Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Castle Triathlon Malbork

Wyniki - 9 września 2018, Malbork

Msc
Nr
Rok
Kat
T
1
T
2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 295278Lizak AdamCZĘSTOCHOWAArcus-Med1971M453600:54:0127800:07:2703:43:0329200:07:4602:38:1228707:30:29-274
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !284503Biniewicz RenataŁĘCZYCABoruta Team1972K45200:39:5611800:04:4003:37:2129100:02:3202:16:1625306:40:4519-
#3 287451Różacka MartaŚWIĘTOCHŁOWICE1992K25700:49:1225800:02:3903:30:0329000:03:4002:23:3926506:49:1320-
#4 283264Konopacka SandraOTW OCK1991K25600:50:4026400:03:0503:29:2028900:01:5602:10:5624006:35:5718-
#5 293346Kruk MarcinWARSZAWA1981M356100:44:0119000:04:0103:27:0828800:03:5302:47:2829207:06:31-272
#6 288406Walichniewicz KrzysztofZŁOTÓWFizjoterapeutyczna Piotr1960M55901:00:1728700:06:0603:26:0328700:05:5402:11:4224306:50:02-268
#7 271355Chudecki KamilWARSZAWAVege Runners1969M453501:03:0229200:03:0103:23:5028600:02:5801:50:2912606:23:20-255
#8 277374Girycki TomaszZABRZE1967M501100:54:0427900:07:0903:22:1128500:04:5801:59:0418206:27:26-261
#9 286351Angeleiko ArtemWARSZAWA1989M252700:46:0422500:05:2203:22:0228400:05:2102:29:1427906:48:03-267
#10 259312Replińska MagdalenaTRZEBINIASCHC TEAM CHRZANÓW1976K40400:48:2325500:03:0703:20:3528300:02:0902:00:0319006:14:3215-00:00:15
#11 260313Dobrosielski JarosławGRUDZIĄDZ1988M304101:02:1529000:03:2803:12:4328200:02:1201:54:2114706:14:59-245
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !280273Brzuszkiewicz ZuzaGDAŃSK1995K18100:44:3019900:03:2503:12:2728100:02:2802:25:5027106:28:4017-
#13 285524Nastarowicz TomaszSZADEKDuchu postepu Lukasz przybylski1991M252601:00:4128800:02:0003:12:2528000:01:3302:26:4427706:43:23-266
#14 250411Wnuk JakubSZTUM1982M355500:47:5525000:03:2503:11:1227900:02:4502:01:1619806:06:33-238
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 290370Korzelecka KarolinaMILICZRunningTeam Milicz1983K35300:50:5926600:02:1903:11:0827800:02:5502:47:3429306:54:5521-
#16 265517Rzepka TomaszZGIERZCelironman1976M407100:52:5927300:04:0303:10:4127700:04:2802:06:2922106:18:40-250
#17 281542Hauk KrzysztofZGIERZKabar Emerson1975M407500:53:1627700:03:2603:10:1727600:04:0902:18:2025806:29:28-264
#18 294331Westa MariuszKAZIMIERZ1990M252900:54:2328100:04:0303:10:0327500:03:3602:59:4229407:12:02-27300:00:15
#19 266365Pieprzyca MichałKRAKÓWKrakow ski Klub Przyjació ł Piwa i Wina "Tłusty Miś "1976M407200:49:5926000:07:1803:08:3727400:07:2602:06:1421906:19:34-251
#20 292272Przybylski ŁukaszSZADEK1990M252801:12:5629400:01:3803:07:4527300:01:5402:38:1528807:02:28-271
#21 240440Rutkowski KonradTOMASZÓW MAZOWIECKICrossboxpro1989M252500:41:3714900:03:1603:07:3427200:03:1602:05:2521306:01:08-230
#22 262441Pytlak PiotrMILANÓWEK1969M453300:39:3111200:02:3703:06:5127100:02:0602:25:4927006:16:54-247
#23 282536Wójcik MaciejKIELCE1985M304300:46:0822600:02:5003:06:5027000:01:5202:35:2228506:33:17-26500:00:15
#24 234535Gomolka MaciejTARNÓW1985M303600:44:4820300:02:2603:06:2426900:01:1002:04:0621105:58:54-224
#25 264495Pudło MarcinGDAŃSK1981M355800:47:5324600:03:5803:06:0126800:02:3402:17:2425506:17:50-249
#26 278581Wieczorek JarosławPOZNAŃROMAG ROMAG1967M501201:03:0129100:05:1703:05:2926700:03:4902:10:0823606:27:44-262
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 248266Tamkun-Pawłowska MałgorzataBRANIEW OETT Elblą g Triathlon Team1974K40300:47:4924300:02:1603:05:2526600:01:5202:07:1522406:04:3712-
#28 270292Bujko KatarzynaMIŃSK MAZOWIECKI1987K30400:47:4924400:02:2503:05:0326500:02:0002:25:1326606:22:3016-
#29 289599Małecki RadosławKĘTRZYN1974M407600:59:2028600:05:5503:04:1526400:04:1302:40:3529106:54:18-269
#30 268461Powajbo KrzysztofGDYNIALOTOS Running Team1980M355900:46:1922800:02:4203:04:1526300:02:0902:26:2027406:21:45-253
#31 236392Kwidziński OskarGDYNIA1995M18500:43:1517600:02:5703:03:2226200:03:5402:00:5219505:59:20-22600:05:00
#32 215323Meyer-Szary KrystianGDYNIABUSHIDO1986M303200:41:1914300:03:2803:03:1526100:02:1302:01:1419705:51:44-20600:00:15
#33 258504Kędzierski MichałWARSZAWA1971M453200:45:1521100:05:3203:03:1526000:04:2902:12:2924606:11:00-244
#34 249414Wojciechowski MarekPIASECZNOSzczupacy1981M355400:47:0423500:03:0903:03:0525900:01:5402:10:1223706:05:24-237
#35 273328Żebrakowski MarekNOWA WIEŚ/RZESZÓW1963M55700:52:4127200:03:2203:02:4225800:02:4902:22:0126306:23:35-257
#36 267571Boruczkowski RobertPOZNAŃ1974M407300:47:0723600:03:1603:02:4025700:01:5802:26:1427306:21:15-252
#37 276389Golec ArturWARSZAWA1988M304200:51:2926700:03:0403:02:3425600:03:0302:25:2926706:25:39-260
#38 255561Pochwała ŁukaszKARŻYSKO- KAMIENNAEDC Triathlon1987M304000:45:5021900:03:5503:02:3225500:01:4702:16:0925206:10:13-241
#39 197362Zakrzewski RyszardTYCHY1978M405800:47:2824000:04:3203:02:3225400:02:2801:45:389605:42:38-190
#40 239265Solarek PiotrWARSZAWATeam Easy Waxing sp. z1980M355200:39:2611000:02:4003:01:4425300:02:3502:14:1824906:00:43-229
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !210446Hadasz EwaZABRZE1972K45100:47:0923800:02:5003:01:4325200:02:0501:55:4215705:49:299-
#42 291417Kluczyński TomaszMIRKÓWGVT1965M501301:06:3129300:04:4503:01:4225100:08:2802:38:0328606:59:29-270
#43 279301Rokicki TomaszBIAŁYSTOK1959M55800:45:5622100:04:1403:01:2425000:03:5402:33:0928406:28:37-263
#44 241508Spławiński PawełTCZEWMetrix Tri Team1978M406900:47:5224500:02:3303:01:1624900:02:0402:07:3622606:01:21-231
#45 231275Wierzbicki ŁukaszWARSZAWAKu ź nia Triathlonu1980M354900:45:0720500:03:2703:01:1624800:02:3202:05:2821405:57:50-222
#46 203367Czachorowski PiotrWARSZAWATriWawa1973M452700:47:0323400:03:0903:01:1524700:02:1301:52:0913505:45:49-196
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 182527Luberadzka MonikaWARSZAWANeON Team1988K30300:36:485700:01:4603:01:0624600:01:1701:56:2216305:37:197-
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !169438Florek-Wojtalik MonikaSKÓRZEWOFehlau Run Team Fehlau1981K35100:45:0520400:04:3303:00:5924500:04:0501:38:084805:32:505-
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !244262Jabłońska-Kierszk Beataa PRZECHLEW OTripaka Przechlew o1975K40200:57:1228500:02:1703:00:5724400:01:5201:59:3918706:01:5711-
#50 263448Borowski WojciechGDYNIA1972M453400:53:0627500:03:4203:00:4024300:01:4502:18:0125706:17:14-248
#51 228601Czajkowski RobertOSTRÓWEKKu ź nia Triathlonu1976M406600:43:4918600:02:2003:00:3624200:02:0902:07:4122805:56:35-219
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 233314Kowalska AnetaWARSZAWA1989K25300:45:1220800:02:1103:00:0424100:01:4302:09:3723405:58:4710-
#53 219522Twardy MichałGDAŃSK1969M453000:42:5516900:02:4103:00:0224000:03:4302:03:3520905:52:56-210
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !205299Rayss MartaWARSZAWALUFT TRI TEAM1980K35200:50:4526500:02:2503:00:0023900:01:4201:51:1213005:46:048-
#55 245606Wystrychowski MarcinWARSZAWAbfagencja.pl1980M355300:54:2128000:05:3602:59:5823800:03:4301:59:4018806:03:18-234
#56 238274Kobylarczyk KrzysztofMOSTY, GMINA KOSAKOWOBiegam z Kają1974M406800:44:1919600:02:5202:59:5223700:02:5302:10:3423906:00:30-228
#57 229442Skiba PawełPOZNAŃ1988M303500:42:3016200:02:3102:59:3523600:01:4802:10:1723805:56:41-220
#58 252459Hamela WeronikaCHORZÓW1991K25500:46:3523200:02:3802:59:3523500:01:5702:16:4825406:07:3314-
#59 198428Sajda IgorWARSZAWAAdidas Runners Warsaw1993M252300:40:3012400:03:1402:59:2723400:02:2001:57:1817105:42:49-191
#60 204523Kunkel MariuszGDAŃSK1976M405900:48:1525300:02:2602:59:2023300:02:2101:53:2814005:45:50-197
#61 232455Roślicki JarosławOZOROWICETMTeam1980M355000:46:0022300:01:5902:59:0323200:01:5002:09:4323505:58:35-223
#62 217363Dobrzyński MarekKOSZWALYLOTOS Running Team1972M452900:50:1326200:03:2402:58:3423100:02:5501:57:2417205:52:30-208
#63 199477Adamski JarosławWARSZAWAAsseco Active Team1970M452500:45:3721800:02:1602:58:1123000:01:3401:55:1215505:42:50-192
#64 208268Gutowski DamianCHWASZCZYNO1979M354500:40:1412200:03:2302:58:0522900:02:2602:03:1720605:47:25-200
#65 223334Mastalerz TomaszKIELCE1976M406301:01:4428900:03:3602:57:4522800:02:5001:49:0511805:55:00-214
#66 220277Krakowiak MichałALEKSANDRÓW ŁÓDZKI1990M252400:41:2014500:03:3402:57:2822700:03:2202:07:5322905:53:37-211
#67 185419Fabijańczyk PawełLESZNO1989M251800:43:5718900:02:4302:57:2022600:02:5901:51:2413205:38:23-178
#68 200294Grzywiński WojtekTORUŃ1985M303000:41:1113800:02:3302:57:1922500:02:5001:59:1418305:43:07-193
#69 224512Sawosz PiotrWARSZAWA1997M18400:37:347300:03:4602:57:0122400:02:3702:14:2425005:55:22-215
#70 212582Kasiński MarcinBRZEZINYKielceTeam1983M354800:47:1923900:02:0602:57:0022300:01:5802:01:4520005:50:08-203
#71 150443Welter KonradLEŻAJSKLeżajska grupa biegowa1983M353600:37:136500:03:0002:56:3222200:02:1701:46:2910205:25:31-146
#72 256562Kołpaczyński AdamWROCŁAWLitw in Triathlon Team1980M355700:41:5615700:02:5702:56:0622100:02:2302:27:0127806:10:23-242
#73 147335Zatoński ZbigniewLUBLINLubelska Grupa Triathlonu1977M403900:38:439100:02:3902:56:0022000:01:4501:44:248105:23:31-143
#74 251576Makowska MajaWARSZAWATeam Aktyw ni z Cukrzycą1991K25400:43:3417900:02:5202:55:4521900:02:1002:22:5426406:07:1513-
#75 195462Nowok MaciejCHORZÓW1991M252200:48:1925400:02:4502:55:0821800:01:2901:54:0814505:41:49-188
#76 190519Książek DymitrWARSZAWA1978M405600:41:5215500:04:0302:54:5821700:04:1401:55:0515305:40:27-18300:00:15
#77 272493Ura PrzemekWIELICZKA1978M407400:42:5817000:03:0202:54:3721600:03:5502:38:5328906:23:25-256
#78 274280Kruczek RobertRZESZÓW1964M501000:54:5828200:04:0402:54:2821500:03:3202:26:3427606:23:36-258
#79 206488Woronowicz ŁukaszWARSZAWA1984M303100:48:0325100:04:5102:54:1721400:02:3601:56:3316505:46:20-198
#80 227300Miklikowski MarekGDAŃSK1975M406500:43:2517800:04:0502:54:1321300:03:1502:11:1424105:56:12-218
#81 180282Faran GrzegorzSULMINGTSulmin1972M452300:37:477800:01:5202:54:1121200:01:4802:01:0019605:36:38-175
#82 187364Rutyna DawidŁOCŁAWEKTRICLUB1985M302800:41:2714700:02:3502:54:0621000:01:2901:59:1518405:38:52-180
#83 235288Ciszek JerzyŻABIA WOLARekiny Triathlonu1988M303700:35:584200:02:1002:53:5120900:01:4502:25:3526905:59:19-225
#84 170311Fidelus LeszekCHRZANÓWTeam SCHC TEAM CHRZANÓW OCYNKOW NIA ŚL ĄSK1972M452100:49:5926100:02:3702:53:3920800:02:0701:44:358305:32:57-165
#85 213304Kęsicki SebastianKWIDZYN1976M406000:45:5622000:02:1902:53:3520700:01:5102:06:2122005:50:17-20400:00:15
#86 174410Turzyński JarekMALBORK1986M302600:43:0217100:02:0802:53:2720600:01:2101:54:4514905:34:43-169
#87 78395Kwidziński KrzysztofGDYNIAEltorbud Team Eltorbud1973M45900:41:2014400:02:2802:53:2420500:05:4401:18:02105:00:58-75
#88 253291Bujko TomaszW IELGOLASOrange IronTeam1984M303900:37:317100:02:2902:53:0520400:02:5402:32:0228206:08:16-23900:00:15
#89 214267Kudrewicz MirekGDAŃSKSilco1964M50600:43:4618300:02:5102:52:5720300:02:0802:08:5923205:50:41-205
#90 144498Peszt MarekKRAKÓWMAGAZYN TRIATHLON1981M353400:38:338800:02:1702:52:2220200:01:5401:47:4511105:22:51-140
#91 168391Zamczyk PiotrZŁOTÓWRehmedic Złotów1986M302500:39:0610200:02:5902:51:5520100:02:1801:56:2116205:32:39-164
#92 156489Wroński MichałWARSZAWAW ITC1987M302400:43:5318700:02:2002:51:4720000:02:2101:46:4510505:27:06-152
#93 202471Ostrowski WaldemarWROCŁAW1973M452600:45:1020600:03:5402:51:4719900:02:3802:00:3719305:44:06-195
#94 115333Malicki ŁukaszBYDGOSZCZKlinika Triathlonu Bydgoszcz Malmedia1984M301800:31:441000:01:5402:51:1619800:01:5001:46:009805:12:44-112
#95 261285Orlewski PiotrRZESZÓWWARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOW SKA1968M50800:51:5126800:02:3302:51:0819700:03:5302:26:0327206:15:28-246
#96 207402Filipp MateuszGDYNIA1972M452800:40:5513100:02:0002:50:4619600:01:4702:11:5124405:47:19-199
#97 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !131418Robinson AliceWARSAWW ITC1986K30200:38:268700:02:4102:50:3919500:01:4901:42:416805:16:164-
#98 211329Rymkiewicz ZbigniewWARSZAWA1981M354700:45:1421000:03:5102:50:3719400:02:1402:07:3722705:49:33-202
#99 152514Thiesse SebastienWARSZAWATRIdziestka1982M353700:35:594300:03:1602:50:3619300:02:1301:53:5014305:25:54-148
#100 230499Pokora RobertLUBLIN1976M406700:42:4216400:02:3902:50:2419200:02:0202:19:4626005:57:33-221

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności