Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Anioła

Wyniki - 29 grudnia 2018, Gdańsk

Msc
Nr
K
M
-
-
#1 10144Czaicki Grzegorz-73GDAŃSKLIDER Z SERCEM00:27:3400:27:39
#2 10255Dąbrowski Krzysztof-74GDAŃSKSECESPOL00:27:3400:27:48
#3 103155Krasowski Andrzej-75DĘBOGÓRZEAPLITT00:27:3700:27:45
#4 104223Pawłowska Magdalena29-GDYNIASIZAN- WOI GDAŃSK00:27:4100:27:54
#5 105130Kamrowska Katarzyna30-PRUSZCZ GDAŃSKI00:27:4700:27:50
#6 106140Kołowrocki Adam-76STRASZYNKOŁOWROTKI00:27:4800:27:48
#7 107156Krause Karolina31-PIERWOSZYNO00:27:5000:28:01
#8 108233Pretwic-Krajewska Agnieszka32-GDAŃSK00:27:5100:28:09
#9 109294Wiśniewski Szymon-77RUMIARUMSKI KLUB TENISOWY00:27:5100:28:02
#10 110271Sulżycka Marta33-GDAŃSK/KOWALE00:27:5400:27:57
#11 111143Konieczna Agnieszka34-GDYNIA00:28:0500:28:16
#12 112258Siuma Emilia35-GDAŃSK00:28:0500:28:33
#13 113222Pawlukowski Zbigniew-78BRANIEWO00:28:1300:28:42
#14 114178Latosiński Jacek-79GDAŃSK00:28:1600:28:18
#15 115107Jadczak Agnieszka36-PRUSZCZ GDAŃSKI00:28:1900:28:24
#16 116135Klein Kamil-80STAROGARD GDANSKI00:28:2400:28:27
#17 117243Rejek Włodzimierz-81GDAŃSK00:28:2800:28:44
#18 11816Rutkowski Rafał-82GDAŃSK00:28:3200:28:43
#19 11921Blok Marta37-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA Z KOBIETĄ W BIEGU00:28:3300:28:39
#20 12080Gneba Beata38-GDAŃSK00:28:3400:28:34
#21 121264Stankiewicz Agata39-BIAŁYSTOK00:28:3800:29:01
#22 122120Jastrzębska Emilia40-GNIEWINO00:28:3900:29:02
#23 123189Łudczak Krzysztof-83GDAŃSKPARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE00:28:4100:28:50
#24 124206Nabakowska Barbara41-GDAŃSKMARTATONKA00:28:4100:28:53
#25 125190Łudczak Sylwia42-GDAŃSKPARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE00:28:4200:28:50
#26 12670Gadomska Agnieszka43-GDAŃSK00:28:4200:29:11
#27 127215Nowak Monika Anna44-GDAŃSK00:28:4200:29:07
#28 12850Częścik Jakub-84GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:28:4400:28:44
#29 12977Gibas Lucyna45-TCZEW00:28:4700:28:56
#30 13085Gornowicz Daniela46-STAROGARD GDAŃSKIMEDPHARMA00:28:5000:28:52
#31 131256Sitarczuk Krzysztof-85GDAŃSKSP 1 GDAŃSK00:28:5200:29:09
#32 132257Sitarczuk Mariusz-86GDAŃSKJEDZIEMY DO ODCIĘCIA )00:28:5400:29:10
#33 13364Filip Krzysztof-87DĘBOGÓRZE00:29:0200:29:16
#34 134239Puszko Krzysztof-88GDAŃSKŻARTA WATAHA00:29:0200:29:04
#35 135158Królik Katarzyna47-GDAŃSK00:29:0300:29:27
#36 13624Tolaśka Tomasz-89SIERAKOWICE00:29:1000:29:13
#37 137133Kędzia Edyta48-GDAŃSKGRUPA BIEGOWA 6500:29:1200:29:29
#38 138198Meler Benia49-WAGENINGENPRUSZCZ BIEGA00:29:2100:29:46
#39 139129Kamińska Kamila50-GDANSKIRON TEAM PRUSZCZ BIEGA00:29:2100:29:46
#40 140199Meler Ula51-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA00:29:2200:29:47
#41 141160Kujawska Marcelina52-PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM00:29:2400:29:44
#42 142159Kuchta Malgorzata53-GDANSK00:29:2500:29:44
#43 14373Gałęzowski Marek-90GDAŃSKSTRASZYN BIEGA00:29:2900:29:34
#44 144153Kozikowska Dominika54-STRASZYNLPP TEAM00:29:2900:29:34
#45 145226Pilarczyk-Pupiec Agnieszka55-RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:29:3500:29:51
#46 146238Pupiec Mariusz-91RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:29:3500:29:51
#47 147242Reca Justyna56-GDAŃSK00:29:3700:29:37
#48 148237Przyłucki Robert-92GDAŃSK00:29:3800:30:01
#49 14999Torone Ellen-93GDAŃSK00:29:4000:29:57
#50 150265Stawiarski Franciszek-94GDANSKFRANC00:29:4100:30:00
#51 151270Stoltmann Paulina57-GDAŃSK00:29:4300:30:04
#52 152181Leusz Zuzanna58-PRUSZCZ GDAŃSKI00:29:5100:29:59
#53 15391Grębecka Magdalena59-GDAŃSK00:29:5300:30:14
#54 15468Frąckiewicz Iwona60-GDAŃSK00:29:5500:29:58
#55 155260Smentoch Karolina61-GDAŃSKNIEDZIELNI BIEGACZE00:29:5600:30:00
#56 1562Apanasewicz Jerzy-95PRUSZCZ GDANSKIIRON TEAM00:29:5600:30:23
#57 1573Apanasewicz Magda62-PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM00:29:5600:30:23
#58 158105Holaś Halina63-GDAŃSKNIEDZIELNI BIEGACZE00:30:0000:30:00
#59 1599Radewicz Przemek-96GDAŃSK00:30:0200:30:32
#60 160201Michałowska-Dymek Joanna64-GDAŃSKŻARTA WATAHA00:30:0300:30:07
#61 161170Kuźma Mateusz-97KOWALE00:30:0500:30:22
#62 162174Kwiatkowski Sebastian-98IŁAWA00:30:1000:30:26
#63 163200Michałowska Kasia65-GDAŃSKNORDEA00:30:1800:30:25
#64 1641Aftyka Anna66-GDAŃSKŻARTA WATAHA00:30:2700:30:30
#65 165193Majewska Sylwia67-GDAŃSK00:30:2800:30:31
#66 166290Wietrzyński Krystian-99LINIEWO00:30:3500:30:35
#67 16727Bosiacka Magdalena68-TCZEW00:30:3600:30:36
#68 16826Borys Jarosław-100BORKOWOBORKOWO TEAM00:30:4600:30:46
#69 16989Grabińska Sara69-CHOCZEWO00:30:4900:31:19
#70 17018Bianga Dorota70-CHOCZEWO00:30:4900:31:18
#71 17128Boza Beata71-GDYNIAGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO00:31:0000:31:07
#72 172111Jamróz Renata72-GDYNIABIG YELOW FOOD ADVENTURE TEAM00:31:0200:31:08
#73 173110Jakubowska Basia73-GDAŃSKGOYELLO POWER CLUB00:31:0200:31:08
#74 174109Jakubiec-Stawicka Izabela74-PRUSZCZ GDAŃSKI00:31:0200:31:07
#75 175255Sieracka Aga75-GDAŃSKGOYELLO POWER CLUB00:31:0300:31:08
#76 176282Tyran Jarosław-101GDAŃSKBAKT TEAM00:31:0700:31:18
#77 177144Konieczny Andrzej-102GDYNIA00:31:0700:31:26
#78 178186Lis Ewelina76-SKARSZEWYMORSY SKARSZEWY00:31:1100:31:24
#79 179123Jereczek Adrianna77-GDAŃSK00:31:1500:31:41
#80 18052Dąbek Katarzyna78-GDAŃSK00:31:2500:31:53
#81 18188Grabarz Agnieszka79-STAROGARD00:31:3000:31:36
#82 182251Sarnowska Aleksandra80-GDYNIAKONTENER FORMY00:31:3400:31:43
#83 183275Świątek Edyta81-ROKITNICA00:31:4200:31:42
#84 18451Rosłan Jadwiga82-PSZCZÓŁKI00:31:4700:31:53
#85 18549Częścik Grażyna83-GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:31:5700:32:08
#86 186234Przelicka Aleksandra84-GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:31:5700:32:08
#87 18746Czechowska Maria85-GDAŃSK00:31:5700:32:04
#88 188221Pakura Karolina86-GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:32:0200:32:02
#89 189131Karbowski Michał-103GDAŃSK00:32:0500:32:17
#90 19062Fede-Zając Anita87-GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:32:0900:32:09
#91 191113Jankowski Marek-104GDAŃSK00:32:1200:32:12
#92 192192Magier Krzysztof-105GDAŃSK00:32:1200:32:40
#93 19398Hejka Wladyslaw-106KARTUZY00:32:2100:32:23
#94 194149Kotłowska Marlena88-KWIDZYNKWIDZYN BIEGA00:32:2200:32:39
#95 195292Wincełowicz Julia89-GDAŃSK00:32:2500:32:51
#96 196139Kołowrocka Barbara90-STRASZYNKOŁOWROTKI00:32:2900:32:29
#97 197108Jagła Sylwia91-GDAŃSK00:32:3300:32:33
#98 19831Bukowska Aleksandra92-GDAŃSK00:32:3700:32:44
#99 199249Rucińska Joanna93-TCZEW00:32:4000:33:06
#100 200281Turek Marzena94-WOCŁAWY00:32:4000:32:43

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności