Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Poznan #327

Wyniki - 27 października 2018, Poznan

Cityzen_ General
Msc
Kat
M
K
-
#1 40Władysław FaltyńskiVM65-6974.19 %00:23:1538-WKS Grunwald Poznan
#2 64Przemysław P. MatuszewskiSM30-3452.92 %00:24:3459-Rozwiń z nami skrzydła
#3 106Matt FentonVM35-3949.94 %00:26:5694-Rebel Runners ~ Medway
#4 23Dariusz SoleckiVM55-5972.94 %00:21:1522-Piątkowo na Biegowo
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jan HordychSM20-2471.02 %00:18:142-PCH_RUN
#6 146Patryk LemanJM15-1745.03 %00:29:59118-Olimpia Poznan
#7 22Piotr KuczyńskiVM60-6476.97 %00:21:1221-NKB Chyży Nowy Tomyśl
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Mieszko MazurekSM20-2470.70 %00:18:193-Night Runners
#9 82Zbigniew Tomasz LipińskiVM35-3953.03 %00:25:3375-Night Runners
#10 116Maciej KowalskiVM45-4952.92 %00:27:26100-Night Runners
#11 124Jarosław OlszewskiVM45-4952.09 %00:27:52103-Night Runners
#12 178Dorota ŁagowskaVW40-4433.29 %00:46:13-50Night Runners
#13 17Krzysztof SwornowskiVM40-4467.15 %00:20:4817-Naramowice Biegają
#14 56Wiola HarkiewiczSW30-3461.35 %00:24:09-4Naramowice Biegają
#15 57Piotr HarkiewiczVM35-3955.28 %00:24:0953-Naramowice Biegają
#16 75Paweł SzymkowiakVM50-5460.47 %00:25:0068-Naramowice Biegają
#17 87Krzysztof KunowskiVM45-4955.29 %00:25:5079-Naramowice Biegają
#18 143Witold PrzybylskiVM40-4447.01 %00:29:02116-MUAY RUNNING TEAM
#19 167Marcin JaźwieckiVM40-4439.85 %00:34:15125-MUAY RUNNING TEAM
#20 168Anita WaszykSW30-3443.34 %00:34:18-43MUAY RUNNING TEAM
#21 13Ariel ImiołekVM35-3965.14 %00:20:2213-Maratończyk Poznań
#22 73Mateusz KleczSM25-2951.67 %00:24:5866-kupiepakiet.pl
#23 72Waldemar W. BudnerVM55-5962.29 %00:24:5365-KB UE Poznań
#24 84Andrzej WogaVM50-5459.05 %00:25:3677-KB DęBIEC
#25 89Alicja Beata Łabędzka-BugajVW50-5467.25 %00:25:54-9KB DęBIEC
#26 123Tomasz GolonVM35-3948.29 %00:27:51102-Kapitan Bomba Team
#27 95Roman RosółVM45-4954.58 %00:26:2384-Hernik Team
#28 101Dawid BulczyńskiSM30-3448.81 %00:26:3090-gRUNwald team Poznań
#29 174Magdalena PrzyborskaJW1044.12 %00:41:04-48gRUNwald team Poznań
#30 175Piotr PrzyborskiVM40-4433.68 %00:41:07127-gRUNwald team Poznań
#31 7Łukasz GolakVM35-3967.38 %00:19:347-Goggle Pro Active Eyewear
#32 12Tomasz ŁawniczakVM35-3964.78 %00:20:2112-Drużyna Szpiku
#33 33Maciej LemanVM45-4964.82 %00:22:1331-Drużyna Szpiku
#34 58Jacek StudzińskiVM35-3955.91 %00:24:1454-Drużyna Szpiku
#35 130Bartosz KoczorowskiVM35-3948.08 %00:28:11108-Drużyna Szpiku
#36 151Anna Maria RatajczykVW35-3949.67 %00:30:18-32Drużyna Szpiku
#37 21Jan HelakSM30-3461.75 %00:21:0020-Drużyna Jezusa
#38 76Michał JuszczakVM35-3953.26 %00:25:0469-Drużyna Jezusa
#39 169Małgorzata ŚmigielskaVW35-3942.92 %00:35:25-44Ciastki.pz
#40 171Sławka OlejniczakVW40-4442.24 %00:36:25-46Ciastki.pz
#41 172Zuza SzycSW25-2940.62 %00:36:26-47Ciastki.pz
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Mateusz AgaciakSM25-2976.63 %00:16:501-
#43 4Mateusz KrenciszVM35-3971.71 %00:18:234-
#44 5Kevin GzielSM20-2467.95 %00:18:595-
#45 6Marcin GałkowskiVM45-4974.35 %00:19:226-
#46 8Dominik SękowskiVM40-4470.42 %00:19:408-
#47 9Jakub Marcin AntkowiakSM20-2464.02 %00:20:099-
#48 10Jakub KoczorowskiVM40-4467.69 %00:20:1010-
#49 11Łukasz ŁawińskiSM25-2963.65 %00:20:1611-
#50 14Piotr KaźmierczakVM35-3966.31 %00:20:2614-
#51 15Przemek RoszykVM40-4468.45 %00:20:3315-
#52 16Pawel MuchowiczVM40-4467.79 %00:20:4516-
#53 18Jędrzej WaberskiSM25-2961.97 %00:20:4918-
#54 19Rafał PaprzyckiVM40-4466.43 %00:20:5119-
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !20Agnieszka KijakSW30-3470.78 %00:20:56-1
#56 24Adam RakowskiJM15-1764.27 %00:21:1923-
#57 25Daniel MarekVM40-4465.32 %00:21:2324-
#58 26Patryk MatczakSM20-2460.57 %00:21:3125-
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !27Adrianna OlszewskaSW20-2468.36 %00:21:39-2
#60 28Robert PolaczekVM45-4965.21 %00:21:4526-
#61 29Nieznany--
#62 30Robert PokrywkaJM15-1763.50 %00:21:5528-
#63 31Wojciech M. WiatrVM45-4966.19 %00:21:5629-
#64 32Tomasz StachowskiSM30-3459.62 %00:22:0030-
#65 34Franek StyszyńskiJM15-1762.08 %00:22:2532-
#66 35Maciej KosińskiSM25-2957.12 %00:22:3533-
#67 36Grzegorz GórskiVM40-4461.19 %00:22:3834-
#68 37Artur BednarekVM35-3957.74 %00:22:5035-
#69 38Jakub Dominik NadwórnyJM11-1462.03 %00:22:5236-
#70 39Karol ŚcibiorVM35-3957.72 %00:22:5937-
#71 41Marek SzydłowskiVM35-3957.05 %00:23:2439-
#72 42Miłosz WiktorkoVM35-3956.89 %00:23:2840-
#73 43Wiesław ChojniakVM45-4960.31 %00:23:3141-
#74 44Andrzej ŻyłaVM45-4960.23 %00:23:3342-
#75 45Szymon HardykSM30-3455.20 %00:23:3343-
#76 46Sylwester CichowlasVM40-4458.77 %00:23:3444-
#77 47Bartosz KabałaSM20-2454.70 %00:23:3545-
#78 48Andrzej GóralczykVM55-5966.76 %00:23:3746-
#79 49Rajmund RatajczakVM55-5965.26 %00:23:4547-
#80 50Michał SydorukVM40-4457.61 %00:23:5248-
#81 51Janusz SzymańskiVM65-6971.53 %00:23:5349-
#82 52Marcin KoldykaVM35-3956.24 %00:23:5550-
#83 53Nieznany--
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 54Katarzyna PastwaSW30-3461.77 %00:24:04-3
#85 55Grzegorz Piotr TomaszewskiVM40-4456.68 %00:24:0552-
#86 59Małgorzata WawrzyniakVW35-3962.41 %00:24:15-5
#87 60Robert WawrzyniakVM35-3955.84 %00:24:1655-
#88 61Marek PiosikVM45-4958.25 %00:24:2156-
#89 62Jakub HolakSM30-3453.14 %00:24:2457-
#90 63Grzegorz KrawczukVM50-5460.89 %00:24:2558-
#91 65Jakub KrychVM40-4456.26 %00:24:3760-
#92 66Magdalena ZapałaSW25-2960.08 %00:24:38-6
#93 67Małgorzata KrystkowiakSW30-3460.49 %00:24:38-7
#94 68Ryszard Marek RaśVM65-6969.93 %00:24:4061-
#95 69Karol KarwatSM30-3453.14 %00:24:4162-
#96 70Paweł RybszlegerVM40-4456.24 %00:24:5063-
#97 71Piotr Łukasz WojnarowskiSM30-3451.98 %00:24:5364-
#98 74Nieznany--
#99 77Michał KleczSM30-3451.92 %00:25:0870-
#100 78Szymon Borawski-ReksVM35-3953.09 %00:25:2071-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności