Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Śrem 2018 - Superkrótki sztafety

Wyniki - 16 września 2018, Śrem

Cityzen_ General
Msc
Nr
T
1
T
2
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1209ChampionMan Team/Ci Od DutkaMateusz Ratajczak Jakub Michalak Łukasz Nowak00:04:3100:01:3500:27:2000:00:1700:13:4600:47:29
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2233Zgrupka TeamDaniel Osik Mateusz Dembski Mateusz Fabisiak00:04:3600:01:4300:26:1800:00:1600:14:3700:47:30
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3235zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościoweMarcin Kutkowski Michał Kutkowski Artur Chojnacki00:04:5300:01:3100:26:5700:00:2100:15:2100:49:03
#4 4630EKIPA GREATMANMarekkotas Dariusz Jamieluha Paweł Kotas00:05:3900:01:3900:26:0600:00:1700:16:2800:50:09
#5 5234Zgrupka Team - ogieńZuzanna Rotter Dawid Bielewicz Tomasz Ropelewski00:06:0800:01:3500:26:3100:00:1900:16:0000:50:33
#6 6230WALECZNE PSYAdam Nowak Michał Wojtkowiak Mateusz Nowicki00:06:2300:01:5400:27:1400:00:3000:15:2100:51:22
#7 7227Trzech MuszkieterówJoanna Socha Filip Socha Wojtek Szymański00:08:1900:02:0500:25:5900:00:2300:15:0100:51:47
#8 8225Szkoła Jazdy TOMAS / Bydgoszcz TriathlonDawid Zborała Tomasz Kunde Dawid Wenda00:07:1000:01:4000:27:0700:00:1800:16:4300:52:58
#9 9226Śrem teamHubert Lulkiewicz Maciej Galewski Wojciech Cicharski00:06:1600:01:5300:27:2300:00:2100:17:4300:53:36
#10 10212Democo TeamArtur Pluta Mariusz Toboła Bartosz Burmistrz00:08:1700:02:0900:27:3400:00:2000:15:5700:54:17
#11 11219Mocni w GębieDariusz Łapawa Hubert Piotrowicz Maria Walkowiak00:07:2600:01:4200:27:5200:00:1600:17:0300:54:19
#12 12208ChampionMan Team 2Kacper Wielgus Cezary Szukalski Krzysztof Ślęczkowski00:05:0200:01:3900:29:2600:00:1600:17:5900:54:22
#13 13210CUKIERNIA A.M.TYCNER 1Adrian Tycner Łukasz Wachowiak Damian Trąbka00:07:2200:02:0500:28:3900:00:1900:16:1800:54:43
#14 14232ZGRUPKA TEAMBartosz Jaczun Błażej Grochowalski Katarzyna Gruszka00:05:4300:01:3500:26:0700:00:1900:23:2300:57:07
#15 15214Dzikie DzikiEmil Nowicki Sebastian Gryziecki Artur Gryziecki00:07:3900:01:5000:31:1100:00:2300:20:0201:01:05
#16 16211CUKIERNIA A.M.TYCNER 2Magdalena Tycner Rafał Landzwojczak Joanna Trąbka00:08:4200:02:0300:30:1800:00:1900:19:4701:01:09
#17 17224Sanpol Sport Team 3Michał Czech Marcin Słowiński Mateusz Dzioban00:08:4400:01:5800:28:3700:00:1800:22:3201:02:09
#18 18222Sanpol Sport Team 1Monika Kołodziejska Michał Szcześniak Piotr Adamczak00:08:5300:02:0600:32:5600:00:2100:17:5401:02:10
#19 19217MAVERICKSAdam Łuczak Mariusz Michalik Norbert Ciesielski00:08:5700:02:0800:34:1000:00:2600:17:4201:03:23
#20 20207ChampionMan Team / Ci od DutkaHanna Wawrzyniak Agnieszka Hahuła Michalina Krysztofiak00:09:5900:01:5500:31:5700:00:1800:20:0801:04:17
#21 21216Maćkowiak TeamMichał Maćkowiak Maciej Maćkowiak Krzysztof Maćkowiak00:10:2400:01:5900:36:0300:00:3100:18:1801:07:15
#22 22218Mikrodyna v.2Łukasz Błauciak Piotr Kiciński Joanna Stróżyk00:07:1800:02:2600:34:5200:00:2900:22:2301:07:28
#23 23206AGA TEAMAnna Brygier Maciej Przewoźniak Agnieszka Szukalska00:08:0500:02:2700:34:5500:00:2500:23:1501:09:07
#24 2420561.64.66Andr Makles Janusz Gluza Leszek Piersz00:10:4400:02:0100:33:4700:00:2400:20:4301:09:39
#25 25223Sanpol Sport Team 2Bożena Pachulska Szymon Kobyliński Paweł Pachulski00:11:1600:02:2000:34:2300:00:2200:22:1301:10:34
#26 26221PZWK TeamŁukasz Grela Krzysztof Bogusławski Dominik Dunkowski00:08:4400:02:2500:36:0200:00:2900:25:0901:12:49
#27 27231WioślarkiKatarzyna Dudek Klaudia Staroń Małgorzata Hoszman00:08:3300:02:2600:36:2000:00:2200:27:1101:14:52
#28 28609???Przemysłąw Ryś Iwonoa Ryś Dominik Jankowiak00:09:3700:01:5900:46:0200:00:2600:17:1801:15:22
#29 29228Ultra Violet 1Katarzyna Liśkiewicz Izabela Witkowska Ewa Nowak00:10:5900:02:3700:41:2700:00:2700:23:2901:18:59
#30 30229Ultra Violet 2Aleksandra Kubiak Joanna Kupś Agata Kacperska-Rutkowska00:11:1900:02:3400:41:0100:00:3900:23:5101:19:24
#31 31213DROŻDŻÓWKI TEAMTomasz Podgórski Beata Drożdż Grzegorz Drożdż00:09:0400:02:2600:46:4100:00:2900:25:5501:24:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności