Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIV Międzynarodowy Kościański Półmaraton

Wyniki - 28 października 2018, Kościan

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 112647Wróbel MarcinZbąszyń1982M3521104-01:28:5800:04:1301:29:08
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1131014Maciąg IwonaBolewice1988K183-901:29:0400:04:1301:29:12
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !114193Michalski MarianBruszczewoBieganie Na Śniadanie Śmigiel1963M551105-01:29:0800:04:1301:29:08
#4 115992Kaniuk SławomirGrodziskGB Wielkopolscy Biegacze1970M458106-01:29:1000:04:1401:29:26
#5 116957Królikowski EdwardPlewiskaPosnania Tri1970M459107-01:29:1500:04:1401:29:25
#6 117920Wolniczak PawełWilkowice1979M3522108-01:29:1600:04:1401:29:21
#7 118921Wysoczański AdrianPIETRZYKOWICEPietrzykowice1976M4019109-01:29:2200:04:1401:29:29
#8 119974Szymczak GrzegorzGłogówSTARCOM TEAM GŁOGÓW1973M4510110-01:29:2600:04:1401:29:31
#9 120870Gościański MateuszPudliszkigoggle pae team/ JW 44301991M1854111-01:29:2700:04:1501:29:47
#10 122618Sztul ŁukaszKościan#SZYMANOWSKITeam1991M1856113-01:29:2900:04:1401:29:39
#11 123500Medejszo MariuszNowa SólNowosolska Grupa Biegowa1975M4020114-01:29:3100:04:1401:29:37
#12 124329Nowak MarcinBorek Wlkp.KB MIŚ BOREK WLKP.1971M4511115-01:29:3100:04:1501:29:40
#13 125717Tomaszyk MilenaWonieśćSzymanowskiTeam / JW15171991K184-1001:29:3300:04:1501:29:43
#14 126339Lisek AndrzejPoznań1986M1857116-01:29:3900:04:1601:30:01
#15 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !127946Świętek AndrzejLesznoSpinko Leszno1959M552117-01:29:4800:04:1501:29:54
#16 128907Gabryel MarcinKrosinko1985M1858118-01:29:4800:04:1601:30:02
#17 129283Stawecki MarekGłogów1976M4021119-01:29:4900:04:1501:29:58
#18 13021Chmielewski AleksanderPoznańBrowar Fortuna1970M4512120-01:29:5300:04:1601:30:04
#19 131628Szczeciński PiotrZbąszyń19791979M3523121-01:29:5300:04:1601:30:03
#20 133773Kostrzewski DariuszGostyńGKR Gostyń1977M4022123-01:29:5700:04:1601:30:02
#21 134742Stamm DanielLESZNO19931993M1859124-01:29:5900:04:1601:30:20
#22 1351004Kucz SławomirLwówekKM LWÓWEK1974M4023125-01:30:0100:04:1601:30:14
#23 136170Wojnicz PrzemysławZielona Góra1972M4513126-01:30:0700:04:1601:30:17
#24 137182Kasperski RobertKościanKościan Team1968M504127-01:30:1400:04:1701:30:22
#25 139758Ordoń ŁukaszSiechniceMKS SIECHNICE1979M3526129-01:30:1500:04:1601:30:20
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1401030Bokus EugeniuszKościanImperial Tabacco1963M553130-01:30:1900:04:1701:30:27
#27 141896Zielenda AndrzejRostarzewoWolsztynski Klub Biegowy1961M554131-01:30:2100:04:1701:30:30
#28 1421059Szymanowski ŁukaszWłoszakowicePacemaker1979M3527132-01:30:2600:04:1701:30:33
#29 143674Kozłowski KrzysztofKościan1977M4024133-01:30:3000:04:1701:30:32
#30 144226Kaczor MarcinŚwięciechowa1975M4025134-01:30:3100:04:1801:30:54
#31 145785Wojciechowski PrzemysławCzempińChampionMan Team1984M1860135-01:30:3300:04:1801:30:53
#32 146889Knap CzarekSzczecinArkońska MILA1968M505136-01:30:3500:04:1801:30:48
#33 147779Duchoń MarcinZielona Góra1978M4026137-01:30:4500:04:1801:30:55
#34 148464Kapitańczyk MateuszKościanFit4Life1990M1861138-01:30:4600:04:1801:30:58
#35 149698Kędzia DominikCzempiń1972M4514139-01:30:4800:04:1801:30:50
#36 1511018Sierota MarcinRogalinekPomóż Tosi1980M3528141-01:30:5300:04:1901:31:18
#37 152835Bosy DanielKościanLKS SANA Kościan1989M1862142-01:30:5700:04:1801:30:58
#38 153240Frąckowiak NorbertKościan1972M4515143-01:30:5800:04:1901:31:17
#39 154431Klimczak JacekŻerkówFizjoterapia Żerków1990M1863144-01:31:0000:04:1801:31:03
#40 155349Pietrucha MaciejObornikiKarkonosz Running Team1979M3529145-01:31:0400:04:1901:31:21
#41 156694Kupiński CezaryWrocławMKS SIECHNICE1968M506146-01:31:1200:04:1901:31:23
#42 157938Giełda TomaszBukBukowski Klub Morsa1975M4028147-01:31:1400:04:1901:31:24
#43 158345Trąbka DamianKURZA GÓRA64-0001974M4029148-01:31:1900:04:2001:31:26
#44 159156Szymaniak BartoszKościanKościan Team1979M3530149-01:31:2000:04:2001:31:30
#45 160288Naskręt PrzemysławRacotKościan Team1980M3531150-01:31:2000:04:2001:31:29
#46 161161Karasiewicz PrzemysławKISZKOWOWelnianka Kiszkowo1980M3532151-01:31:2500:04:2001:31:44
#47 162189Białobłocki TomaszKiekrz1969M4516152-01:31:2500:04:2001:31:31
#48 163933Reimann JarosławPoznań1978M4030153-01:31:2700:04:2001:31:43
#49 165954Walkowiak PatrykPrzemęt1993M1865155-01:31:3400:04:2001:31:43
#50 166397Kasperski TomaszGostyńOZPN Leszno1981M3533156-01:31:3400:04:2001:31:40
#51 167537Zając LeszekWłoszakowiceL.o.t.a.Z1979M3534157-01:31:3500:04:2001:31:44
#52 168682Kurek JarosławWschowaEndorfina Wschowa1980M3535158-01:31:3500:04:2101:31:56
#53 169485Małek KrzysztofWołówwołów biega1968M507159-01:31:3800:04:2101:31:46
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !171213Müller AndrzejPuszczykowo1958M602161-01:31:5100:04:2101:32:04
#55 172811Nowak MarcinTarnowoLost Runner1980M3536162-01:32:0200:04:2201:32:16
#56 173726Wróblewski MarcinLeszno1979M3537163-01:32:1500:04:2301:32:35
#57 174275Stamm WaldemarLesznoMaraton Leszno1969M4517164-01:32:2500:04:2301:32:47
#58 175327Duszyński ŁukaszNowa WieśBieganie Na Śniadanie Śmigiel1991M1867165-01:32:2700:04:2301:32:42
#59 177536Wiśniewski PatrykRakoniewiceDrinking Team Rakoniewice1988M1868167-01:32:3900:04:2401:32:54
#60 179518Dudziak BartoszStare OborzyskaKościan Team1981M3538169-01:32:4500:04:2401:33:04
#61 180671Tomaszewski ArturBorekKB Miś Borek Wielkopolski1984M1870170-01:32:5100:04:2401:33:00
#62 181837Duduś MarekSławaKB MANIAC Poznań1971M4518171-01:32:5100:04:2401:32:55
#63 18279Kaczmarek MirosławKościanKościan Team1970M4519172-01:32:5300:04:2401:33:02
#64 183212Naskręt FilipWidziszewonodon.pl1979M3539173-01:32:5900:04:2501:33:10
#65 184354Kaczmarek TomaszZalasewoKLAS Szpot Swarzędz1979M3540174-01:32:5900:04:2501:33:24
#66 185358Jankowski PawełZbechy-PoleRUN-POLE1973M4520175-01:33:0100:04:2501:33:30
#67 186670Hołubowicz AnitaLwówek ŚląskiMATNER RUNNING TEAM1993K185-1101:33:0300:04:2501:33:15
#68 18726Cichy MichałWolsztynWolsztyńska Akademia Biegowa1971M4521176-01:33:0600:04:2501:33:28
#69 188578Kasprzak ArturKościanTeam Transformers Leszno1995M1871177-01:33:0600:04:2501:33:11
#70 18911Wiatr DariuszWrześniaNight Runners Września.1972M4522178-01:33:1400:04:2501:33:26
#71 190788Matuszak PawełKrzywińLucky Luki1984M1872179-01:33:1500:04:2501:33:25
#72 19163Lange SzymonŚremRunner's Power1979M3541180-01:33:1700:04:2601:33:37
#73 192404Świstek LucjanGostyńNetbox Biega1972M4523181-01:33:1900:04:2601:33:34
#74 194417Duszyński MirosławNowa WieśBieganie na śniadanie1986M1873183-01:33:3400:04:2601:33:49
#75 195223Sitek DariuszPuszczykowoKGB Mosina1973M4524184-01:33:3700:04:2601:33:50
#76 196727Szylak PiotrPniewy31.Baza Lotnictwa Taktycznego1975M4032185-01:33:4000:04:2601:33:47
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 197410Łuc JanSwarzędzMercedes-Benz STS1954M603186-01:33:5500:04:2701:33:59
#78 198620Szafranek ŁukaszOsowa SieńKS Oczko Osowa Sień1983M3542187-01:33:5700:04:2701:34:08
#79 199368Słowek BartłomiejGłogówStowarzyszenie Zwierzak Głogów1982M3543188-01:34:1000:04:2801:34:26
#80 200146Szumnarski JakubKościan1983M3544189-01:34:1200:04:2801:34:31
#81 201833Suchora PawełPoznańNiezrzeszony1973M4525190-01:34:1800:04:2801:34:21
#82 202840Leśniowski AndrzejPoznańFor Run Team1981M3545191-01:34:2300:04:2901:34:36
#83 203172Kaczmarczyk PrzemysławRolantowiceMatner Running Team/Wataha1993M1874192-01:34:2500:04:2901:34:37
#84 204100Frankowski ŁukaszCzapury1982M3546193-01:34:2600:04:2901:34:44
#85 205729Cybułka BartoszKościanStaś Biega1980M3547194-01:34:3200:04:2901:34:50
#86 206555Marciniak JakubKoźminKoźmin Biega1989M1875195-01:34:3200:04:2901:34:53
#87 207828Roszak BartoszWronkiWroniecki Klub Biegacza1983M3548196-01:34:3600:04:3001:34:56
#88 208129Jankowiak DominikŚremBiegnę sam1984M1876197-01:34:3800:04:2901:34:51
#89 209446Garczarek TomaszKościanPiękni i młodzi1972M4526198-01:34:4100:04:3001:35:04
#90 21032Pawłowski SebastianŚrem1979M3549199-01:34:4300:04:3001:35:04
#91 211733Biernacki RafalKościan1975M4033200-01:34:4500:04:3001:35:06
#92 212661Naglak ŁukaszKoźminKoźmin Biega1982M3550201-01:34:5000:04:3001:35:11
#93 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !214508Jeż JolantaGostyń1976K402-1201:35:1000:04:3101:35:25
#94 215991Sażalski PiotrŚrem1.GPR1985M1877203-01:35:1300:04:3201:35:43
#95 217399Gorynia HubertPiaski1985M1879205-01:35:1800:04:3101:35:24
#96 218683Przybył WładysławŚrodaKB Aktywni Środa Wielkopolska1962M555206-01:35:2100:04:3101:35:33
#97 220998Namysł MaciejKoźminKoźmin Biega1979M3551208-01:35:2200:04:3201:35:43
#98 2221011Urbańczyk ZdzisławPoznańSZS WIELKOPOLSKA1957M605210-01:35:2900:04:3201:35:47
#99 223482Wolnik GrzegorzGołuchówTGV CLUB KOŚCIAN1981M3552211-01:35:2900:04:3201:35:53
#100 224268Koba PiotrWrocławGARDZIELEWSKITEAM1975M4035212-01:35:3300:04:3201:35:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności