Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

AmberExpo Półmaraton

Wyniki - 28 października 2018, Gdańsk

Msc
Nr
M
K
Kat
5
Km
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13710Mumo Joseph MutwantheiMachakosKE1-M1800:15:4200:31:3800:47:3601:00:5001:07:3201:07:32
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Kujawski ŁukaszŻukowoPLRunnersi S7 Banino2-M3000:15:5500:32:0000:47:5101:01:0301:07:4001:07:40
#3 43920Mikhalkin SiarheiNovopolotskBYNaftan/Eridan4-M2500:15:5500:32:0000:48:1001:01:4501:08:4101:08:41
#4 58Głogowski AdamGdyniaPLUKS EKONOMIK-Maratończyk Lębork / ATC Cargo Team5-M2500:16:4000:33:1200:49:1601:02:3301:09:1001:09:10
#5 61637Mikielski DanielOlsztynekPL6-M2500:16:3400:33:3700:50:3101:04:3701:11:4001:11:40
#6 73092Miszewski MarcinGdyniaPLIntel Runners7-M3000:16:5100:34:0100:50:5801:05:1701:12:3701:12:37
#7 81624Zyborowicz BartłomiejDubeninkiPLRunnersi S7 Banino AdRunaLine8-M1800:17:5100:35:4400:52:4801:06:5701:14:0201:14:04
#8 91650Kwarta MaciejBolszewoPLBatalion Dowodzenia MW9-M3000:17:3300:35:1700:52:3701:07:1101:14:2701:14:27
#9 103033Fazzi NicoloMassaITgp parco delle apuane evolution sport10-M2500:17:3300:35:4400:53:0801:07:4901:15:0701:15:09
#10 111594Kąkol KacperGdyniaPL11-M2500:17:5100:35:4500:53:0801:07:5401:15:1201:15:14
#11 123066Michalski PiotrPiasecznoPL12-M3500:16:5100:34:5200:52:4801:08:0001:15:4001:15:40
#12 131675Richert JarosławLuzinoPLMaja Team13-M3500:17:5200:35:5000:53:3701:08:3501:16:0901:16:11
#13 142005Serebro SergeiKaliningradRU14-M3500:17:5600:36:1300:53:5801:16:1501:16:17
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !154095Somava IrynaGrodnoBYGrodnooblsport-1K2500:17:5100:35:5000:53:4001:08:5001:16:2501:16:25
#15 162270Szopiński DariuszPrzechlewoPLUrząd Gminy Przechlewo15-M3500:17:3400:35:4700:53:4101:08:5301:16:3301:16:35
#16 173353Bagrowski TomaszGdańskPLflash.bikestats.pl16-M3500:17:5500:36:3600:54:4401:09:2901:16:4301:16:45
#17 182202Szwaj ŁukaszOlsztynPLTeam Kopeć17-M3500:18:1500:36:4700:54:4501:09:3401:16:5901:17:01
#18 192287Błaszczyk BartłomiejŁódźPLSuper Team18-M3000:18:4200:37:2800:55:3601:10:1701:17:2901:17:31
#19 203745Góralski MarcinGdyniaPL19-M3500:18:3400:37:2200:55:3701:10:1801:17:3201:17:34
#20 213912Nowicki ArturMalczycePLPomorski Team Biegowy/ 1bz Lębork20-M3000:18:0700:36:4900:55:1401:10:2001:18:0201:18:04
#21 22195Karpiński JędrzejGdyniaPLLufthansa Systems Poland Active!21-M2500:18:4200:37:2700:55:3701:10:3901:18:0601:18:11
#22 231589Gapski MateuszGdańskPLAkademia Biegania22-M3000:18:4300:37:2800:55:3701:10:3801:18:0701:18:09
#23 243386Długosz JacekStarachowicePL23-M3500:17:3100:35:4900:54:2801:10:1901:18:1701:18:19
#24 255Najmowicz PawełOlsztynPLTri NEGU24-M2500:17:1600:35:2300:53:4501:10:0701:18:5401:18:54
#25 261773Makarski TomaszGdańskPLMM Projekt25-M4000:18:5200:37:4500:56:1601:11:3501:18:5601:18:58
#26 271794Moderhak MateuszGdańskPL26-M3500:18:5300:37:4500:56:1601:11:4101:18:5901:19:05
#27 283205Zarzycki MaciejPodkowa LeśnaPL27-M2500:19:1200:38:0300:56:3501:11:4201:19:0001:19:04
#28 293498Pożarowszczyk AdamWarszawaPLMinisterstwo Głupich Kroków Legionowo28-M3000:18:5200:37:4600:56:1601:11:4001:19:0501:19:08
#29 301684Godlewski ŁukaszMalborkPLGodlewski Runners29-M3500:18:5200:37:4500:56:1801:11:4001:19:1101:19:13
#30 313328Kosakowski ŁukaszSzczecinPLSiili Solutions Siili Solutions30-M3500:18:5200:37:4600:56:1701:11:4101:19:1201:19:14
#31 322168Chyb RadosławGdynia DąbrowaPL- -30-M3500:18:4000:37:2800:55:5101:11:2501:19:1201:19:16
#32 333722Samsonov SergeyGdańskPL32-M3500:18:5200:37:4500:56:1601:11:4001:19:1501:19:20
#33 34799Witt OskarGdańskPL33-M1800:18:5200:37:4500:56:1601:11:4101:19:2101:19:27
#34 353471Jędrzejczyk ŁukaszMrągowoPLKlub Biegacza Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo33-M3500:18:4300:37:2900:56:1701:11:4101:19:2101:19:21
#35 361843Przybyła AdrianIławaPLTeam Kopeć35-M2500:18:1700:37:2300:56:0701:11:4401:19:2601:19:28
#36 3710Marszal MariuszNowy Dwór MazowieckiPLRK Athletics36-M3500:18:5200:37:4500:56:1601:19:3901:19:41
#37 38103Duda JacekBraniewoPL37-M4000:18:5300:38:0000:56:5101:12:4301:20:3301:20:38
#38 393899Brząkalski KrzysiekPłockPLeAzymut.pl38-M2500:18:5500:38:0100:56:5401:12:5701:20:4901:20:53
#39 402703Mrowiec KacperŻywiecPL39-M1800:19:2000:38:4800:57:3701:13:2401:21:0001:21:08
#40 412682Żurawicz AndrzejRumiaPLMiody Chwarszczańskie40-M2500:18:5200:38:0900:57:2201:13:3301:21:2101:21:24
#41 421428Bjerre HenrikGdanskDKArla Foods Arla Foods41-M2500:19:4100:39:1700:58:0601:13:5101:21:2301:21:34
#42 432197Kowalski DariuszZłotówPLZłotowski bieg zawilca42-M5000:19:2000:38:4800:57:5501:13:5601:21:4201:21:46
#43 442331Adamusiak SławomirIławaPLIława biega43-M4000:19:2600:38:5400:58:0301:13:5801:21:4301:21:48
#44 451873Gębski JacekBlizynPLCzarnecki Run Team44-M2500:19:4000:39:1900:58:2101:14:0801:21:4501:21:50
#45 463778Boczek RadosławBliżynPLCzarnecki Run Team45-M4000:19:3300:39:1800:58:2201:14:0701:21:4601:21:50
#46 472538Borkowski ArkadiuszOstrolekaPL46-M1800:19:3200:39:1700:58:2101:14:0701:21:5001:21:53
#47 482273Bagiński TomaszGdańskPL47-M3500:18:5200:37:4500:57:1701:13:4601:21:5201:21:55
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !491681Baranowska-Trzasko AleksandraGdyniaPLEl contragolpe/Studio S7 Banino-2K3500:19:2700:38:5700:58:0801:14:0701:21:5501:21:58
#49 502284Pietrzak PiotrGdańskPL48-M5000:18:5200:37:5300:57:1901:13:4601:21:5901:22:01
#50 513560Bąk PawełSępopolPL49-M4000:19:1900:38:4800:57:5501:13:5601:22:0101:22:05
#51 52438Palaschke MichałGdańskPL50-M2500:19:1100:38:5700:58:0701:14:1901:22:0501:22:08
#52 533023Firla ArkadiuszCieszynPLMDM NT TEAM51-M4000:19:3000:39:0800:58:2001:14:1701:22:1101:22:14
#53 543562Kozielski MichalCelestynówPLCzaja Training System52-M3000:19:3200:39:1800:58:2201:14:1801:22:1201:22:17
#54 554062Budziak ZbigniewGryficePLbenobudziak.pl BENO53-M4500:19:0400:38:3500:58:0101:14:1401:22:2001:22:23
#55 562166Gorczycki GrzegorzGdańskPLNikoś Team54-M3500:21:1000:40:4301:00:1201:16:2301:22:3101:24:16
#56 573527Sajewski PrzemekBiałystokPLBiałostocka Sekta Biegaczy55-M4000:19:4100:39:1800:58:2201:14:3001:22:4201:22:50
#57 583653Troniarz PawełRaszynPLTEAMOCHAL56-M3500:19:3100:39:1900:58:2901:14:4901:22:4701:22:52
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 597Stasiewicz MariolaMiędzyrzec PodlaskiPLMKS ŻAK BIAŁA PODLASKA-3K2500:19:5000:39:3600:58:4901:14:4801:22:4801:22:48
#59 603421Wołoszyk KamilKościerzynaPLNajmowicz Triathlon57-M2500:19:5100:39:5900:59:2301:15:2501:22:5601:23:02
#60 612430Pisarewicz KarolWarszawaPLGPEC Runners Team58-M3000:20:0000:40:0600:59:3301:15:2701:23:0801:23:13
#61 623642Mikita MaciekWarszawaPLResinex Poland Resinex Poland59-M2500:19:5000:39:4300:59:1301:15:1501:23:1301:23:21
#62 632094Krotowski MichałMalborkPLGodlewski Runners60-M3500:20:0400:40:0900:59:3601:15:3701:23:1501:23:24
#63 642323Miliński PiotrGdańskPLSGH61-M2500:19:2900:39:2900:59:0501:15:2601:23:2001:23:24
#64 653608Nawojczyk PrzemysławKętrzynPLAKM Olsztyn/Sklepbiegacza.com AKM Olsztyn/Sklepbiegacz62-M3500:19:5000:39:4300:59:1201:15:3201:23:2901:23:35
#65 663641Łyskanowski MarcinGdańskPLCTS - CzajaTrainingSystem63-M4000:19:4000:39:4000:59:1201:15:2701:23:3001:23:33
#66 672608Jankowski MateuszNowy StawPLGodlewski Runners64-M2500:20:0400:40:0700:59:3701:15:3901:23:3101:23:41
#67 6847Linda MateuszGdańskPLGoyello Power Club65-M3000:19:5700:40:0000:59:2801:15:4901:23:3301:23:41
#68 69588Kotowicz BartoszKwidzynPLKwidzyn Biega66-M3500:18:0100:37:2500:57:1801:14:3201:23:3401:23:37
#69 702142Rojewski MaciejSopotPLCS Group Runners Team67-M3000:19:5800:40:0400:59:3301:15:4601:23:3501:23:44
#70 71513Twarowski MichalStraszynPLTRISPACE JEPPESEN68-M4500:19:5700:40:0800:59:3601:15:5001:23:3701:23:43
#71 723424Tomaszewski ŁukaszGdańskPLJEPPESEN Łomasz68-M2500:19:5800:40:0800:59:3601:15:5001:23:3701:23:43
#72 733972Szopiński TomaszDarłowoPLKB BRYZA Postomino70-M3500:20:0700:40:1000:59:5701:16:1501:23:4101:24:08
#73 743699Kwiatkowski JarekMalborkPLFLOWERS TEAM71-M4000:20:0100:40:0600:59:3601:15:5401:23:5001:23:56
#74 751789Kepka GrzegorzWejherowoPLMaja Team72-M2500:19:1900:39:3700:59:2401:15:4901:23:5101:23:55
#75 761326Kowalski WaldekBorkowoPLLeasing Polski Team73-M3000:20:0600:40:0900:59:5601:16:1401:23:5201:23:59
#76 7799Kuhn PiotrSłupskPL73-M2500:20:0700:40:0900:59:5501:16:1501:23:5201:24:00
#77 783720Izbiński RafałSkarżysko-KamiennaPLSZYMANOWSKI Triathlon Team/STS Skarżysko-Kamienna75-M3500:19:5600:40:0400:59:4101:16:0401:23:5501:23:59
#78 799Pobłocka KatarzynaLęborkPLUKS EKONOMIK-Maratończyk Lębork-4K1800:19:4100:39:4100:59:3101:15:5201:24:0101:24:01
#79 80170Ługowski MarcinGdańskPL76-M3500:18:5400:39:2600:59:2901:16:0601:24:0401:24:10
#80 812114Chybczynski DominikGdanskPLJudo team mifune77-M1800:20:2300:40:4001:00:1801:16:2001:24:0701:24:21
#81 823138Stepanov AleksandrKaliningradRUI LOVE RUNNING77-M2500:20:0000:40:0800:59:4301:16:0501:24:0701:24:11
#82 832605Mollin BartłomiejStrzelnoPLKP PSP Puck79-M4000:20:0200:40:1000:59:5501:16:1501:24:1201:24:20
#83 843876Dalkiewicz DarekSuszPLCrossFit Susz80-M4500:20:0400:40:0600:59:4501:16:1601:24:1501:24:24
#84 852961Dąbrowski BartoszWałczPL80-M3500:20:0200:40:0900:59:5301:16:1401:24:1501:24:26
#85 86565Roszkowski ZdzisławBorkowoPL82-M5500:20:0100:40:0700:59:3701:15:5901:24:1601:24:24
#86 871261Zalewski DariuszGdańskPLM. A. D.83-M4000:18:5400:39:1800:59:2001:16:1301:24:1701:24:24
#87 881869Pietrzak JacekGdyniaPL84-M3500:20:0700:40:0900:59:5701:16:1801:24:1901:24:32
#88 89542Labuda MarekLęborkPL85-M5000:19:5800:40:0800:59:4301:16:1901:24:2301:24:31
#89 903625Pilczuk MaciejWarszawaPL86-M3500:19:5200:40:0700:59:4101:16:1601:24:2501:24:29
#90 912215Zielinski KrzysztofMalborkPL87-M3500:20:0700:40:4301:00:4201:16:4701:24:2901:24:39
#91 922508Sokół KrzysztofKrakówPL87-M4000:20:0600:40:1000:59:5701:16:2701:24:2901:24:45
#92 9310007Jeremicz KamilŚroda WielkopolskaPLPACEMAKER89-M1800:20:0500:40:1100:59:5701:16:2701:24:3201:24:39
#93 943705Piesik PrzemysławGdyniaPLCi co zaufali Panu biegną bez zmęczenia (Iz 40, 31)89-M3000:20:0100:40:0800:59:5601:16:2001:24:3201:24:40
#94 9510003Pijanowski WojciechTczewPLPACEMAKER91-M1800:20:0100:40:0800:59:5501:16:1501:24:3301:24:40
#95 9610005Baranowski AdamGdańskPL91-M3000:20:0500:40:0800:59:5401:16:1401:24:3301:24:40
#96 973861Grzelak MichałGdyniaPL93-M3500:19:0600:39:0600:59:2201:16:2001:24:3801:24:46
#97 983245Powideł MarcinLidzbark WarmińskiPLAKB Lidzbark Warmiński BeHaP93-M4000:20:0400:40:0900:59:5601:16:2601:24:3801:24:47
#98 993266Rasmussen Mette RøjkjærAarhus C.DKSPÆN-5K3000:20:0200:40:0700:59:5701:16:4101:24:4801:24:57
#99 1003267Rasmussen Line RøjkjærAalborgDK-5K2500:20:0100:40:0700:59:5701:16:4101:24:4801:24:58
#100 1012123Zieman MichałBytówPL95-M3000:20:0600:40:1000:59:5801:16:2901:24:5201:25:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności