Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Sopocka Jesień

Wyniki - 13 października 2018, Sopot

Msc
Nr
K
M
Kat
-
#1 201320Wita Dariusz-160M 50-5923SOPOTSOPOCKIE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE00:58:57
#2 20291Gronowska Sylwia42-K 40-499GDYNIASALTUS SPORT TEAM00:59:02
#3 20332Bąkowski Zbigniew-161M 60-699GDAŃSK00:59:13
#4 20424Abryszyńska Karolina43-K 20-299TCZEWCROSSELITE00:59:36
#5 20566Falk Agnieszka44-K 30-3914GDYNIA00:59:37
#6 206315Weiland Karina45-K 40-4910SOPOT00:59:45
#7 207274Stykuć Dariusz-162M 30-3951GDAŃSKKEEP CALM AND RUN00:59:53
#8 208219Pawlak Krystyna46-K 40-4911GDAŃSK00:59:54
#9 20949Buś Kamila47-K 40-4912LĘBORK/MOSTY00:59:55
#10 210324Własów Olga48-K 20-2910SOPOT01:00:00
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 211135Kostrzewa-Cembor Urszula49-K 60-693GDANSKUKS ŻABIANKA GDAŃSK01:00:05
#12 212242Robakowska Ewa50-K 60-694SOPOTBIEGOWY ŚWIAT01:00:05
#13 213220Pawłowski Tomasz-163M 20-2919GDAŃSK01:00:26
#14 21410Kubin Ewa51-K 40-4913ZAKOPAME01:00:29
#15 215204Nowotnik Dariusz-164M 50-5924GDAŃSK01:00:33
#16 216181Malek Andrzej-165M 60-6910KOSCIERZYNAPOZYTYWNA ENDORFINA01:00:39
#17 217155Kulesza Piotr-166M 40-4950GDAŃSKBIEGAJ Z GŁOWĄ01:00:50
#18 21844Brukwicka Daria52-K 20-2911GDAŃSK01:00:52
#19 21958Dąbkowska Anna53-K 30-3915SOPOT01:00:53
#20 220343Zduńczyk Grzegorz-167M 30-3952RAWA MAZOWIECKA01:00:53
#21 221169Lewicki Łukasz-168M 20-2920GDAŃSK01:00:56
#22 222226Platta Karolina54-K 30-3916GDYNIA01:01:13
#23 22325Andrzejewicz Łukasz-169M 20-2921WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAM01:01:16
#24 224118Kania Aleksandra55-K 0-194SŁUPSK01:01:17
#25 225177Łoś Tadeusz-170M 60-6911KWIDZYN01:01:24
#26 226106Janczynski Karol-171M 30-3953DĄBRÓWKA01:01:27
#27 227239Procelewski Krzysztof-172M 30-3954GDAŃSKGREKOM GDAŃSK01:01:28
#28 228185Mazur Magda56-K 30-3917STAROGARD GDAŃSKI01:01:28
#29 229280Szatybełko Karol-173M 30-3955SOPOT01:01:49
#30 230128Kohnke Tomasz-174M 40-4951GDAŃSKBBL AWF GDAŃSK01:02:03
#31 231113Jeske Michał-175M 30-3956SOPOT01:02:04
#32 23276Gawryś-Noch Wioletta57-K 40-4914GDYNIA01:02:15
#33 233717Polinceusz Małgorzata58-K 60-695GDAŃSK-01:02:28
#34 23463Drelicharz Marcin-176M 30-3957GDYNIA01:02:31
#35 235180Majna Kazimierz-177M 60-6912GDYNIAPARKRUN GDYNIA01:02:51
#36 23674Garus Wiktor-178M 40-4952WEJHEROWO01:02:54
#37 23779Gitner Marcin-179M 40-4953GDYNIAPIĘKNI I BESTIE01:02:59
#38 23859Dekowska Agnieszka59-K 30-3918GDAŃSKPOLSKI REJESTR STATKÓW S.A.01:03:01
#39 239281Szczęsny Tadeusz-180M 60-6913GDAŃSKKACPERY01:03:10
#40 240317Wiśniewska Ewa60-K 30-3919RUMIADWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM01:03:14
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 241264Sośnicki Krzysztof-181M 70-793HEL01:03:18
#42 24250Charkiewicz Monika61-K 30-3920STRASZYNRBM TEAM01:03:30
#43 243186Miączyńska Justyna62-K 30-3921GDAŃSK01:03:52
#44 244345Zielińska Karolina63-K 20-2912WARSZAWA01:03:59
#45 245214Pająk Ewelina64-K 30-3922REDA01:04:07
#46 246326Wnuk Olga65-K 40-4915PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCK01:04:09
#47 247223Piechowiak Joanna66-K 20-2913SOPOT01:04:11
#48 248259Siłkowska Sandra67-K 30-3923SOPOT01:04:11
#49 249146Kraiński Maciej-182M 20-2922DĘBOGÓRZE01:04:20
#50 250109Jasińska Barbara68-K 30-3924RUMIA01:04:21
#51 251314Wawrzyniak Michał-183M 40-4954SOPOT01:04:48
#52 252287Szulima Robert-184M 30-3958MARKUSY01:04:53
#53 25326Angielczyk Adam-185M 30-3959GDAŃSKREAKTYWUJ SIE W MARATONIE01:04:54
#54 254158Kurszewska Magdalena69-K 30-3925GDAŃSKGDAŃSK POŁUDNIE NA START01:04:55
#55 255275Sulkowska Magdalena70-K 20-2914GDAŃSK01:04:55
#56 256313Wawrzyniak Jolanta71-K 30-3926GDAŃSK01:05:03
#57 2577Jarguz Joanna72-K 50-595ZAKOPAME01:05:16
#58 25895Grzelak Maciej-186M 70-794SOPOTDOM STARCÓW SOPOT01:05:17
#59 259303Tyminski Krzysztof-187M 70-795GDAŃSK01:05:18
#60 260716Ziemann Ryszard-188M 60-6914GDYNIA01:05:30
#61 261267Starczewska Milena73-K 30-3927GDYNIA01:05:43
#62 262115Kamińska Karina74-K 30-3928SOPOT01:05:48
#63 263710Staniszewski Jacek-189M 50-5925SOPOTALGELO01:05:49
#64 264327Wojciechowska Daria75-K 20-2915SADLINKITRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN01:05:52
#65 265176Łęcki Jan-190M 30-3960GDYNIAFACE NORDIC WALKING TEAM01:06:18
#66 266225Piórko Ewa76-K 40-4916GDAŃSKGOYELLO POWER CLUB01:06:23
#67 267235Polinceusz Adam-191M 60-6915GDAŃSK01:07:06
#68 2682Behounek Małgorzata77-K 50-596ZAKOPAME01:07:29
#69 269192Miłejko Karolina78-K 40-4917GRZYBNOAKADEMIA BIEGOWA KARTUZY01:07:59
#70 270336Wysocki Mieczysław-192M 50-5926GDAŃSK01:07:59
#71 271108Jarocki Tomasz-193M 50-5927GDYNIA01:08:06
#72 272339Zakrzewska Ewa79-K 40-4918GDAŃSK01:08:12
#73 273157Kurnatowska Beata80-K 40-4919CHWASZCZYNOJAZZ CLUB01:08:20
#74 27484Goś-Zdrojewska Agnieszka81-K 40-4920GDYNIA01:08:48
#75 27545Brzezińska Ewa82-K 50-597GDYNIAMOTYWATORNIA TEAM01:09:11
#76 276125Kijanka Dariusz-194M 50-5928SOPOT01:09:34
#77 277285Szponarski Leszek-195M 60-6916LĘBORK01:10:02
#78 278334Wysocka Gabriela83-K 0-195GDAŃSK01:10:29
#79 279301Towarnicka Izabela84-K 40-4921GDYNIATEAM DEAF01:10:30
#80 280289Szymańska Katarzyna85-K 30-3929GDYNIA7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ01:10:30
#81 281341Zawiszewski Piotr-196M 50-5929GDAŃSK7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ01:10:31
#82 282333Wysocka Dorota86-K 50-598GDAŃSK01:10:32
#83 283328Wojnarowski Piotr-197M 30-3961GDAŃSK01:10:41
#84 284234Polak Magdalena87-K 30-3930WĄBRZEŹNOSZALONE PELIKANY01:11:31
#85 285271Stolc Romana88-K 30-3931BOLSZEWO01:11:40
#86 28699Hoppa Anna89-K 30-3932BOLSZEWO01:11:40
#87 28789Granacka Katarzyna90-K 30-3933GDAŃSK01:11:55
#88 288300Tomaszkiewicz Piotr-198M 30-3962GDAŃSK01:11:55
#89 289127Kliś Klaudia91-K 20-2916GDAŃSK01:13:24
#90 290207Olszak Kamila92-K 30-3934REDA01:16:41
#91 291107Janicki Marcin-199M 20-2923REDA01:16:41
#92 292323Własów Joanna93-K 50-599SOPOT01:16:47
#93 293348Zieńczuk Piotr-200M 40-4955GDAŃSKNIE MARNUJ TLENU GAIT01:16:54
#94 294308Wapiński Maciej-201M 30-3963SOPOT01:21:01
#95 295309Wapiński Michał-202M 30-3964GDYNIA01:21:01
#96 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !296202Niwiński Stanisław-203M 80+1GDAŃSKKLUB WETERANÓW LA W SOPOCIE01:31:11
#97 297322Witt Henryk-204M 60-6917SOPOTNORBSOFT.PL01:31:11
#98 298154Kulczycki Jan-205M 60-6918GDAŃSK01:31:31
#99 299215Pałasz Edmund-206M 70-796GDYNIA01:40:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności