Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Ostrowski Bieg Wolności i Solidarności

Wyniki - 4 listopada 2018, Ostrów Mazowiecka

Cityzen_ General
Msc
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Dąbrowski PrzemysławAGRO-METAL OstrołękaBoraweMężczyźni01:16:33
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Nosarzewski KonradBadania Dieta TreningStupskMężczyźni01:16:40
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Chojecki DanielKP PSP WęgrówMokobodyMężczyźni01:20:28
#4 4Mateusiak RadosławDĄBROWSKI TEAMRóżanMężczyźni01:23:41
#5 5Juniewicz DanielLKS OstrowiankaOstrów MazowieckaMężczyźni01:24:41
#6 6Mąka SławomirStarglass Team OstrołękaOstrołękaMężczyźni01:24:52
#7 7Kotlenga PrzemysławOstrów MazowieckaOstrów MazowieckaMężczyźni01:26:59
#8 8Skolimowski PiotrAKTYWNI WĘGRÓWWęgrówMężczyźni01:27:46
#9 9Nowak PawełRoch JasienicaKalinowoMężczyźni01:27:53
#10 10Wilkowski MirosławAGRO-METAL OstrołękaOstrołękaMężczyźni01:28:10
#11 11Gawkowski ArturOSTRÓW BIEGAOstrów MazowieckaMężczyźni01:30:08
#12 12Macugowski AdamBIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMZąbkiMężczyźni01:30:40
#13 13Makles MarekStrąz GranicznaWarszawaMężczyźni01:33:25
#14 14Albiński TomaszRunning FrogsWarszawaMężczyźni01:34:22
#15 15Pankowski GrzegorzKosi Mazaki TeamWarszawaMężczyźni01:34:35
#16 16Żach MarcinbrakOstrów MazowieckaMężczyźni01:34:36
#17 17Kacprzyk DamianBrakOstrów MazowieckaMężczyźni01:34:37
#18 18Skowroński MichałNastepnykrok plOstrołękaMężczyźni01:35:01
#19 19Muszkiet DawidAktywni WęgrówDobreMężczyźni01:35:20
#20 20Gryciuk WalentyHarpagan RunnersNURZEC-STACJAMężczyźni01:35:33
#21 21Wysocki KamilSPRINTER SiemiatyczeSiemiatyczeMężczyźni01:36:44
#22 22Głosek RobertBrakOstrołekaMężczyźni01:36:59
#23 23Bloch RyszardBrakNURZEC STACJAMężczyźni01:37:00
#24 24Wierzbicki ŁukaszOSTRÓW BIEGAOstrów MazowieckaMężczyźni01:37:30
#25 25Zwierzyński RafałZS CKR Stare LubiejewoOstrów mazowieckaMężczyźni01:37:33
#26 26Sobczak DanielKB WyszkówWyszkówMężczyźni01:37:44
#27 27Skłodowski HenrykRoch JasienicaDąbrowaMężczyźni01:37:59
#28 28Szwarc GrzegorzBrakOSTRÓW MAZMężczyźni01:38:07
#29 29Długołęcki TomaszBETON-STAL OSTROŁĘKAOstrołekaMężczyźni01:39:50
#30 30Kobryński PrzemysławBrakŁomżaMężczyźni01:41:50
#31 31Sielecki MichałOSTRÓW BIEGAKomorowoMężczyźni01:42:11
#32 32Sikora PawełBikeholic TeamOstrów MazowieckaMężczyźni01:42:24
#33 33Danaj TadeuszWicher SadowneSzynkarzyznaMężczyźni01:42:37
#34 34Mazurek RyszardBÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZMężczyźni01:43:09
#35 35Łuczyk JanuszBóbr TłuszczPoswiętneMężczyźni01:43:27
#36 36Modzelewski KrzysztofStarglass Team OstrołękaOstrołękaMężczyźni01:43:45
#37 37Modzelewski WiesławStarglass Team OstrołękaOstrołękaMężczyźni01:43:45
#38 38Będźkowski MarekMORSY OstrołękaOstrołękaMężczyźni01:44:19
#39 39Rybiński PawełPRWarszawaMężczyźni01:44:38
#40 40Mielczarski BartoszPomijalniWarszawaMężczyźni01:44:53
#41 41Dzikowski KrzysztofOSTRÓW BIEGAOstrów MazowieckaMężczyźni01:44:59
#42 42Faltyn PawełOSTRÓW BIEGAKomorowoMężczyźni01:45:45
#43 43Ziemak HubertOSTRÓW BIEGAOstrow mazMężczyźni01:46:26
#44 44Romejko DariuszOSTRÓW BIEGAKomorowoMężczyźni01:48:56
#45 45Jastrzębski MarcinBrakOstrów MazowieckaMężczyźni01:49:28
#46 46Czerniawski RomualdFUNDACJA MORSY WOŁOMINKobyłkaMężczyźni01:49:39
#47 47Sitek ArkadiuszAKTYWNI WĘGRÓWWęgrówMężczyźni01:49:45
#48 48Pudełko TomaszOstrów BiegaOstrów MazowieckaMężczyźni01:49:45
#49 49Kochanowski JerzyOSTRÓW BIEGAOstrów MazowieckaMężczyźni01:49:46
#50 50Warda RyszardWicherSadowneMężczyźni01:50:05
#51 51Kaczmarczyk TomaszNetcompanyMagdalenkaMężczyźni01:50:21
#52 52Oryl WiesławBrakPułtuskMężczyźni01:51:08
#53 53Długołęcki SławomirMKB TEAM Małkinia GórnaZaręby KościelneMężczyźni01:51:23
#54 54Mikina ArturpwpwwarszawaMężczyźni01:51:28
#55 55Lipiński AdamBóbr TłuszczTłuszczMężczyźni01:51:31
#56 56Pasiak MarcinOstrów BiegaOstrów MazowieckaMężczyźni01:52:08
#57 57Wnorowski TomaszMKB MałkiniaMałkinia GórnaMężczyźni01:52:24
#58 58Kamiński AndrzejReebok Run Crew OstrołękaOstrołękaMężczyźni01:53:43
#59 59Olkowski BartekZS CKR Stare LubiejewoOstrów MazowieckaMężczyźni01:53:44
#60 60Kulesza MichałOstrów BiegaOstrów MazMężczyźni01:53:45
#61 61Przybylski WojciechNaprzód MłocinyWARSZAWAMężczyźni01:54:13
#62 62Jastrzębski MariuszBiegam Bo Lubię Ząbki TeamZąbkiMężczyźni01:54:14
#63 63Sawicki AdamOstrów BiegaKomorowoMężczyźni01:54:38
#64 64Gawkowski RobertGAWKOWSKI TEAMLEGIONOWOMężczyźni01:55:57
#65 65Kamiński WiesławNasielsk Baszta TeamWARSZAWAMężczyźni01:56:06
#66 66Rukat DamianBrakZaręby KościelneMężczyźni01:56:25
#67 67Gierasimiuk MichałBrakWęgrówMężczyźni01:56:25
#68 68Romejko PiotrOSTRÓW BIEGAKomorowoMężczyźni01:57:30
#69 69Obuchowski PawelOstrów biegaOstrów mazowieckaMężczyźni01:57:56
#70 70Konrad MarekOSTRÓW BIEGAOstrów MazowieckaMężczyźni01:58:17
#71 71Krysiak JanOstrów BiegaOstrów MazowieckaMężczyźni01:59:01
#72 72Pecura PawełOstrów BiegaOSTRÓW MAZMężczyźni02:00:26
#73 73Kempisty MieczysławbrakUgniewoMężczyźni02:01:29
#74 74Wojciechowski AdamAcademia GorilaAndrzejewoMężczyźni02:02:03
#75 75Spinek AdamOSTRÓW BIEGAKOMOROWOMężczyźni02:02:21
#76 76Kamionowski Mariusz JacekMORSY OstrołękaOstrołękaMężczyźni02:02:53
#77 77Nowicki MichałOSTRÓW BIEGAOstrów MazowieckaMężczyźni02:03:16
#78 78Jastrzębski JacekRoch JasienicaKróle DużeMężczyźni02:03:53
#79 79Rosiński ArkadiuszWKB Meta LubliniecMałkiniaMężczyźni02:06:03
#80 80Chodowiec EmilHarpagan RunnersNURZEC-STACJAMężczyźni02:06:37
#81 81Butor ArkadiuszOstrów BiegaMałkinia GórnaMężczyźni02:09:47
#82 82Badurek DawidBrakOstrów MazowieckaMężczyźni02:10:51
#83 83Safandowski TomaszBrakOstrów MazowieckaMężczyźni02:11:32
#84 84Sapryk PiotrAKTYWNI WĘGRÓWWęgrówMężczyźni02:12:50
#85 85Stępniewski RafałBroczyskoBrokMężczyźni02:16:04
#86 86Żach AndrzejMKB TEAM MałkiniaMałkinia GórnaMężczyźni02:17:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności