Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Półmaraton Leśnik Zima

Wyniki - 1 grudnia 2018, Bielsko-Biała

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Miśkiewicz Mariusz (6381-MnichBiegiem Przez Chybie00:06:2302:52:27
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Pieczonka Daniel (6542-Cieszyn00:06:2702:54:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Marchuk Ilya (7203-WarszawaUltimate Direction00:06:3702:58:55
#4 4Krosny Sebastian (6104-MikołówBiegamyzsercem / Biegaton00:06:4503:02:27
#5 5Grubka Bartosz (5655-OsiekPassionbike Oświęcim00:06:5703:07:40
#6 6Wolek Szymon (1306-Tychy00:06:5703:07:58
#7 7Buczyński Adam (5347-KrakówNon Stop Trail00:07:0803:12:54
#8 8Stec Jakub (5108-GodziszkaUltra Beskid Sport00:07:1003:13:40
#9 9Matecki Tomasz (6309-Bielsko-Biała00:07:1203:14:48
#10 10Oleksiewicz Maurycy (64510-ŁódźKlub Trucht.com00:07:1503:15:52
#11 11Kidawa Aleksander (59311-Jaworzno00:07:1503:15:54
#12 12Pępek Łukasz (65212-Godziszka00:07:2103:18:33
#13 13Połubok Kajetan (66013-TychyKS ŚCINKA00:07:2903:22:04
#14 14Talanda Mati (32814-00:07:3503:25:02
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15Tsvirbut Yuliya (725-1Belarus00:07:3603:25:31
#16 16Kocur Jarosław (60015-Tychy40-Latek Tychy / KIETA00:07:3903:26:55
#17 17Parzyszek Bogusz (65016-WarsawWorkplace00:07:4703:30:10
#18 18Kuszka Michał (61717-MikołówSTS Biegaton Mikołów - Sekcja górska00:07:4903:31:11
#19 19Fuczik Maciej (55518-Bielsko-BiałaSklep Biegacza Running Team Bielsko00:07:5203:32:33
#20 20Madejski Sławomir (62519-RadkowiceSpeleoklub Świętokrzyski00:07:5303:33:02
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21Orkwiszewska Ola (647-2BieruńScarpa Team Polska00:08:0003:36:25
#22 22Waśko Paweł (70020-Bielsko-BiałaCentrum Masażu00:08:1003:40:52
#23 23Małyszko Wiesław (72421-Bielsko-BiałaSSiŁ Szyndzielnia00:08:1003:40:52
#24 24Szczurek Marcin (68922-Dębowiec00:08:1603:43:25
#25 25Dwornik Maciek (54423-KrakówWarczące Szprychy00:08:2203:46:02
#26 26Sikora Michał (67124-GliwiceBluszcza00:08:2203:46:05
#27 27Starzynski Wojciech (67925-WarszawaEntre.pl Team00:08:3303:50:58
#28 28Zaglaniczny Dominik (70926-GdańskFizjoTeam00:08:3403:51:33
#29 29Kwaśny Marcin (61827-BuczkowiceWILD BUCHAYS00:08:3503:51:46
#30 30Skrobot Tomasz (25928-Czechowice-Dziedzice00:08:3903:53:45
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31Wilk Katarzyna (207-3Tarnów00:08:3903:53:46
#32 32Kalita Arek (6429-JaworzeKAMAK00:08:4103:54:33
#33 33Kopiec Przemysław (60430-Tychy00:08:4103:54:34
#34 34Miedziejewski Andrzej (63531-PruszkówWPRunning Pruszków00:08:4103:54:44
#35 35Apanov Andrey (52332-Wrocław00:08:4203:54:56
#36 36Dawiec Gabriela (528-4MnichBiegiem Przez Chybie00:08:4203:55:16
#37 37Miejski Andrzej (63633-Kęty00:08:4303:55:25
#38 38Zieleziecki Wojciech (71434-Kraków00:08:4803:57:48
#39 39Dura Tomasz (3835-Bielsko-BiałaNutrend biega00:08:4903:58:03
#40 40Tamborska Agata (692-5ŁódźDzik Komando00:08:4903:58:23
#41 41Tomaszek Jarosław (69336-ŻywiecK T ŻYWIEC00:08:5203:59:50
#42 42Stawski Michał (68037-ŁódźTrucht.com00:08:5404:00:20
#43 43Sitnik Krzysztof (67238-Leśnica00:08:5504:00:48
#44 44Ryglewicz Tomasz (66739-KatowiceNight Runners00:08:5704:01:56
#45 45Urbaniak Łukasz (12340-Olkusz00:08:5804:02:07
#46 46Chodowiec Karolina (535-6GdyniaAdidas Runners Warsaw00:08:5804:02:08
#47 47Urbański Robert (69841-Kocierz RychwałdzkiNadleśnictwo Jeleśnia00:08:5804:02:31
#48 48Loska Michał (62242-TychyBaran Trail Race00:09:0204:04:04
#49 49Dyduła Łukasz (51243-KrakówItal Car Team00:09:0204:04:18
#50 50Juzyk Adam (58244-Ruda ŚląskaBiegamy Z Sercem00:09:0304:04:34
#51 51Talaga Dawid (69145-OlkuszOlkuszbiega.pl00:09:0504:05:16
#52 52Niespodziany Maciej (8846-RogoznoExtreme Outdoor00:09:0504:05:21
#53 53Mikos Marcin (63747-BytomNight Runners00:09:0904:07:03
#54 54Rakoczy Marcin (66448-KielceSpeleoklub Świętokrzyski00:09:0904:07:21
#55 55Pyrek Joanna (100-7Kraków00:09:1004:07:30
#56 56Podstawski Michał (9549-Katowice00:09:1004:07:35
#57 57Dąbrowski Mariusz (14150-ŻytnoKS Victoria Żytno00:09:1204:08:36
#58 58Kołodziej Zbigniew (60251-KętyKęckie Harpagany00:09:1204:08:42
#59 59Baran Zbigniew (52652-Kraków(Ob)Leśni Biegacze00:09:1304:08:56
#60 60Więcek Przemysław (70353-KętyKęckie Harpagany00:09:1404:09:23
#61 61Grodzdeński Włodzimierz (20654-Mysłowice00:09:1404:09:37
#62 62Kania Krzysiek (58655-Węgierska Górka00:09:1504:09:59
#63 63Symula Piotr (68656-Bielsko-BialaSAN ESCOBAR00:09:2204:13:16
#64 64Florek Paweł (55357-Bydgoszcz#runaddicts00:09:3004:16:32
#65 65Wilk Łukasz (70558-Bydgoszcz#runaddicts00:09:3004:16:32
#66 66Kubera Dawid (61259-Tychyalwaysinmotion.pl00:09:3104:17:13
#67 67Wojtkiewicz Jarosław (12960-Podkowa LeśnaRyś Karpaty00:09:3204:17:33
#68 68Morcinek Marcin (63961-KatowiceBluszcza00:09:3204:17:49
#69 69Kwaśniewski Rafał (72362-StargardSzwla Stargard00:09:3404:18:21
#70 70Stajszczyk Kasia (678-8Bielsko-Biała00:09:3904:20:35
#71 71Żak-Łebek Ewa (712-9Olkusz00:09:4104:21:42
#72 72Szczotka Katarzyna (688-10Pszczyna00:09:4204:22:12
#73 73Żabiński Radosław (70863-Bielsko-BiałaCrossfit 4330000:09:4504:23:18
#74 74Horak Roland (56864-KętyKęckie Harpagany00:09:4504:23:21
#75 75Dyduła Renata (513-11KrakówItal Car Team00:09:4604:23:50
#76 76Sobczak Tomasz (67565-WarszawaMarcin Świerc Team00:09:4704:24:20
#77 77Kondzielnik Magdalena (603-12Pszczyna00:09:4704:24:30
#78 78Klimkowski Tomasz (50966-Bytom00:09:5804:29:09
#79 79Rybarz Witold (66667-BrzeszczeOświęcimski Klub Karate00:10:0304:31:45
#80 80Dzierżawski Tomasz (54968-OlkuszBorsuki Biegają Olkusz00:10:0404:31:54
#81 81Czapla Arkadiusz (53969-Bytom00:10:0404:32:01
#82 82Olschimke-Marmurowicz Barbara (646-13KatowiceNight Runners Śląsk Nessi Team00:10:0504:32:16
#83 83Wilk Krzysztof (70470-Katowice00:10:0604:32:43
#84 84Szolc Sebastian (69071-Gliwice00:10:0704:33:17
#85 85Kałuża Arkadiusz (58472-Bieruń StaryInżynieria Biegania00:10:1004:34:54
#86 86Król Przemysław (50373-Zawiercie00:10:1204:35:29
#87 87Ocylok Adam (50274-OświęcimChrono Service00:10:1204:35:41
#88 88Wesołowski Marcin (70275-Bielsko-BiałaWyznawcy Końca Sezonu Biegowego00:10:1604:37:12
#89 89Matyja Krzysztof (63276-Bytom00:10:1604:37:27
#90 90Kumkowska Irena (19-14Bielsko-Biała00:10:1604:37:28
#91 91Strzała Dorota (684-15Brzezinka00:10:1704:38:02
#92 92Strzała Marcin (68577-Brzezinka00:10:1704:38:02
#93 93Zwolenkiewicz Sławomir (71778-LeśnicaOSP Lesnica00:10:2004:39:11
#94 94Krzyzanowski Przemyslaw (7679-JaworznoHusaria Race Team00:10:2204:40:13
#95 95Wesolowski Maciej (71880-Grodzisk MazowieckiWyznawcy Końca Sezonu Biegowego00:10:2504:41:40
#96 96Lachera Tomasz (61981-Zabrzew pogoni za duchem00:10:3004:43:41
#97 97Leśniak Marcin (1682-BochniaSalt Runners00:10:3104:44:20
#98 98Dzieguć Piotr (54783-Czechowice Dziedzice00:10:3304:45:04
#99 99Przeliorz Andrzej (66184-Marklowice00:10:3304:45:11
#100 100Osica Łukasz (64885-Świętochłowice00:10:3504:46:07

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności