Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Santa Run Kartuzy

Wyniki - 16 grudnia 2018, Kartuzy

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1185Głogowski Adam-1GDYNIAUKS-EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK / ATC CARGO TEAM00:22:02
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Kujawski Łukasz-2ŻUKOWO00:22:31
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3715Szopiński Dariusz-3PRZECHLEWOURZĄD GMINY PRZECHLEWO/TRIPAKA PRZECHLEWO00:24:07
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !41Nowakowska Dominika1-KIEŁPINO00:24:36
#5 5227Jakubek Patryk-4BYTÓWŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA00:24:52
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !613Paprocka Ewelina2-OBLIWICE00:25:01
#7 727Bagrowski Tomasz-5GDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO00:25:13
#8 8175Garski Kryspin-6BYTOWŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA00:25:16
#9 9539Palaschke Michał-7GDAŃSKSPORTOWY MAJKEL00:25:19
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 10569Pobłocka Katarzyna3-LĘBORKUKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK00:25:35
#11 11234Janiszewski Marek-8BYTÓWDRUTEX00:25:43
#12 12895Jagodziński Tomasz-9GDAŃSKDELOITTE ADVENTURE TEAM00:25:46
#13 1314Kujawska Monika4-ŻUKOWOUKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO00:25:55
#14 14874Karpiński Wiesław-10ROTMANKA-GDAŃSKDUDYCZ0-RUN00:25:57
#15 15878Orcholski Witold-11TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃ00:26:05
#16 16517Nowak Krystian-12RUMIA00:26:09
#17 17542Paprocki Krzysztof-13OBLIWICE00:26:09
#18 18765Trzciński Krzysztof-14TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW00:26:32
#19 19750Tatrocki Daniel-15GDYNIAORŁOWO00:26:45
#20 20711Szmidt Adrian-16KALISKAAKADEMIA BIEGOWA KARTUZY00:26:52
#21 21652Skierka Wiesław-17KARTUZYSELA BIKE KASZUBY00:26:53
#22 22214Hendrich Rafał-18SIERAKOWICE00:27:08
#23 2394Ciesiulski Przemysław-19WARCIMINOKLUB BIEGOWY KĘBŁOWO00:27:18
#24 24694Sułek Grzegorz-20GDANSK00:27:47
#25 25160Formella Sławomir-21KOŚCIERZYNAFORMEX00:27:50
#26 26159Formela Łukasz-22KARTUZY00:27:55
#27 27761Treder Wiesław-23GRZYBNO00:27:57
#28 2899Cyrzan Krzysztof-24KARTUZYROWEROWCE00:27:59
#29 29272Karczewski Damian-25NOWA WIEŚ LĘBORSKA00:28:01
#30 3087Cichosz-Mielewczyk Mateusz-26RZEPNICAŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA00:28:02
#31 319Dowbusz Sebastian-27KARTUZYAKADEMIA BIEGOWA KARTUZY00:28:04
#32 32248Jeliński Mateusz-28GORĘCZYNOXRUNNERS00:28:06
#33 33171Garapuczyk Agnieszka5-KONARZYNY00:28:08
#34 34181Gleinert Szymon-29ŻUKOWO00:28:10
#35 35438Mankiewicz Piotr-30CHOJNICZKIFLORIAN CHOJNICE00:28:11
#36 3692Ciesiulski Dariusz-31KĘBŁOWO NOWOWIEJSKIE 31/10KĘBŁOWO BIEGA00:28:12
#37 37350Krzebietke Piotr-32MIECHUCINODZH MW00:28:25
#38 38775Wasiniewski Dariusz-33KOCZAŁAKOCZAŁA TEAM00:28:26
#39 3911Benka Jakub-34GORĘCZYNOAKADEMIA BIEGOWA KARTUZY00:28:27
#40 40503Narloch Wojciech-35PAWŁÓWKOFLORIAN CHOJNICE00:28:35
#41 4112Gruchała Julia6-GORĘCZYNOAKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO00:28:38
#42 42800Wirkus Bartłomiej-36KOŚCIERZYNAAKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA00:28:39
#43 43607Reszczyński Paweł-37KOŚCIERZYNAAKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA00:28:50
#44 44279Kaźmierczak Jarosław-38KARTUZY00:28:50
#45 45720Szrywer Daniel-39BYTÓWŚWIT PŁYTEK U KRYSPINA00:28:55
#46 46674Sowa Krzysztof-40KOSCIERZYNAAKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA00:28:56
#47 47271Kankowski Paweł-41LUZINOGKS KASZUBI LUZINO00:28:57
#48 48281Kierznikiewicz Sebastian-42GDAŃSKGDAŃSK POŁUDNIE NA START00:28:57
#49 49785Węsierski Krystian-43BYTÓWDRUTEX00:29:02
#50 50678Spierewka Piotr-44LIPUSZAKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA00:29:10
#51 51357Krzyśko Krzysztof-45BANINORUNNERSI S7 BANINO00:29:11
#52 52280Kierzk Arkadiusz-46CETYŃ00:29:14
#53 53405Litwic Rafal-47KARTUZYARTOM TEAM00:29:16
#54 54580Prokopiuk Jarosław-48GDYNIAPROCAR GDYNIA00:29:19
#55 55144Duzowski Rafał-49ŁUBIANA00:29:30
#56 5693Ciesiulski Marek-50KĘBŁOWOKĘBŁOWO BIEGA00:29:33
#57 57759Trapp Tomasz-51STAROGARD GDAŃSKIBENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI00:29:36
#58 58590Purwin Piotr-52DRAGACZ00:29:39
#59 59222Holk-Łebiński Mateusz-53SIERAKOWICE00:29:40
#60 60863Żardecki Dawid-54STAROGARD GDAŃSKIAKTYWNI KOCIEWIACY00:29:44
#61 6137Basarab Piotr-55POTĘGOWO00:29:45
#62 62693Sulka Łukasz-56ZUKOWO00:29:46
#63 63687Stromski Grzegorz-57SIEMIROWICEJASZCZURKA SMACZNA TEAM00:29:47
#64 64879Lang Paweł-58GDAŃSKLANG TEAM ŻABIANKA00:29:48
#65 65368Kunz Mieczysław-59TORUŃUMK TORUŃ00:29:53
#66 66344Król Konstanty-60KARTUZYROWER OWCE00:29:54
#67 67743Ślepski Paweł-61SOPOT00:29:54
#68 68484Misiec Przemysław-62WEJHEROWORUNEDA00:29:55
#69 69620Ruchlewicz Natalia7-SZTUM00:29:58
#70 70638Siewert Marek-63TUCHOMPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER00:29:59
#71 71613Rogoza Mateusz-64ZIELINNIEZRZESZONY00:30:04
#72 72406Loose Bartosz-65ZBLEWO00:30:05
#73 73516Nowak Artur-66GDYNIAA&G CARP TEAM00:30:07
#74 74265Kalinowski Krzysztof-67GDYNIAPARKRUN GDYNIA00:30:08
#75 75673Sowa Joanna8-KOSCIERZYNAAKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA00:30:09
#76 76766Trzebiatowska Kinga9-ŁUPAWA00:30:13
#77 77816Wojsa Marcin-68GDAŃSK00:30:16
#78 78331Kozikowski Dariusz-69STRASZYN00:30:19
#79 79849Zawierowska Ewelina10-USTKA00:30:22
#80 80325Kowalkowski Mateusz-70GDAŃSK00:30:23
#81 81598Rajkowski Walter-71GDAŃSK00:30:23
#82 82102Czaja Andrzej-72ŁĘCZYCE00:30:29
#83 83731Szwaba Jan-73MEZOWO00:30:29
#84 84216Hildebrandt Cezary-74KARTUZYROWER OWCE00:30:32
#85 85870Kuczkowski Karol-75KARTUZY-00:30:34
#86 86868Grzybowska Maria11-TRZEMESZNOFAT00:30:36
#87 87447Marszk Antoni-76KARTUZY00:30:38
#88 88192Gontarz Rafał-77KOŚCIERZYNAAKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA00:30:42
#89 89422Machnikowski Adrian-78SZTUM00:30:42
#90 90109Czarnowski Krzysztof-79REDAFABRYKADOBREJZABAWY.PL00:30:44
#91 91363Kuklinski Maciej-80MIROSZEWOMERTOŻERCY00:30:46
#92 92667Socha Marek-81CHMIELNO00:30:46
#93 93213Halmann Mirek-82WEJHEROWOPGB SPORTOWA PACZKA00:30:47
#94 94576Potrykus Piotr-83SOMONINO00:30:49
#95 95842Zakrzewski Jakub-84STAROGARD GDAŃSKICROSSELITE EBROGYM00:30:51
#96 96424Mackiewicz Emilia12-KOWALE00:30:55
#97 97862Złoch Konrad-85GDYNIAKL GDYNIA, SP 16 GDYNIA00:30:58
#98 98245Jaworski Karol-86KARTUZY00:31:00
#99 9954Bogucki Marcin-87SOPOT00:31:09
#100 100506Niemc Adrian-88GDAŃSK00:31:11

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności