Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

WARTA CHALLENGE Marathon&Half - edycja 1 z 5

Wyniki - 17 listopada 2018, Biedrusko

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1112Grzegorzewski Konrad1-1979I 4Fiter IDąbrówka01:30:18
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2127Marszałek Sławomir2-1975I Marszałek - Osteopatia.plSzreniawa01:30:53
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 399Pasiecznik Miłosz3-1986MUAY RUNNING TEAMPoznań01:30:59
#4 4117Dembiński Marek4-1974I Wójtowicz TRI Team / IPoznań01:32:17
#5 543Marszałek Andrzej5-1969Iswarzędz01:33:30
#6 6110Bobrowski Bogusz6-1991I IWłocławek01:34:34
#7 728Janas Dariusz7-1975Biegacze Juniora - Runners ICzerwonak01:34:46
#8 811Drobnik Błażej8-1987Promień Opalenica Iopalenica01:35:30
#9 93Głubisz Bartosz9-1988IPoznań I01:37:31
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1097Kwasiżur Agata-11983I MUAY RUNNING TEAMI POZNAN01:37:44
#11 1193Furmaniuk Jaromir10-1972I Samotny Biały Żagiel IPoznań01:37:45
#12 1285Szczepaniak Michał11-1988I Patataje IMosina01:38:06
#13 1364Napierała Tomasz12-1977I ABC Tax ISuchy Las01:38:18
#14 1412Gos Piotr13-1976Naramocie Biegają IPoznań01:38:52
#15 15129Kusnierczak Wieslaw14-1974I ISuch Las01:39:23
#16 1687Muchowicz Pawel15-1974I Dziki z Moraska IPoznan01:39:31
#17 1786Jaskólski Jan16-1976ITarnowo Podgórne01:39:39
#18 18108Andrzejewski Bartosz17-1985I IMurowana Goślina01:39:50
#19 1979Kruk Łukasz18-1982ISkoki I01:40:29
#20 2033Job Piotr19-1975IZłotniki I01:41:15
#21 2147Rutkowski Jakub20-1989I IPoznań01:41:22
#22 2231Michałowski Michał21-1979I Tfp sport team IPoznań01:42:07
#23 2380Sznajder Krzysztof22-1987I Nowak Run ISkoki01:42:40
#24 24101Przywieczerski Paweł23-1978I ISwarzędz01:43:01
#25 25130Łuczak Maciej24-1979Banda Rycha IMrowino01:44:28
#26 267Kaczmarek Grzegorz25-1973I TICON IMurowana Goślina01:45:44
#27 2716Kłoda Dariusz26-1975Patataje ICzapury01:45:56
#28 28118Stróżniak Krzysztof27-1988I IPoznan01:46:22
#29 29114Rzepecki Artur28-19794Fiter IDąbrówka01:46:33
#30 3077Fenrych Robert29-1973POGROMCY KILOMETRÓWI Poznań01:47:30
#31 31123Bykowski Jacek30-1976I mbexpert.pl IPoznań01:48:03
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3251Gierszewska Anna-21981I KB Szamotuły ISzamotuły01:48:09
#33 3368Franek Sebastian31-1977I MUAY RUNNING TEAMI Luboń01:48:14
#34 34120Mieszkowski Andrzej32-1972I ZMĘCZENI JUŻ PRZEDI Poznań01:48:55
#35 3523Wojtkowiak Mariusz33-1970I Mexyk Runn Team IMieścisko01:49:14
#36 3690Chmielewski Leszek34-1982I Fabryka Formy IPoznań01:49:19
#37 3744Marciniak Janusz35-1975I Night Runners IPoznań01:49:36
#38 3853Sznajder Marcin36-1983Mesondżi lajf stajl IPoznań01:50:16
#39 3994Sniegocki Paweł37-1978I Tarnowo Podgórne BiegaI Tarnowo Podgórne01:50:23
#40 4020Durzyński Marcin38-1988I Bejot Team IKościan01:50:28
#41 4113Juszczyk Robert39-1982I IPoznań01:51:30
#42 4296Natkaniec Krystian40-1973I JANJUL IZłotniki01:51:30
#43 43113Stanke Łukasz41-1979I 4Fiter/Velocity IDąbrówka01:51:58
#44 4422Baucz Daniel42-1976IGniezno I01:52:16
#45 4521Woźniak Jarosław43-1975I Tarahumara Heavy ManGniezno01:52:16
#46 4695Skowroński Cezary44-1980I Wybiegani Team I01:52:16
#47 47111Furmaniak Mateusz45-1989I Husaria Race TeamMrowino01:52:42
#48 4873Prądzyński Jacek46-1981I IPoznań01:52:45
#49 4983Zboralski Michał47-1975IPoznań I01:53:18
#50 5025Marcinkowski Maciej48-1977I ICzerniejewo01:53:22
#51 5124Nowacki Michał49-1979MORSY POZNAŃ IPoznań01:53:29
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5246Marcinkowska Anita-31983I ILuboń01:53:30
#53 53116Fleiszar Tymoteusz50-1974I Atimex.BY /WOJTOWICZ TRII Gruszczyn-Poland01:53:47
#54 54267Hojny Tomasz51-1979I Wataha Łączy Nas BieganieI Poznań01:54:37
#55 55131Mrzewa Karol52-1981MEDIOTECH IKomorniki01:55:15
#56 5662Retkowski Adam53-1978I Kuźnia Triathlonu IPoznań01:55:20
#57 57102Świderski Marcin54-1983I ApoDziki IPoznań01:55:34
#58 58106Banaś Daniel55-1983IPoznań I01:55:39
#59 59109Dybizbański Paweł56-1970I ZMĘCZENI JUŻ PRZEDI Skórzewo01:55:45
#60 6063Wiśniewski Artur57-1975intro IPoznań01:55:56
#61 6129Rosół Roman58-1970Hernik Team IPoznań01:56:08
#62 621Krzyżaniak Agnieszka-41984I Night Runners IKamionki01:56:23
#63 632Obuchowicz Artur59-1979I Endorfina IWschowa01:56:43
#64 64107Janowska-Ścibisz-51978I IPoznan01:56:45
#65 6549Florkiewicz Anna-61979KB Szamotuły ISzamotuły01:56:58
#66 66126Chraplewska Karolina-71981I PRO366 IPoznan01:57:02
#67 675Rzepka Lucjan60-1970ROMA VICTRIX ISiekierki Wielkie01:57:26
#68 6834Ciszak Daria-81973Kobiety Biegają IPoznań01:57:57
#69 6917Gawrych Artur61-1982Pobiedziska Running TeamPobiedziska01:58:31
#70 7035Krąpiec Waldemar62-1962I IPoznań01:58:49
#71 7159Wisła Piotr63-1981radca.poznan.pl team ISuchy Las01:58:56
#72 7289Bartosik Łukasz64-1975IPoznań I01:59:04
#73 73125Haremza Kinga-91973I Night Runners IPoznań02:00:01
#74 7466Waszyk Anita-101985MUAY RUNNING TEAMZalasewo02:02:01
#75 7567Cichy Roman65-1980MUAY RUNNING TEAMI Poznań02:02:08
#76 7658Bąbalicki Sławomir66-1981I TFP SPORT TEAMGolęczewo02:02:58
#77 7769Marciniak Joanna-111989I IPoznań02:03:15
#78 7871Marciniak Maciej67-1964Iznań (Poznań-Stare02:03:16
#79 7974Borowicz Marcin68-1977I MAGDALENADIAI POZNAN02:03:37
#80 8027Boguś Tomasz69-1977I ISzamotuły02:04:43
#81 8126Witkowska Paulina-121987I Po prostu biegnij & żyj aktywnieSzamotuły02:04:43
#82 8270Liera Pawel70-1984IPoznan I02:04:59
#83 8365Andrzejewski Wojciech71-1991I Decathlon KomornikiKamionki02:05:00
#84 8472Góralczyk Andrzej72-1960I parkrun Poznań IKoziegłowy02:05:21
#85 8561Woźniak Maciej73-1981I IPoznań02:05:55
#86 8691Szczurowski Marcin74-1984I CHEMPIONI NIEZŁOMNII Plewiska02:05:57
#87 8760Juszczak Rafał75-1983Budimex ITulce02:08:09
#88 88104Szymczak Sebastian76-1979I IOwińska02:08:28
#89 8942Zieliński Maciej77-1973Wilda Biega IPoznan02:08:39
#90 90270Haliżak Norbert78-1973Wieluń Biega IWileuń02:08:42
#91 9130Witczak Paweł79-1976Wieluń Biega IWieluń02:08:45
#92 9237Wawrzyniak Paweł80-1981I Runner's Power IŚrem02:08:57
#93 9392Pajak Monika-131982ISkorzewo02:08:57
#94 9441Szczurek Artur81-1973radca.poznan.pl team IPoznań02:09:21
#95 9519Bojarojć Joanna-141982Bejot Team IKamionki02:09:38
#96 96119Kliks Dariusz82-1970IPoznań I02:10:01
#97 9784Sarzyński Marcin83-1989I Szukam IPoznań02:10:38
#98 9888Runowska Monika-151970I IPoznan02:10:44
#99 9945Bartosiak Roman84-1968I IPromnice02:10:47
#100 100121Tomaszewski Maciej85-1978I Night Runners IPoznan02:12:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności