Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Charytatywny Bieg Mikołajkowy

Wyniki - 2 grudnia 2018, Świdnik

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1251Bednarz CezaryBiegający ŚwidnikŚWIDNIK198800:03:1900:16:3700:16:371-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2495Jendrych ArturBiegajacy ŚwidnikŚWIDNIK199000:03:2800:17:2000:17:202-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3391Lotek KrzysztofLUBLIN199000:03:2900:17:2700:17:283-
#4 4214Borowiec MichałBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIK198500:03:2900:17:2700:17:284-
#5 5597Mazurek PawełARCUS SILUBLIN198000:03:3100:17:3600:17:365-
#6 6171Augustyniak ŁukaszBiegający ŚwidnikJACKÓW199200:03:3700:18:0200:18:036-
#7 764Tichoruk KarolBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIK199000:03:4100:18:2500:18:267-
#8 877Dul MarcinLublin BiegaLUBLIN198400:03:4200:18:2900:18:308-
#9 9434Kiełbasa DamianUKS Azymut Siedliska Gmina ZamośćZAMOŚĆ198700:03:4300:18:3100:18:329-
#10 10386Łobaczuk MariuszCHEŁM BIEGACHEŁM197500:03:4500:18:4600:18:4610-
#11 11268Szadura KrzysztofKrasnystaw BiegaŁOPIENNIK DOLNY199500:03:4900:19:0300:19:0611-
#12 12585Adynowski ŁukaszGrube korzenieLUBLIN198200:03:5000:19:0800:19:0912-
#13 13235Siatecki PawelTRIATHLON LUBLIN TEAMGARBOW199200:03:5000:19:1200:19:1313-
#14 14201Bąbik AdamBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIK198700:03:5100:19:1200:19:1514-
#15 15255Bazela JacekChełm Biega/ Orzeł SrebrzyszczeCHEŁM198800:03:5300:19:2300:19:2415-
#16 16480Kurzejewski PiotrBYCHAWA198900:03:5300:19:2500:19:2816-
#17 17560Płecha GrzegorzSygnał ChodelCHODEL197100:03:5400:19:2600:19:2917-
#18 18520Wójcik KarolBiegający ŚwidnikŚWIDNIK200200:03:5400:19:2700:19:2918-
#19 19120Kochaj WojciechLUBLIN197800:03:5400:19:2900:19:3019-
#20 20575Graj ArkadiuszŚWIDNIK198600:03:5500:19:3100:19:3220-
#21 21486Foryś PawełLUBLIN199600:03:5500:19:3000:19:3321-
#22 22610Kępka Marcinlubelskibiegacz. pl TEAMLUBLIN198900:03:5600:19:3800:19:4022-
#23 23103Bucior ŁukaszNajwiększa Armia ŚwiataŚWIDNIK199800:03:5700:19:4300:19:4523-
#24 24264Jonik Marcinmarcinjonik.prv.plLUBLIN197400:03:5800:19:4500:19:4924-
#25 25385Cichorz JacekBYSTRZEJOWICE DRUGIE198900:03:5800:19:4200:19:5125-
#26 26589Surdacki MateuszNAŁĘCZÓW198700:03:5900:19:5000:19:5326-
#27 27125Wegiera AndrzejTRIATHLON LUBLIN TEAMABRAMOWICE PR197400:03:5900:19:5400:19:5427-
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !28554Sekuła MagdalenaAZS UMCS LUBLINFRANCISZKÓW199700:03:5900:19:5400:19:56-1
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !29556Zych MagdalenaLUBLIN199800:04:0200:20:0700:20:08-2
#30 3090Lecki ŁukaszTymon SquadTURKA198000:04:0200:20:1000:20:1228-
#31 31102Kobielarz AdrianLublin BiegaLUBLIN198500:04:0400:20:1700:20:1829-
#32 32288Mitura WojciechLUBLIN BIEGAPARCZEW197400:04:0500:20:2600:20:2630-
#33 33285Woźniak MarekLUBLIN197200:04:0500:20:2600:20:2831-
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 34536Gąbka MagdalenaBYCHAWIANIEBYCHAWA198500:04:0600:20:2700:20:29-3
#35 3597Mazurek RobertLubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLIN197600:04:0600:20:2900:20:3032-
#36 36566Kowalczyk KrzysztofLUBLIN198100:04:0700:20:2800:20:3333-
#37 37160Burzawa DawidLUBLIN198500:04:0900:20:3400:20:4434-
#38 3891Pędrak TomaszKraśnik BiegaKRAŚNIK198400:04:1000:20:4400:20:4835-
#39 39140Grzenia MałgorzataCentrum Medyczne Orto-OptymistLUBLIN196800:04:1000:20:4700:20:51-4
#40 40579Wawrzyniak DamianAktywni KamieńskRADOMSKO198400:04:1100:20:5100:20:5436-
#41 41445Mamcarz BartłomiejNajwiększa Armia ŚwiataLUBLIN200200:04:1100:20:5200:20:5537-
#42 4282Bąk MarcinLUBLIN BIEGALUBLIN197900:04:1100:20:5800:20:5838-
#43 43410Sobkowicz JarekBychawa Runner’sBYCHAWKA198500:04:1300:20:5500:21:0239-
#44 44565Sala Kamil AdamPotrenujemy?DĘBLIN198900:04:1600:21:1600:21:2040-
#45 45402Widz ŁukaszPotrenujemy?RYKI198800:04:1600:21:1600:21:2041-
#46 46545Chruścicki AndrzejTRIATHLON LUBLIN TEAMLUBLIN197700:04:1600:21:1600:21:2042-
#47 47394Kosecki ŁukaszŚWIDNIK198400:04:1600:21:1600:21:2243-
#48 48318Miksza MichałZ16LUBLIN199400:04:1600:21:2000:21:2244-
#49 49485Paćko MichałCrossfit z16LUBLIN199000:04:1700:21:2100:21:2345-
#50 50217Leonarcik DarekMultimedia Runners PuławyPUŁAWY196400:04:1700:21:2200:21:2646-
#51 51161Sabeł ŁukaszURZEDÓW197600:04:1700:21:2200:21:2847-
#52 52429Życki StanisławDSS OrlętaDĘBLIN195300:04:1800:21:2600:21:3048-
#53 53172Fręchowicz JacekLublin BiegaLUBLIN197400:04:1800:21:2000:21:3149-
#54 54256Wnuczek ŁukaszŚWIDNIK198100:04:1900:21:3400:21:3750-
#55 55423Rut Rutkowski DarekDSS OrlętaDĘBLIN197800:04:2000:21:0600:21:3851-
#56 56273Malinowska IzabelaStow. Sędziów Piłki Nożnej LubelszczyznyKRAŚNICZYN198800:04:2000:21:3900:21:40-5
#57 57421Król MichałSTARY ZAMOŚĆ198600:04:2000:21:3200:21:4152-
#58 58482Pasiak WojciechANGIO-REH REHABILITACJA NACZYNIOWAŁĘCZNA199000:04:2000:21:3500:21:4153-
#59 59372Prucnal PrzemekEkipa Pod PrądDOROHUSK200200:04:2000:21:3400:21:4154-
#60 60356Zdun GrzegorzLubelska Ekipa BiegowaLUBLIN198300:04:2100:21:3500:21:4455-
#61 6139Nosalewicz ArturInstytut Agrofizyki PANLUBLIN197200:04:2200:21:4600:21:4956-
#62 62569Ziarniecka MagdalenaBychawa RUNNER‘SBYCHAWA198400:04:2200:21:4400:21:51-6
#63 63154Zawadzki CyprianŚWIDNIK200300:04:2300:21:4800:21:5557-
#64 64602Lisiecki MariuszPARCZEW197800:04:2300:21:5700:21:5858-
#65 65433Zięba EmilCENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLIN197400:04:2500:21:5500:22:0459-
#66 66369Zyga EwaLublin biegaLUBLIN198300:04:2500:22:0000:22:06-7
#67 67174Stachyra AndrzejLSBLUBLIN196800:04:2600:21:5100:22:0960-
#68 68449Bidas RóżaCrossFitZ16LUBLIN199100:04:2600:22:0700:22:09-8
#69 69340Warda Hubertlubelskibiegacz.pl TEAMŚWIDNIK200000:04:2600:21:4000:22:1161-
#70 70388Wenerski Wojciechlubelskie stowarzyszenie biegoweLUBLIN195000:04:2600:22:0200:22:1162-
#71 71330Szałek AdamŚWIDNIK197200:04:2600:22:0500:22:1363-
#72 72184Gawlikowski MaciejLUBLIN198100:04:2700:22:0900:22:1664-
#73 73333Adamczyk MariuszBełżyce biegajaBORZECHOW KOLONIA197100:04:2800:21:3900:22:1965-
#74 74600Łaszkiewicz ArkadiuszStow. Sędziów Piłki Nożnej LubelszczyznyZAMOŚĆ198300:04:2800:22:1300:22:2066-
#75 75493Siegieda PawełŁĘCZNA197100:04:2800:22:1800:22:2167-
#76 76277Polski AdrianLubelska Grupa TriathlonuLUBLIN199200:04:2800:22:0300:22:2168-
#77 77476Kosz MonikaCentrum medyczne ORTO-OPTYMISTPAWŁÓW199400:04:2900:22:2200:22:24-9
#78 78194Młodzikowski MichałKUL Running TeamLUBLIN198400:04:2900:22:1200:22:2569-
#79 79348Psuja AnnaBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIK198500:04:2900:22:2600:22:27-10
#80 80306Wróbel MariuszCrossfit Z16LUBLIN198400:04:3000:22:2100:22:2970-
#81 8129Wyrwisz Damianintrograf teamLUBLIN197700:04:3000:22:1400:22:2971-
#82 82437Wójcicki MarcinŁęczna BiegaŁĘCZNA197700:04:3000:22:1300:22:3072-
#83 83472Szalast PawełLUDWIN199000:04:3100:22:1700:22:3473-
#84 8483Karlikowski DawidŁęczna BiegaŁĘCZNA198900:04:3100:22:3000:22:3474-
#85 8599Adamczyk JacekTechnicy MagicyCHEŁM196900:04:3200:22:3900:22:3975-
#86 8631Mitura Marekintrograf teamKAMIONKA197900:04:3200:22:0000:22:4076-
#87 87415Błażejczyk RobertDSS OrlętaDĘBLIN197400:04:3200:22:3600:22:4277-
#88 88344Lis PrzemysławŚWIDNIK199600:04:3200:22:3900:22:4278-
#89 89404Rewucki BartoszCrossFit Z16TORUN198400:04:3400:22:4000:22:4779-
#90 90550Sławek JarosławCrossfitZ16LUBLIN198500:04:3400:22:4200:22:4880-
#91 91265Łukaszewski BartłomiejTRAWNIKI199000:04:3400:22:4200:22:5181-
#92 92508Górnicka EdytaToniemyLUBLIN197800:04:3500:22:3300:22:53-11
#93 93592Markowski PiotrNierdzewniŚWIDNIK198100:04:3500:22:4800:22:5482-
#94 94350Niewęgłowski TomaszAktywne BorkiKRASEW198200:04:3500:22:4800:22:5483-
#95 95241Czelej RafalBiegający ŚwidnikŚWIDNIK198200:04:3500:22:5100:22:5684-
#96 96479Wrona MagdalenaBychawa RunnersBYCHAWA199000:04:3500:22:5300:22:57-12
#97 97576Gęca MarcinLUBLIN199000:04:3700:23:0000:23:0685-
#98 98225Ferens RobertSWIDNIK197900:04:3700:22:5500:23:0786-
#99 99280Godula RyszardBIEGNIJ FORREST BIEGNIJLUBLIN195900:04:3800:23:0500:23:1387-
#100 100601Kostrubiec BernardSTOW. SĘDZIÓW PIŁKI NOŻNEJ LUBELSZCZYZNYZAMOŚĆ200000:04:3900:23:0400:23:0488-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności