Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

2. Procad Lisowice Trail

Wyniki - 27 października 2018, Lisowice

Msc
Nr
Rok
5
Km
M
K
-
-
-
#1 152194Janusz Kurc1944KOLUSZKI00:35:0101:12:3001:12:29120-
#2 14775Jacek Rembowski1946ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:34:2201:08:5801:08:39116-
#3 143192Ryszard Goszczyński1947ŁÓDŹRYSIOTEAM00:33:3501:07:4601:07:24112-
#4 8210Tadeusz Ruta1950DOBRA NOWINYWKB META LUBLINIEC00:28:2000:56:1400:56:0268-
#5 6835Stanisław Korczyński1953ŁÓDŹRYSIOTEAM00:26:3500:53:5600:53:5358-
#6 156176Grzegorz Sygut1953OPOCZNOATLAS RUNNING TEAM00:35:1601:14:2101:14:10121-
#7 138113Andrzej Lesiak1954ŁÓDŹRYSIOTEAM00:32:5901:06:4901:06:43108-
#8 94125Wojciech Adamczyk1961KRAKÓWWEST COAST RUNNERS CYPRUS00:27:4100:57:1900:57:1178-
#9 60131Przemek Maślanko1962BRZEZINY00:25:4100:52:4400:52:4151-
#10 6233Tomasz Andrzejewski1962PABIANICEGILLETTE RUN00:26:1500:53:1600:52:5853-
#11 11390Marek Chwalborski1962ŁÓDŻ00:30:0401:00:0901:00:0693-
#12 159139Przemysław Dąbrowski1962BEŁCHATÓWAKTYWNI KAMIEŃSK00:36:4101:15:2401:15:04124-
#13 9862Jacek Balicki1963ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNA00:29:3400:58:2800:58:2481-
#14 32183Włodzimierz Jeżyna1964ROKICINY00:24:5300:48:5900:48:5930-
#15 4091Paweł Zysk1965JANÓWKA00:24:5600:50:2200:50:2036-
#16 2337Ryszard Brejnak1966ŻAKOWICERAN-LOG.COM00:23:2500:48:1100:48:0922-
#17 4239Mirosław Pastuszka1966ŁÓDŹRUN ŁDZ00:25:2100:51:0400:50:5737-
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33123Małgorzata Jagieełło1967KOLUSZKILKS KOLUSZKI00:24:0000:49:0700:49:02-3
#19 4655Krzysztof Kotynia1967BRZEZINYKLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI00:24:5700:51:1900:51:1641-
#20 7083Zbigniew Najder1967UJAZD00:26:3100:53:5700:53:5160-
#21 1049Marek Kłysz1968ANDRESPOLRAZEM TRENUJEMY SPORT00:21:4200:43:4000:43:3910-
#22 2577Wojciech Zalasa1968ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:23:5300:48:2700:48:2124-
#23 3525Waldemar Kotynia1968KOLUSZKIVIVALDI TEAM00:24:1400:49:4800:49:3732-
#24 7529Adam Weiss1968BUKOWIECMARSHAL RUNNERS00:26:2900:54:5700:54:5163-
#25 102156Adam Ciechański1968BUKOWIECRAZEM TRENUJEMY SPORT00:29:0200:59:0800:59:0484-
#26 10324Cezary Gałązka1968BRZEZINY00:29:2100:59:1200:59:0185-
#27 158138Dariusz Gudajczyk1968ZELÓW00:36:4001:15:2301:15:03123-
#28 73115Katarzyna Szostek1969KOLUSZKIPIETRZYK RUNNING TEAM00:26:3200:54:2000:54:14-11
#29 10160Grażyna Walis1969OZORKÓW-00:30:1600:59:0600:58:50-18
#30 14487Jacek Kurman1969ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA00:33:2101:08:0101:07:44113-
#31 1374Zbyszek Wojda1970ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:22:2100:45:2600:45:2313-
#32 53155Dariusz Szelest1970WIŚNIOWA GÓRAMY OWN00:25:2300:52:1300:52:1346-
#33 80186Sławomir Michoń1971PRYMUSOWA WOLAATLAS RUNNING TEAM00:25:1200:25:1200:56:0067-
#34 89146Paweł Spułtowski1971ŁÓDŹBIEG NA 6 ŁAP00:28:1700:56:4900:56:3573-
#35 16128Marek Baran1972KOŃSKIEPASAT KOŃSKIE00:23:2600:47:1400:47:1015-
#36 41147Joanna Spułtowska1972ŁÓDŹBIEG NA 6 ŁAP00:25:0600:51:0200:50:47-5
#37 71196Kamil Weinberg1972ŁÓDŹBIEGIEM PO PIWO00:26:5400:54:0400:53:5861-
#38 81184Marzena Szczechowicz1972BRZEZINYJACEKBIEGA RUNNING TEAM00:27:5900:56:1400:56:02-14
#39 87190Paweł Lasota1972ŁOWICZRUN FOREST RUN00:28:3700:56:4400:56:2672-
#40 9514Radosław Kakowski1972ŁÓDŹ00:28:1800:57:3400:57:2279-
#41 841Jarosław Szewczyk1974NOWY BEDOŃRAZEM TRENUJEMY SPORT00:21:0000:42:3600:42:368-
#42 9921Szymon Dziedziński1974GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGU00:28:4200:58:4600:58:3782-
#43 11417Piotr Krawczyk1974PABIANICERAZEM TRENUJEMY SPORT00:30:0201:00:1200:59:5494-
#44 13215Robert Kowalski1974KOLUSZKI00:30:1201:03:0001:02:49104-
#45 14011Radosław Borkowski1974TOMASZÓW MAZOWIECKI00:32:0201:07:0401:06:55109-
#46 5843Artur Prasal1975ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ00:26:3400:52:3900:52:3449-
#47 78148Witek Urbanek1975KOLUSZKI00:27:3200:55:4300:55:3566-
#48 8646Albert Mroziński1975ALEKSNADRÓW ŁÓDZKI00:27:5100:56:4100:56:3471-
#49 123175Joanna Nasarzewska1975STRYKÓWWEST COAST RUNNERS CYPRUS00:30:2201:01:4101:01:33-27
#50 149110Sebastian Szamol1975PABIANICE00:35:1101:10:4301:10:24118-
#51 15450Agnieszka Mikulska1975ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT00:36:0501:13:3401:13:19-34
#52 21179Stanisław Żurek1976TADZIN00:23:4200:47:5800:47:5320-
#53 5248Andrzej Kunka1976KOLUSZKIRAZEM TRENUJEMY SPORT PIETRZYK RUNNING00:25:2300:25:2300:52:1345-
#54 64133Piotr Twardowski1976KUTNOKUTNO BIEGA00:25:4400:53:3400:53:3255-
#55 72116Piotr Włodarczyk1976ŁÓDŹPIETRZYK RUNNING TEAM00:26:4000:54:1600:54:1462-
#56 148173Artur Głowacki1976HELENÓW00:33:5201:09:4601:09:30117-
#57 2082Konrad Siennicki1977BUKOWIEC00:23:3800:47:5000:47:4719-
#58 5068Tomasz Barczak1977MILEJÓW00:25:1900:52:1000:52:0844-
#59 54121Renata Rapacka1977GAŁKÓW MAŁYPIETRZYK RUNNING TEAM00:25:3500:52:1500:52:11-8
#60 6188Marcin Olbromski1977KOLUSZKI00:25:5900:52:5900:52:5152-
#61 11267Katarzyna Barczak1977MILEJÓWCOOPER STANDARD PIOTRKOW00:29:2100:59:5700:59:50-20
#62 116160Monika Karwacka1977KOLUSZKI00:29:4501:00:2301:00:18-22
#63 15036Dominik Michalak1977SMARDZEW00:34:5701:10:5701:10:44119-
#64 15354Ewa Kierzek1977ŁÓDŹ#HAPPYRUNNERS00:36:0501:13:3401:13:21-33
#65 31159Rafał Sut1978STRÓŻA00:24:4000:48:5700:48:5229-
#66 4580Przemysław Lewinski1978GAŁKÓW DUŻY00:24:5100:51:1700:51:1540-
#67 8545Renata Mrozińska1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI00:27:5200:56:4000:56:33-15
#68 10847Marcin Nowacki1978STRYKÓW00:27:1600:59:3700:59:2589-
#69 145189Mirosław Wojdal197800:32:4201:08:4301:08:43114-
#70 160182Eliza Promińska-Goss1978NOWE CHRUSTYRAJSPORT ACTIVE WINTER SWIMMING01:22:13-36
#71 22129Maciej Radczyc1979ŁÓDŹPIETRZYK RUNNING TEAM00:24:0200:48:0200:48:0121-
#72 36118Łukasz Łukasik1979ŁÓDZPIETRZYK RUNNING TEAMRTS00:24:5200:49:5000:49:4433-
#73 57150Marcin Kowalczyk1979ŁÓDŹ00:26:0100:52:3200:52:2448-
#74 90132Tomasz Leszko1979ŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA00:26:5800:56:5100:56:4474-
#75 118135Agnieszka Wolińska1979KUTNOKUTNO BIEGA00:30:1401:00:4501:00:34-24
#76 12893Olga Łopatka1979LUDWIKÓW00:31:0501:02:1701:02:05-28
#77 12966Rafał Szymański1979ŁÓDŹ00:30:0501:02:3901:02:28101-
#78 146177Marek Krysiak1979BRZEZINY00:32:5901:08:5501:08:45115-
#79 15168Przemysław Jabłoński1980ŁÓDŹZABIEGANY W ŁODZI00:23:3700:46:3500:46:3414-
#80 3864Konrad Jagiełło1980MILEJÓW00:24:3000:50:1900:50:1734-
#81 7463Joanna Jagiełło1980MILEJÓW00:26:4600:54:3200:54:25-12
#82 92102Krzysztof Simon1980GAŁKÓW MAŁY00:28:2600:56:5800:56:5576-
#83 10085Krzysztof Walczak1980ROKICINY-KOLONIA00:27:3700:58:5100:58:4683-
#84 10989Grzegorz Dulas1980KOLUSZKI00:29:4200:59:4600:59:4690-
#85 110145Wojciech Frąk1980ŁÓDŹ00:28:5200:59:4600:59:3891-
#86 155172Anna Głowacka1980HELENÓW00:36:3901:14:1601:14:01-35
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3187Seweryn Duda1981KRAKÓW16 BGD KRAKÓW00:18:0100:36:3100:36:313-
#88 24174Marcin Mikołajczyk1981GAŁKÓW MAŁY00:24:0200:48:1700:48:0223-
#89 3759Anna Wiktorowska1981GAŁKÓW DUŻY00:24:4300:50:0300:50:01-4
#90 44111Dariusz Strzechowski1981BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYRAJSPORT ACTIVE PIETRZYK RUNNING00:25:3600:51:1700:51:1339-
#91 6738Monika Glonek-Sikora1981ŻYRARDÓWLKS KOLUSZKI00:25:5600:53:5500:53:54-10
#92 79141Iwona Łągwa1981OPOCZNO00:27:4100:55:5400:55:44-13
#93 8897Iwona Banach1981ROKICINY00:27:4800:56:4700:56:41-16
#94 122164Kamila Jeziorska1981KUTNOKUTNO BIEGA00:32:1801:01:4001:01:30-26
#95 13616Michał Miazek1981UJAZD00:30:3001:04:2401:04:14106-
#96 1727Marcin Duła1982NIEWIADÓW00:23:4200:47:1700:47:1516-
#97 10696Jarek Rzeznik1982GAŁKÓW MAŁY00:29:5900:59:2900:59:1387-
#98 126130Łukasz Stodulski1982OZORKÓW00:30:0701:01:5001:01:3999-
#99 13353Robert Sobczak1982ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:31:3301:03:1201:03:00105-
#100 12193Jarosław Reszka1983BYDGOSZCZ00:21:4300:44:4500:44:4412-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności