Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Trasy Biegowe w Woj. Łódzkim

Wyniki - 10 listopada 2018, Konstantynów Łódzki

Cityzen_ General
Msc
K
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1-42Maciej FrankowskiKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIBeauty Sport00:24:1116.1000:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2-75Łukasz KubiakUniejówKB Geotermia Uniejów00:24:4215.8000:00:30
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3-140Kacper TrocińskiŁódźRysioteam00:24:5815.6000:00:47
#4 4-78Michał KarwowskiŁódźEpoka Nordica Łódź00:26:1114.9000:01:59
#5 5-156Maciej SzeferŻytnoVictoria Żytno00:26:1214.9000:02:01
#6 6-37Roman SworskiŁódźVegan Runners / Vege Runners / VegeVege.pl00:26:1814.8000:02:06
#7 7-88Konrad JastrząbekŁódźEVErRUN00:26:1914.8000:02:07
#8 8-36Michał JanusDąbrowa Górniczabrak00:26:2214.8000:02:10
#9 9-47Witold RadzikKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIbrak00:26:2614.7000:02:15
#10 10-120Jakub MirowskiUstronieSkoczkowie z Łodzi00:26:4814.5000:02:36
#11 11-130Marcin SzczepańskiŁódźEVErRUN00:27:0214.4000:02:50
#12 12-54Dawid RatajekŁódźŁódź Kocha Sport00:27:3414.1000:03:23
#13 13-34Ryszard KarolakOzorkówbrak00:27:4514.1000:03:33
#14 14-73Mateusz KucejkoAleksandrów Łódzkibrak00:27:4814.0000:03:36
#15 15-35Wojciech ZalasaŁódźŁódź Kocha Sport00:27:4814.0000:03:36
#16 16-48Szymon DębskiKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIbrak00:28:4713.5000:04:35
#17 17-77Artur NowickiKonstantynów łódzkiRazem Trenujemy Sport00:29:0113.4000:04:50
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18189Justyna GrzelewskaKonstantynów ŁódzkiCoko Werk00:29:0413.4000:04:53
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !19260Anna KociakDębniakbrak00:29:1713.3000:05:05
#20 20-82Przemek KozłowskiŁódźVera Running Team00:29:3313.2000:05:21
#21 21-66Łukasz SmolarekAleksandrów Łódzkibrak00:29:4913.1000:05:37
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22356Dominika Wicińska-ReusŁódźRysioteam00:29:5013.1000:05:38
#23 23-57Marek SzymborskiŁaskwww.DzieciakPLUS.pl / parkrun Pabianice00:29:5613.0000:05:44
#24 24-18Andrzej DominiakŁódźByle Nie Ostatni00:30:0213.0000:05:50
#25 25-111Krzysztof SobczakPoddębicebrak00:30:0413.0000:05:52
#26 264131Ewelina TrawczyńskaŁódźBeauty Sport00:30:1212.9000:06:00
#27 27-165Aleksander KuczkowskiŁódźbrak00:30:2012.9000:06:08
#28 28-94Jarosław SzewczykNOWY BEDOŃbrak00:30:4412.7000:06:32
#29 29-110Marcel SzczepaniakŁódźbrak00:30:4412.7000:06:33
#30 30-68Mikołaj GrabowskiŁódźVegan Runners / Vege Runners / VegeVege.pl00:30:4512.7000:06:33
#31 31-52Marcin Walczak-KurekZgierzBiegamy w Zgierzu00:30:5612.6000:06:44
#32 32-93Janusz MilczarekŁÓDŹŁÓDZKIE MORSY00:31:0812.5000:06:56
#33 33-46Piotr KłosińskiŁódźKłosiński Bulesowski Adwokaci00:31:2312.4000:07:11
#34 34-85Mariusz BalcerzakŁódźbrak00:31:3912.3000:07:27
#35 35-196Radosław WiśniewskiŁódźbrak00:32:0212.2000:07:51
#36 36-146Rafał WójcikKonstantynów Łódzkibrak00:32:0712.1000:07:55
#37 37-102Daniel MalczewskiRąbieńbrak00:32:1112.1000:07:59
#38 38-53Wojtek StępniakZgierzZgierzbiega00:32:1212.1000:08:00
#39 39-106Tomasz MalczewskiRąbieńbrak00:32:2612.0000:08:14
#40 40-33Adam ŚwiątczakŁódźbrak00:32:4411.9000:08:33
#41 41-49Artur NiezgodaKonstantynów ŁódzkiŁódź Kocha Sport00:32:5811.8000:08:46
#42 42-107Mariusz SianosPodlubienbrak00:33:0811.8000:08:56
#43 43-108Marek DlugoszOrzeszkówKB Geotermia Uniejów00:33:3511.6000:09:24
#44 44-101Paweł RębowskiKonstantynów Łódzkibrak00:33:4711.5000:09:35
#45 45-25Radosław KakowskiŁódźbrak00:33:5011.5000:09:39
#46 46-145Bogumił BaranowskiŁódźbrak00:33:5211.5000:09:41
#47 475109Katarzyna SianosPodlubienbrak00:34:0011.5000:09:48
#48 48-15Łukasz RosiakAleksandrów ŁódzkiByle Nie Ostatni00:34:2511.3000:10:14
#49 49-135Piotr SzeferKonstantynów Łódzkibrak00:34:3711.3000:10:25
#50 50681Małgorzata ZagdańskaŁódźVera Running Team00:34:5011.2000:10:38
#51 51-74Michał MantovaniAleksandrów Łódzkibrak00:34:5911.1000:10:48
#52 52-198Krzysiek AbelŁódźbrak00:35:0211.1000:10:51
#53 53-96Przemysław KołodziejczakŁódźbrak00:35:4010.9000:11:28
#54 54731Magdalena WeremczukŁódźEverRun00:35:5410.9000:11:42
#55 558127Agnieszka BłażejczykŁódźbrak00:36:0610.8000:11:54
#56 56-63Dariusz BalcerzakŁódźbrak00:36:0710.8000:11:55
#57 57986Krysia BalcerzakŁódźEVErRUN00:36:1810.7000:12:06
#58 58-119Dariusz Strzechowskibedoń przykościelnyrajsport active00:36:1910.7000:12:07
#59 591044Marika TrybulskaŁódźKłosiński Bulesowski Adwokaci00:36:1910.7000:12:08
#60 60-24Marcin KorczakŁódźDrużyna SAPerów00:36:2810.7000:12:16
#61 611162Sylwia Lamorska-BalcerzakŁódźbrak00:36:3210.7000:12:20
#62 62-26Robert GoczałŁódźDrużyna SAPerów00:36:4510.6000:12:33
#63 631216Marzena SzwedŁódźByle Nie Ostatni00:36:5110.6000:12:40
#64 641310Mariola TomalakKolonia Zawadabrak00:37:2310.4000:13:11
#65 65-123Tomasz GawełKrzywiecAtlas Running Team00:37:3110.4000:13:19
#66 66-79Adam SobczakKrzywiecbrak00:37:3110.4000:13:20
#67 671421Aneta AbelŁódźDrużyna SAPerów00:37:3610.4000:13:24
#68 68-69Tomasz GałkaŁódźDZIK KOMANDO00:37:4110.3000:13:29
#69 69-132Sławomir MłynarczykKonstantynówbrak00:38:2210.2000:14:11
#70 701539Aleksandra SipaŁódźEVErRUN00:38:2810.1000:14:16
#71 711630Agnieszka ZjawionaŁódźEverRun00:38:2810.1000:14:16
#72 7217125Aleksandra ŚwiątekŁódźbrak00:38:3310.1000:14:21
#73 731850Magdalena ŻegnalekŁódźbrak00:38:4210.1000:14:30
#74 74-51Marcin KowalczykŁódźbrak00:38:4210.1000:14:30
#75 751995Malgorzata KolczynskaStarowa GoraEVErRUN00:38:4310.1000:14:31
#76 76-118Piotr MarciniakŁódźbrak00:38:5010.0000:14:38
#77 77-164Wiktor SzczepockiŁódźbrak00:38:5110.0000:14:39
#78 7820158Agata BłażejczykŁódźbrak00:39:0610.0000:14:54
#79 792129Anna SobczykŁódźEVErRUN00:39:189.9000:15:07
#80 8022138Magdalena KedzierskaLodzbrak00:40:189.7000:16:06
#81 81-133Łukasz JanickiŁódźbrak00:40:369.6000:16:24
#82 8223115Marta ŻołądekKonstantynów Łódzkibrak00:40:429.6000:16:30
#83 832443Anna BorkowskaAleksandrów Łódzkibrak00:41:199.4000:17:07
#84 842580Andżela SobczakKrzywiecbrak00:41:569.3000:17:44
#85 85-126Przemysław MroczekKonstantynów ŁódzkiŁÓDZKIE MORSY00:42:099.3000:17:57
#86 86-91Michał KorblitZgierzbrak00:42:269.2000:18:15
#87 8726160Anna SkrzypczyńskaKońskiebrak00:42:379.1000:18:25
#88 88-67Arkadiusz UrbanowiczŁódźbrak00:42:379.1000:18:26
#89 8927139Anna FilipiakŁódźbrak00:42:579.1000:18:45
#90 90-97Marcin KołodziejczakŁódźbrak00:42:599.1000:18:47
#91 9128157Angelika SzkopekŁódźbrak00:43:089.0000:18:56
#92 922972Dorota Paulina DudekLódźDZIK KOMANDO00:43:099.0000:18:58
#93 933076Marzena NaglikBabiczkiWŁODAN00:43:378.9000:19:25
#94 94-175Michał PaśnickiKonstantynów Ł.brak00:45:408.5000:21:28
#95 9531137Wioletta MikołajczykKonstantynów Łódzkibrak00:45:408.5000:21:29
#96 963270Małgorzata StępieńŁódźDZIK KOMANDO00:46:178.4000:22:05
#97 97-159Jakub KołodziejczakŁódźbrak00:46:218.4000:22:09
#98 983317Justyna MarzecŁódźByle Nie Ostatni00:47:398.2000:23:28
#99 99-87Szymon MisztelaBabiczkibrak00:48:138.1000:24:02
#100 100-27Jacek BauerŁódźSlow Jogging Łódź00:50:287.7000:26:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności