Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Zielonogórska Ćwiartka

Wyniki - 6 października 2018, Zielona Góra

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11177Sobczak SebastianPOLTEAM DRACZYNSKI/NGBNOWA SÓL751-00:39:4500:39:4500:36:42
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21151Osiadły JakubPOLTEAM DRACZYŃSKINOWA SÓL982-00:41:4600:41:4400:38:38
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31278Tarczewski SławomirPOLCZARNOWO763-00:43:2400:43:2300:40:15
#4 41167Lewicki JacekPOLSECO/WARWICKZIELONA GÓRA924-00:43:2700:43:2200:40:18
#5 51122Rzeźnik DacjanPOLZIELONA GÓRA895-00:44:2300:44:2000:41:03
#6 61119Zboralski MarekPOLZIELONA GÓRA706-00:44:5400:44:5200:41:39
#7 71063Senk RobertPOLKACZMAR RUN TEAMKROSNO697-00:44:5500:44:5400:41:35
#8 81281Mikołajczak GrzegorzPOLTEAM DRACZYNSKI/NGBNOWA SÓL818-00:46:0200:45:5900:42:24
#9 91236Płonka AdamPOLTEAM DRACZYŃSKI/SOLNEXT/NGBNOWA SÓL779-00:46:0700:46:0300:42:40
#10 101218Kulas WojciechPOLNIEZRZESZONYZIELONA GÓRA9310-00:47:1800:47:18
#11 111264Turowski TomaszPOLZIELONA GÓRA7611-00:47:5900:47:5400:44:21
#12 121001Wierzowiecki GrzegorzPOLBERFIT ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRA8412-00:48:0300:47:5100:44:44
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !131128Peron AnitaPOLEVEREST FITNESSZIELONA GÓRA87-100:48:1100:48:0800:44:31
#14 141095Tomaszewski TomaszPOLRZEPIN7313-00:48:2200:48:0000:44:54
#15 151135Markowski MaciejPOLGUBIN9714-00:48:2500:48:1900:44:56
#16 161209Rzęsa ŁukaszPOLŚWIDNICA8515-00:48:2700:48:2000:44:44
#17 171256Laskowski BartoszPOLZIELONA GÓRA7916-00:48:5300:48:1600:45:33
#18 181244Kołosowski TomaszPOLORZEŁOŚNO LUBUSKIE7417-00:48:5300:48:3600:45:12
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !191004Prządka PaulinaPOLBOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRA91-200:48:5500:48:5100:45:25
#20 201046Pawłowski AndrzejPOLKB ANIA OLCHAKOŻUCHÓW7718-00:49:0600:48:5700:45:39
#21 211267Dereszewski PawełPOL8419-00:49:2600:49:1900:45:29
#22 221269Ziuko MichałPOL8920-00:49:4700:49:3100:46:02
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 231051Gierszewska MartynaPOLKOŻUCHÓW97-300:50:1500:50:1400:46:30
#24 241130Skotnicki JarosławPOLZIELONA GÓRA7821-00:50:2200:50:0700:46:58
#25 251254Domagała DariuszPOLZIELONA GÓRA7622-00:50:4600:50:2200:47:02
#26 261121Nowacka MałgorzataPOLPOZNAŃ86-400:50:4900:50:2100:47:10
#27 271092Żmuda GrzegorzPOL#BEZKLUBUSŁUBICE8523-00:51:1100:50:0900:47:32
#28 281055Staniszczak TomaszPOLWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPRZYBYSZEWO8324-00:51:2500:51:2000:38:49
#29 291132Tomiak PaulinaPOLWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWOLSZTYN84-500:51:2800:50:4900:47:44
#30 301078Nowak MarcinPOLCNS, DSMNOWA SÓL8325-00:51:4200:51:3100:47:51
#31 311252Bobkiewicz TomaszPOLZIELONA GÓRA8726-00:51:4200:51:1100:48:10
#32 321127Mus PawełPOLNOWA SÓL8927-00:51:4700:51:3300:48:04
#33 331205Kaźmierczak BartoszPOLEASTSIDE RUNNING TEAMPOZNAŃ8728-00:52:2500:51:5700:49:01
#34 341148Pawlikowska EwaPOLRUN WITH GREGŚWIDNICA79-600:52:5500:52:5100:48:59
#35 351268Gozdek TomaszPOLHARPAGAN ZGLUBIN7829-00:53:2800:53:2300:49:37
#36 361259Tomasik FilipPOLZIELONA GÓRA8930-00:53:3000:53:1700:49:17
#37 371251Deresz RafałPOLAPMM FALUBAZZIELONA GÓRA7931-00:53:5000:53:1700:49:58
#38 381166Bugała PawełPOLSECO/WARWICKSULECHÓW8032-00:54:0500:53:4300:50:28
#39 391280Pięta KrzysztofPOL-SULECHÓW5533-00:54:0800:53:3700:50:03
#40 401250Dzwoniarski Kacper Szer.POL5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII SULECHÓW9734-00:54:2100:53:2600:50:24
#41 411093Misakiewicz LukaszPOLDEJON&DĄBROWSKI MTB TEAMZIELONA GORA8135-00:54:2800:53:5900:50:27
#42 421028Ratajczak DorotaPOLTRIO FORTISZIELONA GÓRA77-700:54:4400:54:3800:50:47
#43 431210Gajewski TomaszPOLAKADEMIA PANA KLEKSA, DR PAI-HI-WOZIELONA GÓRA7336-00:54:5300:54:4500:51:04
#44 441182Tychanycz JoannaPOLELEKTROCIEPŁOWNIA ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRA76-800:54:5700:54:3200:51:03
#45 451162Gajda KrzysztofPOLCIENKIE BOLKIZIELONA GÓRA7637-00:55:0500:54:5700:51:08
#46 461277Gawroński KrzysztofPOLRUSZÓW7438-00:55:0900:54:2800:51:08
#47 471155Szymczak EwelinaPOLSZCZECIN78-900:55:2600:54:1800:51:27
#48 481146Skorupska SylwiaPOLPŁOTY72-1000:55:4200:55:0200:51:44
#49 491108Żalejko PawełPOLZIELONA GÓRA8439-00:55:4400:54:5900:51:37
#50 501238Hetnar ArturPOLKB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓL7640-00:55:4600:55:1300:51:49
#51 511045Onufrowicz MichałPOL-WARSZAWA7541-00:55:2400:55:2400:44:41
#52 521133Żurek KrzysztofPOLWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYN7942-00:55:2500:55:2500:52:20
#53 531152Orciuch MaciejPOLRUNPLANET TEAM - WWW.RUNPLANET.PLZIELONA GÓRA6843-00:55:3000:55:3000:52:04
#54 541117Krzyżyk AgnieszkaPOLTRIO FORTISZIELONA GÓRA80-1100:55:4200:55:4200:51:29
#55 551044Madej KatarzynaPOL-WARSZAWA81-1200:55:4300:55:4300:44:40
#56 561031Kardynał GabrielaPOLKOŻUCHÓW85-1300:55:4400:55:4400:52:11
#57 571067Brzeziński LeszekPOLPARKRUN ŻARYŻARY5544-00:56:0200:56:0200:52:23
#58 581074Janczewski MarekPOL31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃ7145-00:56:1600:56:1600:52:41
#59 591258Meliński JakubPOLZIELONA GÓRA8846-00:56:2000:56:2000:52:35
#60 601249Sługocki Paweł Szt. Szer.POL5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII SULECHÓW8547-00:56:3100:56:3100:53:17
#61 611185Szurmiej KamilaPOLBROWAR JENINOŚNO LUBUSKIE95-1400:57:0000:57:00
#62 621180Lipka AnnaPOLELEKTROCIEPŁOWNIA ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRA72-1500:57:0300:57:0300:53:32
#63 631129Peron PrzemysławPOLZIELONA GÓRA7948-00:57:2700:57:2700:53:12
#64 641134Drozd KrystianPOLZGZBZIELONA GÓRA8149-00:57:2800:57:2800:53:42
#65 651215Krysmalski DamianPOLWOLSZTYN8450-00:57:3000:57:3000:54:17
#66 661186Lenc KarolinaPOLBIEGNĘ DALEJ!OŚNO LUBUSKIE93-1600:57:3700:57:3700:53:23
#67 671262Danak HannaPOLZIELONA GÓRA84-1700:57:5600:57:5600:53:56
#68 681178Gajda KrystianPOLCIENKIE BOLKIZIELONA GÓRA-51-00:58:0300:58:0300:54:34
#69 691101Puch PawełPOL-KOŻUCHÓW9652-00:58:1200:58:1200:54:36
#70 701065Szostek ŁukaszPOLŻARY TRIATHLON TEAMŻARY7653-00:58:2200:58:2200:54:19
#71 711082Szmudanowski StaszekPOLDRUŻYNA GAZETYZIELONA GÓRA6354-00:58:2400:58:2400:54:57
#72 721056Obara MarcinPOL#BEZKLUBUZIELONA GÓRA8555-00:58:2800:58:2800:54:25
#73 731032Opala MartaPOLZIELONA GÓRA80-1800:58:2800:58:2800:55:01
#74 741073Nieporowski ZbigniewPOL#BEZKLUBUBOŻNÓW7156-00:58:3100:58:3100:54:11
#75 751149Lewandowski JacekPOL#100LAT_GUSZIELONA GÓRA7957-00:58:3200:58:3200:54:54
#76 761141Senk WeronikaPOLKROSNO93-1900:58:3300:58:3300:54:55
#77 771232Beserowicz AdrianaPOLŁAGÓW82-2000:58:3400:58:3400:54:19
#78 781237Kowalczyk-Hetnar MartaPOLKB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓL76-2100:58:3900:58:3900:54:51
#79 791175Skotnicki PiotrPOLZIELONA GÓRA5158-00:58:4100:58:4100:55:04
#80 801042Barczak ŁukaszPOLOLINKZIELONA GÓRA8859-00:58:5400:58:5400:55:56
#81 811003Pawlowski RafalPOLIMPOSSIBLE.IS.NOTHINGŻAGAŃ8360-00:58:5400:58:5400:55:42
#82 821080Kostecki MateuszPOLSTOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJZIELONA GÓRA161-00:58:5500:58:5500:55:44
#83 831203Piotrowski AdamPOLZIELONA GÓRA8762-00:59:1500:59:1500:55:37
#84 841143Bobowski KorinPOLŻARY RUNNERS TEAMŻARY7463-00:59:1800:59:1800:55:06
#85 851026Rak GrzegorzPOLZIELONA GÓRA7964-00:59:2200:59:2200:55:20
#86 861164Siewruk DariaPOLSECO/WARWICKŚWIEBODZIN93-2200:59:2200:59:2200:55:40
#87 871247Idziak MagdalenaPOLJOYSTICK TEAMZIELONA GÓRA82-2300:59:2500:59:2500:55:27
#88 881097Iwańczuk MichałPOLSZCZECIN8365-00:59:2900:59:2900:55:33
#89 891191Krawiec BartlomiejPOLZIELONA GÓRA8066-00:59:3000:59:3000:55:46
#90 901106Maryniak BarbaraPOL#BEZKLUBUPSZCZEW69-2400:59:3000:59:3000:54:51
#91 911245Cieślak AnnaPOL#BEZKLUBUZIELONA GÓRA80-2500:59:3200:59:3200:55:14
#92 921098Salmanowicz ZdzisławPOLRUNPLANET TEAMZIELONA GÓRA5167-00:59:3500:59:3500:55:23
#93 931211Mazurek TomaszPOLZIELONA GÓRA8668-00:59:4000:59:4000:56:41
#94 941257Łukomski DariuszPOLBRZEZIE6969-00:59:5700:59:5700:56:24
#95 951041Kajdas MałgorzataPOLSŁAWA80-2601:00:0101:00:0100:56:25
#96 961222Romanowski MichałPOLZIELONA GÓRA8970-01:00:0901:00:0900:55:40
#97 971139Mikołajewski PawełPOLŻANDARMERIA WOJSKOWAPOLKOWICE9371-01:00:1001:00:1000:56:59
#98 981239Sosnówka WłodzimierzPOLZIELONA GÓRA7472-01:00:1201:00:1200:55:38
#99 991200Nieporowski LeszekPOLZIELONA GÓRA6673-01:00:1801:00:1800:57:10
#100 1001274Rzeszowski JacekPOLPOZNAŃ7774-01:00:2001:00:2000:55:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności