Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIV Międzynarodowy Kościański Półmaraton

Wyniki - 28 października 2018, Kościan

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 671398Kierzek MagdalenaPoznań1993K1832-8901:55:4800:05:3101:56:35
#2 417658Paluszkiewicz BasiaGostyń1998K1810-2901:43:5600:04:5501:44:02
#3 423700Rakowska PaulinaPoznań1989K1811-3201:44:0900:04:5701:44:46
#4 424575Wojtaszek AgnieszkaKOŚCIANFit4Life1990K1812-3301:44:1000:04:5701:44:29
#5 680562Kosowicz PatrycjaKościan1994K1833-9101:56:1200:05:3101:56:24
#6 429710Napierała JoannaPoznańAKG Halny1990K1813-3501:44:2400:04:5801:44:50
#7 68516Gorączniak AnnaPoznańKobietyBiegaja.pl / NBR1990K1834-9301:56:2900:05:3301:57:22
#8 686162Gawron JuliaWielichowo1996K1835-9401:56:2900:05:3301:57:20
#9 186670Hołubowicz AnitaLwówek ŚląskiMATNER RUNNING TEAM1993K185-1101:33:0300:04:2501:33:15
#10 698120Staszewska KlaudynaŚremKsa fitness zone1988K1836-9501:57:0900:05:3601:58:20
#11 700988Kmiecik AgataŚrem19851985K1837-9601:57:2400:05:3701:58:35
#12 702934Krysztofiak MichalinaCzempińChampionMan Team/ Helios Czempiń1987K1838-9701:57:3100:05:3701:58:32
#13 718775Hofman MałgorzataRąbiń1994K1839-10001:58:1600:05:3901:59:23
#14 725667Muszyńska MonikaPoznań1986K1840-10201:58:4900:05:4101:59:56
#15 471936Cebernik MariaLwówek wklplub wybierz z listy1984K1814-4101:46:3000:05:0301:46:45
#16 729762Woźniak DariaStęszewTeam Aktywny Stęszew1985K1841-10301:58:5300:05:4102:00:00
#17 48436Michalska AlicjaBruszczewoBieganie Na Śniadanie Śmigiel1996K1815-4501:46:5200:05:0601:47:44
#18 744695Wasilewska MagdalenaPoznań1988K1842-10501:59:2800:05:4001:59:52
#19 504655Zielińska MartynaLesznoPanda GYM Tema1988K1816-4601:47:5200:05:0801:48:36
#20 275977Jeżak ZuzannaPoznańPięć minut dystansu1986K186-1801:37:2700:04:3801:37:54
#21 278497Nowak KatarzynaŚmigielBieganie na śniadanie w Śmiglu1989K187-1901:37:2900:04:3701:37:44
#22 79030Bohdziewicz IzabelaWarszawa1990K1843-12102:04:0600:05:5602:05:16
#23 795787Frąckowiak MagdalenaCzaczBieganie Na Śniadanie Śmigiel1990K1844-12302:04:3300:05:5402:04:49
#24 797421Pawlak MilenaPrzecław1987K1845-12402:04:5000:05:5802:06:06
#25 543205Czeska KarolinaMosinaCrossFit Lampart1990K1817-5201:49:0900:05:1201:49:49
#26 799203Czaczyk AdriannaSuchy Las1992K1846-12502:05:0800:05:5902:06:31
#27 544350Pawlak AgnieszkaOborniki1986K1818-5301:49:1100:05:1401:50:27
#28 800706Marciniak MariaŚmigiel1984K1847-12602:05:1800:06:0002:06:39
#29 5471041Przybylak DorotaSwarzędzAdRunaLine Team1993K1819-5401:49:1200:05:1201:49:45
#30 804144Borowska PatrycjaGronówko1998K1848-12802:05:4500:06:0102:06:56
#31 807827Meissner MartaMechlinGrupa Meissner1986K1849-13002:06:1300:06:0202:07:26
#32 297944Wasielak JoannaSwarzędz1984K188-2001:38:3300:04:4201:39:18
#33 823720Glapiak MagdalenaPoznań19841984K1850-13802:08:1900:06:0802:09:36
#34 825632Młyńska MartaLeszno1988K1851-13902:08:2500:06:0902:09:48
#35 31488Zydorczak IwonaPoznań1984K189-2201:39:0300:04:4301:39:37
#36 826507Maćkowiak KarolinaRAWICZMasłowo Biega1985K1852-14002:08:3300:06:0802:09:24
#37 57335Adamczak PaulinaNowa WieśBieganie na śniadanie1984K1820-5601:50:2500:05:1601:51:15
#38 830649Grzegorska AnnaJanikowo1994K1853-14202:09:1400:06:1002:10:25
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !63986Zajączkowska AnnaTrzebnicaMKS SIECHNICE1993K181-401:24:3900:04:0001:24:43
#40 578220Jarosińska BarbaraŚmigielBieganie Na Śniadanie Śmigiel1987K1821-5801:50:3500:05:1601:51:24
#41 582874Witomska KarolinaKościanCoccodrillo1985K1822-5901:50:5000:05:1601:51:20
#42 851847Kułek KatarzynaCzempińChampionMan Team1985K1854-15202:12:1500:06:1902:13:17
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !92545Racinowska SylwiaGryfino1994K182-801:27:5100:04:1001:27:59
#44 606950Matuszewska AnnaRawicz1995K1823-6801:52:1300:05:2201:53:23
#45 867385Rękoś MartynaWijewo1989K1855-15602:15:2200:06:2802:16:42
#46 876771Szczerbal MartaKościanCoccodrillo1991K1856-16202:18:2600:06:3702:19:50
#47 879633Żyto JoannaKakolewo1987K1857-16502:19:5600:06:4102:21:19
#48 624978Prawucka-Glina PaulinaRawicz1987K1824-7401:53:1500:05:2401:54:14
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1131014Maciąg IwonaBolewice1988K183-901:29:0400:04:1301:29:12
#50 884931Dolna EwaWolsztynDolny Team1984K1858-16902:21:4800:06:4702:23:18
#51 631184Ludwiczak AnnaMirosławki1988K1825-7601:53:2600:05:2501:54:25
#52 891846Kostecka MałgorzataSwarzędzNight Runners1984K1859-17102:23:3000:06:5202:24:56
#53 892973Detzner KatarzynaŚrem1984K1860-17202:24:1100:06:5302:25:34
#54 125717Tomaszyk MilenaWonieśćSzymanowskiTeam / JW15171991K184-1001:29:3300:04:1501:29:43
#55 638419Urbańska AnnaSwarzędz1989K1826-7801:53:5400:05:2601:54:50
#56 64364Dubska PaulinaKarśniceKościan Team1988K1827-7901:54:1700:05:2601:54:41
#57 645612Stachowiak MartaKościanKościan Team1988K1828-8001:54:2100:05:2701:55:10
#58 911989Konieczna JoannaPyszącaWataha- łączy nas bieganie1984K1861-18202:47:4300:08:0102:49:09
#59 65758Ruskowiak AnnaSPYTKÓWKIUKS Junior Nietążkowo1992K1829-8401:55:0800:05:2801:55:35
#60 660752Makać WeronikaPoznań1993K1830-8601:55:2000:05:3101:56:26
#61 670104Strzelczyk PaulinaŚmigielKolorowa Drużyna Nessi1985K1831-8801:55:4400:05:3101:56:32
#62 418180Grodzka EwaPoznań1982K358-3001:43:5900:04:5701:44:40
#63 419428Rabiega MonikaLesznoLucky Luki1980K359-3101:44:0300:04:5701:44:25
#64 4421021Wiśniewska AnnaPoznańHernik TEAM1982K3510-3601:45:1600:05:0001:45:29
#65 447781Turek MagdalenaCzempińChampionMan Team1981K3511-3701:45:2700:05:0101:45:52
#66 458534Gumula PaulinaPoznań1983K3512-3901:45:5700:05:0301:46:32
#67 468305Bachorz AgnieszkaKościanKościan Team1980K3513-4001:46:2000:05:0401:46:56
#68 475558Pawlak MonikaKościanKościan Team1983K3514-4201:46:3600:05:0401:47:13
#69 481361Zerba AgnieszkaPecna1981K3515-4401:46:4600:05:0401:47:03
#70 745881Pajak MonikaSkórzewo1982K3530-10601:59:3300:05:4302:00:37
#71 75229Pawłowska KarolinaŚrem1979K3531-10701:59:4800:05:4302:00:52
#72 244520Siedlarz AnnaZBĄSZYŃ1983K355-1601:36:1100:04:3401:36:37
#73 510273Wilczyńska AgnieszkaPoznańNesthorn1979K3516-4701:48:1000:05:0901:48:44
#74 769905Bąkowska MartynaKrosno1982K3532-11202:01:3400:05:4802:02:41
#75 771219Przydróżna JulitaWłoszakowice19791979K3533-11302:01:4900:05:4902:03:02
#76 531141Marciniak JoannaCzempiń1979K3517-4801:48:5000:05:1101:49:38
#77 787824Chudak HannaSmigielBieganie Na Śniadanie Śmigiel1982K3534-11902:03:2800:05:5102:03:43
#78 532429Kujawa-Śliwińska KarolinaStęszew1981K3518-4901:48:5100:05:1001:49:18
#79 534352Polaczyk KasiaStęszew1983K3519-5001:48:5100:05:1001:49:18
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !265Vilisova TatianaŁuckMK. "Luchesk"1982K351-101:17:1300:03:3901:17:13
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !284Ovcharuk ViraWinnicaMK. "Luchesk"1980K352-201:17:3600:03:4001:17:36
#82 818174Marciniak IrminaŚmigielBieganie Na Śniadanie Śmigiel1982K3535-13402:07:5400:06:0702:09:14
#83 819719Szuster KatarzynaŚmigielBieganie na śniadanie1983K3536-13502:07:5400:06:0702:09:14
#84 820296Salamonik KatarzynaPalędzie3:33 TEAM1979K3537-13602:07:5400:06:0702:09:19
#85 574178Jędrzejczak RenataRakoniewice1982K3520-5701:50:2700:05:1701:51:40
#86 84277Purczyńska AgnieszkaSiekierki WielkieWicher Siekierki1980K3538-14702:10:1500:06:1302:11:23
#87 331875Dzięczkowska-Nikle JoannaMrowinoRokietnica Biega1981K356-2401:39:3900:04:4401:40:05
#88 843532Sobczyk Karolinaponiec1981K3539-14802:10:1600:06:1402:11:35
#89 845619Brzezińska AnnaSzczecinWieczorne Bieganie w Szczecinie1979K3540-14902:10:4000:06:1402:11:45
#90 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 80979Piskorowska DanutaWrocław1980K353-501:26:4700:04:0601:26:49
#91 593522Hauser-Giers MonikaNowy LuboszKościan Team1980K3521-6501:51:2000:05:1701:51:40
#92 850831Kalitka KingaPoznańPro3661981K3541-15102:11:5600:06:1902:13:16
#93 856976Barannik EwelinaGrotniki1982K3542-15402:13:1000:06:2202:14:31
#94 901044Lorenc JoannaWąsoszENDORFINY1982K354-701:27:4400:04:1001:27:55
#95 85913Gostomska MałgorzataCzempińRebellion Of Free Runners1980K3543-15502:13:4200:06:2402:15:11
#96 6131016Iwaszczuk AleksandraKościanKościan TEAM1979K3522-7101:52:3500:05:2301:53:34
#97 87170Piechota MajaGrodzisk Wlkp.1982K3544-15802:16:2000:06:3202:17:51
#98 875772Chrzanowska AgnieszkaSzczecin1979K3545-16102:17:4400:06:3502:19:04
#99 877285Ratajczyk AnnaZalasewoDrużyna Szpiku / KLAS Szpot Swarzędz1981K3546-16302:19:3800:06:3902:20:38
#100 882167Mielcarek AnnaPOZNAŃNo Excuses Team1983K3547-16702:21:0400:06:4502:22:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności