Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

2. Procad Lisowice Trail

Wyniki - 27 października 2018, Lisowice

Msc
Nr
Rok
5
Km
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !143Magdalena Pierzchała1999JUSTYNÓWLKS KOLUSZKI00:22:5900:46:2900:46:29-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30163Klaudia Klik1989ŁÓDŹ00:23:5800:48:5600:48:53-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33123Małgorzata Jagieełło1967KOLUSZKILKS KOLUSZKI00:24:0000:49:0700:49:02-3
#4 3759Anna Wiktorowska1981GAŁKÓW DUŻY00:24:4300:50:0300:50:01-4
#5 41147Joanna Spułtowska1972ŁÓDŹBIEG NA 6 ŁAP00:25:0600:51:0200:50:47-5
#6 47120Martyna Słowikowska1987BRZEZINY00:25:3200:51:2500:51:19-6
#7 5130Zofia Sykuła1983LIPIANKI00:25:2000:52:1100:52:07-7
#8 54121Renata Rapacka1977GAŁKÓW MAŁYPIETRZYK RUNNING TEAM00:25:3500:52:1500:52:11-8
#9 56122Magdalena Rapacka2000GAŁKÓW MAŁYPIETRZYK RUNNING TEAM00:26:1100:52:2200:52:18-9
#10 6738Monika Glonek-Sikora1981ŻYRARDÓWLKS KOLUSZKI00:25:5600:53:5500:53:54-10
#11 73115Katarzyna Szostek1969KOLUSZKIPIETRZYK RUNNING TEAM00:26:3200:54:2000:54:14-11
#12 7463Joanna Jagiełło1980MILEJÓW00:26:4600:54:3200:54:25-12
#13 79141Iwona Łągwa1981OPOCZNO00:27:4100:55:5400:55:44-13
#14 81184Marzena Szczechowicz1972BRZEZINYJACEKBIEGA RUNNING TEAM00:27:5900:56:1400:56:02-14
#15 8545Renata Mrozińska1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI00:27:5200:56:4000:56:33-15
#16 8897Iwona Banach1981ROKICINY00:27:4800:56:4700:56:41-16
#17 97158Monika Zaborska1986SIERŻNIA00:27:5400:58:0700:58:02-17
#18 10160Grażyna Walis1969OZORKÓW-00:30:1600:59:0600:58:50-18
#19 10476Kamila Wężyk1984EDOŃ PRZYKOŚCIELNY00:29:5500:59:2500:59:09-19
#20 11267Katarzyna Barczak1977MILEJÓWCOOPER STANDARD PIOTRKOW00:29:2100:59:5700:59:50-20
#21 115106Magda Leśniczak1985INCZEWRAJSPORT ACTIVE00:30:1101:00:1301:00:01-21
#22 116160Monika Karwacka1977KOLUSZKI00:29:4501:00:2301:00:18-22
#23 11786Martyna Kaczorowska1983SOCHACZEW00:28:5201:00:3501:00:32-23
#24 118135Agnieszka Wolińska1979KUTNOKUTNO BIEGA00:30:1401:00:4501:00:34-24
#25 120169Małgorzata Jachółkowska1993STRYKÓW00:30:2601:01:3101:01:15-25
#26 122164Kamila Jeziorska1981KUTNOKUTNO BIEGA00:32:1801:01:4001:01:30-26
#27 123175Joanna Nasarzewska1975STRYKÓWWEST COAST RUNNERS CYPRUS00:30:2201:01:4101:01:33-27
#28 12893Olga Łopatka1979LUDWIKÓW00:31:0501:02:1701:02:05-28
#29 134119Marta Mroczek1983ŁÓDŹ00:31:3301:03:1201:02:59-29
#30 135188Kalina Stanik2002GŁOWNOKLUB SPORTOWY GŁOWNO W BIEGU00:30:3401:03:5501:03:48-30
#31 13912Natalia Borkowska2002TOMASZÓW MAZOWIECKI00:32:0201:07:0401:06:55-31
#32 151171Karina Banaszczak1991KOLUSZKI00:35:0801:12:2501:12:09-32
#33 15354Ewa Kierzek1977ŁÓDŹ#HAPPYRUNNERS00:36:0501:13:3401:13:21-33
#34 15450Agnieszka Mikulska1975ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT00:36:0501:13:3401:13:19-34
#35 155172Anna Głowacka1980HELENÓW00:36:3901:14:1601:14:01-35
#36 160182Eliza Promińska-Goss1978NOWE CHRUSTYRAJSPORT ACTIVE WINTER SWIMMING01:22:13-36
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Artur Kozłowski1985SIERADZSANPROBI TEAM00:17:0900:34:1400:34:141-
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Patryk Stypułkowski1995KOLUSZKIRKS ŁÓDŹ00:17:2400:35:2900:35:292-
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3187Seweryn Duda1981KRAKÓW16 BGD KRAKÓW00:18:0100:36:3100:36:313-
#40 479Mateusz Jaszczak1990OZORKÓWAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA00:18:1100:36:5300:36:534-
#41 5191Piotr Wijata1984PRZYSUCHAPRZYSUCHA BIEGA00:18:1200:37:5300:37:535-
#42 6126Paweł Tomeczkowski1984RUMIAAGATA TEAM00:18:5000:38:0100:38:016-
#43 769Michał Stawski1985ŁÓDŹTRUCHT.COM00:20:1900:41:5400:41:547-
#44 841Jarosław Szewczyk1974NOWY BEDOŃRAZEM TRENUJEMY SPORT00:21:0000:42:3600:42:368-
#45 944Damian Klocek1994WYDRZYN00:21:2600:43:2700:43:249-
#46 1049Marek Kłysz1968ANDRESPOLRAZEM TRENUJEMY SPORT00:21:4200:43:4000:43:3910-
#47 11167Adam Łączyński1984ŁÓDŹKS ALASKA ŁÓDŹ00:21:5700:43:5900:43:5811-
#48 12193Jarosław Reszka1983BYDGOSZCZ00:21:4300:44:4500:44:4412-
#49 1374Zbyszek Wojda1970ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:22:2100:45:2600:45:2313-
#50 15168Przemysław Jabłoński1980ŁÓDŹZABIEGANY W ŁODZI00:23:3700:46:3500:46:3414-
#51 16128Marek Baran1972KOŃSKIEPASAT KOŃSKIE00:23:2600:47:1400:47:1015-
#52 1727Marcin Duła1982NIEWIADÓW00:23:4200:47:1700:47:1516-
#53 18143Piotr Piwowarski1995KOLUSZKI00:23:3900:47:1900:47:1417-
#54 19109Kacper Piwowarski1996KOLUSZKI00:23:3700:47:3400:47:2918-
#55 2082Konrad Siennicki1977BUKOWIEC00:23:3800:47:5000:47:4719-
#56 21179Stanisław Żurek1976TADZIN00:23:4200:47:5800:47:5320-
#57 22129Maciej Radczyc1979ŁÓDŹPIETRZYK RUNNING TEAM00:24:0200:48:0200:48:0121-
#58 2337Ryszard Brejnak1966ŻAKOWICERAN-LOG.COM00:23:2500:48:1100:48:0922-
#59 24174Marcin Mikołajczyk1981GAŁKÓW MAŁY00:24:0200:48:1700:48:0223-
#60 2577Wojciech Zalasa1968ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:23:5300:48:2700:48:2124-
#61 26178Adam Zalewski1991ŁÓDŹ00:23:4300:48:3400:48:3125-
#62 2722Jakub Kowalski1983GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGU00:24:0500:48:4000:48:3326-
#63 28181Marcin Kunz1991RAWA MAZOWIECKA00:24:1200:48:4200:48:3727-
#64 29162Piotr Siemiński1989ŁÓDŹ00:23:5800:48:5500:48:5228-
#65 31159Rafał Sut1978STRÓŻA00:24:4000:48:5700:48:5229-
#66 32183Włodzimierz Jeżyna1964ROKICINY00:24:5300:48:5900:48:5930-
#67 3465Bartosz Pękowski1983ŁĘCZYCA00:24:0700:49:2700:49:2431-
#68 3525Waldemar Kotynia1968KOLUSZKIVIVALDI TEAM00:24:1400:49:4800:49:3732-
#69 36118Łukasz Łukasik1979ŁÓDZPIETRZYK RUNNING TEAMRTS00:24:5200:49:5000:49:4433-
#70 3864Konrad Jagiełło1980MILEJÓW00:24:3000:50:1900:50:1734-
#71 39195Bartosz Mielczarski1984WARSZAWAPOMIJALNI00:24:2100:50:1900:50:1535-
#72 4091Paweł Zysk1965JANÓWKA00:24:5600:50:2200:50:2036-
#73 4239Mirosław Pastuszka1966ŁÓDŹRUN ŁDZ00:25:2100:51:0400:50:5737-
#74 4328Tomasz Nowak1987ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:24:4400:51:1600:51:1238-
#75 44111Dariusz Strzechowski1981BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYRAJSPORT ACTIVE PIETRZYK RUNNING00:25:3600:51:1700:51:1339-
#76 4580Przemysław Lewinski1978GAŁKÓW DUŻY00:24:5100:51:1700:51:1540-
#77 4655Krzysztof Kotynia1967BRZEZINYKLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI00:24:5700:51:1900:51:1641-
#78 4898Mariusz Pelian1986BEŁCHATÓWBIEGING TEAM ZELÓW00:25:2700:51:3200:51:2742-
#79 49157Krzysztof Łągwa1983OPOCZNO00:26:0000:52:0100:51:5543-
#80 5068Tomasz Barczak1977MILEJÓW00:25:1900:52:1000:52:0844-
#81 5248Andrzej Kunka1976KOLUSZKIRAZEM TRENUJEMY SPORT PIETRZYK RUNNING00:25:2300:25:2300:52:1345-
#82 53155Dariusz Szelest1970WIŚNIOWA GÓRAMY OWN00:25:2300:52:1300:52:1346-
#83 55154Mateusz Kopczyński1992ANDRESPOL00:25:2900:52:1600:52:0847-
#84 57150Marcin Kowalczyk1979ŁÓDŹ00:26:0100:52:3200:52:2448-
#85 5843Artur Prasal1975ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ00:26:3400:52:3900:52:3449-
#86 5957Rafał Piaseczny1983ŁÓDŹROSSBIEGANI00:26:1300:52:4100:52:3250-
#87 60131Przemek Maślanko1962BRZEZINY00:25:4100:52:4400:52:4151-
#88 6188Marcin Olbromski1977KOLUSZKI00:25:5900:52:5900:52:5152-
#89 6233Tomasz Andrzejewski1962PABIANICEGILLETTE RUN00:26:1500:53:1600:52:5853-
#90 63100Łukasz Majchrzak1991SWĘDÓWPIETRZYK RUNNING TEAM00:26:2600:53:2600:53:1954-
#91 64133Piotr Twardowski1976KUTNOKUTNO BIEGA00:25:4400:53:3400:53:3255-
#92 6558Artur Beier1989ŁÓDŹROSSBIEGANI00:26:4800:53:4700:53:3856-
#93 66166Przemysław Matusiak1994KOLUSZKI00:26:1900:53:5000:53:4857-
#94 6835Stanisław Korczyński1953ŁÓDŹRYSIOTEAM00:26:3500:53:5600:53:5358-
#95 6932Marcin Brzeziński1985KOLUSZKIRAZEM TRENUJEMY SPORT00:26:1800:53:5600:53:4659-
#96 7083Zbigniew Najder1967UJAZD00:26:3100:53:5700:53:5160-
#97 71196Kamil Weinberg1972ŁÓDŹBIEGIEM PO PIWO00:26:5400:54:0400:53:5861-
#98 72116Piotr Włodarczyk1976ŁÓDŹPIETRZYK RUNNING TEAM00:26:4000:54:1600:54:1462-
#99 7529Adam Weiss1968BUKOWIECMARSHAL RUNNERS00:26:2900:54:5700:54:5163-
#100 7671Bartosz Helios1988KOLUSZKI00:28:0200:55:1100:55:0064-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności