Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Bieg Mikołajkowy

Wyniki - 8 grudnia 2018, Kędzierzyn-Koźle

Msc
Kat
P1
P2
-
-
-
#1 144Adam BawołSTRZELCE OPOLSKIEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM304400:23:3700:25:1300:48:50
#2 266Adam GaczkowskiOPOLEPARKRUN OPOLEM203800:26:5100:27:0800:53:59
#3 347Adam GandziarowskiGŁUCHOŁAZYM409200:30:4600:28:1600:59:02
#4 290Adam GnylaKĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIM407900:28:2900:27:0100:55:30
#5 400Adam HałasDZIEWKOWICE#AMATORM309400:31:0700:30:4701:01:54
#6 137Adam JastrząbekURBANOWICEJASTRZĄB TEAMM304100:23:2800:24:5900:48:27
#7 73Adam KałwińskiKRAPKOWICERUN HARD SYSTEM TEAMM402300:22:2200:23:2300:45:45
#8 37Adam KubieńKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM401100:21:2600:21:1200:42:38
#9 50Adam LewandowskiKĘDZIERZYN-KOŹLENAKOLEM301600:21:1900:22:3800:43:57
#10 19Adam NosalKIETRZKS GRYF KIETRZ/KS KOZIOŁEKM40600:19:4600:20:2000:40:06
#11 202Adam NykielKRAPKOWICEM305700:25:3600:25:5200:51:28
#12 136Adam WalczykJANUSZKOWICEM403800:23:4400:24:4100:48:25
#13 46Adrian BiksaKĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMM201200:21:0500:22:3400:43:39
#14 238Adrian JontzaROŻNIĄTÓWCIŚNIENIE NA ŻYCIEM406600:26:0500:26:3800:52:43
#15 122Adrian KałużaKĘDZIERZYN-KOŹLEM303500:24:1600:23:3800:47:54
#16 131Adrian NawrockiKĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMM403600:24:0200:24:0800:48:10
#17 112Adrian ZimermanZDZIESZOWICEANTONTEAMM303300:23:0800:24:2100:47:29
#18 215Agnieszka AkonomKĘDZIERZYN-KOŹLEK301000:26:2400:25:3800:52:02
#19 243Agnieszka BudzińskaUJAZDBUDZIKI UJAZDK401000:26:2900:26:2700:52:56
#20 431Agnieszka KałwińskaKRAPKOWICEK304300:32:0900:32:2101:04:30
#21 377Agnieszka PiśniakKĘDZIERZYN-KOŹLESAMER CZELENDŻK402600:30:1900:30:1101:00:30
#22 355Agnieszka SadłowskaKĘDZIERZYN-KOŹLESAMER CZELENDŻK302400:29:5100:29:3800:59:29
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 101Agnieszka SobieszczańskaPRUDNIKDYCZUŚ TEAMK30300:23:2600:23:3100:46:57
#24 429Agnieszka SurówkaPACZKÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAK304200:32:3300:31:4101:04:14
#25 334Agnieszka ŻegleńKĘDZIERZYN-KOŹLEK302200:28:4100:29:2100:58:02
#26 224Aldona UszyńskaGLIWICEEKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEK40700:26:0400:26:1900:52:23
#27 113Aleksander FrankOPOLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM202600:23:2700:24:0300:47:30
#28 85Aleksander SędzikBYTOMM50500:23:0200:23:0900:46:11
#29 106Aleksander SmollKRUPSKI MLYNM16500:24:0100:23:1600:47:17
#30 394Aleksandra HoinkaPRUDNIKTRUCHTY PRUDNIKK303400:31:0500:30:2901:01:34
#31 277Aleksandra ParszewskaBYTOMBTM RUNNERSK201300:27:2300:27:0600:54:29
#32 191Alfred GłówkaKĘDZIERZYN-KOŹLEKARCZMA U FREDAM501800:25:0700:25:5900:51:06
#33 389Alicja NackowiczGŁUCHOŁAZYK303200:30:3100:30:2901:01:00
#34 162Alicja Wiek-RezaczNYSAMATNER RUNNING TEAMK30700:24:5600:24:2700:49:23
#35 467Alina KrogulecOPOLEK305500:34:1700:35:1401:09:31
#36 381Andrzej BurdaRACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSM204500:29:1000:31:3401:00:44
#37 351Andrzej FloreckiGLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEM60+1000:28:5100:30:1600:59:07
#38 188Andrzej GrzegorzekSTRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEM405600:25:2300:25:3800:51:01
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16Andrzej GrzesikKUŹNIA RACIBORSKAZAWISZA STARA KUŹNIAM50200:19:4100:19:4900:39:30
#40 171Andrzej SkaszczykZDZIESZOWICEDYCZUŚM501700:24:2200:25:3100:49:53
#41 274Andrzej StańczykKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM503100:26:3200:27:5200:54:24
#42 403Andrzej SzyszkaOTMUCHÓWATHLETICS NYSAM4010100:30:0900:31:5201:02:01
#43 306Andrzej ZalewskiNYSAATHLETICS NYSAM408500:28:2700:28:0300:56:30
#44 237Andrzej ZawadzkiM306700:26:0600:26:3400:52:40
#45 307Aneta HoczekKOLANOWICEK401600:28:5900:27:3200:56:31
#46 432Aneta HońkaKRAPKOWICEK304400:32:0900:32:2201:04:31
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !119Aneta MurawskaSTRZELCE OPOLSKIEK40200:23:1900:24:2200:47:41
#48 343Angelika ZwetlerZDZIESZOWICEK201900:29:1000:29:3500:58:45
#49 280Anita Emerling - KaźmierczakCHORULAK401300:27:5800:27:0000:54:58
#50 439Anna BelkiusRUDYK50600:32:4500:32:2401:05:09
#51 449Anna FrankiewiczSTRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEK304800:33:2300:33:0401:06:27
#52 473Anna GmernickaNYSAATHLETICS NYSAK305700:34:5100:36:1501:11:06
#53 453Anna Jędrzejowska - DecGLIWICEEKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEK403900:31:4500:35:0001:06:45
#54 458Anna OsieckaKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEK60+500:33:4600:33:4501:07:31
#55 461Anna PytelOTMICEIZBICKO W BIEGUK305300:33:2300:35:3501:08:58
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 90Anna SołygaOSTRZESZÓWSOBCZYK TEAMK20300:23:0800:23:0700:46:15
#57 408Anna SzkarłatDĄBROWA GÓRNICZAADS MASNAK303800:32:0900:30:1701:02:26
#58 460Anna WawrzaszekKĘDZIERZYN-KOŹLEK305200:32:4400:35:0601:07:50
#59 474Anna WawrzkowiczNYSAATHLETICS NYSAK203300:34:5000:36:1601:11:06
#60 393Arkadiusz BachryjKOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIAM309300:31:4100:29:4501:01:26
#61 386Arkadiusz HoczekKOLANOWICEM409800:30:2900:30:2801:00:57
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11Arkadiusz JajugaZDZIESZOWICEANTONTEAMM40200:19:5700:19:1400:39:11
#63 10Arkadiusz KałużnyZDZIESZOWICEANTONTEAMM30400:19:3400:19:3700:39:11
#64 59Arkadiusz KotłowskiZDZIESZOWICECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMM401900:21:4500:22:5600:44:41
#65 183Arkadiusz MaksimKĘDZIERZYN-KOŹLEM203200:25:4500:25:0100:50:46
#66 396Armin KlugeKĘDZIERZYN-KOŹLEOPTYK MAKSIMAM409900:31:5400:29:5201:01:46
#67 118Artur KalitaKĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMM403400:23:3900:24:0200:47:41
#68 174Artur LeszczyńskiOPOLEBBL OPOLEM405100:25:1600:24:4900:50:05
#69 199Artur OchlastKÓRNICAM203400:25:3300:25:4400:51:17
#70 356Artur ŻarczyńskiKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM503600:28:3200:31:0200:59:34
#71 434Barbara PerkaPRÓSZKÓWBIEG OPOLSKIK403600:31:5500:32:4801:04:43
#72 259Bartosz ZemlakKĘDZIERZYN-KOŹLEM307100:27:5000:25:5900:53:49
#73 192Beata BlaszkeGLIWICEEKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEK40500:25:4700:25:2000:51:07
#74 370Beata BomastykGLIWICEEKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEK402400:30:2400:29:4601:00:10
#75 379Beata DrążekKĘDZIERZYN-KOŹLENIEZRZESZONYK402700:30:2600:30:1101:00:37
#76 352Beata NiepalaIZBICKOIZBICKO W BIEGUK202100:29:3700:29:3000:59:07
#77 427Beata PolmanKĘDZIERZYN-KOŹLEK202800:31:3700:32:3301:04:10
#78 410Beata ReszkiewiczKĘDZIERZYN-KOŹLESIK403100:31:0900:31:2501:02:34
#79 482Beata WilpertKĘDZIERZYN-KOŹLEK404200:39:5300:40:1701:20:10
#80 317Beata ŁączykSTRZELCE OPOLSKIEK401700:28:2200:28:4900:57:11
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !83Benedykt KucharczykBORONÓWJEDNOŚĆ BORONÓWM60+200:23:1200:22:5300:46:05
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6Bernard RzepkaZDZIESZOWICE#SOBASTEAMM50100:18:5500:19:0300:37:58
#83 206Bogdan CiechomskiSTARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAM60+600:25:3900:25:5500:51:34
#84 91Bogdan CzekajKĘDZIERZYN-KOŹLEM402700:22:3600:23:4900:46:25
#85 177Bogusław WajdzikPRUDNIKTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAM405300:24:3700:25:4600:50:23
#86 387Bogusława StryczekOPOLERAJSPORT ACTIVEK303000:29:5400:31:0301:00:57
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !252Bożena PędowskaGLIWICEEKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEK50200:26:3900:26:4900:53:28
#88 228Bronisław MączkaGLIWICEEKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEM60+700:26:0600:26:1800:52:24
#89 25Błażej SamelskiSTRZELCE OPOLSKIEM20700:20:4400:20:2000:41:04
#90 437Dagmara ŁysekGŁUCHOŁAZYK304600:32:0800:32:5701:05:05
#91 24Damian HarnusKĘDZIERZYN-KOŹLEM20600:20:2800:20:2100:40:49
#92 276Damian MiśtalskiBYTOMBTM RUNNERSM307500:27:2100:27:0800:54:29
#93 336Damian PrzybylskiNYSAM204300:28:0500:30:0500:58:10
#94 422Damian SałackiKĘDZIERZYN-KOŹLEM204700:30:4400:32:5401:03:38
#95 135Damian ZiembaKĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMM403700:24:1000:24:1300:48:23
#96 55Daniel MalczewskiOPOLE10 BRYGADA LOGISTYCZNAM301900:21:4800:22:3000:44:18
#97 94Daniel StelmachowiczKOMPRACHCICEANTONTEAMM16400:23:2800:23:1000:46:38
#98 471Danuta ZwierzchowskaKĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORK50900:34:4700:36:0501:10:52
#99 103Darek BalickiKĘDZIERZYN-KOŹLEM403100:23:1200:23:5500:47:07
#100 87Darek CzernekGOGOLINGOGOLIN BIEGAM302800:23:0600:23:0600:46:12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności