Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2018, Oborniki

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1542Sebastian NowickiPOLOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOborniki1994M11-00:16:2600:16:2600:03:17
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2732Mateusz GajewskiPOLUnited AthleticsPoznań1999M22-00:16:4900:16:4900:03:22
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3998Amadeusz MolskiPOLOKLOborniki2002M33-00:17:2300:17:2300:03:29
#4 4218Robert GehrkePOLPCH_RUNChodzież1987M44-00:17:4200:17:4200:03:32
#5 5951Gracjan StankiewiczPOLDT4YOU MTB TEAMOborniki1992M55-00:18:0300:18:0500:03:37
#6 61219Krzysztof SobotaPOLSKS OBORNIKI2000M66-00:18:1700:18:2000:03:39
#7 7118Michał ZielsdorfPOLKB Gmina CzarnkówŚmieszkowo1989M77-00:18:3800:18:3800:03:44
#8 8889Robert SzulcPOLWągrowiec1987M88-00:18:5000:18:5000:03:46
#9 91214Michał KołodziejczakPOLOborniki2002M99-00:17:5700:19:0300:03:35
#10 10177Damian JerzakPOLHart SkokiSkoki1986M1010-00:19:2600:19:3200:03:53
#11 1133Adrian WaszakPOLLubasz1995M1111-00:19:4300:19:4600:03:57
#12 12923Maciej WąsowskiPOLKB SzamotułySzamotuły1982M1212-00:19:5000:19:5000:03:58
#13 13548Daniel MułkowskiPOLSielinko1984M1313-00:19:5700:20:0000:03:59
#14 14959Piotr RutkowskiPOLZASAPANITrzcianka1976M1414-00:19:5600:20:0000:03:59
#15 15866Jakub KurkiewiczPOLLubasz1984M1515-00:20:0300:20:0800:04:01
#16 1680Paweł StefaniakPOLPCH_RUNStudzieniec1980M1616-00:20:0400:20:0800:04:01
#17 17733Jacek LeśnikPOLUnited AthleticsOborniki1971M1717-00:20:0200:20:0800:04:00
#18 18782Hubert KaczkowskiPOLPromnice1987M1818-00:20:0300:20:0900:04:01
#19 1923Paweł WitkowskiPOLPCH_RUNChodzież1987M1919-00:20:1000:20:1500:04:02
#20 2073Michal SiekierskiPOLKibolski KSPoznań1985M2020-00:20:1800:20:1800:04:04
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21768Agnieszka KijakPOLParkrun PoznańRobakowo1987K1-100:20:2200:20:2500:04:04
#22 22909Tomasz ModrzejewskiPOLKB Gepard Murowana GoślinaRakownia1979M2121-00:20:2400:20:3000:04:05
#23 23352Kamil PikulaPOLSalon Fryzjerski "Styl" DrezdenkoStare Bielice1997M2222-00:20:3000:20:3500:04:06
#24 241172Ryszard CichoszPOLDrużyna SzpikuMur. Goślina1980M2323-00:20:3500:20:4100:04:07
#25 25147Łukasz FeliksiakPOLOBORNIKIOborniki1982M2424-00:20:3600:20:4300:04:07
#26 26954Mateusz LangowskiPOLOSP GąsawaGąsawa1991M2525-00:20:4500:20:4500:04:09
#27 271039Kamil MitręgaPOLStowarzyszenie "Przyjaciel"Oborniki2003M2626-00:19:3700:20:4600:03:55
#28 28130Patrycjusz SoczkaPOLPoła TeamPołajewo1984M2727-00:20:3400:20:4700:04:07
#29 291075Radosław MajewskiPOLNight RunnersPoznań1979M2828-00:20:5300:21:0100:04:11
#30 30934Marcin MarcinkowskiPOLDT4YOU MTB TEAMOborniki1979M2929-00:20:5400:21:0300:04:11
#31 31351Artur JanyPOLŁazarski duchOborniki1996M3030-00:21:0600:21:1000:04:13
#32 32381Damian GrenadierPOLEdukacja LubaszLubasz1987M3131-00:21:1000:21:1000:04:14
#33 33252Adam KrzyżaniakPOLOborniki1990M3232-00:21:0600:21:1100:04:13
#34 34131Bartosz GilwatowskiPOLPobiedziska Running TeamBiskupice1976M3333-00:21:1600:21:1900:04:15
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !35525Magdalena LewickaPOLObornicki Klub LekkoatletycznyOborniki1983K2-200:21:1500:21:2100:04:15
#36 36760Przemysław ZgołaPOLTarnowo Podgórne BiegaLusówko1971M3434-00:21:1700:21:2400:04:15
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37377Aleksandra StępkaPOLPobiedziska Running TeamPromienko1979K3-300:21:2300:21:2700:04:17
#38 38302Paweł SniegockiPOLTarnowo Podgórne BiegaTarnowo Podgórne1978M3535-00:21:3100:21:3100:04:18
#39 391067Wojciech LisPOLObornicki Klub LekkoatletycznyOborniki2000M3636-00:21:3800:21:3800:04:20
#40 40106Andrzej LudzkowskiPOLKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1969M3737-00:21:3500:21:4000:04:19
#41 411006Sebastian RybarkiewiczPOLZasapaniTrzcianka1986M3838-00:21:3100:21:4600:04:18
#42 42532Michał GrupińskiPOLLubasz1995M3939-00:21:2700:21:5000:04:17
#43 43243Karolina GazdaPOLBogdanowoOborniki1978K4-400:21:1700:21:5100:04:15
#44 4479Joanna NyczPOLSuchy Las1986K5-500:21:4700:21:5100:04:21
#45 45684Bartosz SuchodolskiPOLThe PartyPacholewo2001M4040-00:21:3800:21:5700:04:20
#46 46705Adrianna MściwujewskaPOLObornicki Klub LekkoatletycznyBiałystok1996K6-600:22:0200:22:0300:04:24
#47 47460Krzysztof SkorlińskiPOLEcho Ziemi Kostrzyńskiej.Kostrzyn1972M4141-00:22:0400:22:0800:04:25
#48 481062Bogusław WrońskiPOLKB PowolniakSzamotuły1970M4242-00:22:0900:22:1700:04:26
#49 49271Joanna AdamczakPOLKB SzamotułySzamotuły1985K7-700:22:1500:22:1900:04:27
#50 50501Kamil WalensiakPOLFwk Team RogoźnoRogozno1985M4343-00:22:2100:22:2700:04:28
#51 51659Dariusz GałatPOLŁazarski duchOborniki1996M4444-00:22:2900:22:3200:04:30
#52 521223Michał WłodarczykPOLOborniki1986M4545-00:22:3100:22:3800:04:30
#53 53178Łukasz DisterheftPOLDELTA OBORNIKIOborniki1985M4646-00:22:3200:22:4300:04:30
#54 5499Przemysław PaterkaPOLObornikiOborniki1980M4747-00:22:4300:22:4700:04:33
#55 55862Marek RakowskiPOLDąbrówka Leśna2000M4848-00:22:4200:22:4900:04:32
#56 56404Bartosz SzymanowiczPOLLubasz1997M4949-00:22:3000:22:5300:04:30
#57 57903Mikołaj GniedzińskiPOLDąbrówka Leśna2000M5050-00:22:4600:22:5400:04:33
#58 58693Dagmara WąsowskaPOLPOBIEDZISKA RUNNING TEAMPobiedziska1985K8-800:22:5200:22:5600:04:34
#59 59847Kasia StroińskaPOLSKS OBORNIKIOborniki2002K9-900:23:0500:23:0800:04:37
#60 6072Marek KoteckiPOLKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1986M5151-00:22:4800:23:1300:04:34
#61 6182Rafał StawujakPOLOcieszyn1981M5252-00:22:5600:23:1500:04:35
#62 62156Michał NowakPOLKS EXTREME TEAM OBORNIKIOborniki1988M5353-00:23:0900:23:1600:04:38
#63 63464Maciej KaniewskiPOLGdzie Ta MetaRogoźno1993M5454-00:22:3700:23:1600:04:31
#64 64308Miłosz SkrzypczakPOLRogoziński Klub BiegaczaOborniki Wielkopolskie1998M5555-00:22:5900:23:1800:04:36
#65 65908Marzena CzarneckaPOLKB Gepard Murowana GoślinaRakownia1980K10-1000:23:1700:23:2400:04:39
#66 66809Łukasz KujawaPOLBiegożercyRyczywół1989M5656-00:23:3200:23:3200:04:42
#67 67636Anna JaroszPOLSiła jest kobietąPołajewo1992K11-1100:23:1300:23:3400:04:39
#68 68921Dominik DominaPOLWieleń1997M5757-00:23:1400:23:3400:04:39
#69 69155Krzysztof JanasiakPOLSzamotuły1976M5858-00:23:2400:23:3700:04:41
#70 70606Robert SzcześniakPOLRuukkiPotasze1965M5959-00:23:2300:23:4200:04:41
#71 71962Jakub PowolnyPOLOborniki1997M6060-00:23:2400:23:4300:04:41
#72 72451Piotr MańkaPOLM&W SPEDITIONOborniki1971M6161-00:23:3100:23:4300:04:42
#73 73454Krystian KlocekPOLObornikiOborniki1980M6262-00:23:2300:23:4400:04:41
#74 741024Zuzanna ResternyPOLStowarzyszenie "Przyjaciel"Poznań2005K12-1200:23:0200:23:5700:04:36
#75 75856Marcin ZduniewiczPOLOborniki1978M6363-00:23:2800:24:0100:04:42
#76 76716Dariusz BielawiakPOLOborniki1981M6464-00:23:3800:24:0400:04:44
#77 77582Jakub SkowronekPOLBruczkówBorek Wielkopolski2001M6565-00:23:4300:24:0500:04:45
#78 78761Damian KroteckiPOLBiegożercyLudomy1990M6666-00:24:0500:24:0500:04:49
#79 79759Maciej MatelskiPOL45🍽Oborniki1995M6767-00:23:4700:24:1600:04:45
#80 80791Łukasz FurmaniakPOLSzamotuły1980M6868-00:23:5700:24:2400:04:47
#81 81618Marcin MichalukPOLRyczywół2001M6969-00:24:1600:24:3100:04:51
#82 82124Gracjan KuźniakPOLOborniki1998M7070-00:24:1500:24:3300:04:51
#83 83394Leszek KąkolPOLOborniki1980M7171-00:24:2100:24:3400:04:52
#84 841042Ryszard WolniewiczPOLPniewy1961M7272-00:24:3600:24:3900:04:55
#85 85219Teodor SzczęsnyPOLSzczęsny TeamPoznań1958M7373-00:24:2700:24:4200:04:53
#86 86622Zbigniew SebzdaPOLMurowana Goślina1993M7474-00:24:1300:24:4400:04:51
#87 871150Krzysztof JurackiPOLMonarRogoźno1990M7575-00:24:3600:24:4400:04:55
#88 88994Daniel AntczakPOLMurowana Goslina2001M7676-00:24:5400:24:5400:04:59
#89 89897Bartosz PrzybyszPOLMurowana Goslina1984M7777-00:24:3800:24:5500:04:56
#90 90172Andrzej JarzębowskiPOLObornikiOborniki1978M7878-00:24:3600:24:5500:04:55
#91 91587Mateusz GrzeszczakPOLBruczkówGostyń2001M7979-00:24:3200:24:5600:04:54
#92 92486Jędrzej ŚlachciakPOLParkowo1999M8080-00:23:5600:24:5600:04:47
#93 93742Mateusz KlingsportPOLM&M Cross runRyczywół1988M8181-00:24:1600:25:0200:04:51
#94 94343Hanna CiesielskaPOLMurowana Goślina1983K13-1300:25:0000:25:0300:05:00
#95 951082Maciej DomagałaPOLOborniki1985M8282-00:24:3200:25:0300:04:54
#96 96827Joanna WicentyPOLStajnia na ZielonejObrzycko1994K14-1400:24:5100:25:0400:04:58
#97 97364Daria WaszakPOLDarusia TeamPoznań1990K15-1500:24:4600:25:0500:04:57
#98 98855Jaroslaw RapaczPOLKiszewo1995M8383-00:24:1700:25:0700:04:51
#99 991121Robert Oksza-SkibińskiPOLHart SkokiSkoki1973M8484-00:25:0700:25:0700:05:01
#100 100574Marek GałatPOLSP3 ObornikiOborniki1981M8585-00:24:5800:25:0900:05:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności