Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Castle Triathlon Malbork

Wyniki - 9 września 2018, Malbork

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
T
1
T
2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 101482Khmialeuski AnatolMINSKAltius!1984M301500:39:0210000:02:3602:38:0111700:02:0901:46:1510005:08:03-98
#2 102375Siwek JacekŁUCZYCETriWise ajronmen.pl1979M352800:38:489400:01:3602:35:5410500:02:1701:49:3812105:08:13-99
#3 103483Czajkowski KrzysztofKOŁO1975M402600:37:337200:01:5502:44:2815500:01:1701:43:047205:08:17-100
#4 104472Gałka PiotrWARSZAWACazzo Club1988M301600:37:437700:03:3402:46:1816500:01:5501:39:025305:08:32-101
#5 105558Witkowski DamianKROTOSZYNLABOSPORT Team1981M352900:39:4811500:02:4002:32:478000:01:1001:52:1713605:08:42-102
#6 106388Pietryk TomaszKAMIONKIenduhub.com1972M451400:52:2527000:01:5902:26:354600:01:5601:46:1610105:09:11-103
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !107298Mamcarz JarosławTCZEWWOPR Tczew1967M50200:32:441400:02:4802:41:3514400:01:4001:51:1913105:10:06-104
#8 108269Szalacha JędrzejWARSZAWACSW P Triathlon Team CSW P1979M353000:37:487900:01:3302:35:5010400:03:2001:52:0013405:10:31-105
#9 109337Martynowski ŁukaszOPOLE1982M353100:36:114900:01:4802:47:0017300:01:1401:44:318205:10:44-106
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !110507Swiniarski JarosławGDYNIATRIDEA - TRI Eagles Gdynia1958M60100:44:2619700:02:0602:36:0410600:02:5901:45:158705:10:50-107
#11 111575Rankowski AndrzejLUBAWA1984M301700:38:539600:03:1802:35:2410100:02:5001:51:1112805:11:36-108
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11226Pupka ArturLIGOTA PIĘKNAGVT1964M50300:40:0312000:01:3102:34:529700:01:3601:53:3714205:11:39-109
#13 113492Laskowski MichałWARSZAWATRIdziestka1978M402700:37:016100:03:2802:40:2113500:01:2401:49:5612305:12:10-110
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !114432Jegliński JanMŁAWATwister Team1963M55200:44:1419300:02:5002:32:167400:03:2301:44:428405:12:25-11100:05:00
#15 115333Malicki ŁukaszBYDGOSZCZKlinika Triathlonu Bydgoszcz Malmedia1984M301800:31:441000:01:5402:51:1619800:01:5001:46:009805:12:44-112
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 116305Krakowski JanGDYNIAInvictus 3City / Fundacja Modus Vivendi1994M18300:45:1220900:02:0302:41:3114300:01:1201:42:567105:12:54-113
#17 117307Sworek DawidPOZNAŃEurokos Pozna ń1988M301900:37:377400:01:1502:33:148300:01:1401:59:5418905:13:14-114
#18 118408Wikalinski JarosławWARSZAWALUFT TRI TEAM1970M451500:47:0723700:02:4002:34:319200:02:1201:46:4510405:13:15-115
#19 119604Baryżewski PiotrSOPOTbrak brak1977M402800:39:3311300:01:3502:31:567000:01:2101:58:5918005:13:24-116
#20 120293Jakubowski MateuszALEKSANDRIA1992M251500:36:135000:02:1902:34:319300:01:5001:59:2618505:14:34-11700:00:15
#21 121449Czaja LeszekSTAROGARD GDAŃSKIKociewski Klub Biegacza Starogard Gdański Biuro1976M402900:45:3321600:02:2502:48:5218300:01:3901:36:114105:14:40-118
#22 122405Biczkowski KajetanPOZNAŃTeam Airofin1991M251600:39:0610100:02:0202:40:1613400:01:5201:51:1112905:14:42-11900:00:15
#23 123356Lepczyński LesławRYBNIK1975M403000:43:4118100:03:3802:38:4812500:02:5901:46:019905:15:07-120
#24 124557Czerniak AdamMYSZKÓW1977M403100:44:4820200:02:5502:40:5213900:03:3201:43:227505:15:29-121
#25 125501Wodyński JanGDAŃSKTrimama Smaruj na Trening Team1987M302000:40:4913000:01:5402:34:279000:01:5901:56:2816405:15:37-122
#26 126591Pawlik PiotrWARSZAWA1977M403200:37:518000:02:3002:37:4911600:01:2901:56:0215905:15:41-123
#27 127457Urlich TomaszTORUŃSpice W izard Spice W izard1972M451600:44:3120000:02:1502:39:3912900:01:4901:42:286705:15:42-12400:05:00
#28 128433Sowa AndrzejCHORZÓWtrenujtriathlon.pl brak1972M451700:39:3611400:02:4902:36:0810700:02:1001:55:0115105:15:44-125
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !129350Kubicki LeszekWŁOCŁAWEK1953M65100:34:462400:02:2202:34:329400:01:3102:02:5720405:16:08-126
#30 130423Derewecki JarekKRZESZEWOGR 3miasto1974M403300:44:2819800:02:2902:40:3213600:01:4401:46:5710705:16:10-127
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !131418Robinson AliceWARSAWW ITC1986K30200:38:268700:02:4102:50:3919500:01:4901:42:416805:16:164-
#32 132382Szafrański MichałKATOWICE1978M403400:38:398900:02:2602:38:0311900:02:1001:55:2815605:16:46-128
#33 133474Boniecki PiotrWARSZAWA1977M403500:41:4915400:02:0502:41:2414200:02:0801:49:5012205:17:16-129
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 134315Niemczuk WaldemarOLSZTYN1962M55300:41:2614600:01:3602:40:0913200:01:5301:53:0513805:18:09-130
#35 135538Leśko PawełWIŃSKOCrossfit Wrocław ENCORE1985M302100:41:3715000:03:0902:34:158800:01:5801:57:1717005:18:16-131
#36 136340Lebiedziewski MaciejPRZECŁAW1986M302200:40:3512600:02:1902:45:3916000:01:5801:47:5111205:18:22-132
#37 137568Rafalak GrzegorzGDYNIASAMSUNG1980M353200:38:459300:03:0902:43:5715100:01:3901:50:5212705:18:22-132
#38 138533Możdżonek MichałWARSZAWALABOSPORT Team HUB.LU1977M403600:39:1310400:01:2502:28:495600:02:0402:07:0522305:18:36-134
#39 139378Flisikowski SzymonGDYNIASPORTEVO1985M302300:43:4618200:02:0102:43:4015000:01:3101:48:0111305:18:59-135
#40 140530Kwiatkowski KrzysztofTARNOWO PODGÓRNEZGRUPKA TEAM High 51978M403700:45:2021300:01:3202:34:309100:02:0401:56:0516005:19:31-136
#41 141309Jamka JarosławWARSZAWA1971M451800:46:1822700:02:2502:38:0211800:03:1101:49:3712005:19:33-137
#42 142541Obuhoff MaxDNIPRO1980M353300:37:578200:02:3002:34:008700:01:5702:04:3721205:21:01-138
#43 143548Radko KrystianPONIATOWICEGVT1976M403800:39:5711900:01:2402:32:037200:01:1702:06:1421805:21:10-13900:00:15
#44 144498Peszt MarekKRAKÓWMAGAZYN TRIATHLON1981M353400:38:338800:02:1702:52:2220200:01:5401:47:4511105:22:51-140
#45 145605Ptak DariuszWARSZAWALuft TRI Team1967M50400:44:1419400:01:5002:37:0711100:02:1601:57:3917405:23:06-141
#46 146407Gaszkowski ŁukaszOCYPELTRI Starogard Gda ń ski1982M353500:41:4015100:02:2702:39:3212800:02:1701:57:2517305:23:21-142
#47 147335Zatoński ZbigniewLUBLINLubelska Grupa Triathlonu1977M403900:38:439100:02:3902:56:0022000:01:4501:44:248105:23:31-143
#48 148592Rudnik SławomirBIAŁYSTOKNadaktywni / Podlasie 4x41971M451900:41:3514800:01:4802:42:0014600:02:2901:55:5115805:23:43-144
#49 149460Khvashcheuski ValeryMINSKtri.by1976M404000:39:029800:03:0802:40:1013300:01:0502:01:2819905:25:08-14500:00:15
#50 150443Welter KonradLEŻAJSKLeżajska grupa biegowa1983M353600:37:136500:03:0002:56:3222200:02:1701:46:2910205:25:31-146
#51 151387Dwojak MarcinPRZEŹMIEROWO1978M404100:37:538100:01:2002:46:5317200:01:3801:58:0717705:25:51-147
#52 152514Thiesse SebastienWARSZAWATRIdziestka1982M353700:35:594300:03:1602:50:3619300:02:1301:53:5014305:25:54-148
#53 153580Pietyszuk DariuszGLIW ICEPietyszuk Extreme Team1977M404200:43:2417700:03:3602:42:0914700:02:5101:53:5514405:25:55-149
#54 154526Walentynowicz AdamSOPOTDOMO TEAM1981M353800:43:1217500:01:4202:36:3511000:01:4502:03:3521005:26:49-150
#55 155540Szarszewski MichałLESZNO64sto1977M404300:35:453500:01:2602:35:0810000:02:0202:12:4024705:27:01-151
#56 156489Wroński MichałWARSZAWAW ITC1987M302400:43:5318700:02:2002:51:4720000:02:2101:46:4510505:27:06-152
#57 157551Orłowski ArturGDYNIAHarakiri Squad1977M404400:42:1216000:02:1602:46:4517100:02:1001:54:5615005:28:19-153
#58 158316Olender PawełWARSZAWACar4Parts - Mrą gow o1977M404500:41:0613400:01:2502:49:2718600:01:3901:55:0815405:28:45-154
#59 159349Pachla AdamWARSZAWA1979M353900:41:0713500:02:2202:40:0113000:02:3802:03:2420805:29:32-155
#60 160497Wdowiak WojciechWARSZAWADestination Team HOBNOB.pro1978M404600:41:4415200:02:0002:44:0415300:01:4302:00:4519405:30:16-156
#61 161569Sochacki DanielLUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAM1975M404700:44:0819100:03:0402:41:1314100:02:1401:59:3518605:30:29-15700:00:15
#62 162324Treder WojciechBANINOWaniewski Coaching1983M354000:47:0223300:02:2602:25:434200:01:2602:14:0924805:30:46-158
#63 163467Skowronski RafałHORNÓWEKIzabelin Hornów ek1974M404800:36:545800:02:2302:43:1714800:01:5302:06:3122205:30:58-159
#64 164404Sońta WojciechRADOMNeON Team1970M452000:42:4616800:02:3602:37:3311500:02:2502:06:1321705:31:33-160
#65 165286Laskowski LeszekGDAŃSK1983M354100:39:0299-01:55:0115205:31:43-161
#66 166496Lassak BartoszSTRZELECE GÓRNE1976M404900:44:1619500:03:1202:43:3014900:01:4801:59:0218105:31:48-162
#67 167276Leszkowicz KornelGDYNIAPBC BUDOW NICTW O1989M251700:48:4625700:01:4802:44:1815400:01:1201:56:0816105:32:12-163
#68 168391Zamczyk PiotrZŁOTÓWRehmedic Złotów1986M302500:39:0610200:02:5902:51:5520100:02:1801:56:2116205:32:39-164
#69 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !169438Florek-Wojtalik MonikaSKÓRZEWOFehlau Run Team Fehlau1981K35100:45:0520400:04:3303:00:5924500:04:0501:38:084805:32:505-
#70 170311Fidelus LeszekCHRZANÓWTeam SCHC TEAM CHRZANÓW OCYNKOW NIA ŚL ĄSK1972M452100:49:5926100:02:3702:53:3920800:02:0701:44:358305:32:57-165
#71 171297Zakrzewski MichałŁÓDŹSNG W ILD DUCKS1977M405000:38:258600:03:4402:45:0915700:02:4202:03:2020705:33:20-166
#72 172468Wojtowicz ErnestJANIKÓWTMTeam1980M354200:43:4018000:02:3102:45:4216200:02:3601:58:5317805:33:22-167
#73 173539Kajetanowicz MaciejBOJANOAT Team1976M405100:45:1721200:02:2502:46:3916900:01:5901:57:1116805:33:31-168
#74 174410Turzyński JarekMALBORK1986M302600:43:0217100:02:0802:53:2720600:01:2101:54:4514905:34:43-169
#75 175260Królicki MaciejBISKUPIECJolo Team1988M302700:53:0827600:02:0602:41:3614500:03:5001:54:2014605:35:00-170
#76 176608Stosik SławomirOŻENTAL1972M452200:47:3124100:03:2302:38:5312600:03:0302:02:2320105:35:13-171
#77 177475Kubielski BartoszWARSZAWASILVINI-MEANDER1974M405200:49:5825900:02:1702:48:4018200:01:3801:53:3014105:36:03-172
#78 178412Wiśniewski KrzysztofLUBLINKEREZA TEAM1978M405300:46:2722900:02:4602:39:2812700:02:0902:05:4221505:36:32-173
#79 179478Bielański TyberiuszKATOWICEAsseco Active Team1974M405400:48:4425600:03:0002:44:5215600:01:5601:58:0317605:36:35-174
#80 180282Faran GrzegorzSULMINGTSulmin1972M452300:37:477800:01:5202:54:1121200:01:4802:01:0019605:36:38-175
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !181573Knofel-Laszczyńska AgataSTRZELIN1977K40100:47:5424800:01:4502:46:2616700:01:5701:58:5417905:37:116-00:00:15
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 182527Luberadzka MonikaWARSZAWANeON Team1988K30300:36:485700:01:4603:01:0624600:01:1701:56:2216305:37:197-
#83 183513Pasierbiński PiotrKANIETri2Live1968M50500:47:5424900:02:3602:47:1017500:03:0001:56:5416605:37:34-176
#84 184566Neumann KrzysztofWARSZAWALuft TRI Team1970M452400:39:0810300:03:1302:45:1015800:02:2502:02:4020305:37:36-17700:05:00
#85 185419Fabijańczyk PawełLESZNO1989M251800:43:5718900:02:4302:57:2022600:02:5901:51:2413205:38:23-178
#86 186516Jaworski AdrianŻARYGVT1980M354300:53:0427400:02:1802:43:5715200:02:0001:57:1516905:38:34-179
#87 187364Rutyna DawidŁOCŁAWEKTRICLUB1985M302800:41:2714700:02:3502:54:0621000:01:2901:59:1518405:38:52-180
#88 188500Kopiński JakubSTOPNICA1991M251900:45:1020700:03:1802:47:3517800:02:3302:00:2019105:38:56-181
#89 189379Matveyenka AndreiRECHITSAtri.by1976M405500:43:5618800:02:3902:45:3615900:01:3202:05:5621605:39:39-182
#90 190519Książek DymitrWARSZAWA1978M405600:41:5215500:04:0302:54:5821700:04:1401:55:0515305:40:27-18300:00:15
#91 191552Kulik PawełWROCŁAWGVT GVT1982M354400:46:0222400:02:4202:47:3217700:02:0302:02:2920205:40:48-184
#92 192424Słomka MateuszOMASZÓW MAZOWIECKI1989M252000:37:106300:02:1902:48:3418100:01:4002:11:2624205:41:09-185
#93 193287Tkaczyk MiłoszRODZISK MAZOWIECKIRekiny Triathlonu1988M302900:42:4416500:01:4702:46:2416600:01:4402:08:5123005:41:30-186
#94 194537Goraj ŁukaszKRAKÓWUnlimited Krakow Luma- rent.pl1989M252100:41:0913600:02:0002:45:4116100:03:3102:09:1423305:41:35-187
#95 195462Nowok MaciejCHORZÓW1991M252200:48:1925400:02:4502:55:0821800:01:2901:54:0814505:41:49-188
#96 196386Kutnik MirosławBIAŁA PODLASKAKB Bia ła Biega KB Bia ła Biega1975M405700:55:3228400:02:0202:49:4618900:02:2401:52:3113705:42:15-189
#97 197362Zakrzewski RyszardTYCHY1978M405800:47:2824000:04:3203:02:3225400:02:2801:45:389605:42:38-190
#98 198428Sajda IgorWARSZAWAAdidas Runners Warsaw1993M252300:40:3012400:03:1402:59:2723400:02:2001:57:1817105:42:49-191
#99 199477Adamski JarosławWARSZAWAAsseco Active Team1970M452500:45:3721800:02:1602:58:1123000:01:3401:55:1215505:42:50-192
#100 200294Grzywiński WojtekTORUŃ1985M303000:41:1113800:02:3302:57:1922500:02:5001:59:1418305:43:07-193

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności