Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

2. Procad Lisowice Trail

Wyniki - 27 października 2018, Lisowice

Msc
Nr
Rok
5
Km
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Artur Kozłowski1985SIERADZSANPROBI TEAM00:17:0900:34:1400:34:141-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Patryk Stypułkowski1995KOLUSZKIRKS ŁÓDŹ00:17:2400:35:2900:35:292-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3187Seweryn Duda1981KRAKÓW16 BGD KRAKÓW00:18:0100:36:3100:36:313-
#4 479Mateusz Jaszczak1990OZORKÓWAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA00:18:1100:36:5300:36:534-
#5 5191Piotr Wijata1984PRZYSUCHAPRZYSUCHA BIEGA00:18:1200:37:5300:37:535-
#6 6126Paweł Tomeczkowski1984RUMIAAGATA TEAM00:18:5000:38:0100:38:016-
#7 769Michał Stawski1985ŁÓDŹTRUCHT.COM00:20:1900:41:5400:41:547-
#8 841Jarosław Szewczyk1974NOWY BEDOŃRAZEM TRENUJEMY SPORT00:21:0000:42:3600:42:368-
#9 944Damian Klocek1994WYDRZYN00:21:2600:43:2700:43:249-
#10 1049Marek Kłysz1968ANDRESPOLRAZEM TRENUJEMY SPORT00:21:4200:43:4000:43:3910-
#11 12193Jarosław Reszka1983BYDGOSZCZ00:21:4300:44:4500:44:4412-
#12 11167Adam Łączyński1984ŁÓDŹKS ALASKA ŁÓDŹ00:21:5700:43:5900:43:5811-
#13 1374Zbyszek Wojda1970ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:22:2100:45:2600:45:2313-
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !143Magdalena Pierzchała1999JUSTYNÓWLKS KOLUSZKI00:22:5900:46:2900:46:29-1
#15 2337Ryszard Brejnak1966ŻAKOWICERAN-LOG.COM00:23:2500:48:1100:48:0922-
#16 16128Marek Baran1972KOŃSKIEPASAT KOŃSKIE00:23:2600:47:1400:47:1015-
#17 15168Przemysław Jabłoński1980ŁÓDŹZABIEGANY W ŁODZI00:23:3700:46:3500:46:3414-
#18 19109Kacper Piwowarski1996KOLUSZKI00:23:3700:47:3400:47:2918-
#19 2082Konrad Siennicki1977BUKOWIEC00:23:3800:47:5000:47:4719-
#20 18143Piotr Piwowarski1995KOLUSZKI00:23:3900:47:1900:47:1417-
#21 1727Marcin Duła1982NIEWIADÓW00:23:4200:47:1700:47:1516-
#22 21179Stanisław Żurek1976TADZIN00:23:4200:47:5800:47:5320-
#23 26178Adam Zalewski1991ŁÓDŹ00:23:4300:48:3400:48:3125-
#24 2577Wojciech Zalasa1968ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:23:5300:48:2700:48:2124-
#25 29162Piotr Siemiński1989ŁÓDŹ00:23:5800:48:5500:48:5228-
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30163Klaudia Klik1989ŁÓDŹ00:23:5800:48:5600:48:53-2
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33123Małgorzata Jagieełło1967KOLUSZKILKS KOLUSZKI00:24:0000:49:0700:49:02-3
#28 22129Maciej Radczyc1979ŁÓDŹPIETRZYK RUNNING TEAM00:24:0200:48:0200:48:0121-
#29 24174Marcin Mikołajczyk1981GAŁKÓW MAŁY00:24:0200:48:1700:48:0223-
#30 2722Jakub Kowalski1983GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGU00:24:0500:48:4000:48:3326-
#31 3465Bartosz Pękowski1983ŁĘCZYCA00:24:0700:49:2700:49:2431-
#32 28181Marcin Kunz1991RAWA MAZOWIECKA00:24:1200:48:4200:48:3727-
#33 3525Waldemar Kotynia1968KOLUSZKIVIVALDI TEAM00:24:1400:49:4800:49:3732-
#34 39195Bartosz Mielczarski1984WARSZAWAPOMIJALNI00:24:2100:50:1900:50:1535-
#35 3864Konrad Jagiełło1980MILEJÓW00:24:3000:50:1900:50:1734-
#36 31159Rafał Sut1978STRÓŻA00:24:4000:48:5700:48:5229-
#37 3759Anna Wiktorowska1981GAŁKÓW DUŻY00:24:4300:50:0300:50:01-4
#38 4328Tomasz Nowak1987ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:24:4400:51:1600:51:1238-
#39 4580Przemysław Lewinski1978GAŁKÓW DUŻY00:24:5100:51:1700:51:1540-
#40 36118Łukasz Łukasik1979ŁÓDZPIETRZYK RUNNING TEAMRTS00:24:5200:49:5000:49:4433-
#41 32183Włodzimierz Jeżyna1964ROKICINY00:24:5300:48:5900:48:5930-
#42 4091Paweł Zysk1965JANÓWKA00:24:5600:50:2200:50:2036-
#43 4655Krzysztof Kotynia1967BRZEZINYKLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI00:24:5700:51:1900:51:1641-
#44 41147Joanna Spułtowska1972ŁÓDŹBIEG NA 6 ŁAP00:25:0600:51:0200:50:47-5
#45 80186Sławomir Michoń1971PRYMUSOWA WOLAATLAS RUNNING TEAM00:25:1200:25:1200:56:0067-
#46 5068Tomasz Barczak1977MILEJÓW00:25:1900:52:1000:52:0844-
#47 5130Zofia Sykuła1983LIPIANKI00:25:2000:52:1100:52:07-7
#48 4239Mirosław Pastuszka1966ŁÓDŹRUN ŁDZ00:25:2100:51:0400:50:5737-
#49 5248Andrzej Kunka1976KOLUSZKIRAZEM TRENUJEMY SPORT PIETRZYK RUNNING00:25:2300:25:2300:52:1345-
#50 53155Dariusz Szelest1970WIŚNIOWA GÓRAMY OWN00:25:2300:52:1300:52:1346-
#51 4898Mariusz Pelian1986BEŁCHATÓWBIEGING TEAM ZELÓW00:25:2700:51:3200:51:2742-
#52 55154Mateusz Kopczyński1992ANDRESPOL00:25:2900:52:1600:52:0847-
#53 47120Martyna Słowikowska1987BRZEZINY00:25:3200:51:2500:51:19-6
#54 54121Renata Rapacka1977GAŁKÓW MAŁYPIETRZYK RUNNING TEAM00:25:3500:52:1500:52:11-8
#55 44111Dariusz Strzechowski1981BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYRAJSPORT ACTIVE PIETRZYK RUNNING00:25:3600:51:1700:51:1339-
#56 60131Przemek Maślanko1962BRZEZINY00:25:4100:52:4400:52:4151-
#57 64133Piotr Twardowski1976KUTNOKUTNO BIEGA00:25:4400:53:3400:53:3255-
#58 6738Monika Glonek-Sikora1981ŻYRARDÓWLKS KOLUSZKI00:25:5600:53:5500:53:54-10
#59 6188Marcin Olbromski1977KOLUSZKI00:25:5900:52:5900:52:5152-
#60 49157Krzysztof Łągwa1983OPOCZNO00:26:0000:52:0100:51:5543-
#61 57150Marcin Kowalczyk1979ŁÓDŹ00:26:0100:52:3200:52:2448-
#62 56122Magdalena Rapacka2000GAŁKÓW MAŁYPIETRZYK RUNNING TEAM00:26:1100:52:2200:52:18-9
#63 5957Rafał Piaseczny1983ŁÓDŹROSSBIEGANI00:26:1300:52:4100:52:3250-
#64 6233Tomasz Andrzejewski1962PABIANICEGILLETTE RUN00:26:1500:53:1600:52:5853-
#65 6932Marcin Brzeziński1985KOLUSZKIRAZEM TRENUJEMY SPORT00:26:1800:53:5600:53:4659-
#66 66166Przemysław Matusiak1994KOLUSZKI00:26:1900:53:5000:53:4857-
#67 63100Łukasz Majchrzak1991SWĘDÓWPIETRZYK RUNNING TEAM00:26:2600:53:2600:53:1954-
#68 7529Adam Weiss1968BUKOWIECMARSHAL RUNNERS00:26:2900:54:5700:54:5163-
#69 7083Zbigniew Najder1967UJAZD00:26:3100:53:5700:53:5160-
#70 73115Katarzyna Szostek1969KOLUSZKIPIETRZYK RUNNING TEAM00:26:3200:54:2000:54:14-11
#71 5843Artur Prasal1975ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ00:26:3400:52:3900:52:3449-
#72 6835Stanisław Korczyński1953ŁÓDŹRYSIOTEAM00:26:3500:53:5600:53:5358-
#73 72116Piotr Włodarczyk1976ŁÓDŹPIETRZYK RUNNING TEAM00:26:4000:54:1600:54:1462-
#74 7713Łukasz Dębski1983SKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE00:26:4300:55:3300:55:2765-
#75 7463Joanna Jagiełło1980MILEJÓW00:26:4600:54:3200:54:25-12
#76 6558Artur Beier1989ŁÓDŹROSSBIEGANI00:26:4800:53:4700:53:3856-
#77 71196Kamil Weinberg1972ŁÓDŹBIEGIEM PO PIWO00:26:5400:54:0400:53:5861-
#78 90132Tomasz Leszko1979ŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA00:26:5800:56:5100:56:4474-
#79 10847Marcin Nowacki1978STRYKÓW00:27:1600:59:3700:59:2589-
#80 78148Witek Urbanek1975KOLUSZKI00:27:3200:55:4300:55:3566-
#81 10085Krzysztof Walczak1980ROKICINY-KOLONIA00:27:3700:58:5100:58:4683-
#82 79141Iwona Łągwa1981OPOCZNO00:27:4100:55:5400:55:44-13
#83 94125Wojciech Adamczyk1961KRAKÓWWEST COAST RUNNERS CYPRUS00:27:4100:57:1900:57:1178-
#84 8342Mariusz Kamiński1988ŁÓDŹ#CHEMICALRUN00:27:4700:56:2600:56:1369-
#85 8897Iwona Banach1981ROKICINY00:27:4800:56:4700:56:41-16
#86 8646Albert Mroziński1975ALEKSNADRÓW ŁÓDZKI00:27:5100:56:4100:56:3471-
#87 8545Renata Mrozińska1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI00:27:5200:56:4000:56:33-15
#88 97158Monika Zaborska1986SIERŻNIA00:27:5400:58:0700:58:02-17
#89 81184Marzena Szczechowicz1972BRZEZINYJACEKBIEGA RUNNING TEAM00:27:5900:56:1400:56:02-14
#90 7671Bartosz Helios1988KOLUSZKI00:28:0200:55:1100:55:0064-
#91 89146Paweł Spułtowski1971ŁÓDŹBIEG NA 6 ŁAP00:28:1700:56:4900:56:3573-
#92 9514Radosław Kakowski1972ŁÓDŹ00:28:1800:57:3400:57:2279-
#93 91149Bartłomiej Krych1995KOLUSZKI00:28:1900:56:5300:56:3975-
#94 8210Tadeusz Ruta1950DOBRA NOWINYWKB META LUBLINIEC00:28:2000:56:1400:56:0268-
#95 11970Rafał Lubczyński1993ROGÓW00:28:2401:01:0901:01:0995-
#96 92102Krzysztof Simon1980GAŁKÓW MAŁY00:28:2600:56:5800:56:5576-
#97 87190Paweł Lasota1972ŁOWICZRUN FOREST RUN00:28:3700:56:4400:56:2672-
#98 9921Szymon Dziedziński1974GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGU00:28:4200:58:4600:58:3782-
#99 110145Wojciech Frąk1980ŁÓDŹ00:28:5200:59:4600:59:3891-
#100 11786Martyna Kaczorowska1983SOCHACZEW00:28:5201:00:3501:00:32-23

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności