Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Forest Run

Wyniki - 15 września 2018, Mosina

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1308Kamil LeśniakInov-8Poznan1993-101:31:4301:31:41
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2434Piotr Hetzig4 RUN TEAM PIŁAPiła1967-201:33:3101:33:31
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3429Marcin Żyliński4Run Team PiłaTrzcianka1995-301:33:4101:33:41
#4 4335Krzysztof MikołajczykKomorniki1977-401:35:2401:35:21
#5 5438Rafał MadońPoznań1989-501:36:3601:36:30
#6 6236Łukasz DomańskiMosina1981-601:37:2701:37:25
#7 7426Michał WróbelPoznań1988-701:39:3101:39:29
#8 8440Paweł PoprawskiHercog Running TeamPoznań1984-801:41:2201:41:18
#9 9396Arkadiusz StecGrzmot KomornikiKomorniki1975-901:41:2401:41:19
#10 10436Krzysztof StaszelisPoco Loco Adventure SchabyPoznań1988-1001:41:2701:41:25
#11 11338Filip MorawskiMarcinSwiercTeamPuszczykowo1974-1101:41:4401:41:39
#12 12321Artur MalecKomorniki1979-1201:42:0801:42:05
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13355Agnieszka Pelc-WanielistaKB Maniac PoznańPoznań19841-01:42:4601:42:44
#14 14420Marek WinckiewiczPoznań1976-1301:43:0901:43:06
#15 15435Andrzej OsianowskiChludowo1979-1401:44:1001:44:06
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16385Ewelina Salwa4 RUN TEAM PIŁAPiła19832-01:44:2901:44:29
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 17417Małgorzata Wawrzyniakparkrun PoznańPoznań19793-01:45:1001:45:07
#18 18339Marek MuszyńskiAR PoznanPoznan1987-1501:45:3001:45:24
#19 19323Mateusz MańczakKibolski KSPoznań1982-1601:45:3601:45:14
#20 20410Marek TomaszewskiMosina1978-1701:45:4701:45:36
#21 21255Michał HejzaNakło nad Notecią1992-1801:46:2901:46:27
#22 22354Norbert ParadowskiPoznań1975-1901:48:1601:48:04
#23 23334Wiesław MikołajczakGostyń1970-2001:48:3201:48:29
#24 24294Dominik KrawiecKrosno/Mosina1988-2101:49:4301:49:29
#25 25295Konrad KrólAsseco Active TeamPoznań1974-2201:49:5801:49:54
#26 26268Marcin KaczorŚwięciechowa1975-2301:50:0001:49:53
#27 27393Marcin SokołowskiMosinaMosina1982-2401:50:0401:50:00
#28 28221Kamila Bosianek4 RUN TEAM PIŁAPiła19784-01:50:0401:50:03
#29 29369Bartłomiej PrzybylskiRUN is FUNTarnowo Podgórne1977-2501:50:3401:50:20
#30 30431Martin OpaczykPresto TravelPoznań1989-2601:50:4101:50:35
#31 31239Grzegorz DudziakNight RunnersMosina1987-2701:50:4201:50:34
#32 32263Wojciech JanućArka LeśnaPuszczykowo1990-2801:50:5601:50:51
#33 33351Krzysztof Pabich4Run Team PiłaPIŁA1973-2901:51:1401:51:13
#34 34211Marek BiesiadaKS Poznań HussarsPoznań1985-3001:51:2101:50:52
#35 35350Bartosz OżanaNight RunnersPoznań1990-3101:51:3501:51:26
#36 36347Piotr OleszczakBiegam Bo Są Tacy Co Nie MogąPoznań1973-3201:51:3601:51:36
#37 37230Piotr CwojdzińskiNight RunnersPoznań1978-3301:51:5001:51:43
#38 38368Paweł PrüferKosieczyn1972-3401:52:1701:52:14
#39 39310Marek LisSwarzędz1987-3501:53:3201:53:00
#40 40296Maciej KrólNight RunnersGrzybno1977-3601:53:5501:53:46
#41 41252Maciej GranopsMosina1981-3701:54:0301:53:51
#42 42261Piotr JakubowskiLeszno1978-3801:54:2601:54:12
#43 43397Krzysztof StefaniakZGRUPKA TEAMLuboń1983-3901:54:4301:54:25
#44 44304Orfeusz Kurzacz4Run Team PiłaPiła1972-4001:55:1501:55:13
#45 45328Katarzyna MendykaGostyńGostyń19785-01:55:4801:55:44
#46 46303Marta KulejGO! GowarzewoZALASEWO19846-01:55:5501:55:52
#47 47356Tomasz PiatkowskiST RUNERSPlewiska1974-4101:56:3901:56:34
#48 48279Maciej KlabikEl RapidoWrocław1972-4201:56:4701:56:37
#49 49260Robert JagodzińskiJagoda TeamOwińska1973-4301:56:5101:56:36
#50 50240Tomek EitnerFakro TeamSuchy Las1977-4401:56:5401:56:35
#51 51208Maciej BekierSCIMKomorniki1979-4501:57:0201:56:57
#52 52298Tomasz KrystkowiakPRESS-SERVICE Monitoring MediówPoznań1970-4601:57:0701:56:49
#53 53228Jaroslaw CiszakPoznań1990-4701:57:0701:56:56
#54 54224Piotr CeranekPoznań1994-4801:57:2701:57:19
#55 55264Michał JózefowiczPuszczykowo1960-4901:58:1101:57:43
#56 56342Mariusz NierychlewskiWarszawa1987-5001:58:3501:58:29
#57 57265Bartosz KabałaGostyń1995-5101:58:3601:58:30
#58 58289Antoni KozielewskiRzyć chyża gżegżółki i chyżaPoznań1977-5201:58:4501:58:39
#59 59277Paulina Kilkowskamosina19797-01:59:3101:59:19
#60 60313Artur ŁakomiakRunner's PowerŚrem1980-5302:00:2502:00:01
#61 61237Adam DonajKościan1974-5402:00:4802:00:21
#62 62433Przemysław WaberskiLudzki PanPoznań1989-5502:01:0302:00:35
#63 63223Maciej BulzackiPromienko1978-5602:01:5102:01:41
#64 64272Eliza KarczyńskaMUD GOATSPOZNAN19838-02:02:0802:02:01
#65 65345Tomasz OlejnikWiry1975-5702:02:3502:02:22
#66 66202Kamil AntkiewiczKoziegłowy1987-5802:02:3602:02:25
#67 67380Mikołaj RychlewiczNight RunnersPoznań1988-5902:02:4202:02:34
#68 68307Dariusz Leszczak-PhongGetinge InfecteamPoznań1983-6002:03:0002:02:51
#69 69398Iga Stępniak1988Poznań19889-02:03:0602:02:58
#70 70407Daniel TaciakŚrem1987-6102:03:1802:03:11
#71 71412Marta TuchołkaPoco Loco Adventure SelerfishkiKraków198510-02:03:2202:03:16
#72 72205Bartosz BartkowiakKS HADESPoznań1975-6202:03:2402:03:13
#73 73267Patrycja KaczmarekOstrów wlkp198811-02:03:3702:03:26
#74 74382Marek RydlewskiMosinaMosina1994-6302:04:0602:03:53
#75 75325Mikołaj MarcinkowskiZGRUPKA TEAMPalędzie1975-6402:04:2002:04:02
#76 76331Sebastian MichalakGepardyDąbrówka1980-6502:05:0402:04:46
#77 77247Marcin GieraKrzemieniewoKrzemieniewo1989-6602:05:1402:05:03
#78 78270Małgorzata KapcińskaZGRUPKA TEAMLusówko197312-02:05:1802:05:01
#79 79244Ewelina Frąckowiakamat*ORKARoszków/Jarocin197613-02:05:2402:05:08
#80 80301Michał KucharskiPiotr i Paweł MARKA FORMYLuboń1981-6702:05:3202:05:27
#81 81383Hubert RzyhaRunner's PowerPoznań1984-6802:05:4002:05:35
#82 82241Ireneusz FechnerBiegaj z WSLBorówiec1952-6902:05:4302:05:32
#83 83309Michał LewickiEthiopian RunnersPoznań1984-7002:05:4502:05:35
#84 84206Krzysztof BartzGetinge InfecteamPoznań1978-7102:05:5502:05:45
#85 85220Paweł BoruckiPoznań1982-7202:06:0802:06:02
#86 86390Konrad SierpińskiCisowianka Team PLWarszawa1969-7302:06:0902:05:40
#87 87297Marcin KrólskiPoznań1976-7402:06:2002:06:06
#88 88290Tomasz KozlowskiPlewiska1978-7502:07:0202:06:38
#89 89217Tomasz Bojkowskisporyskarbowe.plPoznań1979-7602:07:0702:07:00
#90 90371Marek PrzywartyKrotoszyn1964-7702:07:2202:06:55
#91 91283Bartosz KoniecznyGniezno1978-7802:07:3102:07:24
#92 92250Marianna GrajStrzeszynPoznań198214-02:07:5102:07:26
#93 93372Roman RatajczakDąbrowa Biskupia1995-7902:07:5202:07:27
#94 94340Maciej NajderekNajderkiCzteryPoznań1982-8002:08:0302:06:58
#95 95210Michał BiedrzyńskiPRESS-SERVICE Monitoring MediówSwarzędz1987-8102:08:0702:07:47
#96 96284Tomasz KonikŚrem1985-8202:08:5402:08:35
#97 97229Karol CiszakPoznań1980-8302:09:0302:08:43
#98 98320Damian MajewiczStęszewSTĘSZEW1986-8402:09:3302:09:24
#99 99215Paweł BłochRunner's PowerSzymanowo1983-8502:10:2202:10:17
#100 100311Tomasz LubińskiPlewiska1981-8602:10:5702:10:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności