342-ŁĄCKO
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33105Mikielski Daniel199000:01:373-OLSZTYNEK
#4 46105Szymański SzymonUKS CELSIUM/ZST SKARŻYSKO200100:01:404-
#5 56123Kupiec Tomasz198200:01:425-
#6 64741Krochmal PawełAKL URSYNÓW199300:01:446-WARSZAWA
#7 75171Graczyk AdrianAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO198800:01:517-CZARNKÓW
#8 84921Grund MarekAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO198900:01:518-STRZEBIŃ
#9 93072Wojtan IreneuszROZBIEGANE DOBCZYCE197700:01:529-DOBCZYCE
#10 102466Mucha PiotrFIZJOBIEGACZE SZCZECIN197900:01:5310-SZCZECIN
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !116171Mendecka MichalinaMOSIR ŁAZISKA GÓRNE/ 1 SECOND TEAM199200:01:56-1ŁAZISKA GÓRNE
#12 126321Sordyl TomaszAZS PWSZ TARNÓW199500:01:5611-
#13 132118Łopuszyński Rafał12WOG197700:01:5812-TORUŃ
#14 144795Kandora KrzysztofMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA200100:02:0013-BYTOM
#15 156109Kasprowicz IgorUKS CELSIUM200500:02:0014-
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !166110Suwara AmeliaUKS CELSIUM200300:02:01-2
#17 174154Lech MiłoszKB MCKIS JAWORZNO198200:02:0215-
#18 181322Lewandowski Paweł197800:02:0316-RZESZÓW
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 196106Niziołek AleksandraUKS CELSIUM200500:02:04-3
#20 205095Ćwięczek ŁukaszCMUJ KRAKÓW199600:02:0517-RYBNIK
#21 215547Domański PatrykAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO199100:02:0518-61-699
#22 224589Łopuch Michał199900:02:0519-ŁABOWA
#23 231736Skomorowski DominikŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP197400:02:0520-GOŁDAP
#24 246108Brzózka KatarzynaUKS CELSIUM200500:02:06-4
#25 252528Jamioł MichałCZARNECKI RUN TEAM198000:02:0721-KIELCE
#26 262142Kowalik MarcinPGE RUN OBRÓT198400:02:0822-RZESZÓW
#27 274545Baranek AleksandraMKP SZCZECINEK200400:02:10-5SZCZECINEK
#28 285816Król Krzysztof197300:02:1023-BIELSKO-BIAŁA
#29 294543Skrobanek ZofiaMKP SZCZECINEK200500:02:10-6SZCZECINEK
#30 304693Sworobowicz PawełAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO198500:02:1024-SZCZECIN
#31 313075Żuczek PatrykRUNHOGS TYCHY198200:02:1125-TYCHY
#32 326229Rychlik Patryk200800:02:1226-
#33 333568Marek Sławomir198600:02:1327-KRAKÓW
#34 341811Brykczyński BłażejFIZJOBIEGACZE SZCZECIN197700:02:1328-SZCZECIN
#35 351739Słowik Jan197000:02:1429-HERMANOWA
#36 365756Świerczyński MichałELEKTRONY198200:02:1430-TYCHY
#37 375762Rychlik SebastianLIST PUSTYNI197700:02:1531-KLUCZE
#38 38408Sławomir ZajdelMRÓWKA JAROSŁAW ACTIVE TEAM197700:02:1532-JAROSŁAW
#39 392123Karpiński Adam12WOG196800:02:1533-BRZOZÓWKA
#40 402034Lipczyński RafałO CO BIEGA198900:02:1634-PABIANICE
#41 415576Dąbrowska AgnieszkaKĘCKIE HARPAGANY198300:02:17-7NOWA WIEŚ
#42 421738Borucki DariuszŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP196500:02:1735-GOŁDAP
#43 433477Świrszcz AndrzejUNIA MAŁOGOSZCZ198600:02:1736-MAŁOGOSZCZ
#44 442529Jamioł Anna198500:02:18-8KIELCE
#45 452139Majewska JoannaPGE RUN OBRÓT197400:02:19-9RZESZÓW
#46 464791Kandora MaciejMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA200300:02:1937-BYTOM
#47 475384Litwin Sławomir197600:02:1938-SOSNOWIEC
#48 481405Malinowski KrzysztofWAWER196600:02:2239-WARSZAWA
#49 495710Laska GrzegorzPIK TEAM199100:02:2340-PODCZERWONE
#50 506104Andre KatarzynaUKS CELSIUM200500:02:24-10
#51 516107Zawadzka AleksandraUKS CELSIUM200400:02:24-11
#52 523839Gajda TomaszHUSARIA198000:02:2441-RYBNIK
#53 532552Gąciarski KrystianFIZJOBIEGACZE SZCZECIN199000:02:2442-SZCZECIN
#54 543376Zabielska Monika198900:02:24-12RYBNIK
#55 551947Truchan Mariusz197600:02:2543-ŻYTKIEJMY
#56 563006Żelasko Jacek197700:02:2544-
#57 572613Łopuch RobertAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO197200:02:2745-ŁABOWA
#58 586330Derłatka Marcin197500:02:2846-
#59 596103Derlatka Kordian200800:02:2847-
#60 603896Jachowicz Łukasz198400:02:2948-LEGIONOWO
#61 613100Vojacek KatarinaMARAS TEAM197600:02:29-13KOSICE
#62 623099Svecova AndreaMARAS TEAM197700:02:30-14KOSICE
#63 634308Wiśniewska MagdalenaMAMBA200600:02:31-15WARSZAWA
#64 64845Pyzik TomaszDRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL197500:02:3349-GLIWICE
#65 653276Stanisławski IgorLACHOTEAM197200:02:3350-KRAKÓW
#66 663118Kubik StanislavMARAS TEAM197400:02:3451-KOSICE
#67 673635Wawro MiłoszRUN TO THE HILLS TEAM LIBIĄŻ198400:02:3452-LIBIĄŻ
#68 682610Zając Łukasz198400:02:3453-BYTOM
#69 693004Kozaczka Włodzimierz197500:02:3554-GLIWICE
#70 702818Jendrzejczak Paweł197500:02:3555-ŁÓDŹ
#71 713666Nowak Adam Piotr196000:02:3756-SKIERNIEWICE
#72 724026Psykała KatarzynaPGE RUN OBRÓT197400:02:39-16RZESZÓW
#73 732837Abrahamowicz Jakub198800:02:4257-RYBNIK
#74 74334Łasek DariuszZNAJOMI SĘDZIEGO196000:02:4258-GŁOGÓW
#75 756054Poręba Tomasz197600:02:4259-
#76 764256Kurek Jakub200000:02:4360-DĘBICA
#77 773559Mleko RomanITMBW KRAKÓW196000:02:4361-KRAKÓW
#78 783649Kocimski JanKM AKTYWNI SOCHACZEW194800:02:4462-SOCHACZEW
#79 793097Rakacka AndreaMARAS TEAM197400:02:45-17KOSICE
#80 804258Kurek Mateusz200000:02:4563-DEBICA
#81 816150Pamuła Adam200500:02:4564-
#82 821087Żelazny JudytaMRÓWKA JAROSŁAW ACTIVE TEAM197100:02:46-18JAROSŁAW
#83 833834Pamuła WojciechDREAM TEAM197200:02:4665-KRAKÓW
#84 843394Gonet FilipGONET TEAM200100:02:4766-
#85 851550Gonet GrzegorzGONETTEAM197500:02:4767-ZRĘCIN
#86 861504Gonet RadosławGONET TEAM197300:02:4768-
#87 872662Mencewicz PawełUKS 5 PLUS RYDUŁTOWY197200:02:4869-GOŁKOWICE
#88 885577Dąbrowski Jarosław198600:02:4970-NOWA WIEŚ
#89 893733Mikielska Danuta195900:02:49-19OLSZTYNEK
#90 902129Rachuba MichałAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO197800:02:4971-WARSZAWA
#91 912393Wiśniewski MarekMAMBA197100:02:4972-WARSZAWA
#92 925369Nowak Joanna198900:02:50-20ŁABOWA
#93 933148Zelenak KamilMARAS TEAM198000:02:5073-KOSICE
#94 945976Raciborska Beata198500:02:52-21LEGIONOWO
#95 954431Miszkieło Renata197400:02:53-22WROCŁAW
#96 966023Alexey Golubev197900:02:5374-
#97 974388Dobosz Danuta196900:02:54-23ŁABOWA
#98 984451Wojtasiński JustinMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA200700:02:5475-BYTOM
#99 994086Stryszyk Izabela199000:02:55-24MOSINA
#100 1003612Miszkieło Adrian197300:02:5576-WROCŁAW

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności