Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Gorzowski Duathlon - Sztafety

Wyniki - 6 października 2018, Gorzów Wielkopolski

Cityzen_ General

Msc
Nr
Kat
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1120Korzeniewski Jarosław Suszczyński RobertSztafeta MęskaGorzów WielkopolskiMistrzowskie Rowery/Wierzbicki Running Project00:58:2500:29:5401:28:53
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2140Walaszczyk Bartosz Walaszczyk MichałSztafeta RodzinnaBarlinekBarlinecka Grupa Kolarska00:58:2600:32:2301:31:28
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3104Borowiecka Barbara Szczepaniak KazimierzSztafeta MieszanaGorzów WielkopolskiSzczepan Bike00:58:2100:34:1601:33:07
#4 4103Augustyniak Agnieszka Socha FilipSztafeta MieszanaGorzów WielkopolskiWierzbicki Running Project00:58:2200:35:1401:34:06
#5 5111Grzyb Dariusz Tatarewicz KrzysztofSztafeta MęskaGorzów Wlkp.Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki01:01:2800:32:3801:34:39
#6 6130Piątkowski Przemysław Ugorek JarosławSztafeta MęskaGorzów WielkopolskiTeam Kopeć01:04:5500:30:1301:35:33
#7 7121Kutereba Emilian Kutereba RafałSztafeta RodzinnaGorzów WielkopolskiNEW BALANCE ESKA TEAM01:06:2000:30:1001:36:58
#8 8118Komenda Przemyslaw Makara DanielSztafeta MęskaSkwierzynaALGRAF TEAM00:58:4600:37:4701:37:11
#9 9142Woźniak Sebastian Poznańska LucynaSztafeta MieszanaKOŁCZYN01:02:5100:37:2801:40:50
#10 10147Milczyński Przemek Monika WalentynowiczSztafeta MieszanaPoznań01:04:0000:36:3701:41:04
#11 11116Jessa Mateusz Przelazły SylwesterSztafeta MęskaGorzów WlkpIMC PRO TEAM01:07:5900:33:0201:41:32
#12 12119Korzeniewska Justyna Świątkowska JoannaSztafeta DamskaGorzów Wlkp.Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki01:02:5100:38:2101:41:41
#13 13115Jasionek Tadeusz Surowiec RobertSztafeta MęskaGorzów Wlkp.01:01:1700:39:5601:41:47
#14 14106Cyganiak Adrian Opłatkowski ZbigniewSztafeta MęskaGorzów WielkopolskiS.I. WARTA Gorzów01:06:1100:35:0301:41:49
#15 15105Celejewski Krzysztof Celejewski MarcinSztafeta RodzinnaGorzów WlkpMydełko Team01:11:4200:31:2001:43:28
#16 16109Gołaś Zbigniew Galek WojciechSztafeta MęskaGorzów Wlkp.Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki01:09:5500:33:4301:44:13
#17 17107Czajkowski Mariusz Kowalska KatarzynaSztafeta MieszanaGorzów Wlkp.AGA TEAM MTB01:01:2500:43:5301:45:52
#18 18112Hojka Piotr Hojka AlicjaSztafeta RodzinnaGorzów WielkopolskiRowing Running Team01:04:3800:40:3701:46:00
#19 19117Kisielewicz Anna Wierzbiński ArkadiuszSztafeta MieszanaSULĘCINGARMIN LUBNIEWICE TEAM01:06:1900:41:0801:47:57
#20 20134Słomian StanisławSztafeta MęskaJanczewobrak01:13:1700:34:2101:48:30
#21 21139Szymański Robert Leszczyński MichałSztafeta MęskaGorzów Wlkp.01:10:4300:37:3301:48:50
#22 22125Masiukiewicz Jacek Masiukiewicz GrzegorzSztafeta RodzinnaSkwierzyna01:15:4400:32:3401:48:53
#23 23114Janiszewski Tomasz Kisielewicz JarosławSztafeta MęskaLUBNIEWICEGARMIN LUBNIEWICE TEAM01:11:2000:39:0001:50:48
#24 24101Andrzejczak Sebastian Pura PawełSztafeta MęskaBaczyna01:07:3900:42:4101:50:54
#25 25141Wolanin Adrian Wolanin JoannaSztafeta RodzinnaLUBNIEWICEGARMIN LUBNIEWICE TEAM01:02:4800:50:1601:53:35
#26 26135Smolik Marian Pniewski KrzysztofSztafeta MęskaGorzów Wlkp.AP INVEST – Weterynaria MANHATTAN01:08:0200:45:2501:54:03
#27 27108Fica Daniel MaciejSztafeta MęskaDeszczno01:14:1900:40:2701:55:13
#28 28126Mikołajczyk Marta Piaskowski MichałSztafeta MieszanaGorzow01:06:1800:49:1101:56:14
#29 29131Piczak Mateusz Iwanowski ArkadiuszSztafeta MęskaPrzynoteckoFSD RUN DREZDENKO01:20:4100:37:0101:58:09
#30 30146Żmija Liliana Piczak ŁukaszSztafeta MieszanaZwierzyn01:27:4000:33:0002:01:08
#31 31138Szklarz Mariusz Szklarz MaciejSztafeta RodzinnaBogdaniec01:17:1000:45:0902:03:11
#32 32133Seń Jolanta Seń LeszekSztafeta RodzinnaGorzów Wlkp.01:11:2400:52:0602:03:57
#33 33128Najdora Paweł Jakóbczyk EwelinaSztafeta MieszanaGorzów Wielkopolski01:22:2600:41:4702:04:44
#34 34132Salamon PawelSztafeta MęskaGorzówBBL GORZÓW01:31:0100:36:5202:08:24
#35 35122Kuźmicki MariuszSztafeta MęskaGorzów WielkopolskiiUbezpieczenia.pl01:29:3700:39:4002:09:49
#36 36113Jabłoński Piotr Konter ArturSztafeta MęskaDeszcznoMistrzowskie Rowery Lech Piasecki01:31:0600:44:4402:16:48
#37 37129Nowak Anna Staszewski PiotrSztafeta MieszanaGorzów Wielkopolski01:35:2800:41:2502:17:35
#38 38102Augustyniak Bartosz Górecki MateuszSztafeta MęskaGorzów WielkopolskiSP.Z O.O.01:31:2100:45:5602:17:49
#39 39136Sochacki Zbigniew Agata LeśnickaSztafeta MieszanaGorzów Wlkp.01:34:5600:44:2302:20:04
#40 40143Wróbel Paweł Wróbel KrzysztofSztafeta MęskaGorzów WlkpStilon Gorzów01:38:0600:42:4102:21:27
#41 41145Zajączkowski Piotr Zajączkowski JacekSztafeta RodzinnaGorzów WlkpSyberian Husky Team01:43:2300:38:1402:22:10
#42 42110Grzegolec Grzegorz Boboryk PiotrSztafeta MęskaGorzów Wlkp.Wierzbicki Running Project01:44:1600:37:4002:22:24

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności