Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Bieg Mikołajkowy

Wyniki - 8 grudnia 2018, Kędzierzyn-Koźle

Msc
Kat
P1
P2
-
-
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 101Agnieszka SobieszczańskaPRUDNIKDYCZUŚ TEAMK30300:23:2600:23:3100:46:57
#2 102Tomasz CzakKĘDZIERZYN-KOŹLEKOMPANIM403000:23:3400:23:3100:47:05
#3 103Darek BalickiKĘDZIERZYN-KOŹLEM403100:23:1200:23:5500:47:07
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !104Katarzyna OrłowskaNYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAK40100:24:1000:22:5900:47:09
#5 105Marek SojkaGŁUCHOŁAZYM403200:22:4300:24:2800:47:11
#6 106Aleksander SmollKRUPSKI MLYNM16500:24:0100:23:1600:47:17
#7 107Jarosław GmernickiNYSAATHLETICS NYSAM202500:23:0100:24:2000:47:21
#8 108Jacek GmernickiNYSAATHLETICS NYSAM303100:23:0100:24:2000:47:21
#9 109Roman BaranPRUDNIKM50600:23:1100:24:1000:47:21
#10 110Piotr TokarczykKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM303200:22:3100:24:5300:47:24
#11 111Szymon HalusiakKĘDZIERZYN-KOŹLEM50700:23:2900:23:5600:47:25
#12 112Adrian ZimermanZDZIESZOWICEANTONTEAMM303300:23:0800:24:2100:47:29
#13 113Aleksander FrankOPOLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM202600:23:2700:24:0300:47:30
#14 114Paweł WcisełKĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIM303400:23:3300:23:5900:47:32
#15 115Rafał BogackiKĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMM403300:23:5900:23:3900:47:38
#16 116Lilianna MilińskaNIEMODLINNIEMODLIN BIEGAK30400:22:5400:24:4500:47:39
#17 117Edward FonfaraJEMIELNICAM50800:23:5500:23:4400:47:39
#18 118Artur KalitaKĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMM403400:23:3900:24:0200:47:41
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !119Aneta MurawskaSTRZELCE OPOLSKIEK40200:23:1900:24:2200:47:41
#20 120Grzegorz BroszczakROZWADZAGODZIKOWICETEAMM50900:23:2700:24:1800:47:45
#21 121Krystian SebralaZDZIESZOWICEAMATOR CZYLI WSZYSTKO MOGE...M501000:23:2800:24:1800:47:46
#22 122Adrian KałużaKĘDZIERZYN-KOŹLEM303500:24:1600:23:3800:47:54
#23 123Piotr SznuraJEMIELNICAGMINA JEMIELNICAM202700:24:5400:23:0100:47:55
#24 124Mirek DecOPOLERAJSPORT ACTIVEM403500:24:0500:23:5100:47:56
#25 125Paweł ŁuczakTARNÓW OPOLSKIREH-MIL TEAMM303600:23:5500:24:0200:47:57
#26 126Paweł SznuraJEMIELNICAM16600:24:1400:23:4400:47:58
#27 127Michał LenczewskiKĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIM303700:23:3700:24:2200:47:59
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !128Małgorzata PozniakDOBRZEŃ WIELKIK16200:24:1500:23:4500:48:00
#29 129Henryk WiligerRACIBÓRZRAFAKO SIM501100:23:5200:24:1000:48:02
#30 130Piotr ŻytkoZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMM303800:23:2600:24:4200:48:08
#31 131Adrian NawrockiKĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMM403600:24:0200:24:0800:48:10
#32 132Grzegorz OrzełSZCZEPANEKGMINA STRZELCE OPOLSKIEM303900:24:3200:23:3900:48:11
#33 133Tomasz HencińskiGŁUCHOŁAZYM304000:24:5000:23:2200:48:12
#34 134Piotr OsóbkaKĘDZIERZYN-KOŹLEM501200:23:2600:24:5300:48:19
#35 135Damian ZiembaKĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMM403700:24:1000:24:1300:48:23
#36 136Adam WalczykJANUSZKOWICEM403800:23:4400:24:4100:48:25
#37 137Adam JastrząbekURBANOWICEJASTRZĄB TEAMM304100:23:2800:24:5900:48:27
#38 138Mirela HendelKROŚNICAK20400:24:0400:24:2600:48:30
#39 139Michał KołekRACIBÓRZRAFAKOM304200:24:5000:23:4400:48:34
#40 140Janusz FrączekSTARE KOTKOWICEM304300:23:1900:25:1600:48:35
#41 141Janusz GniewczyńskiSKOROSZYCESKOROSZYCEM403900:24:0400:24:3800:48:42
#42 142Władysław GomółkaKRAPKOWICE#AMATORM404000:24:2900:24:1400:48:43
#43 143Wioletta KościelniakPRUDNIKTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAK30500:24:3500:24:1100:48:46
#44 144Adam BawołSTRZELCE OPOLSKIEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM304400:23:3700:25:1300:48:50
#45 145Sebastian WilkKĘDZIERZYN-KOŹLEPRYWATNY GABINET MASAŻU KAROLINA SEBESTA-JABŁOŃSKAM404100:24:0600:24:4800:48:54
#46 146Piotr BergerOTMUCHÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAM404200:24:5700:23:5900:48:56
#47 147Daria GłąbPRUDNIKTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAK20500:24:5600:24:0000:48:56
#48 148Mariusz PańczyszynNYSAM404300:24:3800:24:2200:49:00
#49 149Piotr GrelaRACIBÓRZSULIS HOKO TEAMM404400:25:0500:23:5500:49:00
#50 150Michał MastalerzOPOLEBIEGAMY POMAGAMYM304500:24:4900:24:1200:49:01
#51 151Sławomir JaroszewiczRACIBORZBBL RACIBÓRZM501300:24:3500:24:2700:49:02
#52 152Kamila StępieńOPOLEK30600:24:4700:24:1700:49:04
#53 153Patryk ŚliwińskiWALCEM304600:24:2700:24:4400:49:11
#54 154Dariusz KaczmarekBLACHOWNIABLACHOWNIA TEAMM404500:23:5400:25:1700:49:11
#55 155Ryszard MartyniukSTRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEM304700:23:5500:25:1600:49:11
#56 156Jan PankalaBIERAWANAPALONE DZIKIM202800:24:3200:24:4200:49:14
#57 157Karol WołyńskiKĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMM404600:24:5000:24:2800:49:18
#58 158Tomek PerkaPRÓSZKÓWRAJSPORT ACTIVEM404700:24:4900:24:2900:49:18
#59 159Dariusz ZajdelZAWADZKIEZAWADZKIE BIEGNIEM501400:25:0000:24:1900:49:19
#60 160Grzegorz StępieńOPOLEM404800:24:4700:24:3300:49:20
#61 161Grzegorz JanikBRANTOLKABRANTOLKAM304800:24:4100:24:4000:49:21
#62 162Alicja Wiek-RezaczNYSAMATNER RUNNING TEAMK30700:24:5600:24:2700:49:23
#63 163Piotr RezaczNYSAM304900:24:5600:24:2700:49:23
#64 164Piotr JaworekOBROWIECJAWORTEAMM501500:24:5500:24:3600:49:31
#65 165Sandra KoniecznyZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMK20600:24:1100:25:2300:49:34
#66 166Joachim FrankREŃSKA WIEŚKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM501600:24:3200:25:0300:49:35
#67 167Lucjan Korwin MałaczyńskiSTRZELCE OPOLSKIEEKIPA KRYZYSM305000:25:0800:24:2800:49:36
#68 168Rafał CwynarKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM404900:24:2900:25:1300:49:42
#69 169Piotr MonietaPIETNAM202900:24:0600:25:4000:49:46
#70 170Piotr JakubczykKĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM405000:25:2600:24:2200:49:48
#71 171Andrzej SkaszczykZDZIESZOWICEDYCZUŚM501700:24:2200:25:3100:49:53
#72 172Łukasz SzutowiczOPOLEAMATORM305100:25:0300:24:5700:50:00
#73 173Dawid NosalKIETRZKS GRYF KIETRZ/KS KOZIOŁEKM203000:25:0500:25:0000:50:05
#74 174Artur LeszczyńskiOPOLEBBL OPOLEM405100:25:1600:24:4900:50:05
#75 175Joanna SchattKĘDZIERZYN-KOŹLEK20700:25:0000:25:0500:50:05
#76 176Grzegorz ŚmietanaRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZM405200:26:0200:24:1100:50:13
#77 177Bogusław WajdzikPRUDNIKTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAM405300:24:3700:25:4600:50:23
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 178Edyta BroniszewskaNYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAK40300:24:3600:25:4800:50:24
#79 179Dariusz KłodzińskiDZBAŃCE OSIEDLEEKO-OKNA RUNNERSM203100:24:3800:25:4700:50:25
#80 180Paweł LenczewskiKĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIM305200:24:3600:25:5400:50:30
#81 181Gabriela KociokSTARE SIOŁKOWICEK40400:25:4500:24:5500:50:40
#82 182Przemysław JezierskiNYSAAMATORM305300:25:5900:24:4300:50:42
#83 183Arkadiusz MaksimKĘDZIERZYN-KOŹLEM203200:25:4500:25:0100:50:46
#84 184Mateusz NowakPOKÓJGRUPA ADAMAM203300:25:3600:25:1100:50:47
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 185Stanisław ZawadaGRODKÓW#AMATORM60+300:25:2000:25:2900:50:49
#86 186Łukasz KałuskiOPOLECYKLOFAN OPOLEM405400:25:2700:25:2500:50:52
#87 187Przemek SobierajskiRACIBÓRZM405500:25:2600:25:3400:51:00
#88 188Andrzej GrzegorzekSTRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEM405600:25:2300:25:3800:51:01
#89 189Katarzyna KrólSZONÓWK30800:25:3500:25:2700:51:02
#90 190Radosław ReszkiewiczKĘDZIERZYN-KOŹLESIM405700:26:0300:25:0100:51:04
#91 191Alfred GłówkaKĘDZIERZYN-KOŹLEKARCZMA U FREDAM501800:25:0700:25:5900:51:06
#92 192Beata BlaszkeGLIWICEEKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEK40500:25:4700:25:2000:51:07
#93 193Tymoteusz BąkRUDA ŚLĄSKAI-SYSTEMS.PLM405800:26:0400:25:0400:51:08
#94 194Marcin StańkoGLIWICEM305400:25:2800:25:4400:51:12
#95 195Marian KaweckiBRANICEKB BRANICEM60+400:25:4300:25:3100:51:14
#96 196Krzysztof KudlekKĘDZIERZYN-KOŹLEM305500:26:0800:25:0600:51:14
#97 197Piotr MańkaKĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMM60+500:26:3500:24:3900:51:14
#98 198Tomasz WierciochKĘDZIERZYN-KOŹLEROWEROWI ZAJAWKOWICZE KĘDZIERZYN-KOŹLEM305600:25:4000:25:3500:51:15
#99 199Artur OchlastKÓRNICAM203400:25:3300:25:4400:51:17
#100 200Sylwester SzymalaKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM405900:25:3200:25:4900:51:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności