Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4. PKO Bieg Charytatywny - Wrocław

Wyniki - 15 września 2018, Wrocław

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
Okr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1-ATMA / KB HARCOWNIKKorzeń Artur, Siciarz Marcin, Maniak Adam, Roskosz Bartosz, Załubski JacekMężczyzn14900:59:00
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !231MATNER RUNNING TEAM 1Hołubowicz Anita, Stawiarz Paweł, Cichowski Wojciech, Opioła Damian, Matner PawełMieszana14900:59:53
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !352Rydwany OgniaDanielkiewicz Tomasz, Powazny Marek, Kołaczek Hubert, Gawroniuk Paulina, Kotowicz TomaszMieszana24700:59:59
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 421DotiKos Adrian, Skrzypczak Tomasz, Wenne Artur, Stankiewicz Anna, Koszkowski DanielMieszana34600:59:36
#5 513Bielawska Akademia Biegania IITrocha Roman, Domagała Adam, Wojtanowska Paulina, Cichoń Piotr, Kaucka AlicjaMieszana44500:59:34
#6 669Zgorzeleckie PetardyStaroń Norbert, Kuźmiński Krzysztof, Bochno Bartosz, Bochno Beata, Maślanka PrzemysławMieszana54400:59:05
#7 726GarageGym KrapkowiceSpałek Aleksander, Rigol Piotr, Janicki Dawid, Szetela Łukasz, Szołtysik SoniaMieszana64400:59:51
#8 833MATNER RUNNING TEAM 3Ząbek Łukasz, Silarska Dorota, Kurowska Katarzyna, Kurilec Krzysztof, Swoboda AndrzejMieszana74300:59:27
#9 955Szybcy i WściekłeNowicki Mateusz, Kusal Tomasz, Polak Rafał, Polak Michalina, Naróg IzabelaMieszana84300:58:52
#10 1047OTM.BBukała Janusz, Bednarz Małgorzata, Bednarz Sebastin, Worek Dawid, Wierzbicki MirosławMieszana9-00:59:59
#11 1136MFChałubiec Michał, Skrzypczuk Marcin, Wiliński Zbigniew, Kargul Michał, Dubiel AgnieszkaMieszana104200:58:52
#12 1240Mok Yok RunnersHajduk Łukasz, Sabat Kamil, Palutkiewicz Adam, Żurkowski Daniel, Szczepaniak MartynaMieszana114200:59:57
#13 1344NR grupa pościgowaCwynar Damian, Stachowiak Wiesław, Prochowska Sylwia, Kręzel Krzysztof, Sulich GrzegorzMieszana124100:59:02
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1414Black Running GroupKuziel Marcin, Kuziel Bartosz, Grudkowski Patryk, Korobij Krzysztof, Wójcik DanielMężczyzn24100:59:15
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1520Dochodzimy w 2h :-)Kadziolka Artur, Kruk Michal, Winkler Sebastian, Ponitka Pawel, Trzaskos SebastianMężczyzn34100:59:49
#16 1645NTB/FortacoKopeć Bartłomiej, Bucki Przemysław, Siedlecka Sylwia, Prokopowicz Krzysztof, Komorowski KarolMieszana134100:59:58
#17 1756TAKENAKABorucki Witold, Yoshida Daisuke, Oshimbe Massaki, Uemura Yoshihiko, Matsuda DaisukeMężczyzn44000:58:40
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1846Opole BiegaGarwol Justyna, Broj Natalia, Garwol-Binc Agnieszka, Sulewska Natalia, Pawlik KatarzynaKobiet14000:58:56
#19 1948OtmuchówZychowicz Paweł, Tokarz Anna, Tokarz Ireneusz, Czykinowski Adam, Wilman MarcinMieszana144000:58:55
#20 2053Sokoły i SpółkaUmów Piotr, Sokołowski Grzegorz, Solarski Krzysztof, Kisiel Krzysztof, Miazga RadosławMężczyzn54000:59:04
#21 21-URAN CHEŁMIECCiesielska Beata, Ciesielski Jarosław, Jankowska Magdalena, Jankowski Tomasz, Grad RyszardMieszana154000:59:07
#22 2215BWA RADE DABurawski Piotr, Sokół Robert, Lektarska Małgorzata, Korycki Mirosław, Wierzbicka AgataMieszana164000:59:25
#23 239Biegające PazieKałuziński Bartosz, Niedźwiecki Jakub, Kloc Rafał, Kostka Kamil, Dąbrowski KrzysztofMężczyzn64000:59:26
#24 2439MKS SiechniceKupiński Cezary, Pietrzyk Sandra, Wróbel Paweł, Dziergwa Agnieszka, Maćkała AmeliaMieszana174000:59:21
#25 2510BIEGAM I...JUŻCiach Waldemar, Ciach Paweł, Kędziora Mieszko, Świder Tomasz, Świder PiotrMężczyzn74000:59:56
#26 2642Nie Tak SzybkoKurpanik Karol, Żylak Mirosław, Śmiechowska-Pukocz Dominika, Karaś Michał, Utkowski TomaszMieszana184000:59:57
#27 27-MAXGolanowski Roman, Golanowski Paweł, Sobczuk Kacper, Bernatek Piotr, Węgrzynowicz PiotrMężczyzn8-00:58:41
#28 281`86+Leśniewicz Piotr, Juszczak Tomasz, Królewicz Wojciech, Basiński Robert, Juszczak DominikaMieszana193900:59:13
#29 2949PINGIChwiłka Krzysztof, Kostiuk Marjana, Trzeciak Jacek, Parzonka Paulina, Kluczkiewicz WojciechMieszana203900:59:09
#30 3034MATNER RUNNING TEAM 4Sikora Agnieszka, Pałgan Anna, Filas Jacek, Stachańczyk Wojciech, Marcinkiewicz MartaMieszana213800:58:49
#31 3111BIEGUSIEMBieńkowski Piotr, Bieńkowski Karol, Turkiewicz Dariusz, Turkiewicz Sławomir, Kubas ArturMężczyzn93800:59:42
#32 3219Czterech muszkieterów i KrólewnaWodara Julia, Doroszko Krzysztof, Kubiak Bartłomiej, Kamiński Michał, Chmielewski PawełMieszana223800:59:51
#33 3328Idea Getin LeasingWięcek Anna, Bochniarz Anna, Niewidziajło Michał, Dąbrowska Ewa, Gachowski ŁukaszMieszana233801:00:00
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3432MATNER RUNNING TEAM 2Jagiełło-Kolawa Katarzyna, Cholewa Agnieszka, Tomczak Sylwia, Zejdler Aleksandra, Pyzik EwaKobiet2-00:58:35
#35 3559WARR5Kuligowski Paweł, Duleba Marzanna, Kanaś Karolina, Kotwicki Wojciech, Oliwa KatarzynaMieszana243700:58:59
#36 3641MUCHY W SMOLEGniewaszewski Piotr, Dublańska Agnieszka, Pękala Damian, Jakubowska Kamila, Kłonowska JustynaMieszana253700:59:17
#37 37-ATMA 2Kokowicz Dorota, Żukowski Łukasz, Kokowicz Jacek, Leśniak Daniel, Wołoszyn JustynaMieszana263700:59:07
#38 3860Wataha ZygmuntówkaUniejewska Marzena, Uniejewski Piotr, Smyk Paweł, Bednarz Krzysztof, Lipiec ŁukaszMieszana273700:59:03
#39 394Anna MariaWoźniak Konrad, Barwicka Sonia, Chudzińska Patrycja, Sołtys Emil, Gabryś WojciechMieszana283700:59:10
#40 4066Z drogi, bo lecę !Gursztyn Karolina, Gursztyn Stefan, Rybińska - Moroz Agnieszka, Ćwięka Damian, Strzelecka AleksandraMieszana293700:59:31
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4118CoCo RunPrudlak Olga, Święcka Joanna, Święcka Anna, Marcinkowska Magdalena, Siódmiak KingaKobiet33700:59:42
#42 4254Szczytkowice w bieguAntoniszyn Dariusz, Plewka Paweł, Plewka Iwona, Miszczuk Anna, Wróbel WojtekMieszana303700:59:55
#43 4329ISKIERKA TEAMKorgol Mariusz, Korgol Anna, Bienko Klaudia, Drzycimski Jakub, Wcisło DanielMieszana313600:58:57
#44 4424Flo TeamKalinowska Dorota, Bajowska Magdalena, Przybysławska Dorota, Przybysławski Kamil, Żurkowska KorneliaMieszana323600:59:12
#45 4530Jeszcze kawałeczekKwiatkowska Sylwia, Zwolska Marta, Ziobrowska Katarzyna, Janik Kamil, Kuncman PatrycjaMieszana333600:59:12
#46 4635MATNER RUNNING TEAM 5Sawicki Jacek, Yesiloglu Ozcan, Kawalec Małgorzata, Kawalec Marta, Klesta RafałMieszana343600:59:42
#47 4722Drużyna BatmanaBartman Krzysztof, Ossowska Monika, Ossowska Marlena, Ossowski Jakub, Smolarek RafałMieszana353600:59:45
#48 4843NonstopStachowski Radoslaw, Drzewinska Katarzyna, Pruski Piotr, Zareba Jaroslaw, Swiderski BartlomiejMieszana363600:59:54
#49 4912Bielawska Akademia BieganiaGil Stanisław, Gil Joanna, Gil Małgorzata, Gil Zygmunt, Gil JaninaMieszana373600:59:55
#50 5067Zakochane w Prędkości ŚlimakiMartowska Barbara, Martowski Maciej, Martowski Dominik, Słowik Adam, Marcinów PiotrMieszana383601:00:00
#51 518Biegajace WrocławiankiWesołowska Kinga, Woźniak Karolina, Skrzypczak Weronika, Hager Joanna, Majer AgnieszkaKobiet43500:58:15
#52 5264WMTJakimiuk Dorota, Jędrzejuk Marek, Stolarczyk Agata, Cholewa Joanna, Koralewska MałgorzataMieszana393500:58:45
#53 5357TAKENAKA EUROPEWolańska Danuta, Kraśnicka- Gomez Edyta, Pacyńska Kinga, Kotarska Angelika, Olszewska KatarzynaKobiet53400:58:29
#54 5437MIESZANKAWYBUCHOWAPłocica Marcin, Nowak Katarzyna, Miller Malwina, Rusak-Dzięgielewska Magdalena, Zawiślan RobertMieszana403400:59:05
#55 5523end or fina TeamFeliszek Anna, Kosior Anna, Feliszek Daniel, Masalska Julita, Masalski PrzemysawMieszana413400:59:04
#56 5662wks wilczyceMazurczak Ewa, Malinowska Magdalena, Maliga Katarzyna, Szkudlarek Krzysztof, Ulążka MonikaMieszana423400:59:14
#57 573IBMBarnat Daniel, Staroscic Damian, Mikusz Konrad, Dworakowski Rafał, Barnat KamilMężczyzn103400:59:39
#58 5816CBP DzieciomRogowski Marcin, Dul Michał, Dul Marianna, Kowalska-Olewicz Iwona, Maternowski PawełMieszana433400:59:58
#59 595BAMPE GIRLS RUNRabcewicz Beata, Wędzonka Marta, Nuckowska Agnieszka, Rószczka-Matysiak Paulina, Jerzychowska EwelinaKobiet63300:58:58
#60 6027GWIAZDYFajfer Grzegorz, M Paweł, Żołnierz Ewa, Misiurek Katarzyna, Paszek MajaMieszana443300:58:57
#61 6125Formacja MiszmaszGołąb Tomasz, Gołąb Marcin, Tokaruk Gabriela, Mruk Mariusz, Wysocka DorotaMieszana453300:59:14
#62 6238MIESZANKAWYBUCHOWA2Kasperski Maciej, Kasperska Agata, Ciołek Katarzyna, Tul Małgorzata, Sosnowa BarbaraMieszana463300:59:31
#63 637Biegaczki.plCzech Dorota, Dojka Dorota, Kaczyńska Paulina, Baran Ewa, Łubik RenataKobiet73300:59:25
#64 6465Wolontariusze Szlachetnej PaczkiDuda Paweł, Kowacka Magda, Luraniec Marcin, Nietefor Iwona, Stefanowicz NataliaMieszana473300:59:16
#65 6570ZwierzogródDomański Andrzej, Głogowska Natalia, Dąbrowski Kacper, Głogowska Paulina, Jędryczko AleksandraMieszana483300:59:38
#66 6650PKO TEAM GŁOGÓWRomański Adam, Haze Ewa, Chałubińska Angelika, Sosnowski Jarosław, Błażejczak KonradMieszana493300:59:43
#67 6751Pomocne nogiMoskal Paulina, Rutkiewicz Aneta, Pańków Katarzyna, Żyła Krzysztof, Linkiewicz MichałMieszana503200:58:22
#68 6863WKS wilczyczeMakedoński Marcin, Szkudlarek Wojciech, Komza Natalia, Drąg Jacek, Hęciak MałgorzataMieszana513200:59:02
#69 6961WKS wilczyceMarkowska Karolina, Surowik Karolina, Śniegocka Joanna, Zarzeczna Jagna, Krawczyk IzabelaKobiet83100:58:47
#70 7017CharytatywniMaślanka Lucyna, Kuźmińska Anna, Zielińska Bożena, Zieliński Darek, Maślanka JerzyMieszana523100:58:53
#71 712ACTIV EAGLES PROBorek Jadwiga, Szymańska Anna, Stochaj Anna, Żydek Małgorzata, Skrzypczak GrzegorzMieszana533000:58:39
#72 7258Vlepuszki TeamWójcik Ewa, Smolnicki Michał, Smolnicka Agnieszka, Wójcik Danuta, Wójcik DariuszMieszana543000:59:16
#73 7368Zalatani BiegofaniStelmaszak Ewa, Ciuraszkiewicz Justyna, Kalinowska - Bębas Małgorzata, Bębas Paweł, Kalinowska AgnieszkaMieszana552700:58:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności