Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4 Bieg Gajusza im Julii Gajzler

Wyniki - 1 grudnia 2018, Arturówek

Cityzen_ General
Msc
K
Nr
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1-158Rafał ŁęgowskiCiechocinBieganie.plBrak –-00:20:2116.2000:00:00
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2-10Maciej FrankowskiKONSTANTYNÓWBeauty SportMężczyźni 40+100:20:4615.9000:00:24
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3-514Sebastian JachowskiŁukaszewoBieganie.plBrak –-00:21:1115.6000:00:49
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4-24Jarosław SzewczykNOWY BEDOŃbrakMężczyźni 40+200:21:3515.3000:01:13
#5 5-499Łukasz KotarskiZgierzROSSMANNBrak –-00:21:4715.1000:01:25
#6 6-296Tomasz PrykowskiŁódźSportera OCRBrak –-00:21:5615.0000:01:34
#7 7-213Michał PieczewskiŁódźDZIK KOMANDOBrak –-00:22:1114.9000:01:50
#8 8-489Paweł RojewskiŁódźRossbiegani / EVErRUNBrak –-00:22:2014.8000:01:58
#9 9-521Rafał CipkowskiImbirkowoBieganie.plBrak –-00:22:4514.5000:02:24
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 10-17Jakub Strzelecki "Cirrus"ŁódźRossbieganiMężczyźni 40+300:22:5414.4000:02:32
#11 11-262Marek KłyszRAZEM TRENUJEMY SPORTMężczyźni 40+400:23:0314.3000:02:41
#12 12-316Paweł RakowskiŁódźbrakMężczyźni 40+500:23:0614.3000:02:44
#13 13-459Robert LachowskiŁódźRossmannBrak –-00:23:1214.2000:02:51
#14 14-466Robert BłaszczykAleksandrów ŁódzkiRossmannMężczyźni 40+600:23:1214.2000:02:51
#15 15-310Paweł ŚliwińskiLipnibrakBrak –-00:23:1414.2000:02:53
#16 16-379Michał NiedźwiedźZgierzŁódź Running TeamBrak –-00:23:4913.8000:03:28
#17 17-264Jakub KozłowskiŁódźReebokRunCrew LDZBrak –-00:23:5313.8000:03:32
#18 18-398Mariusz KlapendaŁęczycaMARIO TEAMMężczyźni 40+700:23:5813.8000:03:36
#19 19-440Jacek BłasiakŁódźRossmannBrak –-00:24:0413.7000:03:42
#20 20-470Mirosław StępieńŁódźRossmannMężczyźni 40+800:24:0713.7000:03:45
#21 21-471Zbigniew SzymańskiBedoń-wieśbrakBrak –-00:24:0913.7000:03:47
#22 22-339Piotr BederskiŁódźBEDI TEAMBrak –-00:24:2013.6000:03:59
#23 23-39Piotr KmieciakŁódźWorld360.plBrak –-00:24:2413.5000:04:02
#24 24-9Bogusz RaczyńskiAleksandrów ŁódzkiTIGERS TEAMBrak –-00:24:2613.5000:04:04
#25 25-331Michał OlejniczakŁódźbrakBrak –-00:24:3913.4000:04:18
#26 26-31Mateusz LeszczyńskiŁódźEVErRUNBrak –-00:24:4013.4000:04:18
#27 27-383Dawid JędrzejewskiŁódźLafiryndy i GamonieBrak –-00:24:4113.4000:04:19
#28 28-507Marcin OlczykRossmannBrak –-00:24:4213.4000:04:21
#29 29-385Krzysztof MamczarekKutnoRozbiegani-ŻychlinBrak –-00:24:4713.3000:04:25
#30 30-222Aleksander KuczkowskiŁódźbrakMężczyźni 40+900:24:4813.3000:04:26
#31 31-64Maciej ChajdysStare SkoszewybrakBrak –-00:24:4913.3000:04:28
#32 32-75Radosław KacprzakŁódźKlub Biegacza ProvidentMężczyźni 40+1000:24:5113.3000:04:29
#33 33-100Mariusz UbychŁódźbrakBrak –-00:24:5613.2000:04:35
#34 34-544Adam BandelŁódźReebokRunCrew LDZBrak –-00:24:5913.2000:04:37
#35 35-63Dominik StanekŁódź#happyrunnersBrak –-00:25:0113.2000:04:39
#36 36-282Artur BistułaPabianicebrakBrak –-00:25:0413.2000:04:43
#37 37-253Konrad WlazełŁódźbrakMężczyźni 40+1100:25:1213.1000:04:50
#38 38-162Paweł IzdebskiOleśnicabrakMężczyźni 40+1200:25:1413.1000:04:52
#39 39-202Łukasz KaczmarekCzarnocinDZIK KOMANDOBrak –-00:25:1513.1000:04:53
#40 40-453Paweł MikołajczykŁódźRossbieganiBrak –-00:25:1613.1000:04:55
#41 41-454Zbigniew DomańskiŁódżRossbieganiBrak –-00:25:2113.0000:04:59
#42 42-618Sebastian CzuraŁÓDŹbrakBrak –-00:25:2213.0000:05:01
#43 43-266Krystian BohdanowiczŁódźAtlas Running TeamBrak –-00:25:2912.9000:05:08
#44 44-68Tomasz MarciniakSkotnikibrakMężczyźni 40+1300:25:3612.9000:05:15
#45 45-207Miłosz ŚwićŁódźDZIK KOMANDOBrak –-00:25:4312.8000:05:22
#46 46-285Aleksander BrzezińskiŁódźbrakBrak –-00:25:4812.8000:05:27
#47 47-248Daniel MorawiecŁódźBeauty SportMężczyźni 40+1400:25:5412.7000:05:32
#48 48-520Kacper GrefkowiczZgierzCEZAK ZGIERZBrak –-00:25:5612.7000:05:34
#49 49-460Krzysztof DomańskiŁódżRossbieganiBrak –-00:25:5912.7000:05:37
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !50171Paulina WierzbowskaDziałyńBieganie.plBrak –-00:26:0012.7000:05:38
#51 51-449Michał JastrzębskiZgierzRossmannBrak –-00:26:0312.7000:05:42
#52 52-183Mateusz PyszkoŁódźReebokRunCrew LDZBrak –-00:26:0612.6000:05:45
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !532122Aneta Goździk-ZarębaŁódźŁKSBrak –-00:26:0912.6000:05:47
#54 54-399Arkadiusz WysockiRabieńTomTom RunnersBrak –-00:26:1212.6000:05:50
#55 55-50Marcin RojkowskiŁódźReebokRunCrew LDZMężczyźni 40+1500:26:1312.6000:05:51
#56 56-451Bartłomiej AniszewskiŁódźRossmannBrak –-00:26:1512.6000:05:54
#57 57-27Bartek WitczakBukowiecBeauty SportBrak –-00:26:2212.5000:06:00
#58 58-465Bartłomiej KowalskiPoddębiceRossbieganiBrak –-00:26:3212.4000:06:10
#59 59-438Przemysław SętkowskiSulejówRossmannBrak –-00:26:3812.4000:06:17
#60 60-396Adam ZajfertŁódźbrakBrak –-00:26:3912.4000:06:17
#61 61-92Wojciech ZalasaŁódźŁódź Kocha SportMężczyźni 40+1600:26:4412.3000:06:23
#62 62-101Krzysztof FriezeŁódźbrakMężczyźni 40+1700:26:4512.3000:06:24
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 633103Natalia SzarszewskaGdańskbrakBrak –-00:26:4812.3000:06:27
#64 64-154Jarosław LesiewiczŁódźbrakMężczyźni 40+1800:26:5112.3000:06:29
#65 65-289Adam NiepsujŁódźbrakBrak –-00:26:5512.3000:06:34
#66 66-25Konrad KabałaŁódźBeauty SportMężczyźni 40+1900:26:5612.2000:06:34
#67 67-476Paweł BłasiakŁódźRossmannBrak –-00:26:5712.2000:06:35
#68 68-416Jacek PietrasiakStare SkoszewyBeauty SportMężczyźni 40+2000:26:5912.2000:06:38
#69 69-313Krzysztof SkomraRużeBieganie.plBrak –-00:27:0312.2000:06:41
#70 70-312Hipolit PiotrkowskiPaliwodziznaBieganie.plMężczyźni 40+2100:27:0312.2000:06:41
#71 714346Kamila JeziorskaKutnoKutno BiegaBrak –-00:27:0912.1000:06:48
#72 72-421Grzegorz MrowickiŁódźLUZAKI NA FANTAZJIBrak –-00:27:1312.1000:06:51
#73 735251Ewelina TrawczyńskaŁódźBeauty SportKobiety 40+ – 1-00:27:1512.1000:06:53
#74 74-252Wojciech SienkiewiczŁódźOrange PolskaMężczyźni 40+2200:27:1512.1000:06:53
#75 756287Maja MorawiecŁódźDrużyna MaiBrak –-00:27:1712.1000:06:56
#76 76-448Leszek PaturaŁódźRossmannBrak –-00:27:1812.1000:06:57
#77 777133Aleksandra KadzidłowskaŁódźbrakKobiety 40+ – 2-00:27:2012.1000:06:58
#78 788353Paulina StępniakŁódźbrakBrak –-00:27:2212.1000:07:00
#79 79-98Tomasz BednarskiŁódźBeauty SportMężczyźni 40+2300:27:2412.0000:07:03
#80 80-180Rafał SztubeckiLipnobrakMężczyźni 40+2400:27:2712.0000:07:05
#81 81-467Rafał KrawczykAleksandrów ŁódźkiRossmannBrak –-00:27:3212.0000:07:10
#82 82-58Grzegorz PawełczykŁódźbrakMężczyźni 40+2500:27:3212.0000:07:11
#83 839633Agnieszka Drzazga-KochŁódźAflofarm Active TeamKobiety 40+ – 3-00:27:3312.0000:07:11
#84 8410250Agnieszka JastrząbekŁódźEVErRUNBrak –-00:27:3811.9000:07:16
#85 85-349Piotr GajdaZgierzOrange PolskaMężczyźni 40+2600:27:3811.9000:07:16
#86 86-434Artur BeierŁódźRossmannBrak –-00:27:4011.9000:07:18
#87 8711161Magdalena SrokaŁódźbrakBrak –-00:27:4011.9000:07:18
#88 88-14Jacek WalkowiakŁódźbrakBrak –-00:27:4811.9000:07:26
#89 89-498Piotr KąpielskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORTBrak –-00:27:5111.8000:07:29
#90 90-450Paweł SzymalaŁódźRossmannBrak –-00:27:5211.8000:07:31
#91 91-185Marek SekietaPabianicePolitechnika ŁódzkaMężczyźni 40+2700:27:5711.8000:07:35
#92 92-22Michał NitaŁódźbrakBrak –-00:28:0511.7000:07:44
#93 93-26Krystian BendingerŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORTBrak –-00:28:0711.7000:07:46
#94 94-20Michał PawlikowskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORTBrak –-00:28:1011.7000:07:48
#95 95-269Jacek PodmajstrzyŁódźbrakBrak –-00:28:1011.7000:07:49
#96 96-500Tomasz MatusiakZgierzRossmannBrak –-00:28:1311.7000:07:52
#97 97-463Wiktor WilczyńskiKolonia BrużycaRossmannMężczyźni 40+2800:28:1411.7000:07:52
#98 98-274Piotr LerkaŁódźbrakMężczyźni 40+2900:28:2211.6000:08:01
#99 99-579Oskar SwatRossmannBrak –-00:28:3411.6000:08:12
#100 100-2Rafał ŁugowskiSkępebrakMężczyźni 40+3000:28:3511.5000:08:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności