Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Przeszkodowy Bieg Hutnika

Wyniki - 7 października 2018, Warszawa

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Tomasz Danielkiewicz304MxRunnersM1100:49:1200:48:11
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Bartosz Januszewski369MKONIUCHY OCRM1201:10:2600:49:21
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Aleksandr Pawłowicz463MM1302:10:4300:49:40
#4 4Michał Romanowski586MZAMENM1400:51:0500:51:05
#5 5Krystian Kołodziej429MBestie OCR LegionowoM1502:05:1900:54:13
#6 6Rafał Kulak537MBaltic SealsM1602:45:1900:54:18
#7 7Przemysław Dąbrowski305MHardcorowe WychylylybymyM1700:56:2700:55:25
#8 8Tomasz Kilimnik310MHardcorowe WychylylybymyM1800:58:0200:57:00
#9 9Grzegorz Morawski345Mtrener24h.com.plM1901:09:3700:58:33
#10 10Andrzej Kochaniak400MWłóczybiegiM11001:58:2100:59:04
#11 11Leszek Tejwan468MxRunnersM11102:22:1801:01:16
#12 12Mariusz Morgaś406Mtrener24h.com.plM11202:00:3801:01:21
#13 13Krystian Maciejewski341MBestie ocr LegionowoM11301:13:0601:02:01
#14 14Marcin Piętka324MHardcorowe WychylylybymyM11401:03:0501:02:04
#15 15Mateusz Zgoda596MNaprzód MłocinyM11501:03:1001:02:08
#16 16Mariusz Gogol395MM11602:01:2701:02:10
#17 17Jakub Macander594MM11701:13:1701:02:13
#18 18Michał Bombała450MM11802:24:1401:03:11
#19 19Piotr Garbacz497MM11902:44:5901:03:48
#20 20Damian Ebrt568MBESTIE OCR LEGIONOWOM12003:05:1001:03:52
#21 21Radosław Kolibabski311MHardcorowe WychylylybymyM12101:05:1301:04:11
#22 22Konrad Wojciechowski546MM12202:55:4501:04:44
#23 23Piotr Misiak541MM12302:55:4701:04:46
#24 24Maciej Ziółkowski587MM12401:05:2301:05:23
#25 25Michał Woźniak491MM12502:36:0401:05:42
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !26Patrycja Bereznowska590KOKRA POLAND TEAMK1103:07:2701:06:09
#27 27Sławomir Jastrzębski336MBravehearst legionowoM12601:17:2101:06:16
#28 28Michał Luterek500MM12702:47:3701:06:25
#29 29Kamil Kujawski402Mtrener24h.com.plM12802:06:0301:06:46
#30 30Bartosz Arusztowicz302MHardcorowe WychylylybymyM12901:08:5601:07:55
#31 31Andrzej Januszewski370MM13001:29:1701:08:12
#32 32Tomasz Konarski430MPower TrainingM13102:19:1801:08:12
#33 33Wojciech Pruchniak572MM13203:09:4301:08:26
#34 34Szymon Kopydłowski505MxRunnersM13302:49:4301:08:31
#35 35Mariusz Pogorzelski325MM13401:09:3801:08:37
#36 36Filip Kowalewski338MHutnik WarszawaM13501:19:5801:08:53
#37 37Piotr Piorun348MHutnik WarszawaM13601:20:0701:09:03
#38 38Wojciech Rosa440MSalezjańskie KurczaczkiM13702:20:1301:09:06
#39 39Bartłomiej Mitek593MM13801:20:2201:09:18
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !40Natalia Jastak308KK1201:10:4201:09:41
#41 41Grzegorz Baran522MHuta ArcelorMittal WarszawaM13903:00:5001:09:49
#42 42Krzysztof Michalik481MM14002:40:4401:10:22
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 43Magda Rysińska467KK1302:32:5801:11:56
#44 44Kacper Caliński423MM14102:23:0601:12:00
#45 45Albert Grzyb498MM14202:53:2501:12:14
#46 46Grzegorz Jagoda567MM14303:13:4201:12:24
#47 47Marcin Majewski343MM14401:23:5501:12:51
#48 48Janusz Goszczyński578MBestie OCR LegionowoM14503:14:1501:12:58
#49 49Marian Kit585MHUTA WARSZAWAM14601:13:0801:13:08
#50 50Andrzej Szachewicz518MM14702:54:2101:13:10
#51 51Piotr Szylberg544MSpartan SGX WarsawM14803:04:2801:13:26
#52 52Aureliusz Gałat528MM14903:04:3201:13:30
#53 53Mateusz Daniluk334MM15001:25:1401:14:10
#54 54Sylwester Piechowski437MŁomiankowska Grupa BiegowaM15102:25:2301:14:16
#55 55Łukasz Osko320MHardcorowe WychylylybymyM15201:15:4101:14:39
#56 56Jacek Budzik579MSPARTAN SGX WARSZAWAM15303:16:0601:14:48
#57 57Damian Postek543MHuta ArcelorMittal WarszawaM15403:06:0701:15:06
#58 58Justyna Warda329KHardcorowe WychylylybymyK1401:16:1101:15:09
#59 59Tomasz Boruc332MFitness Klub FormaM15501:26:1401:15:09
#60 60Paulina Stępień443KHusaria Race TeamK1502:26:2701:15:21
#61 61Tomasz Bonisławski569MBestie OCR LegionowoM15603:16:4701:15:30
#62 62Grzegorz Janiszewski499MM15702:56:4201:15:31
#63 63Agnieszka Czajkowska303KHardcorowe WychylylybymyK1601:17:1201:16:11
#64 64Grzegorz Knyt337MFitness Klub FormaM15801:27:5801:16:54
#65 65Elżbieta Lewaniak479KK1702:48:2701:18:04
#66 66Wiola Pęzioł436KKAH STALK1802:29:3401:18:28
#67 67Marta Sprawka353KK1901:29:3601:18:32
#68 68Wiesław Artur Burdzy575MBestie OCR LegionowoM15903:19:5101:18:34
#69 69Daniel Burdzy576MBESTIE OCR LEGIONOWOM16003:19:5201:18:35
#70 70Paweł Koprowski588MM16103:20:0201:18:45
#71 71Pawel Toczko589MM16203:20:0801:18:51
#72 72Agnieszka Włodarczyk330KK11001:20:0501:19:03
#73 73Przemysław Lewandowski376MKlu&Lewy TeamM16301:40:2201:19:16
#74 74Mateusz Salwowski577MM16403:20:3801:19:21
#75 75Kamil Michta482MM16502:49:5501:19:32
#76 76Wojciech Grajkowski476MSzybkie RodnikiM16602:50:0401:19:41
#77 77Michał Sutkowski387MPANDA TEAMM16701:41:2101:20:15
#78 78Krzysztof Kowalski432MHusaria Race TeamM16802:31:5001:20:43
#79 79Kamila Misztalska381KKONIUCHY OCRK11101:42:0201:20:56
#80 80Marcin Galimski366MM16901:42:3801:21:32
#81 81Marek Lewicki480MM17002:51:5701:21:35
#82 82Paweł Radziejewski485MM17102:52:1301:21:51
#83 83Dawid Lalak478MM17202:52:2001:21:57
#84 84Sylwester Księżak457MExcellent House teamM17302:43:0501:22:02
#85 85Artur Piotrowski408MATEMIM17402:21:2901:22:12
#86 86James Randall327MSpartan SGX WarsawM17501:23:2001:22:18
#87 87Paulina Piętka323KHardcorowe WychylylybymyK11201:23:3901:22:37
#88 88Tomasz Kalniuk553MNie w szczepionkę teamM17603:23:5501:22:37
#89 89Kuba Dudek527MWATAHAM17703:14:2501:23:24
#90 90Agata Misiak540KWATAHAK11303:14:2701:23:25
#91 91Łukasz Capiga524MM17803:14:2801:23:27
#92 92Krzysztof Kozioł506MM17903:04:4401:23:33
#93 93Tomasz Tomczyk354MM18001:34:4001:23:36
#94 94Artur Serafin410Mtrener24h.com.plM18102:23:0501:23:47
#95 95Patrycja Owczarczyk346KHutnik WarszawaK11401:34:5601:23:52
#96 96Emil Wielgosz358MHutnik WarszawaM18201:34:5801:23:54
#97 97Piotr Wielgosz359MHutnik WarszawaM18301:35:0101:23:57
#98 98Rafał Rola409MM18402:23:2301:24:06
#99 99Maciej Molasy404Mtrener24h.com.plM18502:23:3401:24:17
#100 100Renata Piłat383KDziady OCRK11501:45:3101:24:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności