Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIV Międzynarodowy Kościański Półmaraton

Wyniki - 28 października 2018, Kościan

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 772278Adamczak JolantaPawłowice1972K459-11402:01:5200:05:5002:03:11
#2 57335Adamczak PaulinaNowa WieśBieganie na śniadanie1984K1820-5601:50:2500:05:1601:51:15
#3 36143Adamczak ZbigniewSzamotułyKB Szamotuły1984M182334-01:20:3900:03:4901:20:42
#4 106459Adamczyk MariuszGnieznoAltom Gniezno1973M45798-01:28:4100:04:1201:28:44
#5 78818Adamczyk MałgorzataObornikiKĘSY TEAM1973K4510-12002:03:3400:05:5502:04:49
#6 740238Akuszewska AgataPuszczykowo1965K504-10401:59:1900:05:4102:00:10
#7 153Andrusyk OleksandrLubeshivMK. "Luchesk"1995M181215-01:14:4700:03:3201:14:49
#8 415940Andrzejak MikołajGostyń1987M18127387-01:43:5500:04:5701:44:45
#9 346367Andrzejewski JacekKościanKościan Team1966M5016321-01:40:2100:04:4601:40:48
#10 283379Andrzejewski TomaszZalasewo1980M3563264-01:37:4400:04:3801:38:00
#11 468305Bachorz AgnieszkaKościanKościan Team1980K3513-4001:46:2000:05:0401:46:56
#12 899519Bącik ArletaBrodnicaHelios Czempiń1976K4043-17702:28:3600:07:0602:29:49
#13 682509Bajer KrzysztofGrodzisko gm.zayebiści grodzisko1980M35137591-01:56:1800:05:3401:57:33
#14 708166Bajer PrzemysławCzempiń1975M40125611-01:57:4400:05:3701:58:46
#15 540224Bajer TomaszCzempińChampionMan Team1975M4097489-01:49:0300:05:1301:50:06
#16 592496Bajer WojciechŚwiebodzin1988M18169528-01:51:1500:05:1901:52:24
#17 79149Bajstok MonikaKościanKościan Team1978K4030-12202:04:0800:05:5602:05:15
#18 881298Bąk IlonaOPORÓWKO19711971K4517-16602:20:2300:06:4302:21:44
#19 769905Bąkowska MartynaKrosno1982K3532-11202:01:3400:05:4802:02:41
#20 735990Bąkowski KrzysztofPoznań1981M35143632-01:59:0600:05:4101:59:56
#21 863165Bąkowski MaciejKOŚCIAN1984M18222708-02:14:4600:06:2702:16:11
#22 642529Banach ArturPoznanBiegacz1975M40113564-01:54:1500:05:2701:55:01
#23 289637Banaszak MichałRYDZYNA19851985M1897270-01:38:0300:04:4001:38:44
#24 389615Banaszczak WojciechLeszno4 Ever Bike1974M4070362-01:42:5600:04:5301:43:10
#25 96269Barańczak LeszekPoznań1973M45588-01:28:0500:04:1001:28:10
#26 226869Baraniak RobertGOSTYŃCoccodrillo1978M4036214-01:35:3600:04:3301:36:05
#27 856976Barannik EwelinaGrotniki1982K3542-15402:13:1000:06:2202:14:31
#28 854211Barełkowska KatarzynaPoznańNight Runners1972K4515-15302:13:0200:06:2102:14:12
#29 558215Bartczak PawełKruszwicaDrużyna Szpiku1982M35115504-01:49:3200:05:1401:50:36
#30 703657Bartkowiak ŁukaszRydzynaOMMŁ TEAM1978M40123606-01:57:3300:05:3501:58:03
#31 268418Bartoszek PawełZalasewo1979M3561252-01:37:1900:04:3801:37:46
#32 386886Baum BartoszPoznańUKS CITYZEN_/B31986M18119359-01:42:5000:04:5601:44:05
#33 865363Bębel BłażejLubońRataye1984M18224710-02:14:5500:06:2802:16:27
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !243817Besz-Malinowska KatarzynaPoznańSantander Runners Team1973K452-1501:36:0900:04:3301:36:15
#35 162189Białobłocki TomaszKiekrz1969M4516152-01:31:2500:04:2001:31:31
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !75929Biedrzycki AndrzejStaryOSP STARY BOREK1957M60171-01:26:1200:04:0501:26:15
#37 211733Biernacki RafalKościan1975M4033200-01:34:4500:04:3001:35:06
#38 445307Bijas PiotrSwarzędzKB MANIAC Poznań1975M4087409-01:45:2500:05:0101:45:58
#39 664259Binkowski KrzysztofLubiń1970M4575577-01:55:3000:05:2901:55:44
#40 79030Bohdziewicz IzabelaWarszawa1990K1843-12102:04:0600:05:5602:05:16
#41 759764Bojek BeataRydzynaACTIVE LIFESTYLE1976K4023-10902:00:3200:05:4502:01:28
#42 852123Bojek ŁukaszLeszno19901990M18219700-02:12:1700:06:1802:13:13
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1401030Bokus EugeniuszKościanImperial Tabacco1963M553130-01:30:1900:04:1701:30:27
#44 494267Borowiak TomaszKrzywiń#SZYMANOWSKITeam1984M18148449-01:47:2600:05:0601:47:37
#45 804144Borowska PatrycjaGronówko1998K1848-12802:05:4500:06:0102:06:56
#46 152835Bosy DanielKościanLKS SANA Kościan1989M1862142-01:30:5700:04:1801:30:58
#47 761553Braun EwelinaKiełczewoTEAM KOŚCIAN1976K4024-11002:00:4000:05:4602:01:58
#48 273340Bręczewski TomaszCZEMPIŃ1980M3562256-01:37:2600:04:3801:38:05
#49 448871Bródka HubertŚmigiel1979M3598411-01:45:2800:05:0101:46:10
#50 895175Broniarz RobertPoznań1972M4588722-02:25:5500:06:5902:27:26
#51 581599Broniarz WaldemarZaniemyślWOJAKI TEAM1980M35119523-01:50:4600:05:1701:51:37
#52 611965Brudło PiotrGrodzisk1985M18173542-01:52:2500:05:2201:53:25
#53 845619Brzezińska AnnaSzczecinWieczorne Bieganie w Szczecinie1979K3540-14902:10:4000:06:1402:11:45
#54 824331Brzeziński TomaszPoznań1976M40141686-02:08:1900:06:0902:09:45
#55 538251Budych RomanWronki1982M35111487-01:49:0100:05:1201:49:46
#56 652435Budziński DariuszLeszno1970M4572570-01:54:5300:05:2901:55:52
#57 291952Bujak MichałPoznań1977M4051272-01:38:0800:04:4001:38:33
#58 228731Bukowski PiotrŚrodaImperial Running Team1975M4037216-01:35:4300:04:3201:35:58
#59 508639Bura KrystianLeszno#BBKTS1985M18152462-01:48:0100:05:0901:48:43
#60 834756Burkiewicz ŁukaszPudliszki--1973M4584691-02:09:3100:06:1202:10:52
#61 487830Buszkowski FilipGaj WielkiWSZYSTKOOBIEGANIU.PL1974M4092442-01:46:5700:05:0601:47:56
#62 551623Błażejczyk MariuszMasłowo1985M18160497-01:49:2200:05:1301:50:05
#63 677524Błażejczyk TomaszRawicz1976M40119587-01:56:0700:05:3201:56:50
#64 439565Błażejewski JakubKościanCF KOŚCIAN1988M18134404-01:45:1000:04:5901:45:16
#65 295629Błesnowski KrzysztofŚmigielBieganie Na Śniadanie Śmigiel1984M1898276-01:38:1900:04:3901:38:24
#66 471936Cebernik MariaLwówek wklplub wybierz z listy1984K1814-4101:46:3000:05:0301:46:45
#67 335265Cegielski PrzemysławRobakowo1978M4057310-01:39:4300:04:4501:40:13
#68 496248Charlej IreneuszMierzynWieczorne Bieganie w Szczecinie1972M4554451-01:47:3300:05:0701:48:13
#69 54663Cheba ArielRawicz1991M183652-01:23:5300:03:5801:23:56
#70 13021Chmielewski AleksanderPoznańBrowar Fortuna1970M4512120-01:29:5300:04:1601:30:04
#71 73119Chmielewski TomaszKaliszTRAWA TEAM1974M40129628-01:58:5400:05:4102:00:02
#72 875772Chrzanowska AgnieszkaSzczecin1979K3545-16102:17:4400:06:3502:19:04
#73 787824Chudak HannaSmigielBieganie Na Śniadanie Śmigiel1982K3534-11902:03:2800:05:5102:03:43
#74 37853Chudzicki AdamLubońRonin Running1987M182435-01:21:0000:03:5001:21:02
#75 705149Chumski DawidKościan1993M18192608-01:57:4300:05:3701:58:48
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !239364Ciborski IreneuszWrocławADDICT.PL1953M652226-01:35:5900:04:3301:36:19
#77 397994Cichocki RobertPSARSKIE1974M4072369-01:43:1100:04:5501:43:47
#78 18726Cichy MichałWolsztynWolsztyńska Akademia Biegowa1971M4521176-01:33:0600:04:2501:33:28
#79 320480Ciesielski NorbertStare OborzyskaMavericks1974M4055297-01:39:1700:04:4401:39:53
#80 701403Cieślak PatrykŚremBel Pease1993M18191605-01:57:2800:05:3501:57:56
#81 267391Cieślak SebastianŚremNight Runners1988M1892251-01:37:1600:04:3701:37:44
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 61738Cieszyński PiotrPoznań1972M45358-01:24:3200:04:0001:24:33
#83 679342Ciszyk SzymonOSIECZNACELS1975M40120589-01:56:1100:05:3201:56:56
#84 205729Cybułka BartoszKościanStaś Biega1980M3547194-01:34:3200:04:2901:34:50
#85 42286Cyprian TomaszGostyn1975M4082391-01:44:0700:04:5801:44:55
#86 799203Czaczyk AdriannaSuchy Las1992K1846-12502:05:0800:05:5902:06:31
#87 528737Czamański ZbigniewKrobia1973M4563481-01:48:4400:05:1201:49:44
#88 329679Czarnogórski HubertOtorowo1992M18105306-01:39:3400:04:4401:39:55
#89 543205Czeska KarolinaMosinaCrossFit Lampart1990K1817-5201:49:0900:05:1201:49:49
#90 568222Czeski WojciechMosinaMosina Biega1987M18165513-01:50:1700:05:1501:50:57
#91 537202Czuba RobertPuszczykowoOrange Polska1968M5021486-01:49:0000:05:1201:49:49
#92 396574Dąbrowski AdrianKościanCF KOŚCIAN1980M3591368-01:43:0800:04:5301:43:14
#93 65592Dąbrowski DawidMurowanaCzerwonak Biega1990M184061-01:25:1700:04:0201:25:20
#94 3721024Dąbrowski DawidKościanImperial Tabacco1981M3585346-01:42:1400:04:5201:42:49
#95 853208Dąbrowski PawełPoznańNight Runners1975M40146701-02:13:0200:06:2102:14:12
#96 491552Dajewski AndrzejStare Oborzyska1959M5517446-01:47:1300:05:0701:47:57
#97 280282Danek MaciejPoznań1973M4529261-01:37:3600:04:3701:37:43
#98 524903Daś GrzegorzSkórzewoCorredor Inicial1980M35107477-01:48:4100:05:1101:49:33
#99 437197Dębowski WiktorCzempińGoggle Pro Active Eyewear Team1987M18132402-01:45:0500:04:5901:45:25
#100 546644Dębski MarcinŚremMalibu Running Team1984M18158493-01:49:1100:05:1201:50:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności