Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

2. Procad Lisowice Trail

Wyniki - 27 października 2018, Lisowice

Msc
Nr
Rok
5
Km
M
K
-
-
-
#1 145189Mirosław Wojdal197800:32:4201:08:4301:08:43114-
#2 8545Renata Mrozińska1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI00:27:5200:56:4000:56:33-15
#3 8646Albert Mroziński1975ALEKSNADRÓW ŁÓDZKI00:27:5100:56:4100:56:3471-
#4 1049Marek Kłysz1968ANDRESPOLRAZEM TRENUJEMY SPORT00:21:4200:43:4000:43:3910-
#5 55154Mateusz Kopczyński1992ANDRESPOL00:25:2900:52:1600:52:0847-
#6 44111Dariusz Strzechowski1981BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYRAJSPORT ACTIVE PIETRZYK RUNNING00:25:3600:51:1700:51:1339-
#7 142104Zbigniew Tomczak1987BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYVITADIET SPORT TEAM00:33:4901:07:3101:07:22111-
#8 4898Mariusz Pelian1986BEŁCHATÓWBIEGING TEAM ZELÓW00:25:2700:51:3200:51:2742-
#9 159139Przemysław Dąbrowski1962BEŁCHATÓWAKTYWNI KAMIEŃSK00:36:4101:15:2401:15:04124-
#10 4655Krzysztof Kotynia1967BRZEZINYKLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI00:24:5700:51:1900:51:1641-
#11 47120Martyna Słowikowska1987BRZEZINY00:25:3200:51:2500:51:19-6
#12 60131Przemek Maślanko1962BRZEZINY00:25:4100:52:4400:52:4151-
#13 81184Marzena Szczechowicz1972BRZEZINYJACEKBIEGA RUNNING TEAM00:27:5900:56:1400:56:02-14
#14 10324Cezary Gałązka1968BRZEZINY00:29:2100:59:1200:59:0185-
#15 13031Damian Jaworski1999BRZEZINY00:30:3701:02:3901:02:28102-
#16 146177Marek Krysiak1979BRZEZINY00:32:5901:08:5501:08:45115-
#17 2082Konrad Siennicki1977BUKOWIEC00:23:3800:47:5000:47:4719-
#18 7529Adam Weiss1968BUKOWIECMARSHAL RUNNERS00:26:2900:54:5700:54:5163-
#19 102156Adam Ciechański1968BUKOWIECRAZEM TRENUJEMY SPORT00:29:0200:59:0800:59:0484-
#20 12193Jarosław Reszka1983BYDGOSZCZ00:21:4300:44:4500:44:4412-
#21 8210Tadeusz Ruta1950DOBRA NOWINYWKB META LUBLINIEC00:28:2000:56:1400:56:0268-
#22 10476Kamila Wężyk1984EDOŃ PRZYKOŚCIELNY00:29:5500:59:2500:59:09-19
#23 3759Anna Wiktorowska1981GAŁKÓW DUŻY00:24:4300:50:0300:50:01-4
#24 4580Przemysław Lewinski1978GAŁKÓW DUŻY00:24:5100:51:1700:51:1540-
#25 24174Marcin Mikołajczyk1981GAŁKÓW MAŁY00:24:0200:48:1700:48:0223-
#26 54121Renata Rapacka1977GAŁKÓW MAŁYPIETRZYK RUNNING TEAM00:25:3500:52:1500:52:11-8
#27 56122Magdalena Rapacka2000GAŁKÓW MAŁYPIETRZYK RUNNING TEAM00:26:1100:52:2200:52:18-9
#28 92102Krzysztof Simon1980GAŁKÓW MAŁY00:28:2600:56:5800:56:5576-
#29 10696Jarek Rzeznik1982GAŁKÓW MAŁY00:29:5900:59:2900:59:1387-
#30 2722Jakub Kowalski1983GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGU00:24:0500:48:4000:48:3326-
#31 9921Szymon Dziedziński1974GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGU00:28:4200:58:4600:58:3782-
#32 135188Kalina Stanik2002GŁOWNOKLUB SPORTOWY GŁOWNO W BIEGU00:30:3401:03:5501:03:48-30
#33 148173Artur Głowacki1976HELENÓW00:33:5201:09:4601:09:30117-
#34 155172Anna Głowacka1980HELENÓW00:36:3901:14:1601:14:01-35
#35 115106Magda Leśniczak1985INCZEWRAJSPORT ACTIVE00:30:1101:00:1301:00:01-21
#36 4091Paweł Zysk1965JANÓWKA00:24:5600:50:2200:50:2036-
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !143Magdalena Pierzchała1999JUSTYNÓWLKS KOLUSZKI00:22:5900:46:2900:46:29-1
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Patryk Stypułkowski1995KOLUSZKIRKS ŁÓDŹ00:17:2400:35:2900:35:292-
#39 18143Piotr Piwowarski1995KOLUSZKI00:23:3900:47:1900:47:1417-
#40 19109Kacper Piwowarski1996KOLUSZKI00:23:3700:47:3400:47:2918-
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33123Małgorzata Jagieełło1967KOLUSZKILKS KOLUSZKI00:24:0000:49:0700:49:02-3
#42 3525Waldemar Kotynia1968KOLUSZKIVIVALDI TEAM00:24:1400:49:4800:49:3732-
#43 5248Andrzej Kunka1976KOLUSZKIRAZEM TRENUJEMY SPORT PIETRZYK RUNNING00:25:2300:25:2300:52:1345-
#44 6188Marcin Olbromski1977KOLUSZKI00:25:5900:52:5900:52:5152-
#45 66166Przemysław Matusiak1994KOLUSZKI00:26:1900:53:5000:53:4857-
#46 6932Marcin Brzeziński1985KOLUSZKIRAZEM TRENUJEMY SPORT00:26:1800:53:5600:53:4659-
#47 73115Katarzyna Szostek1969KOLUSZKIPIETRZYK RUNNING TEAM00:26:3200:54:2000:54:14-11
#48 7671Bartosz Helios1988KOLUSZKI00:28:0200:55:1100:55:0064-
#49 78148Witek Urbanek1975KOLUSZKI00:27:3200:55:4300:55:3566-
#50 84144Piotr Chałat1986KOLUSZKI00:28:5900:56:4000:56:2670-
#51 91149Bartłomiej Krych1995KOLUSZKI00:28:1900:56:5300:56:3975-
#52 9356Paweł Szymczyk1983KOLUSZKI00:29:2300:57:1500:57:0177-
#53 10799Łukasz Pawlak1985KOLUSZKI-00:30:1200:59:3000:59:2088-
#54 10989Grzegorz Dulas1980KOLUSZKI00:29:4200:59:4600:59:4690-
#55 116160Monika Karwacka1977KOLUSZKI00:29:4501:00:2301:00:18-22
#56 13215Robert Kowalski1974KOLUSZKI00:30:1201:03:0001:02:49104-
#57 13772Rafał Krasoń1988KOLUSZKI00:30:5501:05:4501:05:35107-
#58 151171Karina Banaszczak1991KOLUSZKI00:35:0801:12:2501:12:09-32
#59 152194Janusz Kurc1944KOLUSZKI00:35:0101:12:3001:12:29120-
#60 16128Marek Baran1972KOŃSKIEPASAT KOŃSKIE00:23:2600:47:1400:47:1015-
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3187Seweryn Duda1981KRAKÓW16 BGD KRAKÓW00:18:0100:36:3100:36:313-
#62 94125Wojciech Adamczyk1961KRAKÓWWEST COAST RUNNERS CYPRUS00:27:4100:57:1900:57:1178-
#63 64133Piotr Twardowski1976KUTNOKUTNO BIEGA00:25:4400:53:3400:53:3255-
#64 118135Agnieszka Wolińska1979KUTNOKUTNO BIEGA00:30:1401:00:4501:00:34-24
#65 122164Kamila Jeziorska1981KUTNOKUTNO BIEGA00:32:1801:01:4001:01:30-26
#66 124165Emil Janczura1987KUTNO00:32:1701:01:4101:01:3097-
#67 157134Piotr Staniszewski1985KUTNOTEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA00:36:3801:15:1201:14:56122-
#68 5130Zofia Sykuła1983LIPIANKI00:25:2000:52:1100:52:07-7
#69 12893Olga Łopatka1979LUDWIKÓW00:31:0501:02:1701:02:05-28
#70 3864Konrad Jagiełło1980MILEJÓW00:24:3000:50:1900:50:1734-
#71 5068Tomasz Barczak1977MILEJÓW00:25:1900:52:1000:52:0844-
#72 7463Joanna Jagiełło1980MILEJÓW00:26:4600:54:3200:54:25-12
#73 11267Katarzyna Barczak1977MILEJÓWCOOPER STANDARD PIOTRKOW00:29:2100:59:5700:59:50-20
#74 1727Marcin Duła1982NIEWIADÓW00:23:4200:47:1700:47:1516-
#75 160182Eliza Promińska-Goss1978NOWE CHRUSTYRAJSPORT ACTIVE WINTER SWIMMING01:22:13-36
#76 841Jarosław Szewczyk1974NOWY BEDOŃRAZEM TRENUJEMY SPORT00:21:0000:42:3600:42:368-
#77 105170Tomek Heindl1983NOWY BEDOŃ00:29:5500:59:2500:59:0986-
#78 49157Krzysztof Łągwa1983OPOCZNO00:26:0000:52:0100:51:5543-
#79 79141Iwona Łągwa1981OPOCZNO00:27:4100:55:5400:55:44-13
#80 156176Grzegorz Sygut1953OPOCZNOATLAS RUNNING TEAM00:35:1601:14:2101:14:10121-
#81 479Mateusz Jaszczak1990OZORKÓWAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA00:18:1100:36:5300:36:534-
#82 10160Grażyna Walis1969OZORKÓW-00:30:1600:59:0600:58:50-18
#83 126130Łukasz Stodulski1982OZORKÓW00:30:0701:01:5001:01:3999-
#84 13184Tomasz Jasnowski1995OZORKÓW00:30:4001:02:5701:02:52103-
#85 6233Tomasz Andrzejewski1962PABIANICEGILLETTE RUN00:26:1500:53:1600:52:5853-
#86 11417Piotr Krawczyk1974PABIANICERAZEM TRENUJEMY SPORT00:30:0201:00:1200:59:5494-
#87 149110Sebastian Szamol1975PABIANICE00:35:1101:10:4301:10:24118-
#88 80186Sławomir Michoń1971PRYMUSOWA WOLAATLAS RUNNING TEAM00:25:1200:25:1200:56:0067-
#89 5191Piotr Wijata1984PRZYSUCHAPRZYSUCHA BIEGA00:18:1200:37:5300:37:535-
#90 28181Marcin Kunz1991RAWA MAZOWIECKA00:24:1200:48:4200:48:3727-
#91 11970Rafał Lubczyński1993ROGÓW00:28:2401:01:0901:01:0995-
#92 32183Włodzimierz Jeżyna1964ROKICINY00:24:5300:48:5900:48:5930-
#93 8897Iwona Banach1981ROKICINY00:27:4800:56:4700:56:41-16
#94 10085Krzysztof Walczak1980ROKICINY-KOLONIA00:27:3700:58:5100:58:4683-
#95 6126Paweł Tomeczkowski1984RUMIAAGATA TEAM00:18:5000:38:0100:38:016-
#96 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Artur Kozłowski1985SIERADZSANPROBI TEAM00:17:0900:34:1400:34:141-
#97 97158Monika Zaborska1986SIERŻNIA00:27:5400:58:0700:58:02-17
#98 7713Łukasz Dębski1983SKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE00:26:4300:55:3300:55:2765-
#99 15036Dominik Michalak1977SMARDZEW00:34:5701:10:5701:10:44119-
#100 11786Martyna Kaczorowska1983SOCHACZEW00:28:5201:00:3501:00:32-23

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności