Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Star Challenge

Wyniki - 1 grudnia 2018, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1203Zakowicz PawełWARSZAWAWILLARYTRO.PL - BESKID SĄDECKIPOLSKA198700:47:2100:03:5700:51:181-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21517 Dembicki Piotr DembickiGDYNIAKM PSP GDYNIAPOLSKA198100:07:0200:04:0700:11:092-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3202Wysłouch MichałGDAŃSKF3TEAMPOLSKA198401:00:3600:04:2501:05:013-
#4 491Moskalewicz MikołajRUMIAAVAUSPOLSKA198600:30:4200:04:3000:35:124-
#5 551Górski MateuszLĘBORKBLACK CATPOLSKA199600:18:2100:04:3700:22:585-
#6 6107Rogowski PatrykGDAŃSKPOLSKA198800:35:2100:04:4400:40:056-
#7 721Bagrowski TomaszGDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIAPOLSKA198100:09:4100:04:4900:14:307-
#8 8208Zwoliński TomaszMOSTYKM PSP GDYNIAPOLSKA197100:49:0200:04:5600:53:588-
#9 997Palaschke MichałGDAŃSKSPORTOWY MAJKELPOLSKA199200:31:4100:04:5900:36:409-
#10 101719 Krawiecki MateuszTARGOWISKO DOLNEHUSARIA RACE TEAMPOLSKA198900:08:0100:04:5900:13:0010-
#11 1174Krotowski AntoniGDAŃSKPOLSKA201600:24:2200:05:0500:29:2711-
#12 12120Stacherski ŁukaszPRZEDBORZCO JA TU ROBIĘ :) :)POLSKA198900:39:4100:05:0500:44:4612-
#13 1328Bukowski DariuszSOPOTRICOHPOLSKA198900:11:4100:05:0600:16:4713-
#14 1488Łukianow ArturWARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA198900:29:2200:05:0700:34:2914-
#15 15207Ziemianin PrzemekGDYNIAPOLSKA198300:48:2100:05:0800:53:2915-
#16 16112Sarak ArturBRANIEWOPOLSKA198800:37:0100:05:0900:42:1016-
#17 17230Szelag Piotr199900:53:0200:05:1300:58:1517-
#18 18199Wieczorek MarekŚMIGIELPSP KOŚCIAN / BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIELPOLSKA198200:46:2100:05:1300:51:3418-
#19 19119Sprengel GrzegorzGDAŃSKLUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!POLSKA198000:39:2200:05:1400:44:3619-
#20 2025Bogusz TomaszGDYNIAPOLSKA198100:11:0100:05:1500:16:1620-
#21 21507 Leszczyński DanielGDAŃSKGOOD LUCK CLUBPOLSKA199000:01:2100:05:1700:06:3821-
#22 22116Skuza MateuszWEJHEROWO42.195 WEJHEROWOPOLSKA198800:38:2100:05:1900:43:4022-
#23 23202 Grynfelder RafałWARSZAWASKYWALKPROJECT.PLPOLSKA197700:00:4200:05:1900:06:0123-
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2453Gradus IlonaWARSZAWAPOLSKA198500:00:0100:05:1900:05:20-1
#25 251416 Narloch JakubKOŚCIERZYNAKP PSP WEJHEROWOPOLSKA199300:06:4100:05:2400:12:0524-
#26 2669Konarski ŁukaszRUMIAKONTENER FORMYPOLSKA198300:23:2200:05:2800:28:5025-
#27 27111Różalski RafałGDAŃSKNAFTOKORPOLSKA197800:36:4100:05:2800:42:0926-
#28 2890Molicki GrzegorzGDAŃSKSPARTEZPOLSKA199600:30:0200:05:2900:35:3127-
#29 29236Tuszyński Michał199900:52:4700:05:3000:58:1728-
#30 3046Gotówko TomaszREDATO MI KOLARZPOLSKA197700:17:0200:05:3300:22:3529-
#31 311618 Zieliński KamilSKORZEWOPOLSKA199300:07:4100:05:3500:13:1630-
#32 3262Jędrzejewski DanielNOWA WIEŚ RZECZNATRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA197500:21:4200:05:3700:27:1931-
#33 3396Pakuła MateuszSŁUPSKSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SŁUPSKUPOLSKA198500:32:0200:05:3900:37:4132-
#34 3475Krupowicz MarcinGDAŃSKPOLSKA198200:25:2100:05:4000:31:0133-
#35 351315 Rzepka MiloszGRUDZIĄDZM&MPOLSKA198600:06:2100:05:4000:12:0134-
#36 36121Stangel PiotrGDYNIAKONTENER FORMYPOLSKA198400:40:0200:05:4400:45:4635-
#37 3754Grzywacz KarolGDYNIAPOLSKA198600:19:2100:05:4500:25:0636-
#38 3859Hojnowski PawełGDAŃSKF3TEAMPOLSKA197600:20:2100:05:4800:26:0937-
#39 3964Kaczmarek KrystianPOZNAŃPOLSKA198100:22:0000:05:4800:27:4838-
#40 40115Skrzeczowski BartoszGDAŃSKJAGUAR GDAŃSKPOLSKA198600:38:0100:05:4800:43:4939-
#41 41198Wicki TomaszZAŁĘŻEPOLSKA199500:46:0100:05:5000:51:5140-
#42 42405 Szulwach CzarekGDYNIAOCR EVENTSPOLSKA200500:07:2100:05:5100:13:1241-
#43 4338Deyk PawełPRZODKOWOKM PSP GDAŃSKPOLSKA198900:19:0000:05:5100:24:5142-
#44 4479Kudrewicz MirekGDAŃSKPOLSKA196400:26:4200:05:5500:32:3743-
#45 45229Janikowski Krystian199900:52:5000:05:5700:58:4744-
#46 46608 Dykier KrzysztofGDAŃSKPOLSKA197100:01:4200:05:5900:07:4145-
#47 471214 Stanislawski FabianGRUDZIĄDZPOLSKA198900:06:0100:06:0000:12:0146-
#48 48110Rożkowski BartłomiejSOPOTSMART DIVERSPOLSKA198000:36:0100:06:0200:42:0347-
#49 491820 Kulinkowski RafałJANKOWO GDAŃSKIEPOLSKA198400:08:2200:06:0600:14:2848-
#50 5035Czarnowski KrzysztofREDAFABRYKADOBREJZABAWY.PLPOLSKA197900:13:2100:06:0600:19:2749-
#51 51125Szymaniak JacekPRABUTYNORTISPOLSKA199500:41:2100:06:0600:47:2750-
#52 52200Wiśniewski DawidDĄBRÓWKAPOLSKA199700:46:4200:06:0800:52:5051-
#53 53204Zalewski DanielSUSZTRI NEGUPOLSKA199700:47:0200:06:1100:53:1352-
#54 54113Seifert TorstenSOPOTRICOHPOLSKA198300:37:2100:06:1200:43:3353-
#55 5547Goździewicz PawełGDYNIABIEGAMYRAZEM GDYNIAPOLSKA197700:17:2200:06:1200:23:3454-
#56 56127Toporek RafałPRZODKOWOTEAM DEAFPOLSKA197700:42:0200:06:1200:48:1455-
#57 5734Ciba MichałWEJHEROWOPOLSKA197200:13:0200:06:1400:19:1656-
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5829Butowska KatarzynaSTAROGARD GDAŃSKIPOLSKA198200:12:0100:06:1500:18:16-2
#59 59103Przybyszewski KamilMŁAWAAKADEMIA SZTUK WALK SENSHIPOLSKA199600:34:2200:06:1500:40:3757-
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 60101 Grabias AleksandraGDAŃSKPOLSKA198800:00:2300:06:1600:06:39-3
#61 6168Komisarczyk JakubPOGÓRZEPOLSKA200000:23:0200:06:1900:29:2158-
#62 62197Wenta LidiaGDAŃSKPOLSKA199500:45:4100:06:2700:52:08-4
#63 63124Szwarc KatarzynaGDAŃSKPOLSKA199000:41:0200:06:2900:47:31-5
#64 64129Walczak JędrzejGDAŃSKPOLSKA198700:42:4300:06:2900:49:1259-
#65 65300Niedostatkiewicz Maciej199900:55:2200:06:3001:01:5260-
#66 6640Dragan KarolGDYNIAPOLSKA197400:14:4100:06:3000:21:1161-
#67 6730Chaj MateuszGDAŃSKPOLSKA200200:12:2200:06:3100:18:5362-
#68 68209Żeromski Łukasz ŻeromskiGDAŃSKPOLSKA199300:49:4300:06:3200:56:1563-
#69 69245Fajeński DanielNORDEA TEAM199900:55:4100:06:3401:02:1564-
#70 7082Kwestorowska AleksandraNOWY DWÓR GDAŃSKISEKCJA BIEGOWA ARESZT ŚLEDCZY W ELBLĄGUPOLSKA198300:27:4100:06:3600:34:17-6
#71 7144Giejło MonikaREDAKONTENER FORMYPOLSKA199000:16:2200:06:3700:22:59-7
#72 7299Piechowicz WaldemarGDAŃSKPOLSKA196900:33:0200:06:3800:39:4065-
#73 73303 Biegański BogumiłGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURETEAMPOLSKA198500:01:0300:06:3900:07:4266-
#74 74106Rejmentowski StanisławKĘTRZYNPOLSKA198500:35:0200:06:4000:41:4267-
#75 7586Luliński MateuszSUSZPOLSKA199600:28:4100:06:4100:35:2268-
#76 76114Skibinski TomaszGDAŃSKPOLSKA198100:37:4100:06:4100:44:2269-
#77 7787Lunk KrzysztofPUCKLIVESTRONGPOLSKA197600:29:0300:06:4300:35:4670-
#78 7852Grabowski MateuszPRABUTYNORTISPOLSKA199200:18:4100:06:5000:25:3171-
#79 79122Suska MikołajWROCŁAWPOLSKA198800:40:2100:06:5500:47:1672-
#80 8027Boza BeataGDYNIAGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWOPOLSKA197300:11:2100:06:5800:18:19-8
#81 8165Karwel EwelinaGDAŃSKKONTENER FORMYPOLSKA198800:22:2200:06:5900:29:21-9
#82 8267Knut MagdalenaGDAŃSKPOLSKA198500:22:4200:06:5900:29:41-10
#83 8398Pawłowski KacperGDYNIAPOLSKA199200:32:4100:07:0000:39:4173-
#84 8456Hantz TeresaGDAŃSKPWC FCU RUN TEAMPOLSKA198700:20:0200:07:0400:27:06-11
#85 85130Wasilewska-Podsiadło AgnieszkaGDAŃSKCOWORKING O4 TEAMPOLSKA198300:43:0200:07:0900:50:11-12
#86 86102Poblocki RadekBOJANOPOLSKA197700:34:0200:07:0900:41:1174-
#87 87104Rajski PawełGDAŃSKPOLSKA198700:34:4200:07:0900:41:5175-
#88 8823Bogalecki MarekGDAŃSKSAFE SPORT TEAMPOLSKA195700:10:2200:07:1000:17:3276-
#89 89243Grzegorz Matysiewicz199900:55:0200:07:1201:02:1477-
#90 9084Lis IlonaGDAŃSKMEDINUTRICA.PLPOLSKA198800:28:0400:07:1300:35:17-13
#91 9122Bitowt IzabelaGDAŃSKF3TEAMPOLSKA198200:10:0200:07:1400:17:16-14
#92 92911 Bednarek MichalTCZEWCROSSELITEPOLSKA198000:02:2100:07:2300:09:4478-
#93 9337Dąbrowski KrzysztofGDAŃSKPOLSKA197800:14:0200:07:2500:21:2779-
#94 9458Hincka MarzenaGNIEŻDŻEWOMRÓWKAPOLSKA198300:20:4300:07:2600:28:09-15
#95 9561Jank WłodekGDAŃSKPOLSKA197500:21:2200:07:2600:28:4880-
#96 9676Krzysiak MajaGDAŃSKGKS STOCZNIOWIECPOLSKA200600:25:4100:07:2600:33:07-16
#97 97233Wos Marcin199900:52:5900:07:3001:00:2981-
#98 9877Kubiak KarolinaWEJHEROWOEXCALIBURPOLSKA197700:26:2200:07:3000:33:52-17
#99 9993Niechoćko AgataGDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURETEAMPOLSKA197900:31:2200:07:3800:39:00-18
#100 10048Góral MagdalenaGDAŃSKPOLSKA199100:17:4100:07:4600:25:27-19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności