Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Półmaraton Bydgoski

Wyniki - 21 października 2018, Bydgoszcz

Msc
Nr
Kat
K
M
Km
7
-
-
-
#1 201351Kisiel TomaszM40LP500 (POL)-1905800:30:2723400:47:1623901:38:20
#2 2021609Kowalikowski DanielM20Chojnice (POL)-1913900:30:2421100:47:1221901:38:21
#3 203323Kaczmarek SebastianM30Team Kucyki (POL)-1928100:28:1610400:43:4410501:38:22
#4 204818Cyl DawidM30Fordon Runners (POL)-1938200:30:2622500:47:1322501:38:22
#5 205599Rosiński MaciejM40Bydgoszcz (POL)-1945900:32:5239900:49:3435101:38:22
#6 206674Ścibak WojciechM30JFTC SU (POL)-1958300:31:0528900:47:4627601:38:25
#7 207760Zarosa KamilaK30Bydgoszcz (POL)12-700:30:1218300:46:4418501:38:28
#8 208784Moroszczak BogumiłM40PGB Sportowa Paczka/Spójnia Biał-1966000:30:1318400:46:4418701:38:28
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2091659Niemczyk ViolettaK40Janikowo (POL)13-100:30:2420800:47:0219601:38:32
#10 210276Gruszeczka JacekM30Polska Grupa Biegowa (POL)-1978400:30:2623200:47:1322901:38:33
#11 211425Łassa RafałM20SBRT Team (POL)-1984000:30:2421200:47:1221801:38:33
#12 212106Andrzejewski PawełM40Bydgoszcz (POL)-1996100:30:2924400:47:1322101:38:35
#13 213638Stafiej WojciechM40ARRK (POL)-2006200:30:2420900:47:1423201:38:37
#14 2141532Chyliński DawidM20Akademia Biegania Grudziądz (POL-2014100:29:3415500:45:2015101:38:38
#15 215178Chodkiewicz TomaszM40Bydgoszcz (POL)-2026300:30:2622600:47:1423501:38:40
#16 216434Lisiecki PawełM30Kaczory (POL)-2038500:31:0729300:47:5828001:38:44
#17 217632Sobczak MarcinM30Czarne Stopy.SM (POL)-2048600:30:2723300:47:1724201:38:45
#18 2181661Nowaczyk KubaM30Bydgoszcz (POL)-2058700:30:2521900:47:1221601:38:45
#19 219783Bednarczyk PrzemysławM30Dajerade (POL)-2068800:31:0127900:47:4026901:38:48
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !220507Niedbalski GrzegorzM60RUN Bydgoszcz (POL)-207200:30:3124900:47:1724101:38:49
#21 221746Wolski JerzyM40Chojnice (POL)-2086400:29:3315400:45:4916301:38:52
#22 222807Kata PrzemysławM30Solec Kujawski (POL)-2098900:30:1919900:47:0419901:38:52
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2231671Palacz WiolettaK40Bydgoszcz (POL)14-200:30:2521700:47:1322201:38:53
#24 224486Milewski AndrzejM50Bydgoszcz (POL)-2101400:30:2823700:47:1121301:38:57
#25 2251558Gomol TomaszM20Killer Ekipa (POL)-2114200:30:4226200:47:3226101:38:58
#26 2261556Gill DanielM30Bydgoszcz (POL)-2129000:30:2622700:47:1824601:38:59
#27 227342Kazieczko JakubM20Bydgoszcz (POL)-2134300:30:4426400:47:2425201:39:00
#28 2281570Jabłoński MichałM30Bydgoszcz (POL)-2149100:29:3815700:46:0917101:39:02
#29 229273Gruba MarekM30Brzoza (POL)-2159200:30:2421300:47:1322701:39:03
#30 230768Złotnicka AnnaK20Pałuki Running Team (POL)15-400:30:2521800:47:1323001:39:05
#31 2311530Chojniak WiesławM40Poznań (POL)-2166500:31:0228300:47:3626401:39:11
#32 232365Kołacki JarosławM20Viet Vo Dao Bydgoszcz (POL)-2174400:31:4933700:48:2630501:39:14
#33 233309Jarzeński JakubM20Bożejewiczki (POL)-2184500:30:5327200:47:3726501:39:23
#34 234206Derda PiotrM20Bydgoszcz (POL)-2194600:30:0817600:46:4518901:39:27
#35 2351739Świetlik TomaszM50Koszalin (POL)-2201500:31:0528700:48:0528601:39:27
#36 2361782Włodarski PrzemysławM30Spójnia Białe Błota (POL)-2219300:30:2521600:47:1322301:39:35
#37 2371565Grubich ArkadiuszM40Niemcz (POL)-2226600:30:1919700:47:1021201:39:36
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 238314Jedras BarbaraK40TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL)16-300:30:5026700:47:3826601:39:38
#39 239216Drwęcki DanielM30Biegnij z ProService (POL)-2239400:30:5226800:47:3826701:39:51
#40 2401766Zachwieja PiotrM30Bydgoszcz (POL)-2249500:30:3925700:47:2925601:39:52
#41 241750Wujek MagdalenaK30Bydgoszcz (POL)17-800:30:0417300:46:4719201:39:54
#42 242172Cegielski RafałM20Helenów Drugi (POL)-2254700:31:1930700:48:1429601:39:55
#43 2431738Świątek EwelinaK30Spartanie Dzieciom (POL)18-900:31:0529000:48:0328501:39:55
#44 2441693Przewłocki JakubM30Klinika Triathlonu (POL)-2269600:31:2531500:48:0228401:39:56
#45 245793Rybiński PawełM30Warszawa (POL)-2279700:30:2622800:47:1925001:40:02
#46 246553Pilakowska AngelikaK30Łochowo (POL)19-1000:30:5326900:47:3025801:40:03
#47 247407Kuciński ArturM40Dobrcz (POL)-2286700:30:1218100:46:4218301:40:05
#48 248751Wyborna RenataK30Żnin (POL)20-1100:31:1330000:48:0728801:40:06
#49 249174Chen JilinM20Bydgoszcz (CHN)-2294800:32:0835200:48:4331801:40:10
#50 250267Gołuński JerzyM50PGB Sportowa Paczka (POL)-2301600:31:4633200:48:2530201:40:12
#51 251379Kowalski PiotrM40Bydgoszcz (POL)-2316800:30:4826500:47:4227101:40:18
#52 252372Kotula SławomirM30Bydgoszcz (POL)-2329800:30:2220400:47:0921001:40:24
#53 253707Wakarecy PawełM30Toruń (POL)-2339900:31:2231100:48:2930601:40:31
#54 2541698Raunest AdamM50Bydgoszcz (POL)-2341700:30:3024700:47:1924801:40:39
#55 2551771Zimny MarekM50Bydgoszcz (POL)-2351800:30:5527400:47:3125901:40:41
#56 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !256828Dobak StefanM70Szamotuły (POL)-236100:31:2631900:48:2230101:40:45
#57 257279Grzechulski TomaszM30Maksymilianowo (POL)-23710000:30:1518700:47:0319701:40:49
#58 258665Szulc AndrzejM40Łochowo (POL)-2386900:31:0328500:47:5527901:40:52
#59 259271Grinberg MałgorzataK40PTI (POL)21-400:31:5234100:48:5833201:40:53
#60 260640Stempniak KrzysztofM40Inowrocław (POL)-2397000:30:4226300:47:4127001:40:59
#61 261649Suski PiotrM40Świnoujście (POL)-2407100:30:1618900:46:5219401:41:02
#62 2621557Głuszkowski MikołajM40Bydgoszcz (POL)-2417200:30:2320700:47:1322001:41:02
#63 263722Weir MagdalenaK40Tonbridge, Kent (GBR)22-500:30:1920000:47:0720701:41:07
#64 2641694Przybylak KarolM30Bydgoszcz (POL)-24210100:30:3925600:47:2825501:41:08
#65 265667Szulc RafałM30Tarkowo Dolne (POL)-24310200:31:2632000:48:1929901:41:09
#66 2661735Szymanowski MichałM30MMS.BIO (POL)-24410300:30:3925900:47:2925701:41:09
#67 2671668Opalach MarcinM20Toruń (POL)-2454900:29:5416900:46:4018001:41:10
#68 2681763Wrotek ArturM40WROTKI RUN TEAM TORUŃ (POL)-2467300:29:1114400:45:0214501:41:14
#69 2691616Krzykanowski MarcinM30Bydgoszcz (POL)-24710400:31:2231000:48:0828901:41:19
#70 270462Markowski TomaszM40Grudziądz (POL)-2487400:30:2320500:47:0520101:41:20
#71 271482Miękczyński MiłoszM30Lupus Team (POL)-24910500:31:3432700:48:3931601:41:20
#72 2721578Janyska KrzysztofM30Bydgoszcz (POL)-25010600:31:0929600:48:1929801:41:21
#73 273724Wesołowski DariuszM40Bydgoszcz (POL)-2517500:30:3926000:47:4026801:41:22
#74 274586Ptak JakubM20Gniezno (POL)-2525000:31:4933600:48:4832201:41:23
#75 2751685Płuciennik PawełM40Janikowo na Sportowo (POL)-2537600:30:2521500:47:1523801:41:31
#76 276471Mazerski JarosławM30Toruń (POL)-25410700:30:2723500:47:1724401:41:31
#77 277700Umiejski SebastianM20Bydgoszcz (POL)-2555100:31:0629200:47:5327801:41:35
#78 278350Kisiel JakubM20Bydgoszcz (POL)-2565200:30:2622100:47:1824701:41:40
#79 279832Felski MariuszM50Miastko (POL)-2571900:30:3325300:47:0720501:41:41
#80 280727Wiaderkiewicz MariuszM40CLIMAG (POL)-2587700:32:4739300:49:4836401:41:47
#81 281734Wilusz KrzysztofM30STOPA Słupsk (POL)-25910800:33:3046100:50:0537801:41:48
#82 2821608Kowalik WaldemarM40Bydgoszcz (POL)-2607800:31:1730400:48:1029301:41:56
#83 2831660Niewolski MarcinM30Żnin (POL)-26110900:30:4926600:47:3326301:41:57
#84 2841656Nejman TomaszM40MJDOP (POL)-2627900:30:1819400:46:4519001:41:58
#85 285718Wawrzyńczak ArkadiuszM40TEAMOCHAL (POL)-2638000:30:3225200:47:3326201:41:59
#86 286139Binienda MateuszM40Kruszyn (POL)-2648100:32:4839400:49:4936701:42:02
#87 287811Żywica AdamM40Bydgoszcz (POL)-2658200:32:3137000:49:5236901:42:03
#88 288266Gołębiewski PiotrM40Bydgoszcz (POL)-2668300:30:3625400:47:2625301:42:04
#89 289618Sikora GrzegorzM30Warszawa (POL)-26711000:32:3337300:50:0337701:42:05
#90 290109Antkowiak MonikaK30Murowana Goślina (POL)23-1200:32:5740300:49:5837401:42:06
#91 291250Gąsiorowski RobertM40RUN Bydgoszcz (POL)-2688400:32:0434900:49:2434401:42:07
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 292527Orlikowski TadeuszM60KS Gdynia (POL)-269300:30:2823900:47:2725401:42:14
#93 2931551Gałaj AndrzejM50Vitamed Bydgoszcz (POL)-2702000:31:0128100:48:0228301:42:24
#94 294499Mucha MarcinM40Pawłówek (POL)-2718500:33:2743800:50:4140301:42:33
#95 295511Nowacki MariuszM40ZFCI (POL)-2728600:30:5927600:48:1129401:42:33
#96 296475Michalak WojciechM50Bydgoszcz (POL)-2732100:31:4132900:48:3030701:42:38
#97 297397Krzeminska MagdalenaK30Bydgoszcz (POL)24-1300:30:5327100:48:0228201:42:48
#98 298840Zienkiewicz RafałM30Biegający Tczew (POL)-27411100:30:2320600:47:0620301:42:49
#99 299728Widźgowski PrzemysławM40Bydgoszcz (POL)-2758700:33:2844100:50:4240501:42:50
#100 300153Bredow MarekM50Bydgoszcz na Start (POL)-2762200:30:5327000:47:4727701:42:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności