Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Decathlon RUN 5

Wyniki - 25 listopada 2018, Łódź

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
5
Km
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1614Adrian ŻakowskiM1995JAROCINKALENJI BY DECATHLON00:17:3500:35:3100:35:30-1M DECATHLON1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2140Michał AdamkiewiczM1985ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ 600:18:2600:36:4500:36:43-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 373Piotr RosiakM1976ŁÓDŹRYSIOTEAM00:18:3500:36:5800:36:56-3
#4 43Arkadiusz OstaszewskiM1993GDAŃSKKALENJI BY DECATHLON00:18:4300:37:1200:37:11-4M DECATHLON2
#5 5538Jarosław CichoszM1985ŁÓDŹMORENA CZOŁOWA00:18:4100:37:2200:37:18-5
#6 6244Mateusz RajewskiM1981ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:18:4500:37:2700:37:25-6
#7 7398Piotr DukałaM1984WARSZAWAKALENJI BY DECATHLON 100:18:4000:37:4800:37:47-7
#8 8516Robert SobczakM1982ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:18:4200:38:0600:38:04-8
#9 9314Mateusz PapierakM1987ŁÓDŹMORENA CZOŁOWA00:19:1100:38:1400:38:09-9
#10 10274Andrii IlivM1987BORATYN UKRAINA00:18:5300:38:2900:38:25-10
#11 11542Mateusz KrajdaM1992ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓW00:19:1400:38:4400:38:42-11
#12 12148Łukasz ŁuczakM1978ŁÓDŹBSH ŁÓDŹ RUNNING TEAM00:19:2500:38:5800:38:56-12
#13 13249Konrad GrzybM1990ŁÓDŹRYSIOTEAM00:19:1000:39:0500:39:03-13
#14 14394Michał DrążekM1993BEŁCHATÓWDECATHLON CAR ŁÓDŹ00:19:2900:39:2200:39:21-14M DECATHLON3
#15 15502Igor KossowskiM1990ŁÓDŹINSTYTUT MATEMATYKI PŁ00:19:1200:39:2600:39:23-15
#16 16262Piotr LewickiM1989ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ 600:19:3500:39:2900:39:26-16
#17 1711Paweł SzczepańskiM1998KONSTANCIN-JEZIORNADECATHLON PIASECZNO00:19:2400:39:3800:39:36-17M DECATHLON4
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1858Michalina MendeckaK1992ŁAZISKA GÓRNEDECATHLON MIKOŁÓW00:19:4300:39:5900:39:561-K DECATHLON1
#19 19577Paweł RojewskiM1987ŁÓDŹEVERRUN00:19:3500:40:1000:40:07-18
#20 20326Bartosz DrobnyM1986ŁÓDŹMORENA CZOŁOWA00:19:5200:40:1500:40:12-19
#21 21627Paweł KowalikM1990KOMARÓWKA PODLASKAKALENJI BY DECATHLON 100:20:1700:40:4500:40:44-20M DECATHLON5
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22381Natalia GrzegorczykK1997OPOCZNOKALENJI BY DECATHLON00:20:2100:40:5400:40:532-
#23 2322Tomasz LewickiM1992ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ 200:20:0700:40:5500:40:51-21
#24 24303Krzysztof LewandowskiM1977ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ 200:20:3200:41:0400:41:00-22
#25 25409Konrad JastrząbekM1981ŁÓDŹEVERRUN00:20:4400:41:0900:41:05-23
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26423Marta BukowskaK1992TOMASZÓW MAZOWIECKIMORENA CZOŁOWA00:20:3200:41:1400:41:123-
#27 27363Michał JanusM1984DĄBROWA GÓRNICZA00:20:1600:41:1800:41:16-24
#28 28543Piotr PłóciennikM1986ŁÓDŹHUSARIA RACE TEAM00:20:3300:41:3200:41:28-25
#29 29142Arkadiusz WojnoM1985LODZHUSARIA RACE TEAM00:21:4200:41:4500:40:56-26
#30 30588Szymon GłąbM1978ŁÓDŹINSTYTUT MATEMATYKI PŁ00:20:4800:41:5600:41:51-27
#31 31407Bartosz BrzezińskiM1998BUKOWIEC POLAND00:20:3200:42:0300:42:02-28
#32 32532Paweł RakowskiM1975ŁÓDZ00:20:4600:42:0500:42:00-29
#33 33410Jacek SzymczakM1975ŁÓDŹ00:21:0100:42:2100:42:18-30
#34 34157Tomasz SośnierzM1987ŁÓDŹ00:21:0600:42:3300:42:29-31
#35 3512Dariusz FabijańskiM1973ŁÓDŹIFON KK00:20:3500:42:4200:42:39-32
#36 36196Dominik KubiakM1983ŁÓDŹVERA RUNNING TEAM00:21:1600:42:4400:42:35-33
#37 37460Aleksandra KaczmarekK1998POZNAŃWKS ŚLĄSK WROCŁAW00:21:0700:42:4700:42:434-K DECATHLON2
#38 38383Mateusz LeszczyńskiM1984ŁÓDŹEVERRUN00:21:1700:42:5600:42:50-34
#39 39112Marcin KrebsM1986PABIANICERAJSPORT ACTIVE00:21:4600:43:0600:42:58-35
#40 40608Konrad SiennickiM1977BUKOWIEC00:21:2000:43:0700:43:04-36
#41 41253Jakub WojdaM1982ŁOWICZ00:21:5900:43:0800:42:59-37
#42 42563Łukasz JagodaM1981ŁÓDŹNBP00:21:1900:43:0900:43:05-38
#43 43384Jakub KozłowskiM1982ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ 300:21:0700:43:2500:43:20-39
#44 4499Arkadiusz CzyżnielewskiM1981ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ 700:21:5700:43:3500:43:29-40
#45 45347Małgorzata DziakońskaK1971ŁÓDŹRYSIOTEAM00:21:5100:43:3800:43:345-
#46 46392Marcin RichterM1988ŁÓDŹ00:20:3200:43:4500:43:40-41
#47 47586Konrad JeżakM1995PIOTRKOW TRYB.00:21:2500:43:4700:43:42-42
#48 48327Krzysztof ReszkaM1989ŁÓDŹMAGNETIX SPORT TEAM00:21:5300:43:4900:43:37-43
#49 49361Arkadiusz KujawskiM1971ŁÓDŻRYSIOTEAM00:21:4600:43:4900:43:44-44
#50 50292Adam BandelM1985ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ 300:22:0600:43:5600:43:50-45
#51 51476Magdalena NitkaK1997ŁÓDŹINSTYTUT MATEMATYKI PŁ00:21:1900:43:5600:43:536-
#52 52135Przemek StupnowiczM1995ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹ00:22:3100:43:5600:43:46-46
#53 5340Piotr TondysM1971ŁÓDŹTIGERS TEAM00:21:4300:44:0700:44:00-47
#54 54453Dominik StańczykM1982ŁÓDŹEVERRUN00:21:4500:44:0800:44:01-48
#55 55106Jarosław ChybowskiM1977ŁÓDŹRETKINIA RUN 7700:22:2000:44:0900:43:56-49
#56 56151Dominik StanekM1987ŁÓDŹ#HAPPYRUNNERS00:21:5000:44:1000:44:03-50
#57 57426Radosław BuchaczM1977ŁÓDŹFLEXIDEA00:22:1800:44:1200:44:05-51
#58 58202Robert ŻurańskiM1985STRYKÓWGRC00:22:0400:44:3300:44:22-52
#59 59520Patryk PatuchaM1978ŁÓDŹ00:21:4100:44:3800:44:29-53
#60 60308Marcin DylikM1981ALEKSANDRÓW ŁÓDZKICELIRONMAN00:21:5500:44:4200:44:35-54
#61 61621Mariusz OchałekM1994KATOWICEKALENJI BY DECATHLON DECATHLON MI00:22:0400:45:0300:44:56-55M DECATHLON6
#62 62258Marcin SzczepańskiM1973ŁÓDŹEVERRUN00:23:0900:45:0700:44:51-56
#63 63275Michał KowalczykowskiM1973ŁÓDŻRYSIOTEAM00:22:2700:45:0900:45:04-57
#64 64236Bartłomiej MazgajM1986ALEKSANDRÓW ŁÓDZKICELIRONMAN00:22:0900:45:1000:45:04-58
#65 65450Paulina ZduńczykK1986ŁÓDŹEVERRUN00:22:3800:45:1200:45:057-
#66 66182Wojciech ZalasaM1968ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:22:4500:45:1500:44:57-59
#67 6728Piotr MaliszewskiM1971ŁÓDŹ00:22:3900:45:1600:45:01-60
#68 68154Agnieszka SychniakK1980ŁÓDŹ00:22:3100:45:2000:45:118-
#69 69555Marcin PietrzakM1989ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT00:22:1300:45:2000:45:07-61
#70 70122Daniel RaszkiewiczM1989ŁÓDŹPOWSTANIEC DOBRA00:22:5200:45:2400:45:08-62
#71 7184Robert EljaszM1968LODZ000:22:5500:45:2600:45:22-63
#72 72488Krzysztof BadowskiM1969ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓW00:22:3800:45:2600:45:15-64
#73 73521Adam BoruchM1971ZGIERZ----00:23:1600:45:2800:45:19-65
#74 74145Kacper WołyńskiM1985ŁÓDŹ00:23:1700:45:2900:45:03-66
#75 7516Rafał NasiłowskiM1994WARSZAWADECATHLON00:22:1500:45:2900:45:26-67M DECATHLON7
#76 7652Rafał AugustyniakM1994ŁÓDŹINSTYTUT MATEMATYKI PŁ00:22:4700:45:3100:45:26-68
#77 77570Piotr MaroszekM1988ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT00:23:1000:45:3500:45:17-69
#78 78284Sylwester BrewińskiM1976GŁOWNO00:22:2100:45:4600:45:35-70
#79 79235Łukasz LewandowiczM1988GOSTYNINSZUKAM_SPONSOR_TEAM00:23:1000:45:5100:45:36-71
#80 80304Jarosław MazurkiewiczM1984OZORKÓWRAZEM TRENUJEMY SPORT00:23:0200:45:5300:45:35-72
#81 81424Maciej WiniarskiM1987ŁÓDŹSTG ŁÓDŹ00:23:0500:45:5500:45:53-73
#82 82229Anna MatusiakK1994ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ 600:22:5600:45:5800:45:499-
#83 83400Piotr KucińskiM1974ŁÓDZŁÓDŹ KOCHA SPORT00:23:1400:46:0500:45:48-74
#84 84134Piotr KuźmińskiM1982ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAGB TORFY00:23:1200:46:0500:45:56-75
#85 85564Krzysiek WyżykowskiM1973ŁÓDŹNARODOWY BANK POLSKI00:22:3600:46:0800:46:04-76
#86 8647Bartosz MajchrzakM1984ZGIERZCELIRONMAN00:22:5100:46:1100:46:04-77
#87 8762Łukasz BorkowskiM1979STAROWA GÓRACYBORKI00:22:5200:46:1400:46:01-78
#88 8887Bogusz RaczyńskiM1983ALEKSANDRÓW ŁÓDZKITIGERS TEAM00:22:5100:46:2500:46:19-79
#89 89406Agnieszka Adamska-WysockaK1981ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:23:1500:46:2900:46:1110-
#90 90268Dawid RatajekM1986ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:23:2400:46:3000:46:21-80
#91 9161Paweł MaciaszczykM1973ŁÓDZRYSIOTEAM00:23:0800:46:3300:46:23-81
#92 92206Paweł NowaczykM1968ŁÓDŹ00:22:4600:46:3800:46:33-82
#93 93378Dariusz NajmanM1963ZGIERZ00:23:1000:46:3900:46:36-83
#94 94507Aneta Goździk-ZarębaK1980ŁÓDŹŁKS00:23:2500:46:4000:46:2811-
#95 95596Maciej PawińskiM1984ŁÓDŹCELIRONMAN00:23:1000:46:5500:46:49-84
#96 96522Zbigniew DomańskiM1980ŁÓDŻROSSMANN00:23:2000:47:0300:46:53-85
#97 97339Jarosław LesiewiczM1969ŁÓDŹ00:24:1000:47:0400:46:45-86
#98 9874Paweł ChęcińskiM1990ŁÓDŹ00:23:3900:47:0500:46:51-87
#99 9994Robert KosielskiM1980ŁÓDŹ00:23:5000:47:1300:47:01-88
#100 100607Grzegorz KwiesielewiczM1974ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ 500:23:3000:47:1300:47:08-89

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności