Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Półmaraton Bydgoski

Wyniki - 21 października 2018, Bydgoszcz

Msc
Nr
Kat
K
M
Km
7
-
-
-
#1 12101Anders KrzysztofM30ARRK (POL)-12500:24:13500:37:45601:21:20
#2 316102Andrykowski JakubM20Bydgoszcz (POL)-2925500:32:1935800:49:2234301:43:12
#3 720103Andryszak VanessaK20Brzoza Biega (POL)105-2100:37:0372100:57:5272402:04:12
#4 439104Andrzejak SylwiaK40Żołędowo (POL)36-1100:33:0941500:51:1041801:48:15
#5 755105Andrzejewska MałgorzataK30Piła (POL)122-5300:39:2480401:00:4079102:08:26
#6 212106Andrzejewski PawełM40Bydgoszcz (POL)-1996100:30:2924400:47:1322101:38:35
#7 157107Anhalt MichałM40Łochowo (POL)-1494700:29:4316300:45:4515801:36:17
#8 322108Antkowiak MichałM30Murowana Goślina (POL)-29711900:32:5740400:49:5737301:43:18
#9 290109Antkowiak MonikaK30Murowana Goślina (POL)23-1200:32:5740300:49:5837401:42:06
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19110Antonowicz WojciechM50Szczecin (POL)-19100:25:051700:38:521801:23:13
#11 568111Arendt PawełM40Bydgoszcz (POL)-50317000:34:5156200:53:3354501:54:09
#12 645112Arent JanM50Bydgoszcz (POL)-5654400:35:3662100:55:1163401:57:53
#13 197113Arent PiotrM20Bydgoszcz (POL)-1873800:29:4516500:46:1117201:38:05
#14 651114Augustyniak PiotrM40SHIUZ Bydgoszcz (POL)-57019800:35:4062900:54:5961401:57:59
#15 172115Babiarz MaciejM20KKMK Team Pro (POL)-1643100:30:1117700:46:4218401:36:56
#16 730116Bączek PaulinaK20Nakło nad Notecią (POL)109-2300:40:3782701:02:2381702:05:21
#17 657117Bączkowski CyprianM30SMB Bydgoszcz (POL)-57422800:34:5456600:54:4760201:58:08
#18 8118Bąk DariuszM40Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek (POL-8400:25:031500:38:221301:19:57
#19 66119Banaś MateuszM30Gdańsk (POL)-652800:27:186900:42:086401:28:54
#20 863120Bandoch JacekM20Bydgoszcz (POL)-68311300:42:5386201:05:5285502:28:46
#21 319121Barczak TomaszM40Bydgoszcz (POL)-2949500:30:3925800:47:3226001:43:14
#22 546122Barszczewski SebastianM30Bydgoszcz (POL)-49120100:35:4565100:55:0662501:53:24
#23 537123Baryżewski RemigiuszM30Warszawa (POL)-48420000:35:4364600:54:4560101:52:35
#24 604124Bas PrzemysławM20AGROLOK SPORT TEAM (POL)-5318900:35:4264200:55:0362301:56:08
#25 748126Baumgart JacekM50Biegaj z Dębami (POL)-6315500:39:1979301:00:3178202:07:02
#26 849127Bednarek ArturM40Solec Kujawski (POL)-67823000:42:3685701:05:3285302:23:04
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7128Bedra RobertM30Czarne Stopy.SM (POL)-7200:24:491200:38:17801:19:54
#28 47129Bejgier EdmundM50Biegam z Dębami Osielsko (POL)-47500:26:133300:40:493601:27:36
#29 422130Bembnista MarcinM30Nakło nad Notecią (POL)-39016300:33:1441800:50:5441001:47:21
#30 76131Bentkowski MarcinM30TriPower (POL)-753000:27:308200:42:327901:29:57
#31 476132Białowąs DariuszM40Bydgoszcz (POL)-43514800:33:2743900:51:5045401:49:27
#32 383133Bielec WojciechM30Bydgoszcz (POL)-35414400:32:5740500:50:4340701:45:36
#33 492134Bielecki TomaszM20Gniezno (POL)-4487300:34:5256300:53:2954301:50:22
#34 858135Bieluszewska MirelaK30Biegam bo kocham ten stan (POL)178-7500:44:4587301:09:0386802:27:06
#35 869136Biernacka AnkaK30Bydgoszcz (POL)186-7900:41:0083801:04:0183802:32:12
#36 646137Biliński MarekM30Poznań (POL)-56622500:35:5667400:54:5460601:57:54
#37 443138Bilski MarcinM30Bydgoszcz (POL)-40717000:33:3247200:51:3743701:48:24
#38 286139Binienda MateuszM40Kruszyn (POL)-2648100:32:4839400:49:4936701:42:02
#39 521140Bińkowski DarekM50Bydgoszcz (POL)-4723700:34:3353900:53:1153701:51:45
#40 709141Biskup DorotaK50Bydgoszcz (POL)102-500:36:2869900:56:2969702:02:33
#41 493142Bizon BartoszM30Bydgoszcz (POL)-44918600:33:4150400:52:0849901:50:22
#42 449143Bocianowski SzymonM30Poznań (POL)-41217300:32:5340000:50:1438601:48:40
#43 608144Bogaczyk PrzemysławM20Poznań (POL)-5359000:35:3161400:54:5860901:56:14
#44 694146Bona AgnieszkaK20Jeżewo (POL)96-2000:36:4971600:57:3471802:01:01
#45 117147Borowiak KarolM20Barcin (POL)-1142400:29:1914700:45:0314601:33:26
#46 573148Borowski ŁukaszM30Ladysi Team (POL)-50820600:35:2960800:54:5360501:54:22
#47 129149Borowski RadosławM20MLKS Krajna Sępólno (POL)-1232600:28:5113000:44:3412701:34:16
#48 583151Bracikowski BartoszM20Bydgoszcz (POL)-5148600:33:4951100:52:2150701:54:54
#49 621152Bręczewski AndrzejM40Kopernik Bydgoszcz (POL)-54619000:35:5266700:55:1665501:56:38
#50 300153Bredow MarekM50Bydgoszcz na Start (POL)-2762200:30:5327000:47:4727701:42:51
#51 712154Brycki ŁukaszM30Bydgoszcz (POL)-61024200:35:1559200:54:1457902:03:10
#52 626155Kowalczyk KarolM30Bydgoszcz (POL)-54922000:35:4364500:55:0963101:56:53
#53 581156Brzeski SebastianM30Bydgoszcz (POL)-51220900:34:5957400:53:4855501:54:49
#54 524157Brzeziński ŁukaszM20Bydgoszcz (POL)-4757800:35:3361600:54:1357701:51:51
#55 384158Brzezinski MaciejM40ARRK (POL)-35511900:33:0741400:50:4140401:45:40
#56 721159Brzozowski JarosławM50BRZOZA TRI TEAM (POL)-6165400:38:0075200:58:3074102:04:22
#57 541161Brzycki MarekM40Bydgoszcz (POL)-48716300:35:2160400:54:2358901:52:59
#58 735162Budziak MirosławaK40Dąbrówka Nowa (POL)111-3500:37:3072700:58:2874002:05:39
#59 782163Bujak OlgaK30Bydgoszcz (POL)136-5800:39:0378500:59:4876502:11:42
#60 75164Bukowiński MichałM40Klub Hani&Antka (POL)-742400:27:025700:42:156901:29:56
#61 145165Burdanowski AdamM30Bydgoszcz (POL)-1375800:29:4015900:45:4115601:35:18
#62 385166Bury TomaszM30Bydgoszcz (POL)-35614500:31:2531700:48:5432801:45:46
#63 125167Butryn NikodemM40Bydgoszcz (POL)-1203800:27:015600:42:106701:33:52
#64 200168Buzalski RobertM40Orange Polska (POL)-1895700:28:4812900:44:4013101:38:18
#65 597169Bylicka KatarzynaK40Ciechocinek (POL)73-2500:35:2760700:55:1565201:55:34
#66 659170Byrtek GrzegorzM40Cały czas do przodu (POL)-57620000:34:4155500:54:1457801:58:13
#67 368171Byzdra KrzysztofM40BBL Gdańsk (POL)-34011400:33:3448100:51:4744301:44:54
#68 242172Cegielski RafałM20Helenów Drugi (POL)-2254700:31:1930700:48:1429601:39:55
#69 249174Chen JilinM20Bydgoszcz (CHN)-2294800:32:0835200:48:4331801:40:10
#70 452175Chmarzyński WitoldM30Czogori (POL)-41517500:33:4250500:52:0449401:48:49
#71 390176Chmielarz KarinaK20Częstochowa (POL)32-600:32:3237100:50:2439601:45:50
#72 667177Chmielewska MartaK30ENEA Bydgoszcz (POL)86-3700:35:0257900:55:0061601:58:39
#73 215178Chodkiewicz TomaszM40Bydgoszcz (POL)-2026300:30:2622600:47:1423501:38:40
#74 523179Chojnacki ArkadiuszM20Night Runners (POL)-4747700:33:5251500:52:3051701:51:51
#75 315180Chojnacki BartoszM30Bydgoszcz (POL)-29111800:32:1435500:49:4035501:43:12
#76 687181Chojnacki PatrykM20Byle Nie Ostatni (POL)-5949800:35:4464800:55:0362202:00:12
#77 401182Chrobak TomaszM40Przyłęki (POL)-36912400:31:2231200:48:5632901:46:26
#78 819183Chromińska AnnaK20Krosino (POL)154-3000:41:3884801:04:0384002:16:19
#79 762184Chróścińska PaulinaK20Brzoza (POL)126-2400:40:3782901:02:5482302:09:48
#80 369185Chrzan RobertM50(POL)-3412600:33:3648800:51:3243301:44:57
#81 790186Chylińska DorotaK50Akademia Biegania Grudziądz (POL138-800:36:4171100:57:4872302:12:31
#82 91187Chyliński WojciechM40Akademia Biegania Grudziądz (POL-902900:28:4111900:44:0711701:31:24
#83 332188Ciemny TomaszM40Bydgoszcz (POL)-30610300:32:4539200:50:1338501:43:39
#84 653189Ciesielski DamianM40Bydgoszcz (POL)-57119900:36:4170800:56:2569301:58:02
#85 312191Ciupa JarosławM40ARRK (POL)-2889200:31:2832200:48:3130801:43:09
#86 649192Ciurzyński RadosławM30Konin (POL)-56922600:35:1058800:54:0856801:57:55
#87 463194Czajka MateuszM30Jeżewo (POL)-42417900:33:3347500:51:5647901:49:09
#88 511195Czajkowska MałgorzataK40Bydgoszcz (POL)46-1600:35:2060100:53:5155601:51:25
#89 738197Czajkowska SylwiaK40#żółtokrólewscy (POL)113-3700:37:3873400:58:1573302:06:02
#90 724198Czech DominikaK20SMB Bydgoszcz (POL)107-2200:36:4971500:57:1171402:04:59
#91 146201Czyżewski DanielM20#slimakibarcin (POL)-1382900:29:1414600:45:0514701:35:28
#92 159202Czyżewski PrzemysławM30Zielonka Warszawa (POL)-1516400:29:3615600:45:5216501:36:20
#93 856203Dąbrowska PatrycjaK30Bydgoszcz (POL)176-7300:43:5486701:08:1586102:26:34
#94 177204Dąbrowski JarosławM20CB 163 (POL)-1683400:30:15186-01:37:16
#95 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13205Dąbrowski PawełM20Grudziądz (POL)-13300:25:061800:38:481701:21:26
#96 234206Derda PiotrM20Bydgoszcz (POL)-2194600:30:0817600:46:4518901:39:27
#97 758208Dobuszyńska AgataK30Parkrun Toruń (POL)123-5400:38:3276700:59:4576302:08:50
#98 757209Dobuszyński PawełM40Parkrun Toruń (POL)-63521500:38:2976400:59:4376102:08:48
#99 544210Dolata MagdalenaK40Rio (POL)55-2000:35:3161500:54:4159901:53:12
#100 139211Domisiewicz MichałM20Bydgoszcz (POL)-1322700:29:4316200:45:5816601:34:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności