Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Baran Trail Race

Wyniki - 15 września 2018, Węgierska Górka

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1326Gorczyca Bartosz1-POLSalco Garmin TeamSkołyszyn01:58:0700:04:43
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2344Koś Cielniak Kacper2-POLGorący Potok TeamRaba Niżna02:07:2700:09:2000:05:05
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3554Skupień Tomasz3-POLLanckorona02:09:5100:11:4300:05:11
#4 4357Miskiewicz Mariusz4-POLBiegiem przez ChybieMnich02:13:3100:15:2300:05:20
#5 5537Wejchenig Konrad5-POLTSG Młóckarnia/GOPR BeskidyUjsoły02:17:2300:19:1500:05:29
#6 6548Dudzik Robert6-POLLIMANOVA HOTELMszana Dolna02:27:1500:29:0800:05:53
#7 7428Łodej Paweł7-POLNORDKAPP JasienicaJasienica02:28:3000:30:2300:05:56
#8 8275Ploch Jakub8-POLNight Runners ZabrzeZabrze02:29:1500:31:0700:05:58
#9 9564Żuchowski Daniel9-POLKraków02:29:3700:31:2900:05:59
#10 10253Korcz Daniel10-POLKB MCKiS JaworznoJAWORZNO02:32:4900:34:4200:06:06
#11 11394Luźniak Damian11-POLSCI Górscy Entuzja ściPogwizdów02:32:5500:34:4800:06:07
#12 12420Baranowski Maciej12-POLWarszawa02:33:0900:35:0200:06:07
#13 13315Pokrzyk Zbigniew13-POLOświęcim02:33:4700:35:3900:06:09
#14 14538Ziomek Tomasz14-POLDecathlon Bielsko BiałaBielsko Biała02:34:0700:35:5900:06:09
#15 15306Suski Marcin15-POLLepiej BiegaćKraków02:36:3000:38:2300:06:15
#16 16450Ficoń Łukasz16-POLSopotnia Wielka02:37:0400:38:5700:06:16
#17 17479Kołek Sebastian17-POLMię dzybrodzie Bialskie02:37:5900:39:5200:06:19
#18 18355Maculewicz Mateusz18-POLMultipower Polska TeamGdynia02:38:0900:40:0100:06:19
#19 19451Kubaszczyk Kamil19-POLRajcza02:38:2500:40:1800:06:20
#20 21359Wasiewicz Adam21-POLtrenerbiegania.plWARSZAWA02:38:4400:40:3700:06:20
#21 22478Pytlarz Wojciech22-POLGONIACKA TEAM ATSKOBielsko-Biała02:38:4500:40:3700:06:21
#22 23363Kozieł Grzegorz23-POLSilesia Runners ClubSiemianowice Ślą skie02:39:0100:40:5300:06:21
#23 24347Data Tomasz24-POLHRmax ŻoryŻory02:39:3700:41:3000:06:23
#24 25410Ficoń Szymon25-POLSopotnia Wielka02:40:3200:42:2400:06:25
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !26288Gomołysek Kinga-1POLMATNER RUNNING TEAMWrocław02:42:1200:44:0500:06:29
#26 27429Olajos Dusan26-CZEKPNP RybiRybi02:42:3600:44:2800:06:30
#27 28313Zdunek Grzegorz27-POLTrucht.comNowy Bedoń02:42:5300:44:4600:06:30
#28 29446Heda Sebastian28-POLPawłowice02:43:0500:44:5800:06:31
#29 30290Białożyt Krzysztof29-POLK.S. HalnyKamesznica02:43:2800:45:2000:06:32
#30 31500Ewert-Krzemieniewski Adam30-POLSzczecin02:43:5400:45:4700:06:33
#31 32330Misiarz Bartłomiej31-POLŻory02:44:1400:46:0700:06:34
#32 33343Matecki Tomasz32-POLBielsko-Biała02:45:0800:47:0000:06:36
#33 34445Kvita Jiri33-CZEKPNP RybiStramberk02:45:3000:47:2300:06:37
#34 35378Radzik Piotr34-POLSiemianowice02:45:4900:47:4200:06:37
#35 36520Firek Adrian35-POLHIT THE TRAIL / FIRE K TEAMBielsko-Biała02:47:0200:48:5500:06:40
#36 37526Szala Krzysztof36-POLbiegamgdziechce.plŁaziska Górne02:47:0200:48:5500:06:40
#37 38401Młocek Tomasz37-POLKęckie HarpaganyKęty02:48:4600:50:3800:06:45
#38 39365Perkowski Piotr38-POLMONK SANDALS TEAMSobótka02:48:4600:50:3900:06:45
#39 40222Nogaj Paweł39-POLKB MCKiS JaworznoJaworzno02:49:0400:50:5700:06:45
#40 41278Kiljan Mariusz40-POLKB Mckis JaworznoJaworzno02:49:3600:51:2800:06:47
#41 42556Gwiżdż Michał41-POLJaworzno02:49:5500:51:4700:06:47
#42 43509Sikora Michał42-POLDrużyna GłodaGliwice02:50:1000:52:0200:06:48
#43 44371Główka Rafał43-POLdoliniarze.comKatowice02:50:2200:52:1400:06:48
#44 45566Wiśniowski Mariusz44-POLJaworzno02:50:4300:52:3600:06:49
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !46287Flaga Iwona-2POLLos Pantalones RojosKraków02:51:0400:52:5700:06:50
#46 47284Grzyb Kazimierz45-POLLos Pantalones RojosKraków02:51:0500:52:5800:06:50
#47 48242Kostrzewa Wojciech46-POLSpeed Team BrzeszczeOświęcim02:51:2000:53:1200:06:51
#48 49202Ryglewicz Tomasz47-POLNight RunnersJedlicze02:51:3400:53:2700:06:51
#49 50350Makowski Marcin48-POLKochcice02:51:5300:53:4500:06:52
#50 51546Kublina Szymon49-POLLipowa02:51:5300:53:4600:06:52
#51 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 52376Ogierman-Dykas Marzena-3POLORZESZE TEŻ BIEGAORZESZE02:53:4900:55:4100:06:57
#52 53519Stojka Marek50-POLZebrzydowice02:54:4000:56:3300:06:59
#53 5497Słup Paweł51-POLBB RunnersBielsko-Biala02:54:5200:56:4400:06:59
#54 55335Imielski Maciej52-POLBIERNA02:55:1900:57:1100:07:00
#55 56337Waldon Krzysztof53-POLHRmax ŻoryŻory02:55:3200:57:2400:07:01
#56 57504Kaczor Bastek54-POLRunhogs TychyTychy02:55:3800:57:3100:07:01
#57 58395Chudy Tobiasz55-POLRYDZYNA02:56:3100:58:2400:07:03
#58 59408Zyzański Paweł56-POLRadziechowy02:56:4900:58:4200:07:04
#59 60439Kastelik Mariusz57-POLSpeed Team BrzeszczeBrzeszcze02:56:5500:58:4800:07:04
#60 61461Mikos Marcin58-POLNight RunnersBytom02:56:5600:58:4900:07:04
#61 62563Jankowski Adam59-POLCieszyn02:56:5800:58:5000:07:04
#62 63340Miech Szymon60-POLHusaria Race TeamUstroń02:57:2100:59:1300:07:05
#63 64549Skrabel Mateusz61-POLRybnik02:57:5200:59:4400:07:06
#64 65513Barut-Skupień Barbara-4POLSPELEOKLUB Bielsko-BiałaBielsko-Biała02:57:5400:59:4600:07:06
#65 66362Magocsy Adam62-POLKraków02:58:1201:00:0400:07:07
#66 67207Gigoń Dariusz63-POLKB MCKiS JaworznoJaworzno02:58:2101:00:1400:07:08
#67 68489Malec Arkadiusz64-POLBB RunnersBielsko-BIała02:58:3401:00:2600:07:08
#68 69375Juraszek Mariusz65-POLKW BBLipowa02:59:5201:01:4500:07:11
#69 70250Janik Marcin66-POLWorst Epidemics Trail Running TeamPrzybędza03:00:2001:02:1300:07:12
#70 71442Kostera Dariusz67-POLLipowa03:00:2801:02:2100:07:13
#71 72274Niemczyk Magdalena-5POLBielsko-Biała03:01:0101:02:5400:07:14
#72 73282Marzec Łukasz68-POLMoje OLE 82Koszalin03:01:1801:03:1000:07:15
#73 74295Dziedzic Krzysztof69-POLKraków03:01:3201:03:2400:07:15
#74 75372Kaczmarczyk Sebastian70-POLMAFIA TEAM LUBLINIECLubliniec03:01:5401:03:4600:07:16
#75 76336Kania Krzysiek71-POLW ęgierska Górka03:01:5801:03:5000:07:16
#76 77458Kropka Marcin72-POLKATOWICE03:02:0201:03:5400:07:16
#77 78542Lepiarczyk Sławomir73-POLRybnik03:02:1601:04:0900:07:17
#78 79259Nazimek Maciej74-POLKraków03:02:3101:04:2300:07:18
#79 80541Wójcik Ziemowit75-POLRuda Śląska03:02:4701:04:4000:07:18
#80 81260Dwornik Maciek76-POLWarcz ące SzprychyKraków03:03:2401:05:1600:07:20
#81 82221Lipski Michal77-POLKonstancin jeziorna03:03:2901:05:2100:07:20
#82 83452Rabenda Andrzej78-POLHordaKraków03:03:3201:05:2500:07:20
#83 84469Drewuszewski Maciej79-POL4MPławniowice03:03:4601:05:3800:07:21
#84 85268Trzopek Marcin80-POLIron Team UjsołyUjsoły03:05:0701:07:0000:07:24
#85 86565Hajto Dominik81-POLBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybie03:05:1101:07:0400:07:24
#86 87476Olma Przemysław82-POLKS KANDAHAR GONIA CKA ATSKOBielsko-Biała03:05:2501:07:1800:07:25
#87 88412Mazurek Piotr83-POLJAWORZNO RUNNERSJaworzno03:06:0401:07:5600:07:26
#88 89561Targosz Piotr84-POLHardriver TeamTwardorzeczka03:06:0901:08:0100:07:26
#89 90424Papiewska Natalia-6POLMyślenice03:06:1201:08:0400:07:26
#90 91339Lubecki Tomasz85-POLOświęcim03:06:2701:08:2000:07:27
#91 92421Maga Przemysław86-POLJasienica03:07:2701:09:2000:07:29
#92 93334Dudzik Maciej87-POLKraków03:07:4901:09:4200:07:30
#93 94307Wolska Katarzyna-7POLLodz Running TeamŁódź03:08:0001:09:5200:07:31
#94 95430Sutkowski Jan88-POLGWARDZISCIGliwice03:08:1101:10:0300:07:31
#95 96550Seremak Łukasz89-POLBieruń03:08:3401:10:2600:07:32
#96 97555Paluszkiewicz Kacper90-POLKamesznica03:09:0501:10:5800:07:33
#97 98460Stańko Michał91-POLIstebna 79903:09:0801:11:0000:07:33
#98 99364Pękala Michał92-POLBysiedało TeamWarszawa03:10:1201:12:0400:07:36
#99 100216Rzepka Piotr93-POLSportowy ŚwirŚwiętochłowice03:10:4801:12:4000:07:37
#100 101407Gąsior Paweł94-POLWoodrunKoszarawa03:10:5301:12:4600:07:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności