Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Castle Triathlon Malbork

Wyniki - 9 września 2018, Malbork

Msc
Nr
Rok
Kat
T
1
T
2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 111575Rankowski AndrzejLUBAWA1984M301700:38:539600:03:1802:35:2410100:02:5001:51:1112805:11:36-108
#2 74593Kreft ArkadiuszKARTUZYARTOM Sp. z o.o.1985M301300:37:176700:02:3402:35:2910200:02:0401:42:016604:59:25-71
#3 96607Skibiński KrzysztofKOSZALIN1975M402400:39:5111600:01:4502:35:3210300:01:3501:47:0810805:05:51-93
#4 108269Szalacha JędrzejWARSZAWACSW P Triathlon Team CSW P1979M353000:37:487900:01:3302:35:5010400:03:2001:52:0013405:10:31-105
#5 102375Siwek JacekŁUCZYCETriWise ajronmen.pl1979M352800:38:489400:01:3602:35:5410500:02:1701:49:3812105:08:13-99
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !110507Swiniarski JarosławGDYNIATRIDEA - TRI Eagles Gdynia1958M60100:44:2619700:02:0602:36:0410600:02:5901:45:158705:10:50-107
#7 128433Sowa AndrzejCHORZÓWtrenujtriathlon.pl brak1972M451700:39:3611400:02:4902:36:0810700:02:1001:55:0115105:15:44-125
#8 93434Sasim JordanWARSZAWA1981M352400:39:1310500:02:2802:36:1110800:01:3301:45:359305:05:00-90
#9 100555Wróblewski WojciechZGIERZSNG WILD DUCKS Stacja Nowa Gdynia1979M352700:45:3521700:01:5402:36:1410900:01:2801:42:517005:08:02-97
#10 154526Walentynowicz AdamSOPOTDOMO TEAM1981M353800:43:1217500:01:4202:36:3511000:01:4502:03:3521005:26:49-150
#11 145605Ptak DariuszWARSZAWALuft TRI Team1967M50400:44:1419400:01:5002:37:0711100:02:1601:57:3917405:23:06-141
#12 52397Pawlak MarekPOGÓRZE1982M351400:38:218500:02:0502:37:2211200:01:3501:33:072504:52:30-50
#13 83348Malec ArturKOMORNIKI1979M352000:41:5615600:01:2602:37:2811300:02:1301:39:325805:02:35-80
#14 84454Sztur RobertWROCŁAWTMTeam1989M251100:37:186800:01:3102:37:3311400:02:1801:44:047905:02:44-81
#15 164404Sońta WojciechRADOMNeON Team1970M452000:42:4616800:02:3602:37:3311500:02:2502:06:1321705:31:33-160
#16 126591Pawlik PiotrWARSZAWA1977M403200:37:518000:02:3002:37:4911600:01:2901:56:0215905:15:41-123
#17 101482Khmialeuski AnatolMINSKAltius!1984M301500:39:0210000:02:3602:38:0111700:02:0901:46:1510005:08:03-98
#18 141309Jamka JarosławWARSZAWA1971M451800:46:1822700:02:2502:38:0211800:03:1101:49:3712005:19:33-137
#19 132382Szafrański MichałKATOWICE1978M403400:38:398900:02:2602:38:0311900:02:1001:55:2815605:16:46-128
#20 66361Ościak RafałKRAKÓWLUFT TRI TEAM1976M401900:34:322200:02:1602:38:2212000:02:1001:40:556304:58:15-63
#21 77515Taraska ŁukaszSTARGARD1977M402300:32:071200:02:1902:38:2212100:02:4001:45:198905:00:47-74
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 58563Kącka MałgorzataZAKOPANEMałgorzata Kącka1990K25900:34:071900:01:3602:38:2512200:02:0501:38:034704:54:163-
#23 90550Abanin VadzimMINSKAltius!1971M451200:35:323000:02:5802:38:3412300:01:5801:45:369405:04:38-87
#24 65554Kuskowski MarekGOŁDAPIRYD GO ŁDAP/Najmowicz Triathlon/LABOSPORT1978M401800:41:5815800:01:2502:38:4512400:01:3301:34:083104:57:49-62
#25 123356Lepczyński LesławRYBNIK1975M403000:43:4118100:03:3802:38:4812500:02:5901:46:019905:15:07-120
#26 176608Stosik SławomirOŻENTAL1972M452200:47:3124100:03:2302:38:5312600:03:0302:02:2320105:35:13-171
#27 178412Wiśniewski KrzysztofLUBLINKEREZA TEAM1978M405300:46:2722900:02:4602:39:2812700:02:0902:05:4221505:36:32-173
#28 146407Gaszkowski ŁukaszOCYPELTRI Starogard Gda ń ski1982M353500:41:4015100:02:2702:39:3212800:02:1701:57:2517305:23:21-142
#29 127457Urlich TomaszTORUŃSpice W izard Spice W izard1972M451600:44:3120000:02:1502:39:3912900:01:4901:42:286705:15:42-12400:05:00
#30 159349Pachla AdamWARSZAWA1979M353900:41:0713500:02:2202:40:0113000:02:3802:03:2420805:29:32-155
#31 86458Pawłowski WojciechOLSZTYN1983M352100:39:2911100:01:4202:40:0513100:01:1601:40:526205:03:24-83
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 134315Niemczuk WaldemarOLSZTYN1962M55300:41:2614600:01:3602:40:0913200:01:5301:53:0513805:18:09-130
#33 149460Khvashcheuski ValeryMINSKtri.by1976M404000:39:029800:03:0802:40:1013300:01:0502:01:2819905:25:08-14500:00:15
#34 122405Biczkowski KajetanPOZNAŃTeam Airofin1991M251600:39:0610100:02:0202:40:1613400:01:5201:51:1112905:14:42-11900:00:15
#35 113492Laskowski MichałWARSZAWATRIdziestka1978M402700:37:016100:03:2802:40:2113500:01:2401:49:5612305:12:10-110
#36 130423Derewecki JarekKRZESZEWOGR 3miasto1974M403300:44:2819800:02:2902:40:3213600:01:4401:46:5710705:16:10-127
#37 218469Kitlas MarcinWARSZAWAPCWorld.pl1986M303300:42:0715900:02:1602:40:4413700:02:0302:25:3426805:52:44-209
#38 87306Nochowicz MateuszOBORNIKITRIGAR.PL TRIGAR.PL1990M251200:45:5922200:03:3702:40:5113800:03:4501:30:011605:04:13-84
#39 124557Czerniak AdamMYSZKÓW1977M403100:44:4820200:02:5502:40:5213900:03:3201:43:227505:15:29-121
#40 91332Korzeniewski MichałWARSZAWATEAM Biegaj Pod Okiem Trenera1989M251300:41:1914200:01:4102:41:0214000:01:3201:39:135505:04:47-88
#41 161569Sochacki DanielLUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAM1975M404700:44:0819100:03:0402:41:1314100:02:1401:59:3518605:30:29-15700:00:15
#42 133474Boniecki PiotrWARSZAWA1977M403500:41:4915400:02:0502:41:2414200:02:0801:49:5012205:17:16-129
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 116305Krakowski JanGDYNIAInvictus 3City / Fundacja Modus Vivendi1994M18300:45:1220900:02:0302:41:3114300:01:1201:42:567105:12:54-113
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !107298Mamcarz JarosławTCZEWWOPR Tczew1967M50200:32:441400:02:4802:41:3514400:01:4001:51:1913105:10:06-104
#45 175260Królicki MaciejBISKUPIECJolo Team1988M302700:53:0827600:02:0602:41:3614500:03:5001:54:2014605:35:00-170
#46 148592Rudnik SławomirBIAŁYSTOKNadaktywni / Podlasie 4x41971M451900:41:3514800:01:4802:42:0014600:02:2901:55:5115805:23:43-144
#47 153580Pietyszuk DariuszGLIW ICEPietyszuk Extreme Team1977M404200:43:2417700:03:3602:42:0914700:02:5101:53:5514405:25:55-149
#48 163467Skowronski RafałHORNÓWEKIzabelin Hornów ek1974M404800:36:545800:02:2302:43:1714800:01:5302:06:3122205:30:58-159
#49 166496Lassak BartoszSTRZELECE GÓRNE1976M404900:44:1619500:03:1202:43:3014900:01:4801:59:0218105:31:48-162
#50 139378Flisikowski SzymonGDYNIASPORTEVO1985M302300:43:4618200:02:0102:43:4015000:01:3101:48:0111305:18:59-135
#51 137568Rafalak GrzegorzGDYNIASAMSUNG1980M353200:38:459300:03:0902:43:5715100:01:3901:50:5212705:18:22-132
#52 186516Jaworski AdrianŻARYGVT1980M354300:53:0427400:02:1802:43:5715200:02:0001:57:1516905:38:34-179
#53 160497Wdowiak WojciechWARSZAWADestination Team HOBNOB.pro1978M404600:41:4415200:02:0002:44:0415300:01:4302:00:4519405:30:16-156
#54 167276Leszkowicz KornelGDYNIAPBC BUDOW NICTW O1989M251700:48:4625700:01:4802:44:1815400:01:1201:56:0816105:32:12-163
#55 103483Czajkowski KrzysztofKOŁO1975M402600:37:337200:01:5502:44:2815500:01:1701:43:047205:08:17-100
#56 179478Bielański TyberiuszKATOWICEAsseco Active Team1974M405400:48:4425600:03:0002:44:5215600:01:5601:58:0317605:36:35-174
#57 171297Zakrzewski MichałŁÓDŹSNG W ILD DUCKS1977M405000:38:258600:03:4402:45:0915700:02:4202:03:2020705:33:20-166
#58 184566Neumann KrzysztofWARSZAWALuft TRI Team1970M452400:39:0810300:03:1302:45:1015800:02:2502:02:4020305:37:36-17700:05:00
#59 189379Matveyenka AndreiRECHITSAtri.by1976M405500:43:5618800:02:3902:45:3615900:01:3202:05:5621605:39:39-182
#60 136340Lebiedziewski MaciejPRZECŁAW1986M302200:40:3512600:02:1902:45:3916000:01:5801:47:5111205:18:22-132
#61 194537Goraj ŁukaszKRAKÓWUnlimited Krakow Luma- rent.pl1989M252100:41:0913600:02:0002:45:4116100:03:3102:09:1423305:41:35-187
#62 172468Wojtowicz ErnestJANIKÓWTMTeam1980M354200:43:4018000:02:3102:45:4216200:02:3601:58:5317805:33:22-167
#63 242336Knap PrzemysławCZELADŹKlub Wysokogórski Kraków1971M453100:55:0128300:02:4402:46:0016300:02:5102:15:1225106:01:48-232
#64 225560Madziąg MarcinŁÓDŹISS RFID1977M406400:43:0317300:02:4302:46:1616400:02:1902:21:0226205:55:23-216
#65 104472Gałka PiotrWARSZAWACazzo Club1988M301600:37:437700:03:3402:46:1816500:01:5501:39:025305:08:32-101
#66 193287Tkaczyk MiłoszRODZISK MAZOWIECKIRekiny Triathlonu1988M302900:42:4416500:01:4702:46:2416600:01:4402:08:5123005:41:30-186
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !181573Knofel-Laszczyńska AgataSTRZELIN1977K40100:47:5424800:01:4502:46:2616700:01:5701:58:5417905:37:116-00:00:15
#68 226371Trzaska PiotrPIASECZNOPiotr Maria Trzaska1984M303400:47:4124200:04:2102:46:2916800:04:5902:11:5324505:55:23-216
#69 173539Kajetanowicz MaciejBOJANOAT Team1976M405100:45:1721200:02:2502:46:3916900:01:5901:57:1116805:33:31-168
#70 209430Stanek MarekNAMYSŁOW1982M354600:48:1025200:03:0902:46:4317000:02:4602:07:1522505:48:03-201
#71 157551Orłowski ArturGDYNIAHarakiri Squad1977M404400:42:1216000:02:1602:46:4517100:02:1001:54:5615005:28:19-153
#72 151387Dwojak MarcinPRZEŹMIEROWO1978M404100:37:538100:01:2002:46:5317200:01:3801:58:0717705:25:51-147
#73 109337Martynowski ŁukaszOPOLE1982M353100:36:114900:01:4802:47:0017300:01:1401:44:318205:10:44-106
#74 216343Tafiłowski RobertKROBIARTeam1975M406100:50:2526300:02:4902:47:0217400:02:4802:08:5223105:51:56-207
#75 183513Pasierbiński PiotrKANIETri2Live1968M50500:47:5424900:02:3602:47:1017500:03:0001:56:5416605:37:34-176
#76 269596Pawlicki WojciechPIASECZNO1966M50900:47:5424700:03:0102:47:1417600:03:5902:40:1229006:22:20-254
#77 191552Kulik PawełWROCŁAWGVT GVT1982M354400:46:0222400:02:4202:47:3217700:02:0302:02:2920205:40:48-184
#78 188500Kopiński JakubSTOPNICA1991M251900:45:1020700:03:1802:47:3517800:02:3302:00:2019105:38:56-181
#79 222456Warmuła PiotrPEŁCZYCETMTeam1974M406200:44:4420100:02:1002:47:4717900:02:0902:17:4325605:54:33-213
#80 201577Hamela KrzysztofCHORZÓW1960M55400:52:1226900:03:2002:48:2918000:02:1701:57:4217505:44:00-194
#81 192424Słomka MateuszOMASZÓW MAZOWIECKI1989M252000:37:106300:02:1902:48:3418100:01:4002:11:2624205:41:09-185
#82 177475Kubielski BartoszWARSZAWASILVINI-MEANDER1974M405200:49:5825900:02:1702:48:4018200:01:3801:53:3014105:36:03-172
#83 121449Czaja LeszekSTAROGARD GDAŃSKIKociewski Klub Biegacza Starogard Gdański Biuro1976M402900:45:3321600:02:2502:48:5218300:01:3901:36:114105:14:40-118
#84 98485Liputa GrzegorzBOLESŁAWIECBiegamy we Wrocławiu1989M251400:40:3512700:02:3502:49:0718400:02:1301:32:212405:06:51-95
#85 247595Walerowski BenedyktKRAKÓWMAGAZYN TRIATHLON1986M303800:43:4918500:02:0602:49:1218500:02:0702:26:3127506:03:45-236
#86 158316Olender PawełWARSZAWACar4Parts - Mrą gow o1977M404500:41:0613400:01:2502:49:2718600:01:3901:55:0815405:28:45-154
#87 237479Szydłowski JakubŚWIĄTNIKIIDMAR Racing Team1983M355100:44:0819200:03:0602:49:3918700:02:1502:20:5126105:59:59-227
#88 221420Adamczak KrzysztofGDYNIA1960M55500:39:2010700:02:5802:49:4618800:03:0202:19:2525905:54:31-212
#89 196386Kutnik MirosławBIAŁA PODLASKAKB Bia ła Biega KB Bia ła Biega1975M405700:55:3228400:02:0202:49:4618900:02:2401:52:3113705:42:15-189
#90 257357Błaszkowski AndrzejŚLIWINYTCSiR1966M50700:41:4815300:04:2802:49:5719000:04:0902:30:3728106:10:59-243
#91 254289Chromiński MichałWARSZAWA1983M355600:42:3016100:02:0702:50:1219100:01:5502:33:0728306:10:06-24000:00:15
#92 230499Pokora RobertLUBLIN1976M406700:42:4216400:02:3902:50:2419200:02:0202:19:4626005:57:33-221
#93 152514Thiesse SebastienWARSZAWATRIdziestka1982M353700:35:594300:03:1602:50:3619300:02:1301:53:5014305:25:54-148
#94 211329Rymkiewicz ZbigniewWARSZAWA1981M354700:45:1421000:03:5102:50:3719400:02:1402:07:3722705:49:33-202
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !131418Robinson AliceWARSAWW ITC1986K30200:38:268700:02:4102:50:3919500:01:4901:42:416805:16:164-
#96 207402Filipp MateuszGDYNIA1972M452800:40:5513100:02:0002:50:4619600:01:4702:11:5124405:47:19-199
#97 261285Orlewski PiotrRZESZÓWWARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOW SKA1968M50800:51:5126800:02:3302:51:0819700:03:5302:26:0327206:15:28-246
#98 115333Malicki ŁukaszBYDGOSZCZKlinika Triathlonu Bydgoszcz Malmedia1984M301800:31:441000:01:5402:51:1619800:01:5001:46:009805:12:44-112
#99 202471Ostrowski WaldemarWROCŁAW1973M452600:45:1020600:03:5402:51:4719900:02:3802:00:3719305:44:06-195
#100 156489Wroński MichałWARSZAWAW ITC1987M302400:43:5318700:02:2002:51:4720000:02:2101:46:4510505:27:06-152

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności