Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

WARTA CHALLENGE Marathon&Half - edycja 2 z 5

Wyniki - 8 grudnia 2018, Biedrusko

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1138Rutka Marek1-1978MUAY RUNNING TEAMPoznan01:27:5314.501. M
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2161Komorowicz Łukasz2-1982MUAY RUNNING TEAMI Pniewy01:28:3914.40I 2. M
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3150Kozłowski Krzysztof3-1977kosciankościan01:29:0514.30
#4 4232Obuchowicz Artur4-1979EndorfinaWschowa01:31:1614.00
#5 5101Haczyk Jarosław5-1968MUAY RUNNING TEAMOPOLE01:32:2513.80I 3. M
#6 6167Marszałek Andrzej6-1969Swarzędz01:33:4713.60
#7 7826Bobrowski Bogusz7-1991Włocławek01:33:5913.50
#8 8142Głubisz Bartosz8-1988Poznań01:34:4913.40
#9 9175Tritt Dawid9-1984MUAY RUNNING TEAMPoznań01:35:0913.404. M
#10 10243Michałowski Michał10-1979Tfp sport teamPoznań01:35:3413.30
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11201Kwasiżur Agata-11983MUAY RUNNING TEAMPOZNAN01:36:1513.20I 1. K
#12 12675Kusnierczak Wieslaw11-1974Such Las01:37:1113.10
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13153Wawrzyniak Małgorzata-21979parkrun PoznańPoznań01:38:2112.90
#14 14188Muchowicz Pawel12-1974Dziki z MoraskaPoznan01:38:2712.90
#15 15192Licznierski Marek13-1984Owoc Team / Triathlonista.comPlewiska01:38:3912.90
#16 16178Sznajder Krzysztof14-1987Nowak RunSkoki01:38:5612.90
#17 17152Janas Dariusz15-1975Biegacze Juniora - Runners TeaI Czerwonak01:39:1012.80I
#18 18242Napierała Tomasz16-1977ABC TaxSuchy Las01:39:1712.80
#19 19185Jaskólski Jan17-1976o Podgórne01:39:2412.80
#20 20177Kruk Łukasz18-1982Skoki01:40:4712.60
#21 21551Furmaniuk Jaromir19-1972Samotny Biały ŻagielPoznań01:41:2212.60
#22 22196Stachowiak Marek20-1978Rokietnica BiegaRokietnica01:42:1012.50
#23 23212Bartkowiak Dawid21-1974PIŁA01:42:2512.40
#24 24154Swornowski Krzysztof22-1975Naramowice BiegająPoznań01:42:4412.40
#25 25189Kwinta Marcin23-1980KB SzamotułyGałowo01:43:4212.30
#26 26226Franek Sebastian24-1977MUAY RUNNING TEAMI Luboń01:44:1012.20I 5. M
#27 27787Bykowski Jacek25-1976mbexpert.plPoznań01:44:2712.20
#28 28149Kłoda Dariusz26-1975PatatajeCzapury01:44:3512.20
#29 29250Fenrych Robert27-1973POGROMCY KILOMETRÓWI Poznań01:45:2012.10I
#30 30164Przywieczerski Paweł28-1978Swarzędz01:45:5712.00
#31 31853Golak Łukasz29-1983Opole01:45:5912.00
#32 32190Marciniak Janusz30-1975Night RunnersPoznań01:46:1412.00
#33 33172Plewinski Tomasz31-1980Poznań01:46:2012.00
#34 34223Rzepecki Artur32-19794FiterDąbrówka01:47:1211.90
#35 35222Grzegorzewski Konrad33-19794FiterDąbrówka01:47:1211.90
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 36170Gierszewska Anna-31981KB SzamotułySzamotuły01:47:5811.80
#37 37200Haczyk Natalia-41973MUAY RUNNING TEAMOPOLE01:48:4311.70I 2. K
#38 38221Stanke Łukasz34-19794Fiter VelocityDąbrówka01:49:1611.60
#39 39193Marcinkowski Maciej35-1977Czerniejewo01:49:4211.60
#40 40140Zygmunt Michał36-1987Bejot TEAMGostyń01:50:2411.50
#41 41198Pasiecznik Miłosz37-1986MUAY RUNNING TEAMI Poznań01:50:3511.50I 6. M
#42 42209Wojtkowiak Mariusz38-1970Mexyk Runn TeamMieścisko01:51:3211.40
#43 43160Fiebig Stefan39-1968www.fiebig.plPoniec01:52:1311.30
#44 44159Fiebig Natalia-51992www.fiebig.plLESZNO01:52:1311.30
#45 45151Durzyński Marcin40-1988Bejot TEAMKościan01:53:2011.20
#46 46186Woźniak Łukasz41-1980Poznań01:53:5011.20
#47 47237Natkaniec Krystian42-1973JANJULZłotniki01:54:0611.10
#48 48141Donaj Adam43-1974Kościan01:54:3111.10
#49 491014Andrzejewski Bartosz44-1985Nowak RunMurowana Goślina01:54:5911.10
#50 50220Łuczak Maciej45-1979Banda RychaMrowino01:55:4711.00
#51 51216Krzyżaniak Agnieszka-61984Night RunnersKamionki01:56:0111.00
#52 52171Szczepaniak Michał46-1988PatatajeMosina01:56:0111.00
#53 53782Furmaniak Mateusz47-1989Husaria Race TeamMrowino01:56:1810.90
#54 54231Mieszkowski Andrzej48-1972ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGII Poznań01:56:2910.90I
#55 55550Haremza Kinga-71973Night RunnersPoznań01:56:3410.90
#56 56173Susmarska Ewa-81996MUAY RUNNING TEAMI Poznań01:56:3810.90I 3. K
#57 57247Banaś Daniel49-1983Poznań01:56:4510.90
#58 58229Dybizbański Paweł50-1970ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGII Skórzewo01:56:4710.90I
#59 59240Koroński Tadeusz51-1970parkrun PoznańPoznań01:56:4910.90
#60 60244Świderski Marcin52-1983ApoDzikiPoznań01:56:5210.90
#61 61230Zboralski Michał53-1975Poznań01:57:0310.90
#62 62549Chraplewska Karolina-91981PRO366Poznan01:57:0910.90
#63 63157Bochan Lidia-101979Piła I01:57:1210.90
#64 64213Szczurowski Marcin54-1984CHEMPIONI NIEZŁOMNII Plewiska01:57:3610.80I
#65 65146Witkowska Paulina-111987Po prostu biegnij & żyj aktywnieSzamotuły01:58:0010.80
#66 66145Boguś Tomasz55-1977Po prostu biegnij & żyj aktywnieSzamotuły01:58:0010.80
#67 67162Litwinowicz Renata-121976KB WYGANKołobrzeg01:58:0310.80
#68 68224Kusiak Łukasz56-1986Rogoźno01:58:5110.70
#69 69234Tyczyński Krzysztof57-1980Czerwonak BiegaCzerwonak01:59:4810.60
#70 70133Weyna Rafał58-1973Biały Domek BiegaKicin01:59:4810.60
#71 71135Olszewski Maciej59-1989Biegam bo biegam teamKargowa01:59:5410.60
#72 72214Skowroński Cezary60-1980Wybiegani TeamSkórzewo02:00:3510.50
#73 73207Rosół Roman61-1970HERNIK TEAMPoznań02:00:4410.50
#74 74227Prądzyński Jacek62-1981Poznań02:00:5210.50
#75 75246Mrzewa Karol63-1981MEDIOTECHKomorniki02:01:1510.50
#76 76202Bartosik Łukasz64-1975Poznań02:01:2110.50
#77 77249Kliks Dariusz65-1970Poznań02:01:5910.40
#78 78181Żminkowski Paweł66-1976zalasewo02:02:1510.40
#79 79183Klonowski Cezary67-19861986Poznań02:02:5810.30
#80 80840Leyk Łukasz68-1981LEYK TEAMPoznań02:03:0310.30
#81 81206Borowicz Marcin69-19771977POZNAN02:05:2710.10
#82 82180Rzepka Lucjan70-1970ROMA VICTRIXSiekierki Wielkie02:06:0010.10
#83 83248Janowska-Ścibisz-131978Poznan02:06:1810.10
#84 84238Michalik Michał71-1978VanHooyPoznań02:06:3210.00
#85 85225Waszyk Anita-141985MUAY RUNNING TEAMZalasewo02:06:3510.00I 4. K
#86 86204Szczurek Artur72-1973radca.poznan.pl teamPoznań02:07:1610.007. M
#87 87205Wisła Piotr73-1981radca.poznan.pl teamSuchy Las02:07:2610.00
#88 88143Szymański Paweł74-1980MUAY RUNNING TEAMI Leszno02:08:129.90I 8. M
#89 89228Góralczyk Andrzej75-1960parkrun PoznańKoziegłowy02:08:439.90
#90 90219Śniegocki Paweł76-1978Tarnowo Podgórne BiegaTarnowo Podgórne02:09:349.80I
#91 91144Przybylski Witold77-1978MUAY RUNNING TEAMZalasewo02:11:249.70I 9. M
#92 92156Witczak Paweł78-1976Wieluń BiegaWieluń02:11:579.60
#93 93235Zieliński Maciej79-1973Wilda BiegaPoznan02:12:159.60
#94 94208Jędra Andrzej80-1973Złotniki I02:12:369.60
#95 95552Dojs Aleksandra-151980Night RunnersPoznań02:12:389.60
#96 96182Kałka Ilona-161979Szamotuły02:13:139.50
#97 97169Kostrzyńska Ewa-171974KB SzamotułySzamotuly02:13:479.50
#98 98211Majchrzak Beata-181975Poznań02:13:519.50
#99 99199Marciniak Joanna-191989Poznań02:14:099.50
#100 100203Marciniak Maciej81-1964Poznań02:14:099.50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności