Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Bieg Mikołajkowy

Wyniki - 8 grudnia 2018, Kędzierzyn-Koźle

Msc
Kat
P1
P2
-
-
-
#1 220Marek CzajkowskiKĘDZIERZYN-KOŹLEM203600:26:3900:25:3700:52:16
#2 476Darek StankiewiczPRUDNIKM4011200:35:2900:36:1601:11:45
#3 221Łukasz HepperKĘDZIERZYN-KOŹLEM306200:26:3500:25:4200:52:17
#4 223Paweł WziętkowiakNYSAM306300:26:5500:25:2400:52:19
#5 480Sabina JastrzebskaNYSAK306000:37:2800:41:3001:18:58
#6 482Beata WilpertKĘDZIERZYN-KOŹLEK404200:39:5300:40:1701:20:10
#7 229Grzegorz PająkKĘDZIERZYN-KOŹLEM406400:26:0600:26:2800:52:34
#8 234Kornelia HarmansaGOGOLINK40800:26:5200:25:4500:52:37
#9 237Andrzej ZawadzkiM306700:26:0600:26:3400:52:40
#10 247Janusz JasnySTRADUNIAM406800:26:0900:27:0300:53:12
#11 250Magdalena Herbeć-LabochaKĘDZIERZYN-KOŹLEK401100:26:5800:26:2200:53:20
#12 259Bartosz ZemlakKĘDZIERZYN-KOŹLEM307100:27:5000:25:5900:53:49
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4Łukasz BłachKĘDZIERZYN-KOŹLEM30200:18:2300:18:1500:36:38
#14 261Marek MatulaKĘDZIERZYN-KOŹLEM407200:26:2800:27:2200:53:50
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7Marcin BarthLEŚNICAM30300:18:5600:19:2400:38:20
#16 269Grzegorz JureckiOTMUCHÓWM407300:26:5800:27:0900:54:07
#17 14Tomasz PośniakZIMNA WÓDKAM30500:19:5600:19:2700:39:23
#18 271Krystian TomakaUJAZDM307400:26:3700:27:3800:54:15
#19 23Tomasz SitnikLEŚNICAM30600:20:0800:20:2200:40:30
#20 24Damian HarnusKĘDZIERZYN-KOŹLEM20600:20:2800:20:2100:40:49
#21 280Anita Emerling - KaźmierczakCHORULAK401300:27:5800:27:0000:54:58
#22 25Błażej SamelskiSTRZELCE OPOLSKIEM20700:20:4400:20:2000:41:04
#23 282Marcin DubykNYSAM307600:26:5700:28:0500:55:02
#24 27Grzegorz KogusKOZIELNOM40900:20:2500:21:0300:41:28
#25 28Łukasz NikołajczykZDZIESZOWICEM30700:20:3700:20:5900:41:36
#26 284Waldemar SłotoszKĘDZIERZYN-KOŹLEM407600:27:5400:27:0900:55:03
#27 32Dawid CebulaBROŻECM20800:21:3800:20:2300:42:01
#28 291Klaudia KustraNYSAK301400:27:3100:28:0000:55:31
#29 292Mariusz MiernickiDZIERŻONIÓWM503300:28:3200:27:0500:55:37
#30 295Mirosław ToczekKĘDZIERZYN-KOŹLEM408000:27:0600:28:4300:55:49
#31 42Szymon BednarzNYSAM301300:21:2200:22:0600:43:28
#32 299Rafał OlejnikKĘDZIERZYN-KOŹLEM307800:28:2500:27:4200:56:07
#33 44Tomasz ŁukaszczykiewiczKĘDZIERZYN-KOŹLEM401500:21:2000:22:1100:43:31
#34 303Mateusz KonowalukKĘDZIERZYN-KOŹLEM307900:28:4800:27:2900:56:17
#35 304Łukasz TarabaszOPOLEM203900:27:3500:28:4200:56:17
#36 307Aneta HoczekKOLANOWICEK401600:28:5900:27:3200:56:31
#37 309Karolina ŚwiatPRUDNIKK201500:28:5500:27:3900:56:34
#38 313Edyta KubiakWODZISLAW ŚLĄSKIK201700:28:0800:28:4000:56:48
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !60Mariola SmollKRUPSKI MŁYNK30200:22:0400:22:4000:44:44
#40 61Paweł ZdonKĘDZIERZYN-KOŹLEM302100:22:2200:22:2400:44:46
#41 317Beata ŁączykSTRZELCE OPOLSKIEK401700:28:2200:28:4900:57:11
#42 321Joanna LipińskaNYSAK401800:28:3100:28:4400:57:15
#43 66Wiktor JaniszewskiPRUDNIKM201400:23:0200:22:1100:45:13
#44 323Radosław BogdanKIETRZM161100:29:4400:27:4500:57:29
#45 324Mateusz MudryKIETRZM204100:29:4300:27:5100:57:34
#46 325Iwona TarasiewiczKĘDZIERZYN-KOŹLEK302100:28:3900:28:5800:57:37
#47 71Sławomir ToczekKĘDZIERZYN-KOŹLEM201500:23:3100:22:0800:45:39
#48 327Gregorz SiedzeckiKĘDZIERZYN-KOŹLEM408700:28:2500:29:1600:57:41
#49 72Mirosław BaranowskiKATOWICEM402200:22:2800:23:1200:45:40
#50 75Paweł SzarfKĘDZIERZYN-KOŹLEM201700:22:3900:23:1000:45:49
#51 331Michał JurczygaKĘDZIERZYN-KOŹLEM308200:28:0200:29:4400:57:46
#52 332Paulina KrekoraKĘDZIERZYN-KOŹLEK201800:28:5400:28:5300:57:47
#53 333Tomasz BieleckiZDZIESZOWICEM408900:29:1000:28:5100:58:01
#54 334Agnieszka ŻegleńKĘDZIERZYN-KOŹLEK302200:28:4100:29:2100:58:02
#55 335Krzysztof SkowronekRACIBÓRZM409000:28:5500:29:1000:58:05
#56 336Damian PrzybylskiNYSAM204300:28:0500:30:0500:58:10
#57 81Krzysztof ZagożdżonZDZIESZOWICEM50400:22:1900:23:4200:46:01
#58 82Sebastian LadzińskiOPOLEM202000:22:2800:23:3300:46:01
#59 339Marcin KondraciukKĘDZIERZYN-KOŹLEM308400:28:5300:29:3600:58:29
#60 85Aleksander SędzikBYTOMM50500:23:0200:23:0900:46:11
#61 343Angelika ZwetlerZDZIESZOWICEK201900:29:1000:29:3500:58:45
#62 91Bogdan CzekajKĘDZIERZYN-KOŹLEM402700:22:3600:23:4900:46:25
#63 347Adam GandziarowskiGŁUCHOŁAZYM409200:30:4600:28:1600:59:02
#64 358Samanta GorczycaKĘDZIERZYN-KOŹLEK202200:29:4100:30:0000:59:41
#65 103Darek BalickiKĘDZIERZYN-KOŹLEM403100:23:1200:23:5500:47:07
#66 360Magdalena JaworskaOPOLEK302500:29:3400:30:0700:59:41
#67 105Marek SojkaGŁUCHOŁAZYM403200:22:4300:24:2800:47:11
#68 106Aleksander SmollKRUPSKI MLYNM16500:24:0100:23:1600:47:17
#69 363Dorota MatejkoKĘDZIERZYN-KOŹLEK302600:29:4200:30:1500:59:57
#70 109Roman BaranPRUDNIKM50600:23:1100:24:1000:47:21
#71 365Grzegorz HałasKĘDZIERZYN-KOŹLEM308900:30:2100:29:4401:00:05
#72 111Szymon HalusiakKĘDZIERZYN-KOŹLEM50700:23:2900:23:5600:47:25
#73 368Robert BodziochKĘDZIERZYN-KOŹLEM409500:29:1700:30:5201:00:09
#74 117Edward FonfaraJEMIELNICAM50800:23:5500:23:4400:47:39
#75 373Magdalena SłużałekK302700:30:3400:29:4701:00:21
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !119Aneta MurawskaSTRZELCE OPOLSKIEK40200:23:1900:24:2200:47:41
#77 376Fabian PszonKĘDZIERZYN-KOŹLEM204400:29:4300:30:4001:00:23
#78 122Adrian KałużaKĘDZIERZYN-KOŹLEM303500:24:1600:23:3800:47:54
#79 126Paweł SznuraJEMIELNICAM16600:24:1400:23:4400:47:58
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !128Małgorzata PozniakDOBRZEŃ WIELKIK16200:24:1500:23:4500:48:00
#81 385Kamila SporekOPOLEK302900:30:2800:30:2801:00:56
#82 386Arkadiusz HoczekKOLANOWICEM409800:30:2900:30:2801:00:57
#83 133Tomasz HencińskiGŁUCHOŁAZYM304000:24:5000:23:2200:48:12
#84 389Alicja NackowiczGŁUCHOŁAZYK303200:30:3100:30:2901:01:00
#85 134Piotr OsóbkaKĘDZIERZYN-KOŹLEM501200:23:2600:24:5300:48:19
#86 390Sławomir LangertPRUDNIKM309200:30:3200:30:2901:01:01
#87 136Adam WalczykJANUSZKOWICEM403800:23:4400:24:4100:48:25
#88 138Mirela HendelKROŚNICAK20400:24:0400:24:2600:48:30
#89 140Janusz FrączekSTARE KOTKOWICEM304300:23:1900:25:1600:48:35
#90 397Karol FijałkowskiKĘDZIERZYN-KOŹLEM204600:29:2300:32:2601:01:49
#91 402Marzena RaduchowskaKĘDZIERZYN-KOŹLEK303600:31:3800:30:2201:02:00
#92 148Mariusz PańczyszynNYSAM404300:24:3800:24:2200:49:00
#93 404Łukasz KowalskiKĘDZIERZYN-KOŹLEM309500:30:0000:32:1201:02:12
#94 152Kamila StępieńOPOLEK30600:24:4700:24:1700:49:04
#95 153Patryk ŚliwińskiWALCEM304600:24:2700:24:4400:49:11
#96 412Piotr RaduchowskiKĘDZIERZYN-KOŹLEM4010400:31:4000:31:1501:02:55
#97 160Grzegorz StępieńOPOLEM404800:24:4700:24:3300:49:20
#98 163Piotr RezaczNYSAM304900:24:5600:24:2700:49:23
#99 422Damian SałackiKĘDZIERZYN-KOŹLEM204700:30:4400:32:5401:03:38
#100 169Piotr MonietaPIETNAM202900:24:0600:25:4000:49:46

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności