Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Wolność na 5

Wyniki - 10 listopada 2018, Katowice

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Artur Rosiński1481RUDA ŚLĄSKAPARKRUN KATOWICE00:16:1300:16:13
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Aleksander Zięba2122STRZYŻOWICEGMINA PSARY00:16:1900:16:19
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Maciej Michalak993KRAKÓWKRAKOWSKA IZBA ADWOKACKAABSOLWEN00:17:0100:17:01
#4 4Leszek Pstraś1404KATOWICEPARKRUN KATOWICE00:17:2100:17:21
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5Magdalena Krawczyk651GLIWICEGKS PIAST GLIWICE00:18:0700:18:05
#6 6Bartłomiej Knopek545BIERUŃ00:18:1500:18:14
#7 7Jakub Marekwica946KATOWICEMK TEAM00:18:3000:18:30
#8 8Maciej Haręża407KATOWICEIII LO IM. ADAMAUCZEŃ00:18:3900:18:39
#9 9Oskar Forreiter288BOJSZOWYUCZEŃ00:18:4700:18:46
#10 10Marcin Mroskowiak1039KATOWICETEAM PYRSK00:18:5400:18:54
#11 11Mirosław Dróżga1810ŚWIĘTOCHŁOWICEABSOLWEN00:19:0300:19:03
#12 12Mateusz Mucha10411SIEMIANOWICEPARKRUN KATOWICE00:19:1000:19:10
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13Natalia Gracz352KATOWICEHERNIK TEAM00:19:1500:19:14
#14 14Marek Bogdoł812SIEMIANOWICEDROGADOTOKIO.PL00:19:2300:19:21
#15 15Maciej Krupowies6913KATOWICE00:19:3300:19:33
#16 16Michał Żelasko21414RUDA ŚLĄSKA00:19:3700:19:27
#17 17Michał Gruszka3815SIEMIANOWCEKUŹNIA TRIATHLONUABSOLWEN00:19:5100:19:49
#18 18Mateusz Piksa12916BYTOM00:19:5400:19:46
#19 19Kamil Kalus5217SIEMIANOWICEAZS UNIWERSYTET ŚLĄSKI00:19:5700:19:51
#20 20Paweł Bielik618MYSŁOWICEABSOLWEN00:20:0100:19:58
#21 21Adrian Bobrzyk719SIEMIANOWICEABSOLWEN00:20:2200:20:21
#22 22Łukasz Urych19120KATOWICE00:20:3400:20:30
#23 23Krzysztof Wojakowski20621ZABRZEK&K RUN00:20:3500:20:34
#24 24Krzysztof Konopko5622MIKOŁÓW00:20:3900:20:38
#25 25Rafał Mikołajczyk35123SIEMIANOWICEŚL PARKRUN KATOWICE00:20:3900:20:37
#26 26Krzysztof Oleksy11824KATOWICEADS MASNAABSOLWEN00:20:4300:20:33
#27 27Wojciech Krupowies6825KATOWICEABSOLWEN00:20:4900:20:49
#28 28Rafal Szymura18226KATOWICEHEL TRIATHLONABSOLWEN00:20:5300:20:52
#29 29Grzegorz Strączek17427SIEMIANOWICE00:20:5300:20:52
#30 30Maciej Matuszczyk9628KATOWICECZP TYCHY00:20:5700:20:53
#31 31Tomasz Bujok1329SOSNOWIEC00:21:0400:21:02
#32 32Paweł Oszek11930JANKOWICE00:21:0900:21:08
#33 33Artur Kajzer4931GLIWICE00:21:3000:21:25
#34 34Bartosz Saliński15332KATOWICE00:21:3500:21:28
#35 35Patryk Pacana12033TARNOWSKIEDRUŻYNA ŚWIĘTEGO00:21:3600:21:34
#36 36Damian Zawadzki22234PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:21:4600:21:44
#37 37Kamil Stefański17235PIEKARY SLASKIEMULLER ADRENALINAUCZEŃ00:21:5200:21:52
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 38Beata Mendel983ORZESZESTUDIO FITNESS00:21:5500:21:54
#39 39Rafał Franielczyk21936SIEMIANOWICEŚL NIGHT RUNNERS00:22:0000:21:57
#40 40Magdalena Rzepka1504KATOWICENIGHT RUNNERS00:22:0100:21:58
#41 41Marek Żylski21637SIEMIANOWICEABSOLWEN00:22:0400:22:03
#42 42Adam Miler10138RUDA ŚLĄSKAIII LO IM. ADAMAUCZEŃ00:22:0700:21:54
#43 43Anna Gemza335KATOWICEABSOLWEN00:22:1200:22:08
#44 44Wojciech Kuźnik2286BYTOM00:22:2000:22:06
#45 45Olga Stępień-Wyrobiec1737JAWORZNOJKLA JAWOR00:22:2500:22:20
#46 46Bartosz Sokołowski16739KATOWICEABSOLWEN00:22:3300:22:24
#47 47Basia Mikołajek1008KATOWICE00:22:4400:22:33
#48 48Wojciech Pypłacz14140MYSŁOWICE00:22:4400:22:39
#49 49Marcin Wąs19341KRAKÓWSPORTOWE WONSY00:22:4700:22:35
#50 50Mateusz Hupacz4242KATOWICE00:22:4800:22:45
#51 51Roch Sobula21843KATOWICE00:22:5400:22:49
#52 52Tomasz Konieczny5544SIEMIANOWICETEAM KTW00:22:5600:22:36
#53 53Kamil Jędrzejczyk4645KRAKÓW00:22:5700:22:44
#54 54Ela Dylla209MIKOŁÓWBIEGAMBOLUBIE00:22:5800:22:55
#55 55Szymon Beberok446KATOWICE00:23:0000:22:49
#56 56Michał Gałkiewicz3147KATOWICETOMKATOTRENING.PL00:23:2000:23:17
#57 57Katarzyna Wojakowska20510ZABRZEK&K RUN00:23:2300:23:21
#58 58Anna Wendreńska19711MYSŁOWICESPORTOWE WONSYABSOLWENT00:23:2900:23:29
#59 59Jakub Kostka5948KATOWICEIII LO IM. ADAMAUCZEŃ00:23:5100:23:50
#60 60Łukasz Ślusarczyk18349TARNOWSKIEHETMAN00:23:5500:23:43
#61 61Agnieszka Piwowar13112KNURÓWAGNIESZKA00:23:5600:23:54
#62 62Dominika Mucha10513MYSŁOWICEUCZEŃ00:24:0300:23:49
#63 63Marcin Dziubdziela2250KATOWICEABSOLWENT00:24:0600:23:54
#64 64Krzysztof Pacana12151TARNOWSKIE00:24:1000:24:07
#65 65Roma Słaboń16114GLIWICE00:24:2500:24:22
#66 66Marcin Łukaszewski8552DĄBROWA00:24:3200:24:27
#67 67Matthias Hermann4153KATOWICE00:24:4500:24:31
#68 68Agnieszka Łukaszewska8415DĄBROWA00:24:4700:24:42
#69 69Damian Kajzer5054BĘDZIN00:24:4800:24:33
#70 70Adrian Znaleźniak21355LIBIĄŻIII KLASA LOUCZEŃ00:24:4900:24:49
#71 71Sebastian Saft15256CHORZÓW00:24:5300:24:43
#72 72Jakub Hajducki3957CHORZÓW00:24:5400:24:47
#73 73Piotr Wrzesiński20858CZĘSTOCHOWAGAPPAG TEAM00:25:0600:25:05
#74 74Oskar Połubiński13359RUDA ŚLĄSKAIII LO IM. ADAMAUCZEŃ00:25:0800:24:58
#75 75Beata Wochnik22516KATOWICEBIEGAMY Z00:25:0900:25:03
#76 76Jarosław Dziubdziela2360KATOWICE00:25:0900:24:58
#77 77Adam Preiss13561KATOWICEABSOLWENT00:25:1800:25:12
#78 78Maciej Kokoszka23062KATOWICEUCZEŃ00:25:1900:25:13
#79 79Alicja Cząstkiewicz1617GLIWICEPOWERGIRLS00:25:1900:25:15
#80 80Marcin Torbus18863TWARDOWICE00:25:2700:25:18
#81 81Tomasz Zięba21164SIEMIANOWICE00:25:3200:25:23
#82 82Jakub Palik12365RUDA ŚLĄSKAPGG S.A.00:25:3300:25:16
#83 83Agnieszka Nowak-Gomułka11618KATOWICEDZIWOLUDY :)00:25:3800:25:31
#84 84Przemysław Piątek12466KATOWICE00:25:4000:25:31
#85 85Kamil Bułakowski1467LIBIĄŻWYZNAWCY BRONKA00:25:4400:25:29
#86 86Sylwia Kuźnik22919BYTOM00:25:4400:25:31
#87 87Marcin Szatka17868KATOWICEABSOLWENT00:25:4500:25:39
#88 88Małgorzata Wawro19220KATOWICE00:25:4600:25:32
#89 89Kornelia Saft15121CHORZÓW00:25:5000:25:40
#90 90Jan Słupski16269MYSŁOWICEIII LO IM. ADAMAUCZEŃ00:25:5800:25:53
#91 91Grzegorz Kotliński6070KATOWICE00:26:0300:25:59
#92 92Jessica Włoka20222KATOWICEBIEGAMY Z00:26:1200:26:05
#93 93Oliwier Sojda16671BĘDZINIII LO IM. ADAMAUCZEŃ00:26:1200:26:01
#94 94Kamil Wichary19872KATOWICEABSOLWEN00:26:1700:26:08
#95 95Adam Miler10273RUDA ŚLĄSKA00:26:2200:26:08
#96 96Hieronim Posz13474KATOWICEABSOLWEN00:26:2400:26:14
#97 97Krzysztof Rajczykowski14475TYCHYABSOLWEN00:26:3000:26:15
#98 98Agnieszka Pietrakowska12623SOSNOWIEC00:26:3300:26:15
#99 99Sylwia Kubacka7024TYCHY00:26:3500:26:25
#100 100Arkadiusz Kopka5776STRZELCE00:26:3900:26:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności